>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

al_capone 29K

al_capone

Gangster
bwin

Minimalna stawka: 2zł

Minimalna wpłata: 40zł

Minimalna wypłata: 120zł

Rodzaj wpłaty:
• Karta kredytowa (opłata 2% - realizacja natychmiast - wpłacać można kartą od osób trzecich)
•MoneyBookers, NETeller, Click2Pay (brak dodatkowych opłat - realizacja natychmiast - Wpłaty od osób trzecich akceptowane)
• Przelew bankowy (bank pobiera prowizje - realizacja do 7 dni - Wpłaty od osób trzecich akceptowane)
• Bony (tzw. Freebet`y - realizacja natychmiast - przeważnie trzeba je X razy obrócić)


Rodzaje wypłaty:
• Karty kredytowe (1 wypłata w danym miesiącu gratis, kolejne płatne - realizacja natychmiast - wypłata na kartę osoby, która jest zarejestrowana na Bwin)
• Przelew bankowy (1 wypłata w danym miesiącu gratis, kolejne płatne - realizacja do 7 dni [przeważnie 2-3 dni] - konto bankowe na tą samą osobę co w Bwin)
• MoneyBookers, NETeller (1 wypłata w danym miesiącu gratis, kolejne płatne - realizacja natychmiast - konto na Moneybbokers na tą samą osobe co w Bwin)
Ponadto należy wysłać scan dowodu osobistego lub paszportu przed pierwszą wypłatą. Pieniądze odrazu znikają z konta.

Betathome:


Minimalna stawka: 1zł

Minimalna wpłata: 10zł przelewem oraz 50zł kartą kredytową

Minimalna wypłata: brak

Rodzaj wpłaty:
• karta kredytowa (brak opłat - realizacja natychmiast - wpłata kartą od osób trzecich możliwa)
• Moneybookers, paysafecard (brak opłat - realizacja natychmiast)
• przelew bankowy (bank pobiera prowizję - realizacja do 7 dni - wpłata od osób trzecich możliwa)
• przelew pocztowy (poczta pobiera prowizję - realizacja nawet do 2 tygodni - wpłata od osób trzecich możliwa)
• bony (darmowa kasa :p - realizacja natychmiast - przeważnie bony należy X razy obrócić)


Rodzaje wypłaty:
• przelew bankowy (2 pierwsze wypłaty w miesiącu gratis - realizacja 2-3 dni - konto bankowe na to samą osobę co w BAH, czasami należy wysłać scan dowodu osobistego)
• Moneybookers ( realizacja natychmiast - brak dodatkowych opłat - konto na MB na tą samą osobę, która dokonywała wpłaty z MB)
Kasa nie znika automatycznie z konta


Gamebookers:


Minimalna stawka: 0,5zł

Minimalna wpłata: 7.74zł

Minimalna wypłata: 20zł

Rodzaj wpłaty:
• karta kredytowa (brak opłat - realizacja natychmiast - wpłata kartą od osób trzecich niemożliwa )
• Moneybookers, paysafecard (brak opłat - realizacja natychmiast)[paysafecard 1% prowizji
• przelew bankowy (bank pobiera prowizję - realizacja 2-3 dni - wpłata od osób trzecich możliwa)
NETeller (brak dodatkowych opłat, realizacja natychmiast)
• Western union&quot;&quot;&quot;&quot;&quot;&quot; Quick Pay (brak opłat - realizacja do kilku minut)

Rodzaje wypłaty:
• przelew bankowy (1 wypłata w danym miesiącu ok 4zł, kolejna ok 20zł - realizacja 2-3 dni - konto bankowe na to samą osobę co w Gamebookers, przy 1 wypłacie należy wysłać scan dowodu)
• Moneybookers ( realizacja natychmiast - opłaty jw)
Kasa znika automatycznie z konta

Betgun:


Minimalna stawka: 1zł

Minimalna wpłata: 16zł

Minimalna wypłata: nie ma min. wypłaty

Rodzaj wpłaty:
• Przelew (realizacja do 2 dni roboczych - bank pobiera prowizję - wpłata od osób trzecich możliwa)
• Moneybookers (realizacja w kilka sekund - brak opłat
• Karta kredytowa (realizacja natychmiast - 2,60 % prowizja od kwoty wpłaty - nie można wpłacić kartą od osoby trzeciej)

Rodzaje wypłaty:
• przelew bankowy (realizacja do 2-3 dni roboczych - brak prowizji - wypłata na konto bankowej tej samej osoby, która jest zarejestrowana na Betgun)
• Moneybookers (realizacja natychmiast - brak prowizji - na to samo konto MB co wpłacało)
Nie potrzeba wysyłać scanu dowodu osobistego, kasa znika automatycznie z konta

Expekt:


Minimalna stawka: 0,5zł

Minimalna wpłata: 40zł (przelewem i Moneybookers) i 20zł kartą kredytową

Minimalna wypłata: 10zł

Rodzaj wpłaty:

• Przelew bankowy (realizacja do 5 dni - bank może pobrać prowizję)
• Karta kredytowa (realizacja natychmiast - prowizja 2,5% od sumy)
• Moneybookers (realizacja natychmiast - brak dodatkowych kosztów)
NETeller, Western union&quot;&quot;&quot;&quot;, Voucher

Rodzaje wypłaty:
• Karta kredytowa
• Przelew bankowy (realizacja 1-5 dni, brak dodatkowych opłat - wypłata na konto bankowe osoby zarejestrowanej na Expekt)
Należy ukazać dowód tożsamości przy wypłacie


Unibet:


Minimalna stawka: 1zł

Minimalna wpłata: 80zł przelewem i Moneybookers, 50zł kartą kredytową

Minimalna wypłata: przelewem bez ograniczeń, Moneybokers 80zł

Rodzaj wpłaty:
• przelew bankowy (realizacja do 5 dni)
• Moenybookers (realizacja do paru minut)

Rodzaje wypłaty:
• konto bankowe (realizacja do 5 dni - jeżeli wypłacasz mniej niż 75zł unibet potrąci 15zł - konto bankowe na tą samą osobę co w unibet)
• Moneybookers (realizacja do kilku sekund - opłaty tak jak wyżej - konto w MB to samo, co dokonywało wpłaty)
Kasa nie znika od razu z konta przy zleceniu wypłaty, należy ukazać dowód tożsamości przy wypłacie


betway

Minimalna stawka: 0,5zł

Minimalna wpłata: 40zł

Minimalna wypłata: 40zł

Rodzaj wpłaty:
• Karta kredytowa (opłata ?% - realizacja natychmiast)
•MoneyBookers, NETeller (brak dodatkowych opłat - realizacja natychmiast)
• Przelew bankowy (bank pobiera prowizje - realizacja do 7 dni - Wpłaty od osób trzecich akceptowane)

Rodzaje wypłaty:
• Karty kredytowe (brak dodatkowych opłat - realizacja do 3 dni - wypłata na to samą osobę która dokonywała wpłaty)
• Przelew bankowy (brak opłat - realizacja do 7dni - wypłata na konto bankowe na tą samą osobę zarejestrowaną w BetWay)
• MoneyBookers, NETeller (brak opłat - realizacja natychmiast))
Czasami należy ukazać dowód, możliwość wpłaty tylko tym samym sposobem co wpłata


betfair

Minimalna stawka: 4$

Minimalna wpłata: 10$

Minimalna wypłata: 10$

Rodzaj wpłaty: (min. wpłata - czas realizacji)
• Przelew bankowy 60zł 1-3 dni
• Moneybookers 10 euro- natychmiast
• Visa Elektron itp. 15 euro natychmiast
• Nettler 15euro - natychmiast
• Przelew międzynarodowy 15 euro - do 3 dni
• Western union&quot;&quot;&quot;&quot;&quot;&quot; 15 euro, do 16 godz.

Rodzaje wypłaty:(min. wypłata - czas realizacji)
• Metody wypłaty- min. kwota- czas realizacji
• Przelew bankowy brak - brak
• Moneybookers -brak- max 24h
• Visa Elektron itp. brak- 2-5dni
• Nettler 15euro - 4E, max 24h
• Przelew międzynarodowy 30 euro - 3-5 dni
• Western union&quot;&quot;&quot;&quot;&quot;&quot; -brak-brak
Możliwość wypłaty tylko w ten sam sposób co dokonywaliśmy wpłaty


betsson

Minimalna stawka: 0,4zł

Minimalna wpłata: 40zł

Minimalna wypłata: 80zł

Rodzaj wpłaty:
• Karta kredytowa (opłata 2% - realizacja natychmiast)
•MoneyBookers, NETeller (brak dodatkowych opłat - realizacja natychmiast)
• Przelew bankowy (bank pobiera prowizje - realizacja do 7 dni - Wpłaty od osób trzecich akceptowane)
• mTransfer - mBank
• Przelewy24.pl

Rodzaje wypłaty:
• Karty kredytowe (brak dodatkowych opłat - realizacja do 3 dni)
• Przelew bankowy (brak opłat - realizacja do 7dni - wypłata na konto bankowe na tą samą osobę zarejestrowaną w Betsson)
• MoneyBookers, NETeller (brak opłat - realizacja natychmiast))
Konto bankowe przy wypłacie musi być na tą samą osobę co konto w Betsson. Jeżeli chodzi o wypłatę przez Moneybookers, najpierw należy wpłacić przez MB, a następnie wypłacić na to samo konto



Proszę o napisane na PW, jeżeli jakaś informacja jest nieaktualna lub nieprawdziwa
 
R 0

roger123456789

Użytkownik
Mam takie pytanko tylko proszę o udzielenie na nie szybko obstawiłem wczoraj że porto przegra że Besiktas wygra i że Brugge przegra no i ten jeden odwołali mam na kuponie 86 zł czy odjemną mi jakaś wygraną jak mecz się nie odbędzie bo byłem w totku i powiedzieli że mecz zaktualizują jak się nie odbędzie po 48 godzinach czyli będę miał 86 zl ?? Xdd
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Zalezy jaki bukmacher i czy mecz był w toku, w niektórych bukmacherach liczy się wynik do przerwania meczu...

Jeśli całkiem odwołany powinni odjąć od kursu ( totomix ma trochę z tym problemy) Dlatego, zalezy jaki buk...
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Witam,
Mam taki problem. Pieniądze z Moneybookers chce przelać na swoje konto inteligo PKO BP. Problem jest w tym, że jak daje wypłatę to potrzebny jest kod SWIFT banku aby dodać konto i jak daje taki kod SWIFT: BPKOPLPW (niby prawidłowy) to pisze mi &quot;nieprawidłowy kod banku&quot;.
 
F 0

fdasdfsd

Użytkownik
sory ze mam glupie psory ze mam glupie p[ytanie, ale jestem poczatkujacy. nie wiecie czyd a sie ominac kontorle dowodu osobistego przy wyplacie kasy z bah alabo betway

??
jestem niepelnoletni :/
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Jak nie bedziesz wyplacał kilku tysiecy z BAH to Cie pewnie nie skontrolują, bo raczej nie maja takiego zwyczaju.
W Betway&#39;u nie wiem jak jest.
 
D 0

dominik19r88

Użytkownik
Kłopot z przelewem pocztowym
Wpłaciłem 40zl w czwartek za pomocą przelewu pocztowego i mi jeszcze te pieniądze nie doszły a już jest wtorek ( czyli 5 dzień od wpłacenia) Dane wszystkie dobrze wpisałem na przelewie Chciałbym sie spytać kiedy mogę sie spodziewać pieniędzy na koncie lub czy czasem ich nie straciłem????
 
A 0

amator

Użytkownik
Panowie mam pytanie na pewnym formu wyczytalem ze bwin akceptuje paypal, ale gdy zaloguje sie na moje konto na bwin wejde w wplaty/wyplaty nie widze tam opcji paypal. Moze wy wiecie cos wiecej.


PAYPAL już w 100% po Polsku (płać PyaPalem w Bwin i Ladbrokes)
Najpopularniejsza opcja internetowa płatności na Świecie (zwłaszcza na stornach aukcji internetowych ebay) teraz już całkowicie po Polsku, można wysyłać jak i również otrzymywać pieniądze. Dwóch bukmacherów na Świecie akceptuje Paypal: Bwin i Ladbrokes.


Mam nadzieje, ze udzielicie odpowiedzi ????
 
R 0

rogalik1234

Użytkownik
Witam. Mam konto na Expekcie , konto jest zarejestrowane na mnie, ale niestety nie mam konta bankowego i chciałbym wysłać wygrane pieniądze na konto matki, i mam pytanie. Czy w takich okolicznościach przelew dojdzie do skutku?
 
D 0

desyderat

Użytkownik
prosba o info/pomoc - mam konto w bwin, ktore zalozylem juz jakis czas temu, dosc dlugo nie gralem, ale ostatnio cos mnie naszlo, wplacilem kase i wszystko jest ok, ale jak chcialem wyplacic wygrana to sie okazalo, ze wyplacic moge jedynie na stary numer konta, z ktorego pierwotnie wplacalem kase, a problem polega na tym , ze juz dawno ten rachunek zamknalem i teraz nie bardzo wiem jak wyplacic pieniadze - mam nadzieje, ze ktos mi pomoze :-|
 
beau 1

beau

Forum VIP
To masz problem.Przecież nie żyjemy w średniowieczu i skaner może mieć Twój kolega bądź znajdziesz go w punkcie xero lub kafejce.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
czy IBAN to
PL i numer konta(26 cyfrowy) bez spacji,bo tak wysłałem?
a kod swaft czy jakoś tak to na stronce banku widnieje,tak?
 
Do góry Bottom