>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA: Budapeszt

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Miejsce: Budapeszt, Węgry
Uczestników: 32
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: 175,000$
Strona oficjalna: http://www.rta.hu
Ubiegłoroczny finał singla: (8)Anna Smashnova (ISR) d. (5)Lourdes Domínguez Lino (ESP) 6:1 6:3
Ubiegłoroczny finał debla: (3)Husarova/Krajicek (SVK/NED) d. Hradecka/Voracova (CZE/CZE) 4:6 6:4 6:4
 
H 0

haze

Użytkownik
???? Daniilidou E. v Arn G. ✅
Typ: 1
Kurs: 1.45
Na Daniilidou w tym sezonie stawiam konsekwetnie bo idzie jej bardzo w tym sezonie ???? Jeśli odpada to z takimi zawodniczkami jak Hantuchova ( której urwała seta w Doha ), Henin, Jankovic czy też Chakvetadze. Wygrała w tym roku z Na Li po ciężkiej 3 setówce. Bilans Arn to 14-5 ale co z tego jak są to wygrane z zawodniczkami głównie z poza pierwszej 200. Jest pare zawodniczek lepszych ale i tak nie mieszących sie w top100 ;). Więc tutaj zdecydowana 1 chociarz kurs nie jest rewelacyjny ????
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
A. Brianti - A. Kremer 2 1.78
W tym spotkaniu stawiam na Kremer. Jest zawodniczką bardziej doświadczoną i myślę że aktualnie gra troche lepiej od włoszki. W pierwszej rundzie tego turnieju pokonała Kirlenko. Brianti zaś nie miała problemów z pokonaniem zawodniczki gospodarzy - Batty. Mimo tego że Brianti jest 95 a Kremer 100 w rankingu WTA to stawiam na zawodniczke z Luksemburga


K. Knapp - K. Sprem 2 1.40
Karolina Sprem nie powinna mieć problemów z pokonaniem Knapp. Włoszka Knapp grała juz w tym miesiącu 12 spotkań, dla mnie to troche za dużo. W ciągu tych 12 spotkań grała w dwóch finałach w Civitavecchia i Dinan, jednak w obydwu przegrała. Sprem zaprezentowała się dobrze w Amelia Island a ostatnie Charleston sobie odpuściła. Myślę że w trzeciej rundzie zobaczymy starszą zawodniczkę jaką jest Sprem, która zajmuje obecnie 105 pozycję w rankingu WTA.


L. Hradecka/R. Voracova - K. Jans/A. Rosolska 1 1.40
Nie rozumiem czemu taki duży kurs na bardziej doświadczony debel. Polki Jans i Rosolska nie grały od 27 Stycznia i raczej w tym turnieju furory nie zrobią. W pierwszej rundzie trafiły na bardzo solidny debel który miesiąc temu pokazał że w tenisa grać potrafi. Bez żadnych problemów Czeszki wygrywają to spotkanie. Warto podkreślić że czeszki w pierwszej rundzie singla przegrały swoje spotkania więc jak najdalej będą chciały w deblu zagrać.
 
vipever 0

vipever

Użytkownik
L. Hradecka/R. Voracova - K. Jans/A. Rosolska 1 1.40
Nie rozumiem czemu taki duży kurs na bardziej doświadczony debel. Polki Jans i Rosolska nie grały od 27 Stycznia i raczej w tym turnieju furory nie zrobią. W pierwszej rundzie trafiły na bardzo solidny debel który miesiąc temu pokazał że w tenisa grać potrafi. Bez żadnych problemów Czeszki wygrywają to spotkanie. Warto podkreślić że czeszki w pierwszej rundzie singla przegrały swoje spotkania więc jak najdalej będą chciały w deblu zagrać.[/color]
a jednak polki wygraly 5-7, 6-4, 7-6 wiec jednak to Polska krew i jak chca to potrafia ???? przeciez gdyby nie chcialy to nawet by nie wybieraly sie na ten turniej ????



No zaskoczyły mnie Polki. Myślałem że Czeszki nie odpuszczą sobie tak tego turnieju. Porażki w singlu i w deblu w pierwszej rundzie. Widać ze nie dla nich korty w Budapeszcie :mrgreen: Stauciak
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom