>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wplaty/Wyplaty

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Mam pytanie:
Czy jest taka mozliwosc ze wplaty na moje konto dokona ktos calkiem inny o innych danych niz podalem przy rejestracji a potem wyplate zrobie na swoje konto (te same dane co w GB)
Bo np. chodzi mi o to ze sprzedam cos na allegro i kupiec moglby zrobic mi przelew na moje konto GB zamiast normalne bo jemu to wychodzi na jedno a ja bede mial od razu ulatwione zadanie bo nie bede musial drugi raz przelewac kasy ????
wiecie cos o tym?? prosze o odp ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
na konto bym nie wypłacał gdyż oni pobierają jakąś kwotę za wypłaty na konto i mała ona nie jest. Lepszym rozwiązaniem jest wypłata na Moneybokers
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Przy wpłacie jest możliwa chyba ta opcja którą podałeś, zresztą przez pocztę idzie 2-3 dni więc ta osoba może wpisać Twoje dane i nie ma sprawy. Natomiast przy wypłacie jest tak:

Czy są jakieś dodatkowe koszta przy wypłatach?

Tabela opłat przy wypłatach z konta w gamebookers:

- Pierwsza wypłata w każdym miesiącu kalendarzowym*: 1.00 EURO / 1.00 USD / 0.50 GBP (zależnie od waluty konta)
- Kolejne wypłaty w danym miesiącu kalendarzowym**: 5.00 EURO / 5.00 USD / 3.00 GBP (zależnie od waluty konta)

gamebookers nie ponosi odpowiedzialności za opłaty nałożone przez strony trzecie lub Twój bank i swoim działaniem zrobi wszystko by uniknąć lub zminimalizować tego typu koszta.

* Złoty Status: Brak opłat
** Złoty Status: 2.50 EURO / 2.50 USD / 1.50 GBP
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
dodatkowo bank pobiera opłatę za przewalutowanie sumy bo GB nie ma konta w Polsce i wypłaty realizują w walucie Euro
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no ok ale mi nie chodzilo o to ile biora kasy za wyplate tylko czy jest mozliwosc ze ktos inny mi wplaci a na inne konto wyplace :]
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
nie ma takiej możliwości
Ale gadasz głupoty, oni robią tak: Nie obchodzi ich kto dokonał wpłaty na twoje konto GB nie interesi ich z jakiego konta, ale ich interesi czy na to konto na które chcą wypłacić widnieje takie same nazwisko jak dane osobowe posiadacza konta w GB. Czyli pan Andrew P robi Ci przelewik na konto w GB i po kilku dniach kasa jest na koncie pana Marcina T. Jak pan Marcin wypłaca pieniądze na swoje konto oni mówią OK, ale jak na koncie na które chcą przelać nie ma nazwiska pana Marcina T to często jest lipa.

Czy teraz jaśniej-jak chcecie info o GB to pytajcie (PW) bo ja uwielbiam tego buka za jego promo i inne

Aha jeszcze opłaty-tutaj nie jest już tak halo pierwsza wypłata 1 euro potem niestety 5euro. chyba ze jesteś dobrym obstawiaczem że masz status złoty lub srebrny to jest za free (złoty status ponad 200zakładów musisz mieć na koncie GB)
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
a ja mam pytanie w ile dni mniejwiecej będe miał kase na koncie jeśli wpłace w ich banku BPH jak widomo jeśli się wpłaca na konto w banku w którym ono jest pieniądze są odrazu księgowane na koncie

PS. czy jest w gamebookers 2 i 3 liga polska?
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
kumpel sie chce dowiedziec ile musi czekac az kasa dojdzie, jesli wyslal przelewem z poczty? czeka juz tydzien i o kasie ani widu ani slychu.
a i jeszcze jedno, podal inne imie przy przelewie , ale to tego nie powinni sie czepiac?
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Znam tego twojego kumpla ???? Co do imienia to przy wpłatach nie powinno to mieć znaczenia. Przy wypłacie może być problem. A przez przelew z poczty kasa idzie ok. 1,5 tygodnia więc musi czekać cierpliwie.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Poczta to chyba by byla ostatnia instytucja, z ktorej bym wplacul kase, nie rozumiem, czemu wy ciagle do neij ciagniecie, przeciez nawet na wsi jest jakis bank np spoldzielczy.
A wy ciagle na ta poczte :roll:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
a ja mam pytanie w ile dni mniejwiecej będe miał kase na koncie jeśli wpłace w ich banku BPH jak widomo jeśli się wpłaca na konto w banku w którym ono jest pieniądze są odrazu księgowane na koncie

Tutaj nie chodzi o to że to jest w BPH czy innym, jak robisz przelew to oni 1 dnia księgują w banku w Polsce, potem jest przewalutowanie i wysyłane do banku albo w Anglii albo na Maltę lub inny kraj gdzie ma rezydencję GB, potem jest wysyłane do supportu powiadomienie że jest ok z wpłatą i na końcu masz powiadomienie na e-mail.

Ja polecam inną wersję wpłat-kartą debetową 0% prowizji 2 min i jest kasa (minimum ok 8zł) ale najpierw trzeba wysłać do nich pisemko podpisane że wyrażamy zgode na używanie karty debetowej do wpłat do GB i zrobić skan karty debetowej i dowodu osobistego ( to i to obie strony) i potem jest lol

Polecam taki sposób i przy wypłacie nie ma prowizji jak wypłacamy na kartę debetową ;)
(przelew bankowy 1 euro po 1 wypłacie, potem 5 EURO ???? )
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
miejsce data


Ja niżej podpisany, imię i nazwisko niniejszym deklaruję że zgadzam się na używanie mojej karty debetowej:

Typ : VISA (Visa Electron, MasterCard i inne)
numer:.......
data wygaśnięcia:.........
W celu wpłacania pieniędzy do Gamebookers LTD (UK) w zgodności z regulaminem

Podpisano


Załączyć skan dowodu oraz tej karty debetowej(2strony) i w ciągu ok 6h oni dają odpowiedź ????
Ja już mam zweryfikowaną kartę i przelewik 2 min i jest LOL.


Aha ważne :!: Jeżeli konto jest na John Kowalski
to karta też musi być na tą osobę więc jak ktoś ma na mamę lub tatę to musi zrobić ich weryfikację karty (taa a potem się dziwią gdzie ta kasa z konta poszła )


Ten napis miejsce data jest w prawym górnym rogu patrząć tak jak teraz patrzymy-tutaj nie ma wyrównania więcj jest lipa.

Przepraszam Pippera bo przeje*** bonusa od GB grając na Florydę z Philadelphią niech ten cały basseball h** strzeli a nie- tam można nieźle zarobić i jeszcze szybciej stracić
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie oni zaksięgują Ci kasę jak wpłynie i nie pomogą żadne zapewnienia i screenshoty-radzę cierpliwie czekać a potem otrzymasz miłego maila od supportu że kasa wpłynęła
 
Do góry Bottom