>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wplaty/Wyplaty

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Także tym jestem zaskoczony. Ostatni raz tam wpłacałem. Nie polecam!
Rozumiem, że oburzyłeś się i czujesz się oszukany z powodu naliczenia prowizji za wypłatę przelewem bankowym.
Ale może powinieneś najpierw zainteresować się czy ta opcja wypłaty jest zupełnie darmowa?
Na forum było to już wiele razy poruszane.
Za nie wiedzę się płaci...
http://forum.bukmacherskie.com/f22/mega-promocja-w-gamebookers-100zl-za-pierwszy-zaklad-17168-7.html#post1882314
http://forum.bukmacherskie.com/f48/pytanie-bardzo-prosze-o-szybka-odpowiedz-3727.html#post44890
W zeszłym tygodniu wypłata na MB była w ciągu 2h. Bez żadnej prowizji ;)
 
K 5

ksa

Użytkownik
Panowie jak wyglada wyplata na mb na tym buku??? macie jakies opienie na temat gamebookers?? chce tam wplacic ale nie wiem czy warto:;/:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie jak wyglada wyplata na MB na tym buku???
Jak jest z wypłatami możesz poczytać w tym temacie - jest ponad 140 postów.
macie jakies opienie na temat Gamebookers??
Opinie masz w tym temacie - http://forum.bukmacherskie.com/f48/gamebookers-opinie-3476.html ponad 130 postów.
Z tego co mi wiadomo nic się nie zmieniło od dłuższego czasu u nich więc wszystko jest aktualne.
Jeśli chcesz już zacząć grać to też jako nowy możesz poczytać o bonusie - http://forum.bukmacherskie.com/f48/extra-bonus-100-do-100zl-w-gamebookers-16979.html
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja zleciłem wypłatę na konto w PLN 684 zł - co stanowi 165,83 zł a na konto po 3 dniach przyszło zaledwie 628 zł - ale rozumiem ze za nie wiedze sie płaci jak pisał kolega wyzej ale pobierac takie prowizje za wyplaty to jest przeciez karygodne? nigdzie nie bylo napisane ze taka roznica bedzie .,.....mimo ze maja kursy dobre to odbieraja sobie to przy wyplatach z nawiazka - dla mnie zlodziejstwo !!!
czy ktos sie orientuje ile mialbym na koncie jak wyplacalbym poprze MB ? juz po tych wszystkich oplatach i przewalutowywaniach....itd
 
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
1 wypŁata i wiadomosc - Jak na nasze wypłaty wszystkie Procedury wypłaty muszą być najpierw zatwierdzone przez nasz zespół kontroli wewnętrznej (w celu zapewnienia uczciwości), zanim zostaną one przetworzone przez nasz zespół Płatności. Dlatego obecny status wniosku czeka na zatwierdzenie.Ta opinia trwa zazwyczaj 24-48 godzin (w przypadku gotówki) mieliscie cos takiego? jak konsekwencje bez lipy poszło siano czy cos im trzeba bylo przesylac?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po co na PW?
Forum jest po to żeby tutaj dzielić się informacjami.
Przelew - wpłata czy wypłata?
wpłata natychmiast,
wypłata do 24h, z reguły 5-10h.
 
konradbcn07 27

konradbcn07

Użytkownik
Jestem bardzo zaskoczony, zleciłem wypłate o 6:15 aa o 10:30 pieniądze pojawiły się na MB i to bez żadnej weryfikacji konta ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jestem bardzo zaskoczony, zleciłem wypłate o 6:15 aa o 10:30 pieniądze pojawiły się na MB i to bez żadnej weryfikacji konta ????
Mniejsze sumy, bez brania bonusu robią wypłaty tak jak pisałem 5-10h - nawet w weekendy.
Prz większych kwotach czepiają się o weryfikację, nawet jak już była robiona.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Właśnie. Post Vadera bardzo optymistyczny ,ale z marca tego roku.
Minęło ponad 3 m-ce i dobrze byłoby poznać świeżą opinię jak teraz idą im wypłaty na GB.
GB to teraz Bwin(?) przynajmniej tak wygląda.
Bwin ostatnio straszne problemy z terminami wypłat na MB.
Ciekawe czy Gamebookers nie zaraziło sie tym wirusem nie płacenia w terminie od Bwin.
Jak ktoś robił ostatnio wypłatę to niech da znać jak poszło.
 
M 0

mateeo1

Użytkownik
Ja zleciłem wypłatę na MB i minęło ponad 48 godzin i dalej nic....A nie jest to pierwsza wypłata...jakas masakra na bet365 praktycznie po dwóch godzinach kasa jest na koncie a tu 48 i nic...ŻENADA!!!
 
K 0

krecik7

Użytkownik
Mam pytanie: Dostałem bonus na BAH w wysokości 20zł za urodziny. I mam pytanie jest napisane że: Przed dokonaniem wypłaty darmowy bon musi zostać trzykrotnie postawiony po minimalnym kursie 1,50. Mam pytanie to musi być te 20zł na raz postawione czy może być 4 kupony po 5 zł na przykład??
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mam pytanie: Dostałem bonus na BAH w wysokości 20zł za urodziny. I mam pytanie jest napisane że: Przed dokonaniem wypłaty darmowy bon musi zostać trzykrotnie postawiony po minimalnym kursie 1,50. Mam pytanie to musi być te 20zł na raz postawione czy może być 4 kupony po 5 zł na przykład??
Musisz zagrać w sumie 3x20zł czyli za 60 zł aby móc wypłacić bonus. Pamiętając o minimalnym kursie 1.50. Bez znaczenia jest to jakie stawki, może być 6x10zł, może to być 2x20zł. Ważne aby w sumie za 60zł.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wypłata na mb - 3h :grin: ✅
Celowo cytuję,ponieważ to bardzo odległe info czasowo.

Czy teraz lub w ostatnim czasie ktoś dokonywał wypłaty środków na MB lub Neteller?
W jakim tempie przekazali kasę na e-portfel ?
Dawno do Gamebookers nie robiłem depozytu,więc chyba odnowię współpracę.
 
Do góry Bottom