>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wrzesień w Campeonato Brasileiro 2010

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


Bardzo ciekawie zapowiada się mecz na Brinco de Ouro pomiędzy Guarani, a Santosem. Bugre ostatnio grają naprawdę dobrze, a tutaj mają jeszcze swój stadion, goście przyjeżdżają bez Neymara.

Guarani ostatnio gra co raz lepiej chociaż może po samych wynikach tego nie widać po po wygranych u siebie później dostają na wyjazdach ale sam sposób gry może cieszyć piłkarzy i kibiców. Bugre u siebie wygrali ostatnie 3 spotkania, a trzeba powiedzieć, że rywale słabi nie byli, gdyż mierzyli się w tym czasie z Flamengo, Fluminense i Atletico Paranense. W każdym z tych spotkań byli drużyną lepszą i ich zwycięstwa były absolutnie zasłużone. W środku tygodnia przegrali w Sete Lagoas na Arena do Jacare z Cruzeiro 4:2. Jednak co tam się działo to aż ciężko uwierzyć. Raposa prowadzili do przerwy 2:0 i mieli przewagę jednego gracza, gdyż sędzia niesłusznie wyrzucił z boiska Mazole. Wydawało się, że ten mecz jest już przesądzony ale goście doprowadzili do wyrównania i mecz zaczął się od nowa. Ale w samej końcówce gospodarze strzelili 2 gole i wygrali. W tamtym meczu na pochwałę zasłużył bramkarz Guarani Douglas, który bronił co się dało, a nawet tego czego się nie dało potrafił wyjąć. Do tego meczu Guarani przystępują osłabieni brakiem wspomnianego Mazoli, a także zabraknie kontuzjowanych Reinaldo, Rodrigao i Preto.

Santos ostatnio jakoś dziwnie gra, gdyż po serii 4 wygranych z rzędu potem nie wygrał 3 kolejnych meczy by w środku tygodnia we wspaniałym stylu ograć Atletico Goianiense na własnym boisku 4:2. I właśnie w tamtym meczu doszło do sytuacji w której karnego chciał strzelać Neymar ale Dorival Junior zabronił mu tego, gdyż ten młokos w tym roku zbyt wiele &quot;11&quot; zmarnował. Neymar się wściekł i powiedział kilka słów za dużo. Po meczu trener powiedział, że jeżeli Neymar nie zostanie ukarany to on odejdzie ze stanowiska. Zarząd wczoraj spotkał się z trenerem, zawodnikiem i jego rodzicami i postanowiono, że Neymar nie zagra przez 15 dni oraz dostanie jakąś finansową kare. Sprawa bolesna dla klubu, gdyż takie rzeczy tylko pogarszają atmosferę i na pewno przed tym meczem nie jest ona najlepsza. Jeszcze na dodatek brakuje w składzie Pary, Rodriguinho i Keirrisona, którzy są kontuzjowani.

Podsumowując gospodarze jak dla mnie są faworytami tego meczu ze względu na swoją dobrą dyspozycję oraz atut własnego boiska, a że goście mają problemy z grami wyjazdowymi oraz nie najlepszą atmosferą w drużynie to po tak wysokim kursie można spróbować bezpiecznej opcji.

GUARANI: Douglas; Rodrigo Heffner, Fabão, Ailson e Márcio Careca; Renan, Paulo Roberto, Baiano e Mário Lúcio; Geovani e Ricardo Xavier

SANTOS: Rafael; Danilo, Edu Dracena, Durval, Léo; Arouca, Alex Sandro, Alan Patrick, Marquinhos; Madson e Marcel


Mój typ:

Guarani DNB @ 2,00 Bwin Zwrot
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ostatnie kolejki obserwowałem, dzisiaj pora wrócic do typowania i postarac się podtrzymac ładną passe z początku września ;)
VS
ATLETICO PR - INTERNACIONAL
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,75 Unibet ⛔1:0
Atletico PR pozytywnie zaskakuje obserwatorów w ostatnim okresie. Idzie im tak dobrze, że zajmują już 7msc i po cichu słychac głosy, że chcieliby wrócic do G-4. Może nie każdy wie, ale w 2005r grali w finale Copa Libertadores, a w 2001r byli mistrzami Brazylii. Do tych sukcesów jeszcze im daleko oczywiście, ale małymi kroczkami czynią postępy. Szczególnie na własnym terenie są mocni. Ich dzisiejsze starcie z Internacionalem zapowiada się ciekawie. Oba zespoły ostatnio porównywalna forma więć detale mogą zdecydowac o triumfie. Gospodarze w tym meczu wystąpią bez Marcio Azevedo i napastnika Federico Nieto.
Inter z kolei nieco przebudował skład w porównaniu z tym kto wygrywał Copa Libertadores. Szanse debiutu ma dizsiaj dostac Ilan, gracz który ostatnio strzelał bramki w Ligue1. W dzisiejszym meczu zabraknie kontuzjowanych bramkarza Renana i Rafaela Sobisa, a także zawieszonego za kartki Nei. Jednak ich skład nadal prezentuje się ciekawie. Poważne role w zespole odgrywają już młodzi Leandro Damiao i Giuliano. Dobrze, że w klubie mają dwóch równorzędnych bramkarzy bo między słupki wskoczy Abbonandzieri. Dlaczego Oba strzelą? A bo zapowiada się wyrównany mecz, faworyta zdecydwoanego trudno wskazac. Ponadto historia też za tym przemawia. Ostatnie 10 meczów zawsze padały bramki z obu stron. Pozostaje wierzyc, że i dizsiaj będize tak samo;)
ATLETICO PR : Neto-Wagner Diniz, Manoel, Rhodolfo, Paulinho- Chico, Vitor, Branquinho , Paulo Baier-Maikon Leite, Bruno Mineiro.
INTERNACIONAL : Abbondanzieri-Glaydson (Daniel), Bolívar, Índio, Kleber-Wilson Matias, Guiñazu, Tinga, Giuliano,D’Alessandro- Leandro Damião

CRUZEIRO - CEARA
Typ : Cruzeiro @ 1,40 Unibet ✅2:0
W niesamowitej formie jest ostatnio Cruzeiro. W szybkim tempie doszli Corinthians i Fluminense i zanosi się, że stoczą z nimi walke o mistrza. W dzisiejszej kolejce na drodze staje im Ceara. Trzeba jednak się zastanowic czy są oni w stanie coś wskórac w tym meczu? W fenomenalnej formie jest tak zachwalany przeze mnie od samego sprowadzenia do klubu Walter Montillo. Od przyjścia do zespołu zdobył już 4 gole. Nawet liczne braki Cruzeiro nie załamują ich dyspozycji, a przecież równie i dzisiaj zagrają bez Wellingtona Ribeiro, Gilberto, Jonathana, Cacapy, Leandro Silvy czy Marquinosa Parany. Mają świetnych następców. O Montillo już wspominałem, nawet gdyby Gilberto był w pełni zdrów to i tak by nie grał. Atak to teraz królestwo Thiago Ribeiro i Fariasa sprowadzonego z FC Porto.
CEara nie dośc, że nie punktuje zbyt często, wymienia trenerów to dodatkowo dzsiiaj osłabiona brakiem Washingtona (14/4), Camilo(13/0), Magno Alves (8/2), Fabricio(21/0) i bramkarza Diego(17/0). Jak więc widac każdy z nich grywał ostatnio często i znaczył wiele dla zespołu. Mnie to wystarcza i gram na Cruzeiro ;)
CRUZEIRO : Fábio- Rômulo, Edcarlos, Léo, Diego Renan- Fabrício, Henrique, Roger, Montillo-Farías,Thiago Ribeiro.
CEARA : Michel Alves-Oziel, Anderson, Diego Sacoman, Ernandes- Michel, Heleno, João Marcos,Geraldo-Marcelo Nicácio, Kempes.
VS
SANTOS - CORINTHIANS
Typ : Corinthians @ 2,90 Betsson ✅2:3 W obecnej sytuacji tj zwolnienie trenera Dorivala Juniora i całej tej historii wokół Neymara taki kurs to chyba prezent! Santos poprowadzi dotychczasowy szkoleniowiec zespołu u-23. Ciekawe jak wieśc o zwolnieniu trenera Dorivala wpłynęła na cały zespół bo Neymar pewnie się ucieszył.. A Santos pod wodzą zwolnionego własnie dzisiaj trenera wygrał 37 z 61 meczów w których on prowadził zespół. Sądze, że zarząd podjął bardzo głupią i pochopną decyzje! W dodatku na kilkanaście godzin przed meczem derbowym z Corinthians. Nie wiemy jak na to zareagowali inni piłkarze, czy w zespole jest jakaś burza czy wszyscy popierają kolege... Trudno wyczuc, ale najlepiej chyba nie jest. Tak więc z Neymarem w składzie, ale bez Keirrisona, Rodriguinho i Bruno Rodrigo, a także Ganso do dzisiejszego meczu przystąpią.
Timao ostatnio wygrali z Fluminense i wskoczyli na pozycje lidera. Do ich gry przyczepic się nie mozna. Nawet gdy przegrywali u siebie z Gremio to przeważali i tylko przez nieskutecznosc nie wygrali. Dzisiaj zagrają bez Ronaldo, Dentinho, Chicao, Ralfa i Paulinho. Mozna w sumie zmniejszyc ryzyko i zagrac w opcji DNB czy też x2. Kursy mniejsze, ryzyko również. Nie wiem jak to się potoczy, ale ja to tak widze, że Santos poprostu nie wygra dzisiaj.
SANTOS : Rafael- Pará, Bruno Aguiar, Durval ,Léo- Arouca, Danilo, Alan Patrick, Marquinhos- Neymar, Marcel.
CORINTHIANS : Julio Cesar- Alessandro, Paulo André, William, Roberto Carlos- Ralf (Boquita), Elias, Jucilei, Bruno César- Jorge Henrique, Iarley.

A tym ostatnim typem, który mnie kusi jest Flamengo nie strzeli gola @ 2,55 Unibet.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
A co myslicie o meczu:
Fluminense FC Atletico Mineiro ?
Podpieram sie statystykami i wychodzi w nich, że Fluminese u siebie nie przegrywa, poza ostatnią wpadką z liderem Corinthians a Atletico na wyjazdach zwykle przegrywa.
Do tego w ostatnim starciu było 3-1 dla Fluminese.
Kurs na 1 : 1.72 w Pinnacle
Widzicie jakieś przeciwskazania?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A co myslicie o meczu:
Fluminense FC Atletico Mineiro ?
Podpieram sie statystykami i wychodzi w nich, że Fluminese u siebie nie przegrywa, poza ostatnią wpadką z liderem Corinthians a Atletico na wyjazdach zwykle przegrywa.
Do tego w ostatnim starciu było 3-1 dla Fluminese.
Kurs na 1 : 1.72 w Pinnacle
Widzicie jakieś przeciwskazania?
Kilka ich widze, a mianowicie braki kadrowe w zespole Fluminense. Dzisiaj zagrają bez Conca(23/1), Fred(9/4), Deco(8/1), Emerson(8/7),Fernando Henrique(17/0) ,Diguinho(13/0) i Digao(4/0). Kazdy z nich mógłby grac w podstawowym składzie.
Atletico MG w tym meczu bez Mendeza,Rafaela Jatai i Fabiano.
Początkowo też myślałem by grac na przełamanie Flu, ale kadrowo nie wygląda to najlepiej więc odpuscze. Brakowac bedzie playmakerów bo nie ma Conci i Deco, atak jakby statyczny bo Washington sam nic nie zrobi, musi dostac dobrą piłkę.
Ja odpuściłem ten mecz, a Ty zrób jak uważasz ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


Na Serra Dourada dojdzie do meczu Atletico GO-Gremio Prudente. Zdecydowanym faworytem są gospodarze i to oni powinni bez problemu sięgnąć bo 3 punkty.
Atletico GO już od jakiegoś czasu spisują się o wiele lepiej niż pokazywałaby to pozycja w tabeli. Niby są cały czas w strefie spadkowej ale po tej kolejce mogą ją opuścić. Jednak by to się stało sami muszą wygrać co raczej nie powinno być trudne oraz liczyć na potknięcie Avai. Dragao do tego meczu przystępują osłabieni brakiem Pituci, który pauzuję za kartki ale do składu wraca wielu zawodników, którzy ostatnio byli kontuzjowani. Widziałem ich ostatni mecz z Goias, który wygrali 3:1 i pokazali się w nim naprawdę dobrze i powinni wygrać tamten mecz o wiele wyżej. A rywal przecież był na poziomie podobnym co Prudente. Kolejnym faktem, który za nimi przemawia to atut własnego boiska na którym zdobyli w tym sezonie 18 z 23.
Prudente to aktualnie według mojej opinii zdecydowanie najsłabsza drużyna ligi. Katastrofalna ich gra w każdym kolejnym meczu tylko mnie utwierdza w moim przekonaniu. Ostatnie zwycięstwo odnieśli już miesiąc temu, gdy wygrali w ...Goianii ale z Goias. Od tamtej pory przegrali 7 meczy i 2 zremisowali. Jeden z remisów miał miejsce z Ceara, a tak się złożyło, że oglądałem tamten mecz i wtedy to właśnie Vozao byli lepsi ale tylko głupie błędy w obronie pozwoliły wywieźć Prudente cenny punkt. Goście osłabieni brakiem Leonardo, Cleidsona i Diego Giaretty czyli wypada prawie cała obrona. Ale wracają za to Adriano Pimenta, Paulo Cesar i Rafael Martins.
Podsumowując to gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania i każdy inny wynik jak ich zwycięstwo będzie ogromną niespodzianką. Dziwią mnie kursy jakie wystawili na to spotkanie bukmacherzy ale mi to odpowiada, bo jak dla mnie to prezent z którego grzech nie skorzystać.

ATLÉTICO-GO:
Márcio; Victor Ferraz, Gilson, Daniel Marques e Thiago Feltri; Agenor, Róbston, Diguinho, William e Elias; Marcão
GRÊMIO PRUDENTE: Giovanni; Paulo César, Anderson Luís, Flávio Boaventura e Marcelo Oliveira; Rodrigo Mancha, Roberto, Eduardo Ramos e Fabiano Gadelha; Adriano Pimenta e Hugo

Mój typ:
Atletico Goianiense @ 1,80 Bwin
✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ostatnie typy nawet źle nie wypadły. Szkoda tylko, że Internacional nie zdołał nic wpakowac do bramki Paranense. Dzisiaj na dogłębniejsze analizy zbytnio czasu już niema, ale coś warto napisac.
VS
SANTOS - CRUZEIRO
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,67 Unibet ✅4:1 O sytuacji w Santosie sporo było napisane wyżej. Derby przegrali zgodnie z planem 2:3 z Corinthians. Teraz kolejny wymagający rywal czyli Cruzeiro, które też zamierza walczyc o tytuł. Spodziewam się bramek z obu stron. Niesforny Neymar może coś tam próbowac udowadniac całemu światu, że jednak jest dobrym graczem w co nikt nie wątpi, ale miewa humory. Ciekawie o tym graczu wypowiedzial się trener Gremio bodajże &quot;Banan zjadł małpe&quot; ???? Miał tutaj na myśli sytuacje, że Neymar przyczynił się do zwolnienia trenera Dorivala. Braki w obu zespołach niemal takie same jak ostatnio z tą różnicą, że Santos bez Madsona.​
VS
FLAMENGO - PALMEIRAS
Typ : Flamengo @ 2,10 Unibet ⛔1:3
Fla odzyskało wkońcu skutecznośc. Dzisiaj full składem zagrają z Palmeiras. Palmeiras gra bardzo w kratke. Z reguły więcej meczów remisuje niż wygrywa. W lidze za wiele juz nie zdziałają. SKupic się więc muszą na Copa Sudameircana gdzie mają szanse jeszcze na wywalczenie sobie udziału w następnej edycji Copa Libertadores. Dodatkowo dzisiaj bez Ewerthona, Marcosa i Mauricio Ramosa. Lekko myślę mozna spróbowac ten typ zagrac. Historia wzajemnych meczów też ciekawie się układała ostatnio bo wygyrwali na przemiennie kiedy w roli gospodarza występowało Flamengo i teraz wypada kolej na wygraną ... Flamengo :p

Mimo iz ostatnio przełamali się gracze Sao Paulo to jednak dzisiaj na nich nie postawie. Goias walczy o życie , a Sampa bez kilku ważnych postaci w zespole jak Miranca, Richarlyson, Fernandao, Junior Cesar, Ilsinho i Fernandinho.
A mecze Guarani - Vasco mimo iż Vasco nie przegrywa meczów to także ich nie wygrywa, ale ile taka seria będzie trwac? DLa mnie NO BET.
Atletico GO - Prudente opisał kapszti , ale ja jakoś boje się na nich postawic więc też odpuszcze sobie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dorival Junior, zwolniony niedawno z Santosu w związku z konfliktem wokół Neymara, został nowym trenerem Atletico Mineiro (w miejsce Vanderleya Luxemburgo). Dorival Junior podpisał z tym klubem kontrakt do końca 2011 r.; jego najbliższym celem jest uchronienie Atletico przed degradacją do Serie B.
Info z blogu Lecha powyżej.
http://lechbrywczynski.bloog.pl/?ticaid=6af42
A poniżej fenomenalna bramka Alexa Sandro na 3-1 dla Santosu. :cool: A propo wczorajszego meczu Flamengo to sędzia głownym bohaterem i basta! Karny dla Palmeiras to chyba jakaś paranoja. Nawet Howard Webb by takiego karnego nie podyktował. Obczajcie sami - 20sekunda filmiku! Piłkarskie jaja! A potem kiedy ewidentny karny należał się Flamengo to sędzia oczywiście zdziwiony, że gdzei był faul i groził palcem tylko... To zdecydowało o przebiegu meczu.
Co do dzisiejszych meczów to szlagierem jest starcie Internacionalu z Corinthians. Inter by marzyc jeszcze o tytule poprostu musi to wygrac.
Póki co jeżeli idzie o typowanie to nie widze nic sensownego do ruszenia. Trudne mecze na rozkładzie na pierwszy rzut oka. Może potem coś przy szerszej analizie wyjdzie ciekawego, a teraaz póki co wrzuce link gdzie zobaczycie grafike ze składami na mecze i braki w poszczególnych zespołów. Może to kogoś natknie by zacząc się udzielac w tym dziale bo piszą tylko ... 3osoby, a szkoda:-|
http://esporte.uol.com.br/futebol/campeonatos/brasileiro/2010/serie-a/abertura-da-rodada/internacional-x-corinthians.jhtm
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Vitoria-Fluminense
Wynik 1:2
OVER 2,5 @ 1,78 ✅
Widziałem ostatnie wyjazdowe spotkanie Flamengo vs Fluminense .Ciekawym rozwiązaniem wydawałoby się tutaj zagranie obie strzelą lub over 2,5. Obrona dzisiejszych gości popełniała ostatnio fatalne błędy. Jak takie słabe Flamengo wbiło im tyle bramek bo aż 3 to co będzie z Vitorią, która z pewnością jest dużo mocniejsza od FLAMENGO ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Internacional-Corinthians
Goście z tego co znalazłem osłabieni nie zagrają: Ronaldo- tylko czy on może być osłabieniem ?, Dentinho, Chicao, Ralfa. U gospodarzy wraca znakomity strzelec Alecsandro. Corinthians jakoś na wyjazdach rewelacji nie gra choć ostatnie mecze wygrane. Jakoś wydaję mi się , że dzisiejsza determinacja gospodarzy, atut własnego boiska będą po ich stronie. Goście mają przewagę nad Fluminense 2 pkt i dodatkowo zaległy mecz więc czy ten mecz będzie dla nich tak cenny jak dla gospodarzy ? Inter ma 38 pkt i 9 pkt straty do lidera .Wygrywając ten mecz i zaległy zniwelowali by stratę tylko do 3 pkt. Stawka meczu dla gospodarzy wielka powinno być gorąco i skłaniał bym się grać na gospodarzy. A co panowie o tym myślą :razz: ?

edit: Dobrze , że tego człowiek nie zagrał mimo ✅
thx Robson za info .
Wynik 3:2 ale więcej nerwów jak to warte ;). 90 minuta gol na 2:2 i potem jeszcze w doliczonym na 3:2 ---&gt;Fuks konkretny jak ktoś grał .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
t0mson odpowiem Ci tak na szybko bo i tak zaraz mecze. Aaa i fajnie, że napisałeś ;)
Internacional - Corinthians to taki mecz na szczycie, a to Brasileiro gdzie poziom wyrównany i dużo rzeczy może się wydarzyc. Jak sam podkreśliłeś brak Ronaldo to żaden brak, będize grał Iarley na szpicy. Dentinho też raczej jest graczem wchodzącym bo na skrzydłach bryluje Jorge Henrique.
Inter owszem musi i chce wygrac, ale Timao za sterów Batisty grają poukładaną piłkę i bardziej efektowną niż za Menezesa. Dla mnie zdecydowanie do odpuszczenia meczyk.
Vitoria - Fluminense tutaj rzeczywiście over ciekawie wygląda i sam chyba się na niego skusze. Vitoria ostatnio była w dołku i teraz musi uciekac od niebezpiecznej strefy drużyn zagrożonych spadkiem bo nie wierze by Atletico MG długo było na samym dnie, a teraz wiadomo nowy trener więc zaczną wygrywac. Vitoria na własnym obiekcie a to zobowiązuje. W drużynie Flu co prawda kilka ważnych absencji jak w dalszym ciągu Fred czy też Emerson, ale i bez tych graczy w środku tygodnia zaaplikowali rywalom przecież aż 5 bramek, a wcześniej trzy w derbach Fla-Flu. Hisoria wzajemnych starc także wskazuje na over, a więc może byc dobrze.
VITORIA - FLUMINENSE
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,75 Unibet ✅1:2​
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP

Goias-Flamengo


Goias (0 and -0.5)
@2.05

1/2 zwrot
1/2 ⛔

Spotkanie na szczycie jak odwrócimy tabele :razz: Mecz niezmiernie istotny dla Goias, które zajmuje 18 miejsce. Flamengo również nie zachwyca i do strefy spadkowej brakuję im nie wiele. Dla obu ekip każdy mecz jest ważny a cel jest jeden utrzymanie w najlepszej lidze. Jeśli chodzi o gospodarzy zaskakująco pokonali ostatnio aż 3:0 Sao Paulo i to w dodatku na wyjeździe co może napawać optymizmem przed jutrzejszym spotkaniem. Dodatkowo zarząd robi wszystko żeby Goias się utrzymało,sprowadza pomocnika Marcelo Coste aby wzmocnił skład i pomógł im w utrzymaniu. Co do Flamengo ostatni mecz trochę pechowy sędzia bohaterem spotkania ale trzeba przyznać , że rewelacji też nie zagrali. Jakoś nie mają dobrego zgrania, często tracą piłkę po głupich błędach,ofensywa nie błyszczy skutecznością i pomysłem na grę .Nie widzę tutaj innej opcji jak wygrana w ostateczności remis gospodarzy. Goias podbudowane ostatnim zwycięstwem jest na dobrej drodze by zdobyć z Flamengo 3 oczka ????

edit: Nie ma to jak prowadzić po samobóju i jeszcze przegrać w 90minucie :zy3ou:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
t0mson widac zadomowił się w dziale i good ????
Oferta kursowa na najbliższe mecze wklejona powyżej więc pare słów można napisac odnośnie dzisiejszych spotkań.
Dla mnie bardzo trudne do rozgryzienia się zapowiadają, akurat w grze Flamengo widac jakiś postęp w ostatnim czasie mimo porażki z Palmeiras. Oba zespoły są ma &quot;musiku&quot; i wygrana im niezbędna. Więc będzie ciekawie.
A starcie Vasco - Santos to także NO BET raczej. Santos w zasadzie już o nic nie walczy poza ambicjami i grą o honor. Na majstra im zabraknie raczej sił, a Copa LIbertadores już mają zapewnioną w przyszłym sezonie poprzez Copa Do Brasil.
Poniżej zamieszczam link ze składami i absencjami, może się przyda przy analizie komuś. Ale na składy jutrzejszych meczów trzeba chyba jeszcze poczekac.
http://esporte.uol.com.br/futebol/campeonatos/brasileiro/2010/serie-a/abertura-da-rodada/goias-x-flamengo.jhtm
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dzisiaj zastanawiam się nad grą Fluminense. Chcąc walczyć o mistrzostwo muszą wygrywać mecze z takimi przeciętniakami. Ich największym problemem będzie dzisiaj brak Freda i Emersona w ataku i gra na Volta Redonda, czyli nieswoim terenie. Ostatnie &quot;domowe&quot; mecze grali na Engenhao, więc trudno przewidzieć jak spiszą się na nowy obiekcie. O ile dobrze pamiętam to ostatnie mecze u siebie na Volta grali w rozgrywkach stanowych. Avai ostatnio zaskoczyło wysokim zwycięstwem z Cearą, ale na wyjazdach zawsze szło im gorzej. Wyjazdy nie są ich mocną stroną, więc tym bardziej w Rio będzie ciężko o jakikolwiek punkt. Poza tym dzisiaj mają sporo braków. Nie ma Gabriela, Marcinho Guerreiro, Vandinho, Valbera i Eltinho.
Poza tym ciekawy jestem spotkania Cruzeiro z Atletico GO. Raposa nie popisała się na wyjeździe z Santosem, gdzie grając w przewadze jednego zawodnika stracili trzy gole... Takich meczów się nie przegrywa, tym bardziej, że nadal mają spore szanse na mistrzostwo kraju. Niby wydają się faworytami, ale po tej porażce z Santosem i niedawnych problemach z Guarani, jakoś ciężko mi im zaufać. Z drugiej strony Atletico GO bez Eliasa i Thiago Feltriego, a to poważne osłabienia.
Najciekawszy mecz rozegrany zostanie na Pacaembu pomiędzy Corinthians a Botafogo. Mecz wydaje się niezwykle wyrównany, w końcu obie drużyny walczą o mistrzostwo Brazylii, ale jakoś dużo większe szanse daje gospodarzom. Piłkarze Corinthians na własnym terenie wygrali 11 z 12 spotkań w tym sezonie. Poza tym na lepszych przeciwników zawsze wychodzą bardziej zmobilizowani. Botafogo po ostatnich wpadkach z Goias i Atletico PR jest chyba bez formy. Dodatkowo dzisiaj nie ma Edno, Jobsona czy Maicosuela... Według mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze, chociaż kurs wydaje się być zbyt niski jak na taki hit.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
CRUZEIRO - ATLETICO GO
Typ : Cruzeiro @ 1,44
Bet365✅3:0​
Na rekomendacje tego typu niech wystarczy brak w zespole Atletico Goianensea takiego gracza jakim jest Elias. Otóż jego statystyki z obecnego sezonu to 19 meczów w Campeonato Brasileiro i 10 bramek. Przy tym niezliczona ilośc podań otwierających partnerom droge do bramki! Oslabienie kolosalne! Łącznie Atletico strzeliło 33 gole w lidze z czego 1/3 należy do Eliasa, a zapewne przy kolejnych tylu asystował. Taki gracz dla zespołu walczącego o utrzymanie to skarb. Ponadto w zespole zabraknie jeszcze pomocnika Ramalho (19 meczów/0goli,a le podstawowy zawodnik) i obrońcy Thiago Feltri(15 meczów/1gol, też podstawowy gracz). Zatem trzy osłabienia, a jedno baardzo istotne.
Cruzeiro owszem przegrało z Santosem,ale Santos na wyjeździe nie jest łatwo ograc mimo tych zawirowań wokół Neymara. Ważne, że w dzisiejszym meczu nie ma braków jako takich. Z przodu do dyspozycji Montillo i Farias. Zresztą mówiąc o absencjach to są identyczne jak w poprzednich meczach czyli bez Leo, Leandro Silvy, Cacapy, Gilberto, Marquinosa Parany i Wellingtona Paulity do tego meczu przystąpia. Dla mnie wygrana Cruzeiro;)
VS
ATLETICO PR - VITORIA BAHIA
Typ : Atletico PR @ 1,72 Bet365 ✅1:0
Rzucając hasło Vitoria Bahia każdy z nas myśli mocna na obiekcie w Salwadorze. Dzisiaj czeka ich wyjazd do Kurytyby na mecz z Atletico Paranense. Jeżeli idzie o skład na to spotkanie to gospodarze zagają tylko bez Marcio Azevedo( 7 meczów /0goli). Na własnym terenie w tym sezonie mają bilans 7-4-1 i wciąż walczą o G-3 chociaż praktycznie patrząc to za dużych tych szans nie ma gdyż zakładam iż Fluminense i Corinthians zajmą dwa pierwsze miejsca, a o ostatnie dające gre w COpa Libertadores powalczy trio Cruzeiro,Botafogo i Santos. Ale nie należy odmawiac ambicji temu było nie było zasłużonemu klubowi w Brasileiro. Dopóki piłka w grze ...;)
Vitoria przyjeżdza na ten mecz bez bramkarza Viafary(16 meczów i 1gol zdobyty z karnego), obrońca Nino Paraiba(7/0), doswiadczonego 38letniego pomocnika Ramona(10/1). Dziwne, że nie ma awizowanego Schwencka w pierwszym składzie na to spotkanie. Tak więc słowem podsumowania, Vitoria nie gra u siebie. Atletico PR wie jaki cel im przyświęca, potrafili u siebie pokonac Internacional czy zremisowac z Corinthians w ostatnim czasie. Dla mnie można postawic na gospodarzy.

Co do hitów tej kolejki to tak można nazwac mecz Gremio Porto Alegre- Sao Paulo. Niby nie walczą o wysokie cele tj mistrzostwo, ale mecz zapowiada się ciekawie. Jednak niewątpliwie ciężko cokolwiek tutaj typowac. W dodatku Gremio bez Souzy, Rochembacka, Borgesa z tych ważniejszych braków. Sao Paulo natomiast aż takich strat kadrowych nie ma poważnych, ale trudny teren. Więc może under2,5gola ?
Ale szlagier kolejki to starcie Corinthians - Botafogo. Seria Timao na własnym obiekcie trwa i trwa. Przegrali tam jedynie z Gremio, a reszta to same wygrane i to przekonujące! Ja tutaj się nie podejmuje wskazac faworyta mimo iż strata Maicosuela dla Botafogo jest ogromna. Faworytem jest owszem Corinthians, ale jakiś remisik może paśc w tym meczu.
Co do Fluminense to rzeczywiście powinni wygrac patrząc również przez pryzmat tego, że Corinthians ma trudny mecz z Botafogo więc możliwe, że oni stracą pkt, a Flu wygra i ich przeskoczy;) Conca w formie więc można próbowac w sumie, a braki Avai prezentują się tak :
- obrońca Gabriel (13 mezców/1gol)
- pomocnik Marcinho Guerreiro (20meczów/0goli)
- napastnik Vandinho, przyszedł niedawno z wypożyczenia ze Sportu Recife(13meczów/3gole)
- pomocnik Valber (6 /1)
- Obrońca Eltinho (14/0)
Avai na początku błyszczało formą kiedy robili psikusa kolejnym rywalom. Teraz ich szczyt formy sie skończył i częściej przegrywają. W sumie Flu powinno wygrac. Zastanowie się czy zagram ten mecz na swoim kuponie ;)
Składy i absencje -&gt; http://esporte.uol.com.br/futebol/campeonatos/brasileiro/2010/serie-a/abertura-da-rodada/palmeiras-x-internacional.jhtm
Coś dla oka tj Musa Brasileiro -&gt; http://globoesporte.globo.com/futebol/brasileirao-serie-a/musa-do-brasileirao-2010/goias/
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP



Dzisiaj po raz kolejny cierpię na brak czasu ale jednak postanowiłem, że napiszę kilka słów o meczu Prudente-Guarani. Obie drużyny ze stanu Sao Paulo i chyba są to najsłabsze albo powiem inaczej. Najmniej medialne zespoły z tego stanu w Serie A. No i dzisiaj właśnie w Presidente Prudente dojdzie do ich spotkania. Jak dla mnie faworyta nie ma w tym spotkaniu ale ja bym się bardziej skłaniał ku gościom z Campinas. Gremio Prudente to aktualnie najsłabsza ekipa tej ligi. Są zdecydowanie najsłabsi i ostatnio to pokazują bo już od dobrych kilku meczy przegrywają, a o ostatnim zwycięstwie ich to chyba wszyscy zapomnieli. Bugre z kolei świetnie się spisują na własnym boisku czyli Brinco de Ouro, a na wyjazdach nie idzie im najlepiej. Lecz dzisiaj rywal cienki więc uważam, że spokojnie są w stanie zdobyć chociaż 1 punkt. Gospodarze bez kilku ważnych gracz jak: Wanderley, Marcio, Rodrigo Mancha i Marcio, a goście w najmocniejszym zestawieniu.

GRÊMIO-PP: Giovanni; Paulo César, Anderson Luis, Flávio Boaventura e Marcelo Oliveira; Roberto, Fabiano Gadelha, João Vitor e Adriano Pimenta; Wesley e Hugo

GUARANI: Douglas; Rodrigo Heffner, Fabão, Ailson e Marcio Careca; Renan, Paulo Roberto, Apodi (Baiano) e Geovane (Mario Lucio); Mazola e Reinaldo


Moje typy:

Guarani lub X @ 1,53 Bwin⛔
Gremio Prudente under 1,5 @ 1,50 Bwin⛔


Dodatkowo zagrałem w dublu Atletico Paranense ale ten mecz jak już zauważyłem opisał robson United xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom