>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA .:::Toray Pan Pacific Open (JPN):::.

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
[center:2b2cc9ba72]Niestety w tym tygodniu mamy tylko jeden turniej pań. Ale mam nadzieje że to nie zniechęci miłośników tenisa do podawania anazliz i co najważniejsze do zarabiania $$$.[/center:2b2cc9ba72]


[center:2b2cc9ba72]Oficjalna strona turnieju - Toray Pan Pacific Open [/center:2b2cc9ba72]

[center:2b2cc9ba72]Zapraszam do podawania analiz. Komentujemy i Zarabiamy $$[/center:2b2cc9ba72]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
M.Hingis-E.Dementieva---1---1.62 ✅

Spotkanie dwóch znakomitych zawodniczek. Obie spotkają się po raz szósty i napewno to spotkanie będzie bardzo emocjonujące. W AU lepszy występ zaliczyła Hingis, i miała duże szanse na awans do półfinału jednak nie sprostała Kim Clijsters. W tym turnieju obie grają znakomicie, chociaż Martina prezentuje się lepiej. W ostanim meczu pokonała Stosur 6:0 6:1, a Dmentieva Włoszke Vinci 6:1 6:2. Czyli sami widzicie że obie są w znakomitej formie. Oczywiście nie ma co brać pod uwage meczy pomiędzy tymi zawodniczkami ponieważ w tym turnieju nie mają one znaczenia. Jednak oglądając ich mecze w tym sezonie oraz w niedawnym AU moim zdaniem ten mecz wygra Martina. Jest ona w dobrej formie. Nawet jak coś nie idze po jej myśli, mobilizuje się i stara się grać aby wygrać spotkanie. Ten sezon ma dobry i bardzo bym chciał zobaczyć finał Sharapova - Hingis. Oczywiście nie jest to aż taki pewny typ, ponieważ Rosjanka napewno się nie podda ale plusem w tym pojedynku dla Hingis jest to że Dementieva także nie posiada aż tak dobrego serwisu jak inne zawodniczki z top 10 rankingu WTA. Więc ten mecz napewno przyniesie nam dużo emocji ale mam nadzieje że Wygra Hingis.

Pozostałe polecane typy:

M.Sharapova-A.Ivanovic---1---1.25 krecz
L.Raymond/S.Stosur-G.Dulko/M.Tu---1---1.15 ✅
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
M.Hingis-A.Ivanovic---1---1.57 ✅

No i turniej w Tokyo dobiega końca. Z turnieju odpadła głowna faworytka Maria Sharapova i w finale będziemy oglądać pojedynke między Hingis a Ivanovic. Napewno ten mecz będzie bardzo ciekawy i owocny w bardzo trudne zagrania. Hingis w półfinale pokonała po wyrównanym meczu Rosjanke Dementieve w dwóch setach, i udowodniła że jest w wysokiej formie i wraca do czołówki. Ivanovic w meczu z Sharapovą była skazana na przegraną jednak pokazała charakterek i przez krecz Rosjanki zagra w finale. Serbka w tym turnieju gra znakomicie, gromi sowje rywalki nie dając im cienia nadzieji. Jednak brakuje jej regularności. Jeszcze na tym etapie nie jest w stanie rywalizować w finale z taką zawodniczką jaką jest Martina Hingis. Jest to bardzo doświadczona zawodniczka która wraca do światowej czołówki i raczej powinna wygrać ten turniej. Dla mnie nie ma znaczenia że Ivanovic wygrała spotkanie z Hingis w tamtym sezonie w Montrealu, ponieważ obecnie liczy się która zawodniczka jest w lepszej dyspozycji. Jak dla mnie Hingi jest w tym meczu faworytką i powinna wygrać kolejny turniej w karierze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom