>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

wszystko o Toto-Lidze

oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Cześć . Wie ktoś ile meczy musi wejść aby coś wygrac w toto-lidze w totolotku jakie są stawki i ogólnie cze da sie w to wygrać troche kaski ???? ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
W Toto-lidze za 10 poprawnych wyników już dostajesz wygraną ( są to małe kwoty) potem odpowiednio za 11, 12 i 13 poprawnych wyników (kwoty wygranych zależą od kumulacji i ilości wygranych ) Najmniejsza stawka za jaką trzeba zagrać, to 2zł (2 słupki beż podpórek) Masz do wyboru zestawienia Ligi Polskiej, Angielskiej i innej. Czy można wygrać?? można, inaczej ludzie by w to nie grali;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bezpłatny program TOTO WIZARD służy do robienia systemów na zakłady 2 i 3 drogowe, więc może się przydać grającym w Totolotku...
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
W necie też to można grać - nie tylko w punktach.
Dzięki Dawczan, tak wiem, że można przez neta, a nie orientujesz się jak się sprawa ma do blokówek? W 95 % gram blokówkami, a nie wiem jak to się ma do neta, czy można grać w necie blokowo?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
a nie orientujesz się jak się sprawa ma do blokówek? W 95 % gram blokówkami, a nie wiem jak to się ma do neta, czy można grać w necie blokowo?
Nie grywam blokówkami, ale wszelkie systemy przez neta również są dostępne. Spróbuj stworzyć kupin i tam masz do wyboru akumulacyjny czy systemowy.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Ostatecznie poszło za 1500, spółdzielnia 3osobowa i atakujemy &#39;13&#39; ????







emocje gwarantowane, oby do niedzieli :razz:;)
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Mam pytanie do zaprezentowanego powyżej systemu - 3T + 3D - 20 zakładów (pierwszy z góry). Gwarancję bezbłędnego rozwiązania dają trzy trafione &quot;jedynki&quot; z sześciu. Tak na pierwszy rzut oka, jeżeli padną wyniki np. 1,1,1,2,2,2 to bezbłędnego rozwiązania nie będzie. Coś jest nie tak z jego gwarancją albo ja czegoś nie rozumiem? Dolna część czyli mecze numer 4,5 i 6 w ogóle nie &quot;zawierają&quot; w tym rozpisie typów przeciwnych czyli w tym wypadku &quot;dwójek&quot;. Wejście jakiejkolwiek dwójki w którymś z tych trzech meczów daje wynik w postaci nie trafienia &quot;szóstki&quot; w tym zestawie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Bender7, wiem że jesteś doświadczonym graczem - więc tego, co w formie odpowiedzi na Twój wpis dość szeroko teraz podam/opiszę, nie odnoś do siebie, bo umyślnie zrobię to takim językiem aby zrozumieli to nawet początkujący userzy, zainteresowani zakładami piłkarskimi i czytający w przyszłości ten wątek.
.................

Ten pierwszy schemat na 6 meczów jest rozpisem systemu mieszanego, zawiera bowiem zarówno typowania T (trzydrogowe) oraz D (dwudrogowe) czyli na pozycjach 1-2-3 są 3-way, zaś na pozycjach 4-5-6 są 2-way.

Te 2-way ( 2 opcje wynikowe z 3 możliwych w meczu 1x2 ) są w tym schemacie podane jako wykluczające przegraną gospodarzy, jednak z dopuszczeniem remisu w tych 3 meczach i stąd typowanie na pozycjach 4-5-6 ma tu postać bądź to typu z podpórką 1x lub rozdzielnie: 1 i x.

Zatem przy innej ocenie możliwych wyników w typowanych dwudrogowo meczach 4-5-6 niż 1x, ale z zachowaniem 1 jako podtypu, można tam dokonać zmiany na 12 oraz 1 i 2.

Poprawność typowania meczów piłkarskich 1x2 w opcjach T (trzydrogowe) jest zawsze oczywista - a w typach D (dwudrogowe) zależy już od zmieszczenia się w wybranym przez grającego coverze, czyli przy obstawieniu 2z3 możliwych wyników i trafieniu go; granego albo jako podpórka albo jako 2 oddzielne typy, wynikające z tego wybranego zakresu covera.

Zatem poprawność typowania dla tego systemu, oczywiście nie ma tu charakteru bezwarunkowego, bo taki wymóg spełniają jedynie rozpisy systemów pełnych - zawierające wszystkie możliwe kombinacje wyników.

Typy prowadzące, czyli podtypy dla danego rozpisu ( tu są nimi jedynki ) mogą być jednak zmieniane wg uznania grającego - ale wtedy już konsekwentnie w całym schemacie.

Całkowicie dopuszczalne jest przetasowywanie między sobą linii w poszczególnych rozpisach, tak aby swoimi własnymi typowaniami T i D dostosować je do tej z góry ustalonej kolejności meczów w ramach oferty np.
Toto-Ligi w firmie Totolotek.
...........

Oczywiście pamiętamy, że przy grze zakładami piłkarskimi typu Toto-Liga, kursy typowanych meczów i ich ako nie odgrywają znaczenia, gdyż grający jest rozliczany ze skuteczności, zaś sama wygrana zależy od ogólnej ilości poprawnych typowań danego stopnia oraz od aktualnej puli, czyli kwoty przeznaczonej na wygrane.

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z wpisów na forach bukmacherskich wiem o niektórych wydawnictwach o systemach piłkarskich jak np. poradnik mgr Józef Pogoda &quot;Trzynastki Dwunastki&quot; zestaw gwarancyjnych systemów skróconych totalizatora piłkarskiego czy też chyba najgłośniejsza z nich praca Stanisława Woydy z Krakowa o systemach piłkarskich, w tym o systemach przewagowych:
http://forum.bukmacherskie.com/f191/jak-rozszyfrowac-kupon-bukmacherski-z-1995-roku-113907.html#post4831895
..........................
Inne dawne publikacje o grze w Totka Piłkarskiego, które wciąż okresowo pojawiają się na Allegro:
&quot;100% Gwarancja 13-tki&quot;
Skrócone Systemy Totalizatora Piłkarskiego

&quot;Podwójny podtyp&quot; Janusz Ramocki z Gdańska



Poradnik gry systemowej Totalizatora Piłkarskiego
  • [/url]
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom