>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Oddsring - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
zartujesz?
chyba zaden bukmacher na to nie pozwoli - inaczej ludzie ktorzy kradna numery kart i piny bez zadnego problemu by pompowali karty ; to samo z praniem kasy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zgodzę się z przedmówcą totalnie piszesz nieodpowiedzialne rzeczy. Żaden bukmacher się na to nie zgodzi i nigdy nie dojdzie do sytuacji że będzie się zgadzał.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
wpłaciłem 4k, zagrałem po kursie 1,20 i chciałem wypłacić, jakie było moje zdziwienie jak dostałem maila z anulowaniem wyplaty(rozumiem ze trzeba obrócic depozytem ale wymagania jakichs wiekszych kursów to kpina w dodatku że limity na wieksze kursy sa rzędu 830zł:

Uprzejmie informujemy, że zlecona przez Ciebie wypłata została anulowana, a środki zwrócone na Twoje konto gracza. Spowodowane to było faktem, iż wiele spośród wybranych przez Ciebie zakładów zostało postawionych po zbyt niskich kursach, abyśmy mogli zatwierdzić wypłatę środków. Prosimy, abyś obrócił całą kwotę depozytu po wyższych kursach, a będziesz mógł bez problemów wypłacić wygraną.
Pragniemy przypomnieć, iż zlecenie wypłaty środków bez poprawnego obrotu depozytem, jest niezgodne z Warunkami korzystania z naszego serwisu.
Ponadto jeśli w historii aktywności konta znajdą się serie zakładów z gwarantowanym wynikiem, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zlecenia wypłaty zgodnie z punktem 4.18 (Zarządzanie płatnościami) oraz 6 (Polityka AML -przeciwdziałania praniu pieniędzy) naszych Warunków.
 
Do góry Bottom