>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Budapeszt Grand Prix (Węgry) Hard

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Od 24 do 30 lipca zawodniczki będą wlaczyć o zwycięstwo w turnieju czwartej klasy który sie odbędzie w Budapeszcie. Przydatne informacje:

✅ Nawierzchcia twarda
✅ Pula do wygrania: 145,000$
✅ Oficjalna strona: http://www.rta.hu
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja tutaj zagralem taki troche typ na nos..ale mam nadzieje ze bede miec szczescie :]

Operandi vs Gubasci 1.49
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dokładnie!!!! Ech kamień z serca troche sie balem tego meczu, ale jak widac bez probolemow wygrała... :twisted:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Njalepsza akcja była z Agnieszką Radwańską, najpierw przegrała, później jednak wygrała :]
 
drago 108

drago

Użytkownik
Nom w tym czasie grzałem siedzenie i rodzinki ???? patrze na telegazecie tylko taki mam dostęp tam ;) patrze i Aga przegrała... potem patrze znowu bo chce inne zobaczyc i Aga wygrała! Bardzo się ciesze z tego powodu bo myslę że Radwańska to najlpesza tenisistka z Polski jest bardzo utalentowana... poprostu żeby był sponsor i bardzo dobry trener po 2-3 może 4 latach będzie mogła ograc Clijsters, Mauresmo siostry Williams, ale trzeba spełnic dwa warunki żeby był sponsor żeby grała zdobywała punkty do rankingu WTA i żeby wygrywała turnieje już w prawdzieym tenisie.

Dzisaj grałem tylko holenderke Krajicek. Wygrała 2:0 Pzdr.!
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Muller M. v Sucha M. 1.77 1.90
Muller słabo sie prezentuje w tym sezonie. W każdym z wielkich szlemów odpadała w 2 rundzie. Sucha tez szybko odpadała w wielkich szlemach, ale po walce z trudnymi zawodniczkami. Sucha pozostawiła dobre wrażenie po turniejach WTA. Dlatego mój typ to Martina Sucha.
Pironkova T. v Krajicek M. 2.05 1.67
Moja faworytką jest Krajicek. Ma za przeciwniczke młodą niedoświadczoną Pironkovą. Nie mówie że Pironkova jest na straconej pozycji przecież w turnieju Wimblendońskim pokonała w pierwszej rundzie GROENEFELD. Zatrzymują się na naszej Agnieszce Radwańskiej. Mimo to Stawiam na Krajicek M
Pous Tio L. v Smashnova A. 2.85 1.35
Smashnova jest tu zdecydowaną faworytką. Przebrneła pierwszą runde bez problemu. W tam tym sezonie ona był zwycięstą tego turnieju i jest napewo faworytka tego. Dlatego moim zdanie Smashnova jest pewniakiem w tym spotkaniu.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Moja faworytka tournieju:

holenderka: Kraijcek

To ona jest moją favorytką no jeżeli Aga awansowała to i Aga ale chyba neistety odpadła duże zamieszanie ejst ;/
 
drago 108

drago

Użytkownik
heh dzisiaj w tym tourze bez fuxików ????

nie grałem meczy bo jakoś nie chciało mi się jutro zagram na bank Krajicek
 
drago 108

drago

Użytkownik
Mały ruch w tym temacie... Niestety macie racje... turniej jest nudny bo 1 jest 35 rakieta w WTA, a 2 36. No cóż nie bede się rozpisywał, bo raczej nie ma po co i dam suche typki.

Castano vs. Smashnova-Pistolesi Typ: 2
Birnerova vs. Muller Typ: No PLAY ;)
Dominguez L. vs. Oprandi Typ: No PLAY ;)
Kraijcek vs. Errani Typ: 1

Tak to wygląda... cóż turniej zmierza ku końcowi... to dobrze bo raczej dobry tenis zobaczy się w finale gdzie zagra Anna Smashnova-Pistolesi vs. Kraijcek....

Pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom