>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Oddsring - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oddsring - wpłaty i wypłaty

Oferujemy aż 19 metod wpłaty, z których aż 5 pozwala na depozyty już od złotówki - a wszystkie
płatności są za darmo, bez prowizji i ukrytych opłat!! !
Obsługiwane przez nas metody płatności to:
Karty kredytowe i debetowe&quot;
Przelewy bankowe
Karty prepaid:
- Ukash!
- PaysafeCard!
Portfele internetowe:&quot;
- Skrill!
- Neteller!
- ecoPayz!
- PayU!
Systemy płatności natychmiastowych:
- Przelewy24!
- Dotpay!
- PayU!
- eKONTO!
- SporoPay!
- TrustPay!
- eCard!
- Sofort!
- Giropay!
- ELV!
Depozyt przez telefon mPay
Swoje wygrane wypłacisz z powrotem na kartę, przelewem na swoje konto bankowe, na portfel
Neteller, Skrill lub ecoPayz, albo przez Ukash.
Nasz system wpłat przez przelewy bankowe obsługuje następujące 30 najpopularniejsze
polskie banki:
Alior Bank, Bank BGŻ, Bank BPH, Bank Millenium, Bank Nordea, BOŚ, Bank PEKAO S.A., Bank
PKO BP (iPKO), Bank Pocztowy, Bank SGB, BGZ, BZ WBK, Citibank, Deutsche Bank, EuroBank,
FM Bank, Fortis, Getin, HSBC, ING Bank Śląski, Invest Bank, Konto Inteligo, Kredyt Bank, Lukas
Bank, mBank, MeritumBank, MultiBank, Polbank, Raiffeisen Bank oraz Volkswagen Bank.
Twojego banku brak na liście? Skontaktuj się z nami na [email protected] , albo skorzystaj z
tradycyjnego przekazu pocztowego lub przedpłaty!
 
B 66

brokers

Użytkownik
Po prostu nie wierze...
Wpłaciłem 157 złotych wczoraj. Obstawiłem 1 kupon za 50 zł i wygrałem. Później puściłem 2 kupon za 50 złotych i równocześnie zleciłem wypłatę 100 zł. Wypłata została anulowana bo uwaga !!!
rogi użytkowniku,
Niestety, musieliśmy anulować Twoją bieżącą wypłatę i zwrócić środki na Twoje konto gracza ze względu na to, że całość zdeponowanych przez Ciebie środków na konto gracza nie została obrócona.
Takie działanie jest zgodne punktem 4.18 naszych Ogólnych Warunków i Zasad, którego treść znajdziesz pod adresem http://pl.oddsring.com/terms#4&lt;wbr&gt;.
Nie martw się, wypłata nie jest niemożliwa - wystarczy, ze obrócisz zdeponowane na konto środki jednokrotnie po kursie niebędącym pewniakiem (około lub powyżej 1.5), a wypłata zostanie zrealizowana.

Przecież to jest jakaś jawna kpina, żeby depozyt obracać. Spotkaliście się z czymś takim ?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
To nie jest żadna kpina. Praktycznie każda firma ma wymóg jednokrotnego obrotu samym depozytem. Przeciwdziałanie praniu brudnej kasy etc.
Jeszcze musisz zagrać za te 57 zł, żeby obrócić całą wpłatę i wypłacić ponownie.
 
B 66

brokers

Użytkownik
Kumam, z tym, że wypłacić chciałem mniej niż było ogólnej wpłaty. Takie małe sumy a robią takie jaja. Wpłaciłem tylko dlatego, aby sprawdzić tego buka.
Do tego dochodzi jeszcze obrót tym kursem 1,50 minimum. Mam nadzieje, że AKO również może być a nie single, ha ha.
Ostatnio w Unibet wpłacilem 100 zł i grałem same duble z AKO nie przekraczającym 1,20. Cały czas all-in i uzbierało się ponad 1000 zł i wypłaciłem bez żadnych problemów.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Ekspresowa wypłata - zleciłem ją we środę a już dzisiaj kasa na koncie i nawet żadnych skanów nie chcieli jakichś dokumentów. Polecam tego bukmachera.
 
A 205

amindada

Użytkownik
na Skrilla kase masz bardzo szybko, ok. godziny, czasem szybciej. Jak masz zweryfikowane konto , to czasem na czacie jak zgłosisz to klepną wypłatę od razu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 97

analyst

Użytkownik
Odblokowałem Orringi z bonusu powitalnego. Do tej pory wpłacałem poprzez Skrill także mam rozumieć, że ta metodą również mogę ten bonus wypłacić ?
 
A 97

analyst

Użytkownik
Witam. Czy jeśli do tej pory wpłacałem i wypłacałem tylko przez Skrill to czy mogę teraz wypłacić na konto bankowe ? I ile taka wypłata średnio idzie ?
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
witam
mam problem drodzy użytkownicy z tym bukmacherem - zlecilem wyplate srodkow a oni nie chca mi ich przelac !!!!
taka dostalem odpowiedz...
Drogi Użytkowniku,
Uprzejmie informujemy, że zlecona przez Ciebie wypłata została anulowana, a środki zwrócone na Twoje konto gracza. Spowodowane to było faktem, iż jeden z spośród wybranych przez Ciebie zakładów na kwotę 4200 PLN został postawiony po zbyt niskich kursach, abyśmy mogli zatwierdzić wypłatę środków.
Prosimy, abyś obrócił całą kwotę depozytu po wyższych kursach, a będziesz mógł bez problemów wypłacić wygraną.
Pragniemy przypomnieć, iż zlecenie wypłaty środków bez poprawnego obrotu depozytem, jest niezgodne z Warunkami korzystania z naszego serwisu.
Ponadto jeśli w historii aktywności konta znajdą się serie zakładów z gwarantowanym wynikiem, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zlecenia wypłaty zgodnie z punktem 4.18 (Zarządzanie płatnościami) oraz 6 (Polityka AML -przeciwdziałania praniu pieniędzy) naszych Warunków.
co robić....?
 
Do góry Bottom