>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA 14-20.VII.08- - Stanford, Bad Gastein, Los Angeles - analizy

Status
Zamknięty.
L 237

lookash

Użytkownik
Stanford
  • Data: 14 - 20 lipca 2008
  • Ranga: Tier II
  • Pula nagród: $600,000
  • Drabinka: 28M/32Q/16D
  • Nawierzchnia: Hardcourt/Outdoors
  • Dyrektor turnieju: Adam Barrett
  • Strona główna turnieju: www.bankofthewestclassic.com
(1) ANNA CHAKVETADZE (RUS) - Sania Mirza (IND) 6-3 6-2

Bad Gastein
  • Data: 14 - 20 lipiec 2008
  • Ranga: Tier III
  • Pula nagród: $175,000
  • Drabinka: 32M/32Q/16D
  • Nawierzchnia: Red Clay/Outdoors
  • Dyrektor turnieju: Sandra Reichel
  • Strona główna turnieju: www.generali-ladies.at
(1) FRANCESCA SCHIAVONE (ITA) - Yvonne Meusburger (AUT) 6-1 6-4
Los Angeles
  • Data: 21 - 27 lipiec 2008
  • Ranga: Tier II
  • Pula nagród: $600,000
  • Drabinka: 56M/32Q/16D
  • Nawierzchnia: Hardcourt/Outdoors
  • Dyrektor turnieju: Kristin Bachochin and Shawn Hunter
  • Strona główna turnieju: www.la-open.com

(3) ANA IVANOVIC (SRB) - (4) Nadia Petrova (RUS) 7-5 6-4
 
L 237

lookash

Użytkownik
Petrova N. - Cibulkova D. 3 sety 2,1 ✅
Już w pierwszej rundzie dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Rosjanką Nadjedżą Petrową a Słowaczką Dominiką Cibulkową.Cibulkowa zajmuję obecnie 32 pozycję w światowym rankingu.Do czołówki wdarła się się przebojem po takich turniejach jak Doha czy Amelia Island gdzie dochodziła do półfinałów silnie obsadzonych zawodów.Znana jest głównie ze swoich nie sprzyjających grze w tenisa warunkach fizycznych(zaledwie 1,61 cm).Mimo to bardzo waleczna,szybko i zwinnie poruszająca się po korcie.Do tego dochodzi oburęczny backhand oraz bardzo płynny styl gry i naprawdę może kiedyś coś osiągnąć w profesjonalnej karierze.Narazie mimo 19 lat ociera się o turnieje główne lecz w początkowych fazach przeważnie trafia na faworytki tak jak to miało miejsce w RG gdzie przegrała w III rundzie z Jeleną Jankovic,w II rundzie w Rzymie z Marią Sharapovą czy wkońcu z rewelacją Wimbledonu Chinką Zheng...Petrova to zupełnie inna zawodnicza opierająca grę głównie na sile i serwisie.Często jednak gubią ją własna psychika z którą jak wiadomo ma spore problemy.Jednak pozwala jej to na utrzymywanie wciąż wysokiej 17 pozycji w rankingu.Spodziewam się długiego ,zaciętego meczu w którym według mnie żaden wynik nie będzie niespodzianką.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Akgul Amanmuradova - Marion Bartoli 1 @ 2.90 5/10 ⛔ ( 1:6, 3:6 )
Ależ kurs na reprezentantke Uzbekistanu. Akgul gra dość dobrze, w każdym swoim występie prezentuje się solidnie. W przeciwieństwie do swojej rówieśniczki z Francji, która gra fatalnie. Marion tyje ( zawsze to piszę, ale co ja poradze, takie są fakty:p ), MArion nie biega już tak na szybkich nawierzchniach. A przecież rok temu była w finale Wimbledonu, 2 lata temu tak dobrze grała na hardzie...niestety, to już przeszłość, teraz jest ona dostarczycielką zwycięstw dla rywalek. Nie widzę dla niej większych szans. Amanmuradova również nie jest najszybszą zawodniczką, ale prezentuje się zdecydowanie lepiej w chwili obecnej.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Generalnie zgadzam się ale ja wybieram opcje bepzieczniejszą, Akgul +1.5 seta za 1.80 chociaż jeszcze lepszy byłby rozsądnie ustawiony over gemowy bo czasem Amanmuradova ma problemy w końcówkach setów i może przegrac np. 7-5 to u niej jest widoczne.

Govortsova z Bammer powyżej 2.20 też ciekawie wygląda, ostatni dobry mecz Austriaczka rozegrała z Ana Ivanović na cegle a wcześniej? Nawet ja nie pamiętam kiedy a raczej śledze jej poczyniania. Nie jest w formie. Białorusina coraz lepsza, chociaż na razie jej gra to jeszcze chaos i bardzo mocne uderzanie na oślep to jednak widać u niej poprawe.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
WTA-Stanford
VS
????Lindsay Davenport-Francesca Schiavone
Typ : 1
Kurs : 1,45 Bet-At-Home


Dzisiaj w Stanford na twardej nawierzchni spotkaja sie Amerykanka Davenport z Włoszką Schiavone. W ostatnim czasie regres formy przeżywa zdecydowanie Davenport na którą dzisaj stawiam. W historii pojedynków pomiędzy obiema zawodniczkami widnieje wynik 5:0 dla Davenport a wszsytkie wygrane miały miejsce na twardej nawierzchni na której wystąpia dzisiaj obie. Poszczególne zwycięstwa w zasadzie za każdym razem były przekonujące w dwóch setach. Zważywszy że jest to pierwsza runda a gospodarzom ściany pomagają to uważam że wygra Lindsay. Włoszka w mojej opinii najlepiej jednak się prezentuje na mączce i miejsca w tym turnieju zbyt długo nie zagrzeje;) Amerykanka w tym roku świetnie spisuje się na kortach twardych gdzie w kilku turniejach dotarła do finału, a na rozkładzie ma takie zawodniczki jak Ana Ivanovic ;) Można powiedziec że w ostatnim niemal roku prezentuję sie bardzo dobrze przegrywajac zaledwie 5pojedynków przy 35zwycięstwach. Schiavone w ostatnim czasie gra nieco słabiej i odpada w początkowych rundach poszczególnych turnieji w których bierze udział.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Garbin T. - Parmentier P.
Typ: 2:0
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Początek turnieju w Bad Gastein...Naprzeciwko siebie staną dzisiaj T.Garbin (70 miejsce w rankingu) oraz P.Parmentier (53 miejsce w rankingu)...Spotkanie zapowiada się ciekawie jak na ta fazę tego turnieju...
Typ 2:0 dla Garbin głównie wziąłem poprzez analizę z ostatnich turniei...Garbin po odpadnięciu z Wimbledonu w pierwszej rundzie z A.Szavay (1:6,3:6) odpoczywała i od 9 lipca zaczęła boje na turnieju w Palermo....zagrała tam bardzo dobry turniej:
11/07-08 Ćwierćfinały Garbin, Tathiana vs. Medina Garrigues, Anabel 1:2 06 63 06 10/07-08 R16 Garbin, Tathiana vs. Sanchez, Olivia 2:0 75 64 09/07-08 R32 Garbin, Tathiana vs. Fedak, Yuliana 2:0 62 75
Odpadnięcie w ćwierćfinale dobrze obsadzonego turnieju na pewno jej ujmy nie przynosi...co do Parmentier to nie gra zbyt dobrze...Wimbledon zakończyła na 2 rundzie:
25/06-08 R64 Parmentier, Pauline vs. Dellacqua, Casey 1:2 61 26 36 23/06-08 R128 Parmentier, Pauline vs. Amanmuradova, Akgul 2:0 75 64Potem próbowała swoich sił w turnieju na Węgrzech (Budapeszt) i odpadła w 1 rundzie:
08/07-08 R32 Parmentier, Pauline vs. Sprem, Karolina 0:2 57 26
Dzisiaj mimo wszystko zapowiada się ciekawy pojedynek...Garbin musi potwierdzić swoją &quot;lipcową formę&quot; i myślę, że to ona jest faworytką...Parmentier po niepowodzeniach w ostatnich dwóch turniejach napewno myśli o lepszym występie...ale wątpię czy uda się jej to właśnie dzisiaj...Garbin po prostu jest w lepszej dyspozycji i mam nadzieję, że to dzisiaj udokumentuje na korcie ???? typ myślę, że godny uwagi :smile:
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Mam takie małe pytanie odnośnie pojedynku Lindsay Davenport-Francesca Schiavone w Stanford. Miał się odbyć wczoraj, ale się nie odbył. Niby miały grać dzisiaj, lecz żaden Livesports ani nawet betathome takie wydarzenia nie ma... Dziewczyny nagle wyparowały?
 
ester 87

ester

Użytkownik
Wyparowała tylko Davenport, która się wycofała z turnieju. A Schiavone zagra dziś z Aleksandrą Wozniak.

Lindsay Davenport&#39;s troublesome right knee forced her withdrawal from the Bank of the West Classic on Monday.
Advertisement

It&#39;s the third time in six weeks the former No. 1 player in the world pulled out of a tournament.

Davenport was scheduled to play eighth-seeded Francesca Schiavone in a first-round match Tuesday evening, but dropped out after warming up Monday. A three-time winner of the event, Davenport was attempting to play for the first time since pulling out of her second-round match at Wimbledon.

The 32-year-old Davenport also dropped out of the Eastbourne tournament on June 16, citing the same injury.

&quot;The Bank of the West has been one of my favorite tournaments to play throughout my career,&quot; Davenport said in a statement. &quot;Unfortunately, my knee has not healed sufficiently since Wimbledon to allow me to compete
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Meusburger - Cohen Aloro 1.90 1/10

Obie cienkie, jakoś zawsze Yvonne się potrafi w Austrii zmobilizować. Cohen Aloro gra ładnie, dobra deblistka, niestety nie ma to przełożenia na singiel i w ogólne na jej wyniki. Meusburger na cegle czuje się najlepiej, miała udany turniej we Włoszech i ostatnio w Zagrzebiu doszła do finału więc licze, że jakaś forma jest. Stephanie ranking 12 pozycji niżej, zle zagrała w Budapeszcie, niezle w Barcelonie bo tam pokonała solidną Rybarikovą i Ivanovą, mecz na styk dlatego stawka minimalna.

Hlavackova/Hradecka - Ani/Besser 1.30 (3/10 na dokładke gdzieś?)

Bardzo zgrane Czeszki nie powinni mieć kłopotów z Ani/Besser, tej drugiej w ogóle nie znam, Ani średnia, nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ja uważam, że w deblu liczy się zgranie, to duży atut Hlavackovej i Hradeckiej.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Cibulkova - Bondarenko 1 1.55. Cibulkova to aktualnie chyba najlepsza partia w czołowej setce WTA (patrzcie zdjęcia niżej ???? ). Do tego w tenisa pogrywa też nie najgorzej. Jest jednym z większych objawień tego roku, na rozkładzie ma już kilka świetnych tenisistek, m.in. V.Williams, Schiavone, Chakvetadze, Azarenkę, Mouresmo, czy Cornet. Do tego wyrównane mecze z Dementievą, Sharapovą, Radwańską. Ma talent ta dziewczyna, gra tenis bardzo urozmaicony, lubi zmiany rytmu, dobrze returnuje... W pierwszej rundzie po ciężkim boju pokonała Nadię Petrovą 6:4 3:6 6:3. Dziś zmierzy się z Kateriną Bondarenko i na pewno nie będzie to łatwy mecz. Ukrainka w pierwszej rundzie wyeliminowała nieodległą gwiazdę Playboy&#39;a Amerykankę Ashley Harkleroad. Wygrała 7:5 6:2, ale należy pamiętać, że Ashley miała spore kłopoty zdrowotne w trakcie tego meczu i to na pewno znacznie ułatwiło zadanie Katerinie. Młodsza z sióstr Bondarenko nie ma zbyt udanego sezonu, wygrany co prawda jeden turniej w Birmingham, ale poza tym bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Wątpię, żeby teraz złapała nagle formę, liczę natomiast, że Dominika kolejny raz potwierdzi, że prócz nieprzeciętnej urody, potrafi też nieprzeciętnie grać w tenisa.
✅ 6:2 6:3

A tu fotki (pozdro Prasa ;) )


 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Chakvetadze A. - Peer S. 1 1,50 WTA Stanford; Peer w jakiej byla formie nie trzeba przypominac, przegrywala mecz za meczem. W Wimbledonie jakby sie odrodzila, zaszla daleko bo az do IV rundy, gdzie ulegla bez walki Dementievej ugrywajac zaledwie 3 gemy. Teraz odprawila w I rundzie Czink 7:5 6:0. Chakvetadze to jak na razie 8 rakieta kobiecego tenisa. W Wibledonie odpadla w tej samej fazie co Peer, jednak wczesniej zaliczyla kilka troche lepszych turniejow niz jej dzisiejsza przeciwniczka (jak chocby ten w Rzymie). 2H2 3:1 na korzysc rosjanki, ktora jest rozstawiona z nr 2. No i najwazniejsze... Chakvetadze broni tytulu zdobytego tu przed rokiem (wygrana z Mirza). Ulubiona nawierzchnia rosjanki, wygrala 7 turniejow w karierze, z czego az 5! na tej nawierzchni!
Ester, wg mnie Sabina Lisicki jest duuuzo ladniejsza ;D

Chakvetadze A. - Peer S. 6:3 6:4
 
B 3

bart-1988

Użytkownik
Groenefeld - Parmetier -&gt; 1.50
Dla mnie spotkanie, w którym zdecydowaną faworytką jest Niemka, która wraca po długiej kontuzji na korty. Dysponuje ona znakomitym serwisem i po powrocie na kort zadziwia wszystkich swoją grą. Mam nadzieję, że po udanym początku również w tym turnieju pokaże, że jest w stanie jeszcze wrócić i walczyć z najlepszymi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
2/10 jak u panów

De Los Rios - Mayr 1.50

De Los Rios to kolejna zawodniczka, która gra lepiej po urodzeniu dziecka niż przed tymi zabawami. Bardzo dobry tenis technicznie, cierpliwa, niewygodna rywalka dla młodych dziewczyn. Trudny tenis do odbioru, dużo potrafi Paragwajka.

Wozniacki - Korrytseva(+3.5 gema) 1.67

Czyżby kolejna miazga Caroliny? Myślę, że tak. Dunka gra świetnie, jest w wysokiej formie, pisałam o niej przed Wimbledonem i w trakcie W. To największy talent WTA Tour, nie mam żadnych wątpliwości, jest genialna i staje robi postępy.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Meusburger Y. - Ani M.
Typ: 1 set
Kurs: 1,60
Analiza:
2 Runda turnieju rozgrywanego w Bad Gastein...Austriaczka Meusburger podejmuje dzisiaj zawodniczkę rodem z Estonni M.Ani...Spotkanie bardzo interesujące...
Nie typuje tutaj zwyciężczyni tego pojedynku...skupiłem się jedynie na 1 secie tego pojedynku...
Forma Meusburger wygląda tak:
Bad Gastein, Austria, Europa
16/07-08 R32 Meusburger, Yvonne vs. Cohen-Aloro, Stephanie 2:0 75 62
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania, Europa
23/06-08 R128 Meusburger, Yvonne vs. Gallovits, Edina 0:2 16 26
Roland Garros, Paryż, Francja, Europa
25/05-08 R128 Meusburger, Yvonne vs. Wozniacki, Caroline 0:2 06 26
Jak widzimy od Rolanda Garrosa nie ugrała za wiele...ten turniej jest dla niej szczególnie ważny...rok temu przegrała w finale z F.Schiavone...
Pierwszy pojedynek wygrała w dwóch setach...zagrała bardzo dobrze co pokazuje 2 set gdzie rywalke przełamała dwa razy...
Dzisiaj naprzeciwko niej stanie Maret Ani...Reprezentantka Estonii prezentuje formę pokroju austriaczki:
Bad Gastein, Austria, Europa
15/07-08 R32 Ani, Maret vs. Zakopalova, Klara 2:1 75 46 63
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania, Europa
24/06-08 R128 Ani, Maret vs. Santangelo, Mara 0:2 57 36
Roland Garros, Paryż, Francja, Kwalifikacje, Europa
21/05-08 R64 Ani, Maret vs. Pavlyuchenkova, Anastasia 0:2 16 46
Jak widać...porażki bardzo dotkliwe...pierwsza runda tego turnieju też ledwo przebrnięta...nie ulega wątpliwości, że tutaj faworytką jest ubiegłoroczna finalistka - Meusburger...wydaje mi się, że wygra ona cały mecz...ale tak jak pisałem wyżej...skupiam się na 1 secie bo będzie on niezwykle kluczowym momentem tego meczu...myślę, że wygra do Austriaczka...kurs bardzo zachęcający a typ oceniam na 8/10 pewności...
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Bammer S. - Wozniak A.
typ:1
kurs:1,73

Bammer to bardzo dobra zawodniczka a szczegolnie jesli gra na hardzie wlasnie na tej nawierzchni ma najwieksze sukcesy bardzo udany byl dla niej poprzedni rok w ktorym wygrala w Pattaya City a takze zaliczyla kilka cwiercfinalow i polfinalow niestety rok 2008 zaczela dosc slabo w AO zupelnie jej nie poszlo odpadla juz w drugiej rundzie z Hsieh jedyny lepszy wystep zanotowala w Doha gdzie dotarla do cwiercfinalu,w RG jak i w Wimbledonie zagrala bardzo slabo odadajac w poczatkowej fazie turnieju ale bylo to spowodowane tym ze poprostu nie lubi i nie umi zbytnio grac na innych nawierzchniach niz beton a wlasnie teraz poczawszy od Stanford Sybile moze zaczac grac wreszczie na rownym poziomie w zeszlym roku bilans na hardzie miala zdecydowanie na plus,swoja przygode w Ameryce zaczela bardzo dobrze od zwyciestwa w dwoch setach nad Olga Govortsova.Teraz skupimy sie na Kanadyjce Wozniak ktory pomalu wkracza w dorosly tenis jej wyniki nie sa zbyt dobre szczegolnie ostatnie turnieje w ktorych odpadala juz w pierwszych rundach jesli chodzi o jej gre na hardzie to rowniez nie wyglada to zbyt dobrze bilans w 2007 roku zdecydowanie na minus jesli chodzi o ten rok to nie jest lepiej w AO odpadla juz w pierwszej rundzie z malo znana Sanchez IN i Miami rowniez bez przeblysku mimo ze rywalki byly do ogrania,w Stanford w pierwszej rundzie wpadla juz na wloszke Schavione ktora dosc niepodziewanie przegrala choc znajac Franceske pewnie bardziej przyczynila sie do zwyciestwa Wozniak niz ona sama.Jesli chodzi o warunki fizyczne to obie panie sa podobnej postury,jesli chodzi o doswiadczenie to zdecydowanie wiecej ma go Bammet ktora w doroslym tenisie jest od wielu lat w przeciwienstwie do Alexandry ktora pomalu wkracza w dorosly tenis ma dopiero 20 lat wieksze wyniki osiaga jedynie w Chalengerach i jeszcze bedzie musiala troche poczekac by osiagnac cos w doroslym tenisie
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Dominika Cibulkova - Ai Sugiyama 1 @ 1.50 6/10 ⛔ ( 7:6, 6:&amp;, 3:5 krecz ) - w moim buku krecz = się porażka. Wykrakałem w analizie ????
Po kontuzji pięknej Dominiki nie ma już śladu! Bardzo cieszy mnie ten fakt, w końcu to moja ulubiona tenisistka. Dodatkowo tak dobrze gra w tym turnieju, że grzechem jest nie skorzystać z takiego kursy w spotkaniu z babcią Ai. Zwycięstwo z Nadią Petrovą zaskoczyło mnie odrobinę, a tryumf nad Kasią Bondarenko, nieźle grającą ostatnio, już może dawać nadzieję, że Cebulka nie tylko wyleczyła uraz, ale jest też już w wysokiej formie. Jak zwykle waleczna Słowaczka zagra jutro z Ai Sugiyamą, bardzo doświadczoną Japonką. Nie wiem czemu, ale Azjatycki tenis rzadko mi się podoba ( może poza Zheng, która na Wimbledonie grała bardzo fajnie. ) Zwycięstwo nad Hantuchovą nie jest obecnie żadnym wielkim osiągnięciem, bo Daniela spuściła z tonu bardzo. Japonka bardzo męczyła się za to z nastolatką Alexą Glatch. W tym spotkaniu nie tylko więc umiejętności, ale chyba pokonane w poprzednich rundach przeciwniczki, przemawiają wyraźnie za Słowaczką. Z pewnością Cebulka będzie chciała pomścić porażkę rodaczki. Czemu stawka 6/10 a nie więcej? Ponieważ boję się odnowienia kontuzji mięśnia brzucha u Dominiki. Po kontuzji zawodniczki lepiej nie szaleć ze stawką ????
Vamos Domi:*

A. Hlavackova/L. Hradecka - L. Safarova/K. Zakopalova 1 @ 1.94 5/10 ✅ ( 6:0, 6:2 )
Pojedynek dwóch Czeskich par. I kursy...wystawione na podstawie osiągnięć singlowych zawodniczek. Spory błąd buków. Lucka Hradecka jest w gazie, 1 raz w życiu przeszłą rundę w turnieju głównym singlistek. Jest po kwalifikacjach. Andy Hlavackva to jej dobra koleżanka, czasem pogrywają razem w debelku, co wychodzi im na dobre ( już 2 wygrane turnieje, w tym tegoroczna Praga ). Co prawda Hlavackova słabo gra przy siatce, ale Lucka Hradecka ma niezły serw, co odrobinę niweluje tą niedoskonałość koleżanki. Po drugiej stronie siatki Safarova, która zagubiła gdzieś formę ( czyżby Piekny Radzio sprawił, że Lucie zapomniała jak się gra?? ???? ), Kookie również trochę obniżyła loty. Po bardzo dobrym występie w Estroil i w Pradze, nie zagrała chyba żadnego dobrego spotkania. To niska i waleczna zawodniczka będzie jutro najbardziej doświadczoną zawodniczką na korcie, mimo że ma dopiero 26 lat. Czy pare lat więcej na korcie Kookie pomoże jej i Safarovej wygrać z rodaczkami? Nie sądzę, umiejętności gry podwójnej zdecydowanie po stronie Hradeckiej i Hlavackovej, głównie za sprawą tej pierwszej. Spodziewam się dość wyrównanego meczu, ale Lucie Hradecka do spółki z Andy powinny dać radę w 2 setach.
Vamos Lucka ????
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
No to niech mi teraz ktoś powie co z meczem Cibulkovej. 5-3 w 3 secie i Sugiyama win by retirement. Zwrot?;)
5-3 i 40-0 dodatkowo, niech się cieszą Ci co grali w bukach gdzie za zwrot zwracają stawkę, ja niestety nie miałem tej przyjemności, Dominika już miała kilka meczboli z rzędu drugim secie i dupa, no to za karę przegrała, ale ta Sugiyama jest waleczna... ????
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Bartoli - Wozniak
M. Bartoli - A. Wozniak
Typ: 2
Kurs: 2,90 (bet-at-home)

Wozniak to wielka niespodzianka turnieju, choć Bartoli też jest dla mnie jakąś tam niespodzianką. Nie grała w tym sezonie dobrze, a tu proszę - finał. Wiadomo, że faworytką jest Bartoli, ale ja, może nie duże pieniądze, ale zaryzykuję na Wozniak. Uważam, że tenisistka reprezentująca Kanadę nie jest bez szans, mimo że nic takiego nie pokazuje, że powinna wygrać, bo zwycięstwo nad Sereną to chyba bardziej zasługa kontuzji Sereny.(nie wiem jak wyglądał ten pierwszy set)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom