>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA - Acura Classic

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jestem Ci bardzo wdzieczny za ta pomoc!! Wielki plus dla Ciebie. Ale wkurza mnie jak opicujesz Hantuchowa mi tez sie podoba Maria Shatapova lub włsnie Vaidisowa ale nie opisuje ich jak Ty :roll: To nie jest forum dla małych dzieci..Gdzies napialem, ze postawiłes na Hantuchowa? Moja wina ze jest duzo nizsza i nie potfafiła sobie poradzić z serwism Nicolo!? Ech.... Nic do Ciebie nie mam a Ty na mnie jedziesz, pomysl :roll:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wczotraj z damskiego tenisa wszytko piękne weszlo...Dzisiaj zagrałem

(5) P. Schnyder vs (2) M. Sharapova

Szwajcarka gra niesamowicie przez ostatnie tygodnie, lecz kiedys musi przyjsc ten gorszy mecz, zmeczenie i lepsza przeciwniczka...tak bedzie dzisiaj! Maria zagrała wczoraj koncertowe spotkanie i myśle ze pokonac moze ja tylko Kim...

(1) K. Clijsters vs (7) N. Vaidisova

Nicola zagrała wczoraj słabe spotkanie widać, ze jest jeszcze troche za młoda na gre na wyskim poziomie przez cały turniej, dzisija nawet gdyby zagrała na 100% myśle, ze nie wygrałaby z Kim...
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Patty Schnyder v Maria Sharapova 3.30 1.24

Wszyscy są pewni wygranej Rosjanki. Ja jednak myśle inaczej. W ostatnim tourze Schnyder doszła do finału przegrywajac tam z Kim Clijsters w trzech setach. W tym także spisuje się znakomicie. Maria pokonała w imponujacym stylu Pierce, ale nie oszukujmy się że Pierce jest przeciętną zawodniczką, swoje najlepsze lata ma już za sobą. Szwajcarka napewno będzie chciała sprawić neispodzianke i wygrać ten mecz. Obie tenisistki spotykały się juz trzy razy. Dwa mecze wygrała Maria jeden Patty. Najciekwasze jest to że wszystkie te trzy pojedynki kończyły sie trzema setami. Tutaj także nie jest wykluczony trzeci set. Myśle że tutaj może być niespodzianka i Patty wygra ten mecz z Marią Saraphovą.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
A jednak nie było niespodzianki, ale było blisko.... W pierwszym secie bardzo wyrównana walka, Schnyder miała dużą szanse na wygranie tego seta. Przy wyniku 5-4 dla Patty przy serwisie Rosjanki prowadziła 0-30. A jednak doskonały serwis Marii i gem przegrany. W jednastym gemie chwilowa słabsza gra Szwajcarki i Sharapova to wykorzystała i przełamała. Pierwszy set się zakończył 7-5 dla Rosjanki. W drugim secie Maria szybko przełamała. Niedługo pózniej się stało 5-2 ale Patty była bardzo waleczna w tym meczu i zdołała doprowadzić do wyniku 5-4 ale jednak Sharapova wygrała seta 6-4. Moim zdaniem Rosjanka wygrała ponieważ miała lepszy serwis, i to był główny klucz do wygranej. Jak miała tarapaty odrazu ratowała się asem serwisowym. Patty jest w bardzo wysokiej formie i napewno będzie się liczyła w US Open.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie było niespodzianki bo nie mogło byc..przez wieksza czesc spotkania Patty straszyła praktycznie tylko serwisem...W drugim secie przy stanie 5:1, Maria sie rozluzniła a Patty grała na 200% Naszescie Maria wygrała....ale smawrtiła mnie troche w tym meczy;/ Nie wiem czy jest w stanie wygrać z Kim...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A ja jestem skłonny zagrać na Marię, nie tylko za jej wdzięk i urodę ale za powracającą formę. Kurs ok. 2.2
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Pięknie Maria, dwa sety po 7-5. W tym finale udowodniła, że jest nie tylko piekna ale i pieknie gra. Żałuję, że nie oglądałem tego finału, jedynie przeżywałem wynik na livescore. Brawo Maria, to jej chyba drugi wygrany turniej i w takiej formie na pewno nie ostatni ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech gusto wyprzedziłes mnie ja chcialem podać wynik :zy3ou:

Tak Maria wygrała drugi turniej w tym roku..Kim równiez ma dwa winery


Brawo Maria!!! Taką Sharapovą chce oglądac juz zawsze, pięknie grała :!: A jak sie uśmiechała po meczu :roll: Czekam na kolejne zwyciestwa!!
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Trzeba przyznać że obie zawodniczki grały znakomicie. Widać że są w formie i są faworytkami do wygrania US Open. Finał był na bardzo wysokim poziomie. Wiele długich wymian. kończące arcytrudnymi zagraniami. Moim zdaniem Kim przegrała, ponieważ popełniła więcej nie wymuszonych błędów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom