>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

F 20

fazer.

Użytkownik
Oj betsson zawodzi zlecilem wyplate w niedziele wieczorem i do dzisiaj nie ma przelewu
kiedys bez problemu chyba na drugi dzien kasa byla na koncie a teraz cos sie dluzy
 
S 0

snape

Użytkownik
Ja zleciłem wypłatę w poniedziałek rano - liczę na to, że do 48 godzin wypłata będzie na koncie. Skusiłem się na bonus powitalny i po raz pierwszy wypłacam.

Zazwyczaj gram w unibet, gdzie czasem po 12 godzinach mam pieniądze na koncie.
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Sprawdzić pocztę albo konto betsson
Chwyć bonus i darmowy zakład
Aby uczcić piłkarski weekend na najwyższym poziomie, przyznaliśmy na Twoje konto bonus 15PLN, a to jeszcze nie wszystko. Zdobądź darmowy zakład za 30PLN jeśli wpłacisz minimum 60PLN.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Pytanko. Gram na Betsson już sporo czasu. Wpłacałem i wypłacałem już kasę poprzez P24, Skrill jak i kartę debetową. Ale do rzeczy. Ostatnie dwie wpłaty poszły właśnie z karty. Teraz chcąc wypłacić pieniądze mam możliwość na konto, Skrill i kartę.
Czy na Skrill wypłatę przyjmą czy pójdzie jednak na konto ?
Edit. Już wiem. Przeszło bez problemu. W dwie sekundy na Skrillu kilka k. Choć ostatnio czekałem 18 godzin.
.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE TWOJĄ TOŻSAMOŚĆ ORAZ ADRES ZAMIESZAKANIA

Prosilibyśmy o załączenie dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość, adres zamieszkania, miejsce wydania karty kredytowej a także kopii obu stron (awers i rewers) karty kredytowej oraz wypełnionego formularza autoryzacji karty kredytowej (CCA ). Dzięki temu spełnimy swoje obowiązki względem przepisów prawnych , którym podlegamy, jak również zadbamy o bezpieczeństwo Twojego konta.

ktoś rozumie coś z tego bełkotu?
 
K 0

kombinator7

Użytkownik
jak to jest możliwe, że z tego co się dowiaduje od znajomych i czytam w internecie, Betsson jak i większość bukmacherów internetowych zawsze wymagali zwykłych zdjęć dowodu w ramach weryfikacji konta, a teraz nagle sobie zażyczyli zdjęć dowodu trzymanego przy twarzy? Przecież to jest niepoważne, konto jest moim pierwszym i jedynym, nigdy nie miał tam konta nikt z rodziny, żaden wujek, stryjek ani dziewczyna? Może jeszcze mam podskoczyć na jednej nodze i złapać się za ucho?
 
K 0

kamil.osin111

Użytkownik
Witam,
Chciałbym wypłacić kasę z betssona na skrill. Mam tam obecnie 50zł, a minimalna wypłata to 90zł. Mam pytanie czy gdybym teraz wpłacił te 40 zł i od razu chciał wypłacić te 90 zł co się uzbierało to czy będą robić jakieś problemy.
Z góry dzięki za odp
 
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
wczoraj wieczorem zablokowali konto, dziś rano odblokowali nie podając żadnego powodu... ale miło zaskoczyli, bo zlecona wypłata dziś wieczorem w 5min na skrillu.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Dziś zarejestrowałem się w betsson i skorzystałem z cashbacka do 150 zł. Mecz odbędzie się dopiero dziś wieczorem natomiast ja chcąc mieć już zweryfikowaną tożsamość, dołączyłem do swojego konta skan dowodu osobistego.
I teraz pytanie do ludzi grających i wypłacających - czy mieliście sytuację, że skan dowodu nie był wystarczający aby dokonać wypłaty pieniędzy?

Bo doczytałem punkt, o którym wspomniał wyżej abcbet natomiast ja nie mam karty kredytowej, mam tylko debetową. I co? W takim wypadku musiałbym specjalnie wyrobić sobie kredytówkę aby móc dokonać wypłaty?!
 
A 185

adikos

Użytkownik
Tak skan dowodu może być nie wystarczający, to tak naprawdę dobra wola buka czy to mu wystarczy czy nie.
Nie musisz żadnej karty dodatkowej wyrabiać, popytaj supportu co chcą, być może wyciąg bankowy wystarczy,ale to pytaj support o więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 25

whatevr

Użytkownik
Mi zawsze dochodziły po dwóch dniach - czyli jeśli wypłacasz dziś, to będzie na wtorek. Ale nie próbowałem od paru tygodni, po tym jak wyszedł ten komunikat z PKO.
Daj proszę znać, jak już Ci dojdzie - myślę że wielu osobom przyda się informacja jak to w końcu z tym PKO. A wypłacałeś może z Expekta/Betclica na konto?
 
Do góry Bottom