>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

K 0

kuba94

Użytkownik
Witam serdecznie. Pytanie pewnie bedzie sie powtarzac ale posiadam konto w mbanku, pieniadze wplacilem przez mbank bez zadnych posrednikow jak przelewy24 itp wpisalem kod bezpieczenstwa haslo kwote i tyle. Przy wyplacie musialem wpisac dane karty - oczywiscie je wpisalem i teraz moge wyplacic pieniadze jedynie przelewem z minimalna 200zl, a kumpel majac konto w tym samym
Banku i przelewajac tak samo pieniadze mogl dokonac wyplaty normalnie tzn. Bezsposrednio na konto i z minimalna 50zl, dlaczego? Skoro u mnie minimalna wynosi 200zl i tylko przelewm. Chyba ze cos zrobilem zle. Pozdrawiam
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Witam, powie mi ktos jak to jest ze skrillem bo pierwszy raz korzystam?
Wpłaciłem tam kasę bo nie było mozliwosci bezposredniego przelewu na konto bankowe u buka, teraz chcialbym to wyplacic ale widze jakies oplaty 12 zl czy jest szansa to ominąc przelewajac pieniadze do buka (0 zł za przelew podobno) a później stamtąd na moje konto bankowe?
z góry dzięki ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam, powie mi ktos jak to jest ze skrillem bo pierwszy raz korzystam?
Wpłaciłem tam kasę bo nie było mozliwosci bezposredniego przelewu na konto bankowe u buka, teraz chcialbym to wyplacic ale widze jakies oplaty 12 zl czy jest szansa to ominąc przelewajac pieniadze do buka (0 zł za przelew podobno) a później stamtąd na moje konto bankowe?
z góry dzięki ????
Jest taka możliwość. Niemniej niektóre buki wymagają odpowiedniego obrotu przed wypłatą - zazwyczaj 1x po byle jakim kursie.

W Skrill zalecam wziąć kartę i wtedy wszystkie środki masz jak na dłoni w moment z małymi opłatami, ale warto.
 
D 0

deryou

Użytkownik
Każdy bank ma swój, inny limit dzienny jeden ma 15k inny 10k, jak będziesz robił wypłaty po 2-5k myślę, że nie ma problemu.

Natomiast &quot;dowalić&quot; mogą się zawsze, nawet o niskie kwoty, bo to jest po prostu nielegalne ;)
 
malesiak 8

malesiak

Użytkownik
Chodzi o wypłatę z bet365 na Skrill.

Czy jest teraz taka możliwość? Po wejściu w &quot;wypłatę&quot; mogę zrealizować ją tylko na swoją kartę w ING, którą kiedyś dodałem. Karty MasterCard ze Skrilla nie mogę nawet dodać do całorocznego. Jest jakaś możliwość? Obecnego salda z betu nie chcę przelewać przez ING.

Pomożecie? ????
 
Do góry Bottom