>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Trustly to posrednik jak przelewy24 wiec nie da sie przez nich wyplacic, tylko bezposrednio na konto bankowe trzeba.
 
L 0

luka000ck

Użytkownik
Witam, jestem nowy. Mam pytanie, wplacilem przez trustly na ub kase i sprawdzilrm na jistorii rachunku i jest wszystko ok. Kasa powedrowala do trustly. To mi pasuje. Mam tylko pytanie jak z wyplacaniem w ten sam sposob. Nie mam opchi wyboru &#39;wyplac przez trustly&#39;, nie przejierowuje mjie na srone trustly a ta pozjiej z kolei na str mojego banku. Mam jedynie do wyboru wyplate na skrilla i bezposredjio na rachunek bankowy. Nie chce jednak wyplacac na skrilla i nie chce bezposrednio na rachunek. Chce zeby zrobic to (tak jsk w przypadku wplaty) za posrednictwem Trustly. Podsuncie mi pomysl wskazowke jak to zrobic by wyplaci kase przez Trustly, tak by kasa na konto przyszla mi tytulem od trustly a nie bezposrednio od ub. Z gory dzieki za zainteresowajir sie moim tematem i jak cos to czekam na Wasze odpowiedzi. Pzdr dla wszystkich○/
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Witam, jestem nowy. Mam pytanie, wplacilem przez trustly na ub kase i sprawdzilrm na jistorii rachunku i jest wszystko ok. Kasa powedrowala do trustly. To mi pasuje. Mam tylko pytanie jak z wyplacaniem w ten sam sposob. Nie mam opchi wyboru &#39;wyplac przez trustly&#39;, nie przejierowuje mjie na srone trustly a ta pozjiej z kolei na str mojego banku. Mam jedynie do wyboru wyplate na skrilla i bezposredjio na rachunek bankowy. Nie chce jednak wyplacac na skrilla i nie chce bezposrednio na rachunek. Chce zeby zrobic to (tak jsk w przypadku wplaty) za posrednictwem Trustly. Podsuncie mi pomysl wskazowke jak to zrobic by wyplaci kase przez Trustly, tak by kasa na konto przyszla mi tytulem od trustly a nie bezposrednio od ub. Z gory dzieki za zainteresowajir sie moim tematem i jak cos to czekam na Wasze odpowiedzi. Pzdr dla wszystkich○/
Po zmianie ustawy my wszyscy jesteśmy na&quot; otwartej tarczy &quot; , czy my wszystko musimy podawać -&quot;szpiegom&quot; ?? ze tego nie ma ze zrobiłem tak a nie zrobiłem tak . Masz możliwość wypłaty , obojętnie jakiej to się ciesz , za moment po takich stękaniach już nie będzie żadnej możliwości , będziesz pogrywał rodzimych bukach to wtedy większe stękanie będziesz kolego uprawiał a nawet zatwardzenie przyjdzie ...
 
A 185

adikos

Użytkownik
Ciekawe czemu Unibet używa Trustly jednostronnie a nie w obie strony, wypłata również przez Trustly rozwiązało by problem przewalutowania no ale widać im na tym nie zależy.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Po zmianie ustawy my wszyscy jesteśmy na&quot; otwartej tarczy &quot; , czy my wszystko musimy podawać -&quot;szpiegom&quot; ?? ze tego nie ma ze zrobiłem tak a nie zrobiłem tak . Masz możliwość wypłaty , obojętnie jakiej to się ciesz , za moment po takich stękaniach już nie będzie żadnej możliwości , będziesz pogrywał rodzimych bukach to wtedy większe stękanie będziesz kolego uprawiał a nawet zatwardzenie przyjdzie ...
Wypłać na Skrilla, później albo Skrill karta albo &quot;wypranie&quot; przez STS (wpłata Skrill, wypłata legalnie na konto bankowe). Bez bezpośredniego powiązania konto bankowe&lt;-&gt;Skrill raczej nikt się twoim kontem Skrill nie zainteresuje, bo niby dlaczego?
 
L 0

luka000ck

Użytkownik
Ale ja sie pytam nie o skrilla tylko o trustly. Proste pytanie padlo, czy trly dziala w obie strony a jak nie to jak najbezpieczniej wyplacac poza skrillem na ktorego mozna to robic do 17 lipca. Zastanawiam sie czy bank moze sie zainteresowac wplywem na konto tytulem od ub. Przez skrilla juz wplacac nie mozna, ost wyplate 3k zrobilem 1go. Za tydzien skoncza sie wyplaty na skrilla. Moje pytanie tyczt sie wlasnie tej kwestii. Jak wyplacac kase najmniej ryzykownie po 17tym. Pytam przy zalozeniu ze ub jest zrodlem stalego dochodu. Pzdr
 
arachnus 24

arachnus

Użytkownik
No to się porobiło. Człowiek wraca z wakacji odpala Unibeta a tam biała strona... Ale mniejsza. Zauważyłem że każdy ma różne problemu z wpłata lub wypłata pieniędzy. Jedni przez skirilla trustly itd. A co jeżeli na moim koncie jedyna opcja wypłaty jest wypłata na konto? Mój bank to ing. Czy wypłata niskiej kwoty tj 500 zł może wiązać się z jakimiś problemami? Bank zablokuje mi konto powiadomi jakiś organ czy coś ?
 
L 0

luka000ck

Użytkownik
Wlasnie pytam o to samo. Co w sytuacji po 17tym kiedy skrill dla wyplat przestanie funkcjonowac? Trustly z tego co widze dziala tylko w jadna str. Dlaczego nie w dwie? Wniosek przy okazji nasuwa sie prosty. Poczucie bezpieczenstwa przy wplatach zacheca do nich. Brak juz &quot;ochrony&quot; przy wyplatach rodzi obway przed ewent konsekwencjami przy wyplacie bezposredniej. To z kolei moze zachecac do dalszej gry, ktora przy braku bezpiecznej wyplaty nie bedzie miec konca co zapewne konczyc sie bedzie przeje*aniem kasy. Chwyt jest dobry i uwazam ze brak posrednictwa trustly przy wyplacaniu depozytu nie jest przypadkowe. Jesli ma ktos sposb bezpieczny to peosze o info. Pzdr dla bystrycho/
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Kamila:
Cześć! Zapraszam do Biura Obsługi Klienta! Nazywam się Kamila. Jak mogę pomóc?
Kamil: Dzień dobry
Kamil: Chciałbym dowiedzieć się do kiedy będą możliwe wypłaty na skrill?
Kamil: Czy do dzisiaj czy jeszcze przez kilka dni? Jeśli do dzisiaj, to dlaczego moje zlecenie wypłaty zostało odrzucone?
Kamila:
Witam., opcja ta zostanie usuniete dzis wieczorem.

Kamil: Rozumiem
Kamil: W takim razie prosiłbym o umożliwienie mi wypłaty środków.
Kamila:
Musi pan najpierw obrocic całym depozytem.

Kamil: Rozumiem i normalnie tak bym zrobił, ale jednak sytuacja jest nieco wyjątkowa. W dodatku okres wakacyjny, więc wymaga to więcej czasu, którego nie ma.
Kamil: Dlatego w związku z tym prosiłbym o umożliwienie wypłaty, mimo niepełnego obrotu. Na tyle ile było możliwe, to zawierałem zakłady, normalna aktywność jak wcześniej.
Kamila:
Bedzie to możliwe po tym jak dokona pan obrotu depozytem.

Kamil: Tylko jak mam dokonać obrotu depozytem i potem zlecić wypłatę, kiedy zakłady muszą zostać rozliczone i jeszcze wypłata zaakceptowana?
Kamil: I proszę mi nie powtarzać tego samego zdania cały czas, tylko spytać się odpowiedniej osoby o taką możliwość.
Kamil: Bo rozumiem, że pani nie ma na to wpływu, ale jednak jest jakiś manager, ktoś wyżej.
Kamila:
Panie Kamilu powtarzam się ponieważ pan mnie nie zrozumiał za pierwszym razem.

Kamila:
Dział finansowy cofnął pana zlecenie.

Kamila:
Czy w czymś jeszcze mogę pomóc?

Kamil: Oczywiście, że zrozumiałem...
Kamila:
A to świetnie.

Kamil: W momencie składania depozytu nie miałem informacji o tym, że od jutra wypłaty nie będą możliwe.
Kamila:
Wypłaty bedą możliwe tna konot bankowe.

Kamila:
Nie zatrzymamy pana środkow.

Kamil: W związku z tym proszę przekazać do działu finansowego/managera prośbę o umożliwienie wypłaty. Jako iż na moim koncie była normalna aktywność i część obrotu została dokonana.
Kamila:
Dobrze.

Kamila:
Czy w czymś jeszcze mogę pomóc?

Kamil: Dokonałem depozytu ze skrilla i chciałbym mieć możliwość wypłaty tą samą metodą. Nie informowaliście wtedy, że nie będą możliwe wypłaty w ten sposób.
Kamil: Proszę przekazać prośbę o umożliwienie wypłaty.
Kamil: Chyba jasno napisałem czego oczekuję.
Kamila:
Oczywiście.

Kamila:
Dziękuję za kontakt!
Kamila opuscil czat
Jestes jedynym oczekujacym w Czat Roomie




Poważne podejście... mają użytkownika w dupie.
 
R 0

ramzesso

Użytkownik
Czy w ostatnich dniach miał ktoś problemy z wypłatą z unibet na konto bankowe? Była ona zablokowana lub inne niedogodności miał ? Prosiłbym podanie banków które stosują blokadę.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Kiedyś można było wpłacić w banku przy okienku do Unibetu , teraz to juz takiej możliwości nie ma :? wszystko sie konczy tylko trusty ktore mozna okreslic za srednie rozwiazanie .Nic innego nie zostaje ale i to zapewne zniknie ..szkoda slow
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Wypłacał ktoś może na Allior bank zwykłym przelewem? Tak w ogóle to jak to wygląda bo z tego co wiem przy wypłatach nie widać u niektórych bukmacherów ze to od nich tylko mają inne nazwy to skąd banki wiedzą że to z nielegalnego źródła? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom