>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

K 0

kekeofc

Użytkownik
Dzień dobry, chciałbym wypłacić z konta bet365 68 zl, jednak minimalna wyplata to 150 zl (wplacalem przelewem). Wiem, ze jesli wplace depozyt to powinienem go obrocic przed wyplaceniem bo inaczej moga mi zabrac czesc pieniedzy. Ile jednak by mi potracili gdybym wplacil tak zeby dobic do tych 150 zl i odrazu wyplacil? Czy jest jakas zasada mowiaca ze byloby to np 5%?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No może kolega się boi wtopić. Czasem to i kurs 1,01 nie wejdzie. Jak chcesz zupełnie bez ryzyka, to obrót wpłaty na ruletce obstawiając czerwone, czarne i 0. Stracisz 3zł, ale to koniec opłat. A bez obrotu, mogą się przyczepić i wcale nie wypłacić. A jak doliczą %, to pewnie więcej niż 3zł..
 
M 0

mateuniooo3012

Użytkownik
witam ;) mam pytanie , udało mi się wygrać trochę kasy na bet365 czy wypłacacie bezpośrednio na konto bankowe czy jakoś inaczej ? chodzi mi o to żeby nie bylo zadnych konsekwencji ( 1k chce wypłacić )
 
D 0

damian19902612

Użytkownik
Panowie wpłaciłem niedawno 200zł do bet365 i udało mi się zrobić z tego 2500zł. Chciałbym teraz wypłacić te pieniądze, ale niestety zrobiłem błąd początkującego i wpłaciłem przez konto bankowe a z tego co mi wiadomo w bet365 muszę wypłacić tam skąd wpłacałem więc na skrill/neteller się nie uda. Olać tą wygraną czy wyplata z bet365 jest jeszcze w miarę bezpieczna? Konto mam w T Mobile usługi bankowe.
 
D 0

dejlux123

Użytkownik
a tak właściwie dlaczego każdy się boi wypłacać na konto tylko używaxcie nttlera. jeżeli wysyłam kwoty do tysiąca us może się pczyczepić i jaka szansa na to?
 
H 32

hortex

Użytkownik
Wypłać, jak UC/prokuratura Cię capnie to broń się, proste. Suma warta zachodu. Znaj swoje prawa, prawo jest po Twojej stronie. Mogłeś grać poza granicami RP, mogłeś grać kilka lat temu i dopiero teraz wypłacić. Wypłata/wpłata - nawet w ilościach hurtowych, nie jest dowodem na grę na terenie RP, a tylko to jest zabronione.
 
C 0

carlochg

Użytkownik
Witam wszystkich.
Panowie mam pytanie odnosnie pierwszej wyplaty . Tak sie zlozylo ze depozyt zlozylem uzywajac Przelewy 24 a teraz pierwsza wyplate musze zrobic na rachunek bankowy .Co powinienem zrobic w tej sytuacji wg Was i czy powiedzmy suma kilkuset zlotych bylaby &quot;bezpieczna&quot; dla mnie przy bezposrednim przelewie do banku?
Dzieki z gory za pomoc
 
Z 0

zyrkof

Użytkownik
Czy jest mozliwosc wyplaty przez Skrilla, jesli wplate robilo sie przez przelewy24? Jest jakis sposob? Np zrobic jeszcze jedna wplate przez skrill a potem wyplata na skrilla? Co jesli do wyplaty mam np 1000, to ile musze wplacic przez skrilla zeby bukmacher pozwolil wyplacic tam calosc? dzieki
 
Do góry Bottom