>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Elity Trophy - Zhuai, 31.10-5.11.2017

Status
Zamknięty.
madridista91 166

madridista91

Użytkownik
Ciekawi mnie strasznie Julka Goergers, jak utrzymała formę z Moskwy to będzie nie do ruszenia na tym turnieju ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
gdzie w PL tv beda transmisje?
Chyba polskie stacje telewizyjne nie pokazują tego turnieju.
Jednak pokazuje na pewno kanał włoski SuperTennis ogólnodostępny choćby na cyfrowym Polsacie (kanał 230) czy na NC+ (kanał 306)
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Ciekawi mnie strasznie Julka Goergers, jak utrzymała formę z Moskwy to będzie nie do ruszenia na tym turnieju ????
Uważam podobnie. Postawiłem dzisiaj, że wygra z Rybarikową, na razie idzie dobrze i jest moją faworytką do wygrania całego turnieju. Wygląda na zdrową, świeżą i w bardzo dobrej formie. Chyba o żadnej z jej przeciwniczek nie można tego powiedzieć z takim samym przekonaniem.
A w innych grupach tego turnieju to mam w ogóle problem z wytypowaniem kto z nich wyjdzie, nic mnie nie zdziwi specjalnie.
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Myślicie, że Kerber da radę dzisiaj z Barty? Uważam, że bardzo jej na tym zależy żeby w dobrym stylu zakończyć sezon, a to ostatnia szansa. Australijka także pokazywała się z dobrej strony, przegrywając zazwyczaj dopiero z najmocniejszymi zawodniczkami. Myślę, że czeka nas ciekawy pojedynek.
 
S 0

s4m3

Użytkownik
Jutro Julia wygra 2:0. Sevastova wygrała 2 swoje mecze, ale tak naprawdę nie pokazała nic, przeciwniczki tyle błędów w jednym jak i drugi meczu. Każdy inny wynik jak nie wygrana Goerges będzie niespodzianka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom