>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie ma żadnej blokady i przestańcie pieprzyć i powielać głupoty.Banki nie wiedzą o przelewie z unibetu.Wypłacajcie śmiało wypłata na konto i przestańcie siać panike jak wydygańce.
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Chciałbym wypłacić przelewem małe pieniądze (poniżej 200zł) ugrane na bingo. Mogę je wypłacić? Na konto bankowe, wiem, że będzie przewalutowanie z euro, ale poza tym mogę spodziewać się jakichś innych rzeczy?
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Nie grałem 2 miechy na Unibecie i już się pozmieniały forma wpłat na konto. Do tego ciągle widzę ludzie maja problemy z wypłatami. Ja osobiście jeszcze 2 miechy temu wpłacałem i wypłacałem normalnie, szybko i sprawnie. Dziś jakieś Trustly, które wymaga wpisania od użytkownika loginu i hasła do banku na stronie unibetu. Ludzie, przecież nie zrobie tak przelewu bo nie ufam takim formą. Kurde, czas Unibetu dla mnie chyba się skończył i pora wrócić do eFortuny.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No właśnie nie można. Wpłata jest, a wypłata jako przelew zagraniczny w euro. I tracimy trochę na przewalutowaniu. Chociaż już jakiś czas od nich nie wypłacałem, nie wiem czy czegoś nie zmieniali. Borys333 pod trustly najlepiej założyć sobie osobne konto. I wbrew pozorom jest to bezpieczne. Połączenie idzie przez łącze szyfrowane. I twoje dane nie są nigdzie zapisywane, każdorazowo są na czas jednej tranzakcji. No dłuższy już czas korzystam, a ani grosz mi z konta nie ubył.
 
H 902

hank

Użytkownik
Nikt Ci nie odpowie na te pytania, bo wątpię żeby ktoś był na tyle głupi żeby próbował taki przelew realizować. To znaczy, danych nigdy nie było widać, przelew szedł przez pośrednika zarejestrowanego w Anglii, był tylko numer transakcji, jednak banki mogą widzieć coś czego nie widzi użytkownik, i tu jest pies pogrzebany. Nie wiem jak to zostało rozwiązane, być może nie zostało z tym nic zrobione, i te przelewy dochodzą tak jak kiedyś, tylko ze względu na atmosferę strachu, nikt ich zleca. Ewentualna blokada, też interesująca, bo samo cofnięcie środków do nadawcy problemu Ci nie narobi, kwestia jest taka, czy bank jednocześnie kabluje na takich klientów.
Użytkownik jaimeq, twierdzi że dochodzą, fajnie jakby wrzucił jakiś tego dowód.
 
H 902

hank

Użytkownik
Skąd ta pewność ? w takim razie ludzie po co grają na unibet? zeby tam trzymac kase i czekac az cofna ustawe ?
Może źle napisałem, jeśli ktoś wypłaca to i tak się nie będzie tym chwalił. Ja też tam gram, ale do głowy by mi nie przyszło żeby wypłacać na polskie konto.
 
F 17

fcdk

Użytkownik
Próbował ktoś wpłacać/wypłacać na konto w banku Monese? Konto z tego co czytam można założyć przez aplikację mobilną. Jest to konto w UK. Nie wiem tylko jak z opłatami w tym banku. Jeśli jednak to działa, to myślę że można by znieść nawet opłaty, ważne że nie wypłacałoby się na konto w Polsce ???? Jak ktoś próbował lub spróbuje, to niech opisze swoje doświadczenia, bo to może być wyjście z tej sytuacji ;)
EDIT: znalazłem jeszcze inny bank oferujący założenie konta przez aplikację. Nazywa się Revolut. Tu z tego co czytam nic nie płaci się za utrzymanie rachunku, wypłaty z bankomatów do 800 zł bezpłatne, a powyżej 800 zł prowizja wynosi 2%. Wygląda nieźle.
 
F 17

fcdk

Użytkownik
5 funciorów miesięcznie za prowadzenie rachunku. I to nie są banki.
Możliwe, nie sprawdzałem ich dokładnego statusu. 5 funtów w Monese, Revolut z tego co wyczytałem bez opłat. Widzę też, że nie widnieją w spisie banków, gdy chce się wpłacić przez trustly na unibecie. W takim razie jedyną opcją pozostają karty debetowe przypisane do konta w Revolut/Monese. W Revolut na kartę trzeba czekać koło 2 tygodni i łączny koszt to ~50zł. Dlatego sam nie przetestuje, jak ktoś ma tam konto i kartę do niego to fajnie jakby przetestował czy da się wpłacić/wypłacić środki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom