>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

madelin 0

madelin

Użytkownik
Mam pytanie, wpłaciłem przez p24 via moneybookers, i wypłacić mogę albo na mb abo na konto bankowe?
tak, możesz.

Ja mam z kolei inne pytanie.
Mam konto w PLN czy można zmienić walutę konta na euro?
&quot; Jako walutę, w której odbywają się operacje na koncie Tobet, można wybrać PLN (złote), EUR (euro) lub USD (dolary amerykańskie).&quot;
 
D 0

dans12949

Użytkownik
Mam karte zblizeniowa visa która otrzymałem zakładając e-konto w banku bps i zarejestrowałem ja na Tobecie i wpłaty moge dokonywać normalnie chciałem dokonać teraz wpłate na karte i wybrałem opcje wpłata na karte kredytową i teraz mam pytanie czy ta wypłata mi dojdzie bo to chyba jednak nie jest karta kredytowa chociaz niby status od wczoraj jest zatwierdzony wypłaty dokonałem w sobote ale kasa jeszcze nie doszła i co o tym myslicie czy kasa przepadnie?
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Witam. Mam pytanie dotyczące tego czy mogę wpłacić pieniądze z konta bankowego przelewem internetowym bezpośrednio na ich konto, bez Moneybookers ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tobet ma dzisiaj jakieś opóźnienia z wypłatami? Co prawda wypłatę zleciłem koło 1 w nocy, ale do tej pory poprzednie wypłaty miałem zawsze zrealizowane. Przed chwilą patrzę, a wypłata cały czas ma status &quot;w trakcie&quot;. Czekał ktoś z was tak długo? Ps. jakaś masakra, właśnie dowiedziałem się że moja wypłata została przekazana do działu bezpieczeństwa. Świetnie normalnie. Oczywiście już dzisiaj się nic nie dowiem, muszę czekać do jutra. Ten bukmacher sam się o to prosi, żeby u nich nie grać.
 
A 7

arthur071

Użytkownik
Nooo też jestem zdziwiony, nie wysyłałem żadnych dokumentów, zleciłem po prostu wypłatę na konto bankowe w środę, a dzisiaj jest już hajs(może i był wczoraj, ale nie sprawdzałem) i o nic się nie przyczepili.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Mam takie pytanie. Chciałbym zrobić przelew do Tobet, ale mam wątpliwości.

Tobet podaje dane do przelewu :

Nazwa banku:Bank Zachodni WBK S.A.
IBAN:pL94109028510000000105094524
Numer konta bankowego:94109028510000000105094524
SWIFT/BIC:WBKPPLPPXXX
Waluta konta bankowego:pLN
Cyfry kontrolne:0
Adres oddziału:Warsaw
Kraj konta bankowego:pL
Ale w BZWBK nie mam miejsca na IBAN, SWIFT. Dodatkowo z adresu jest jedynie Miasto. Jest też podany numer referencyjny.

Czy pieniądze dojdą bez podania ibanu, swifta , a tylko podam numer referencyjny ?

Gdzie powinienem wpisać swift.
 
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
Mam problem z wypłatą z tobet (konto zwetyfikowane). Mam konto w mBanku i 2 razy mi odrzucili wypłatę z powodu &quot;as you have not provided us with your full bank details&quot;. Klikam w zakłądkę wypłaty, podaję IBAN, nazwę banku, kod BIC. Co mam jeszcze podać, żeby wypłacili mi pieniądze i gdzie? Prosze o pomoc.
Ok, problem rozwiązany.
 
Do góry Bottom