>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Acapulco, Kuala Lumpur & Florianopolis, 24.02-03.03.2013

Status
Zamknięty.
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Sara Errani - Kiki Bertens
Typ: Sara Errani​

Kurs: 1,25 Bet365

Sara ostatnio prezentuje się bardzo dobrze, a dopiero teraz gra w turnieju na swoich ulubionych kortach ziemnych. W zeszłym sezonie przegrała na tej nawierzchni tylko trzy razy i to nie z byle jakimi przeciwniczkami ( Sharapova, Stosur i Radwańska ), broni tutaj punktów za zwycięstwo i nie wyobrażam sobie aby poległa z młodą Holenderką. Bertens to bardzo utalentowana zawodniczka, która dopiero wchodzi w tenis WTA i jak dotąd nie robi wielkiego wrażenia. Poza tym obie panie spotkały się nie tak dawno w Paryżu i tam Kiki kreczowała przy stanie 5:0 dla Włoszki w pierwszym secie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Acapulco
Mecz: K.Knapp - Soler-Espinoza S.
Data: 01.03.2013 01:45
Typ: 2:0
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Po wczorajszym meczu Knapp, która mnie nie zawiodła dzisiaj postanawiam zagrać tak samo, czyli na jej zwycięstwo bez straty seta. Skoro wczoraj weszło bez większych problemów, więc czemu dzisiaj nie ma być podobnie? Tym bardziej, że przeciwniczka według mnie słabsza. Jest nią 85 w światowym rankingu Hiszpanka Silvia Soler-Espinoza. Hiszpanka w pierwszej rundzie pokonała 6:1, 7:6 Mandy Minellę, zaś w drugiej jej przeciwniczka - Irina begu przy stanie 6:1, 2:1 dla Hiszpanki skreczowała. Dla Soler-Espinozy jest to pierwszy turniej na ziemi w tym roku, tak samo jak wczoraj był dla Oprandi. Myślę, że jest to jakaś przewaga dla Knapp, która pokonała wczoraj Oprandi, która na twardej potrafiła przysporzyć wiele kłopotów zawodniczkom z górnej półki. Przeważnie w tym roku Hiszpanka w każdym turnieju odpada w pierwszej rundzie, poza tym turniejem oraz turniejem w Hobart. Ostatnio w Memphis porażka 6:7, 0:6 ze Szwajcarką Voegele. Jakoś nie wiem czemu jestem spokojny o ten typ, ale nie wyobrażam sobie innej opcji jak wygrana Knapp 2:0. W tym roku zanotowała już dobre występy podczas Australian Open czy ostatnio w Bogocie, gdzie została wyeliminowana dopiero przez Serbkę Jelenę Janković 6:3, 1:6, 6:7. Widać, że czuje się bardzo dobrze na ziemi i to powinna dzisiaj wykorzystać oraz to, że jest lepsza ????
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Schiavone vs Suarez Navarro
Typ:1 ⛔⛔⛔ e: 1:2
Pinnacle
3,27

Włoszka ostatnio w dołku (fatalny początek sezonu, ale od turnieju w Bogocie widać jakieś światełko w tunelu) , ale to ciągle bardzo dobra zawodniczka grająca twardy, męski tennis. Jakby nie patrzeć grała z topowymi zawodniczkami i większość porażek z początku sezonu hańbą nie było ,ale brakuje jej tego pazura i regularności, do której przyzwyczaiła wcześniej. Faworytką jest Hiszpanka, ale te kursy na nią są moim skromnym zdaniem przegięte- tym bardziej, że to jej 1. turniej w tym roku na ziemi, a Schiava grała już wcześniej na mączce w Bogocie. Obie mają już na koncie 2 wygrane (Włoszka straciła seta), ale Hiszpanka grać będzie 3 mecz dzień po dniu, gdzie Schavione miała dzień przerwy. Grały ze sobą raz- na ziemi w Barcelonie w 2010 roku i wtedy Włoszka wygrała 6:4, 6:4. Spodziewam się, że dziś będzie podobnie i utytułowana zawodniczka rozpocznie marsz w górę w rankingu na odpowiednie dla niej miesce w top 20.

Handicap setów +1,5 Schiavone 1,75 Unibet ✅✅✅
 
S 7

stoki

Użytkownik
Schiavone Francesca-Suarez-Navarro Carla
Moim zdaniem odchodząca powoli na emeryturę Włoszka przegra dzisiaj w dwóch setach i gram na Carle 2:0 po kursie 2.00. Bardzo prawdopodobne że będzie dużo przełamań,w sumie jak to zazwyczaj w kobiecym tenisie. Moim zdaniem Schiavone jest na równi pochyłej mimo wszystko i przegra w dwóch setach
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Venus Williams - Magdalena Rybarikova
Typ: 2
Kurs: 4,00 (SportingBet)
Trzeba korzystać z tego, że buki jeszcze doceniają Venus, która już nigdy dobrych czasów mieć nie będzie. W tym roku traciła sety z Scheepers, Johansson, Muguruza Blanco (w tym turnieju), przegrała gładko 0-2 z Sharapovą (tego do wstydu nie zaliczam). W zeszłym roku na hardzie podobnie to wyglądało, notoryczne straty partii z najgorszymi przeciwniczkami, a z tenisistkami z czołówki - wtopy gładkie. Ryba mimo wszystko jest młoda i już dawno miała pokazać, na co ją stać, nie zrobiła tego do końca, ale miewa duże przebłyski i powinna pokonać Williams większą regularnością i lepszym poruszaniem się po korcie. Mam nadzieję, że Amerykańce nie będą funkcjonować bomby i szybko uda się skontrować to spotkanie.
 
kretos 7,3K

kretos

Użytkownik
Schiavone vs Suarez Navarro
Typ:1
Pinnacle
3,27

Włoszka ostatnio w dołku (fatalny początek sezonu, ale od turnieju w Bogocie widać jakieś światełko w tunelu) , ale to ciągle bardzo dobra zawodniczka grająca twardy, męski tennis. Jakby nie patrzeć grała z topowymi zawodniczkami i większość porażek z początku sezonu hańbą nie było ,ale brakuje jej tego pazura i regularności, do której przyzwyczaiła wcześniej. Faworytką jest Hiszpanka, ale te kursy na nią są moim skromnym zdaniem przegięte- tym bardziej, że to jej 1. turniej w tym roku na ziemi, a Schiava grała już wcześniej na mączce w Bogocie. Obie mają już na koncie 2 wygrane (Włoszka straciła seta), ale Hiszpanka grać będzie 3 mecz dzień po dniu, gdzie Schavione miała dzień przerwy. Grały ze sobą raz- na ziemi w Barcelonie w 2010 roku i wtedy Włoszka wygrała 6:4, 6:4. Spodziewam się, że dziś będzie podobnie i utytułowana zawodniczka rozpocznie marsz w górę w rankingu na odpowiednie dla niej miesce w top 20.

Handicap setów +1,5 Schiavone 1,75 Unibet
bardzo poważny argument, z tym ze włoszka była w innej formie co wskazuje wygrana RG, włoszka średnio na set dawała przeciwniczce 5 szans na przełamanie, hiszpanka 5 szansa ale na mecz. Szczerze wątpię aby Frania mogła wygrać ten mecz, max co może z tego być to set w jej stronę ale to i tak chyba za dużo

Carla 1.43 BF ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 58

lgaw

Użytkownik
P. Mayr 2,75 - K. Pliskova
bet365
Austriaczka prezentuje się świetnie w tym turnieju. Ograła bez straty seta Feuerstein i Wang, oddając im przy tym niewielką liczbę gemów. Szczególnie pokonanie Chinki wywarło na mnie duże wrażenie. Patrzyłem chwile na ten mecz, Patricia imponowała mi przede wszystkim silnym i długim returnem, oraz konsekwentnym ustawianiem akcji przy własnym podaniu. Zdziwił mnie wystawiony kurs, w moim mniemaniu to Austriaczka w obecnej formie jest tu faworytką
 
dx2 223,7K

dx2

Użytkownik
Mattek-S.W.Hsieh 2 @1.65
Oczywiscie triumf Tajwanki w ubiegly roku to raz. Ale Su-Wei ostatnio gra duzo lepiej niz na poczatku roku. Hsieh byla w Doha i Dubaju, gdzie wygrala po jednym spotkaniu, ale pozniej przyszly juz wieksze nazwiska czyli odpowiednio Petrova i Stosur. Tutaj tez w tych meczach Hsieh zla nie byla, bo mecz Petrova poszedl w dystans i skonczyl sie w 3 setach, ze Stsour pierwszy set byl dobry przy porazce 0-2. A ze mamy Azje i turniej o duzo slabszej obsadzie to sadze, ze Hsieh ma okazje sama grac dalej. Latwy mecz raczej tonie bedzie, bo i u Mattek cos drgnelo co widac po meczu z Vekic, ale to wciaz nie jest to co Amerykanka grala chocby jeszcze 2 sezony temu jak mniemam. Sila oczywiscie po stronie Amerykanki, ale kto tutaj bedzie biegac jak szalony w tutajszym klimacie jest oczywiste. Obydwie zawidniczki maja cos tutaj do ugrania, ale bardziej jednak licze na regularnosc Tajwanki w tym meczu.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
[
Mattek-S.W.Hsieh 2 @1.65
Oczywiscie triumf Tajwanki w ubiegly roku to raz. Ale Su-Wei ostatnio gra duzo lepiej niz na poczatku roku. Hsieh byla w Doha i Dubaju, gdzie wygrala po jednym spotkaniu, ale pozniej przyszly juz wieksze nazwiska czyli odpowiednio Petrova i Stosur. Tutaj tez w tych meczach Hsieh zla nie byla, bo mecz Petrova poszedl w dystans i skonczyl sie w 3 setach, ze Stsour pierwszy set byl dobry przy porazce 0-2. A ze mamy Azje i turniej o duzo slabszej obsadzie to sadze, ze Hsieh ma okazje sama grac dalej. Latwy mecz raczej tonie bedzie, bo i u Mattek cos drgnelo co widac po meczu z Vekic, ale to wciaz nie jest to co Amerykanka grala chocby jeszcze 2 sezony temu jak mniemam. Sila oczywiscie po stronie Amerykanki, ale kto tutaj bedzie biegac jak szalony w tutajszym klimacie jest oczywiste. Obydwie zawidniczki maja cos tutaj do ugrania, ale bardziej jednak licze na regularnosc Tajwanki w tym meczu.
ogladałem mecz live Hsieh dziisiaj w 3 secie porowadziła 5:0 i doznała kontuzji nogi jakies skurcze naciagniecie cos w tym stylu brała 2 razy medikala z 5:0 zrobiło sie 5:4 i wygrała to naprawde fuksem nie mogla stawac na nodze przy serwisie i za bardzo sie poruszac
proponuje typ na Amerykanke w buku co nie daja zwrotu za krecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wmarczyk10 64

wmarczyk10

Użytkownik
[
ogladałem mecz live Hsieh dziisiaj w 3 secie porowadziła 5:0 i doznała kontuzji nogi jakies skurcze naciagniecie cos w tym stylu brała 2 razy medikala z 5:0 zrobiło sie 5:4 i wygrała to naprawde fuksem nie mogla stawac na nodze przy serwisie i za bardzo sie poruszac
proponuje typ na Amerykanke w buku co nie daja zwrotu za krecz
Ogladales mecz ktory byl 2 dni temu, z Narą. Wczoraj Hsieh ograła bardzo gładko 6:2 6:2 Zhang, gdzie buki dawaly kurs 2.25 na Hsieh bo mysleli ze cos jej dolega. Jak widac po wyniku chyba wszystko wporzadku.
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Sara Errani -Kiki Bertens

Bertens +1,5
2,00 Bet-at-home ⛔

W ćwierćfinale rozgrywek w Meksyku zmierzą się ze sobą młoda 21 letnia Holenderka Kiki Bertens, oraz będąca w świetnej formie Sara Errani. Oczywiście zdecydowaną faworytką meczu jest Włoszka, która z ostatnich 10 spotkań, przegrała zaledwie 2. Młodsza Bertens również w ostatnich meczach radzi sobie bardzo przyzwoicie, w ostatnim turnieju w Paryżu doszła aż do półfinału, przegrywając po kreczu właśnie z Errani. Po drodze odprawiła do domu min. Tamire Paszek, Dominike Cibulkovą i Lucie Safarovą, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Myślę, że w dzisiejszym meczu ambitna Bertens się zmobilizuje i również pokaże na co ją stać. Errani wiecznie wygrywać nie będzie z teoretycznie &quot;słabszymi rywalkami&quot;, poza tym od połowy lutego rozegrała 10 meczy, więc zmęczenie też musi zrobić swoje. Daje ostrożnie na urwanie seta przez Holenderkę.

W razie owocnej analizy proszę o &quot;+dzięki&quot; :smile:
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Hsieh konczyła mecz z Nara wczoraj rano wiec mozna powiedziec ze zagrałas 1,5 meczu w jeden dzien musieli ja poskładac ale kto wie co bedzie jutro
to był kort cenrtalny jak dokonczyła mecz Hsieh grała Pavluchenkova i po niej Mayr nastepnie wyszły Zhang i Hsieh piekny mecza przy sztucznym swietle
 
dx2 223,7K

dx2

Użytkownik
Mattek-S.W.Hsieh
Ok wezme poprawke sobie na ten typ, chociaz patrzac na wynik drugiej rundy to wydaje sie byc wszystko w porzadku. Informacja przeciez wciaz cenna.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Mattek-Sands vs Hsieh
Typ:1 ✅✅✅
Pinnacle
2,39

Piszę drugi raz, bo mi net siadł:p więc w skrócie, bo grają za godzinę. Kusił mnie ten mecz zanim dowiedziałem się o tych 2 medicalach Hsieh w meczu z Narą. Wygrała co prawda potem łatwo z Chinką, ale ona mały jej opór stawiała. Poza tym to były praktycznie 2 mecze w 24h, więc nic w naturze nie ginie. Szalona Amerykanka mając to na uwadze, powinna z wyrachowaniem męczyć Azjatkę i przedłużać wymany. Powoli widać u Bethany powrót do formy i jakąś stabilizację. Wygrała 2 mecze z rzędu i pokazała, że jest w stanie jeszcze się odrodzić. To nieprzewidywalna zawodniczka z wybuchowym tempereamentem, ale jeśli zawodniczka z Tajwanu jest choćby lekko naruszona, to widzę value w grze na Amerykankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 6

paulsien

Użytkownik
Nie wiem czy ma sens grać Mattek, jeśli chodzi o zbliżający się występ w Indian Wells, Hsieh czuje się jak rybka w wodzie (prawie gra tak jak u siebie). I myślę że może tu być zonk. Tak samo myślę że Pavlyuchenkova odpieprzy jakąś szopkę noworoczną i przegra z młodą Australijką :p
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 223,7K

dx2

Użytkownik
Niculescu-Mlanenovic 1 @1.55
Konsekwentnie na Niculescu. Rumunka bardzo dobra zawodniczka, ale od Paryza nie ma szczescia w losowaniach za bardzo. Niculescu juz moze byc taka nabuzowana, ze teraz sobie nadrabia stracone punkty. Sama moca Mladenovic tego meczu nie wygra, a Nicuelescu, mimo bardzo malej sily to techniczne aspekty tenisa ma duze. Poza tym caly czas widze duzy plus dla Niculescu za boj jaki stoczyla w 1 rundzie z Medina, takze przewiduje final dla Rumunki.
P.S. pawelstrzala dzieki za info !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mouris 38

mouris

Użytkownik
W turniej Florianopolis finał:
O.Puchkova-M.Niculescu 1@3,75 bet365⛔
Sugeruję się tym co widziałem dotychczas w tym turnieju.
W półfinale Niculescu wygrała z Mladenovic, a właściwie to Mladenovic przegrała ze swoją głową. Rumunka gra skutecznie aczkolwiek bez fajerwerków. Dwa zero wygrała ze wspomnianą Mladenovic, Babos i Mrdezą. Jednak nie było tak różowo w pierwszej rundzie, wygrała po męczarniach z Medina-Garrigues. Gra technicznie nie siłowo.
Puchkova wygrała w półfinale z Venus Williams 2-1 choć mogła wygrać spokojnie w dwóch setach. Dość dobrze serwuje i jest dokładna. Przekonało mnie wczorajsze spotkanie, że w ten turniej może być dla niej. W ćwierćfinale grała z Cepelova-którą wręcz zniszczyła siłą serwisu i wymian. Wcześniej w pierwszej rundzie wygrała, niespodziewanie w trzech setach z Filipkens, a w ćwierćfinale z Garcią również w trzech setach. W finale wydaje mi się, że Puchkova wygra. Przekonuje mnie jej siła i dyspozycja Ruski w tym turnieju. W moim odczuciu pokonała również dotychczas bardziej wymagające przeciwniczki(MOJA INDYWIDUALNA OCENA)Dodatkowym atutem jest kurs,który dla mnie jest mocno zawyżony na Ruskę, co jest opłacalne.

WTA Accapulco
S.Errani-C.Suarez Navarro 1 -3,5 gema @1,8 bet365✅
S.Errani-C.Suarez Navarro 1 @1,44 bet365✅
Errani broni tytułu. Powoli łapie formę . Dobrze spisuje się na clayu, wtym turnieju-wszystkie spotkania raczej gładko,w dwóch setach wygrywała. Grała do tej pory z Cadantu, Bouchard, Bartens i Cornet
Suarez Navarro: widziałem ją w meczu w Dubaju, z Petrovą. W tamtym meczu(w zasadzie egzekucji), zagrała jak jakaś amatorka.Na mączce gra jednak dużo skuteczniej.W tym turnieju to potwierdza. 1 runda,1/16 i półfinał w dwóch setach-gładko. Jednak Johansson, Foretz-Gacon czy Soler-Espinoza z którymi grała, krzywdy jej zrobić nie mogły. W ćwierćfinale Schiavone postawiła się i walczyły w trzech setach.
Moim zdaniem Errani wygra w dwóch setach. Grała z bardziej wymagającymi przeciwniczkami, poza tym Suarez-Navarro jest bardziej chimeryczna niż Włoszka
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nalog 40

nalog

Użytkownik
MOURIS napisłaeś
Dość dobrze serwuje i jest dokładna. Przekonało mnie wczorajsze spotkanie, że w ten turniej może być dla niej.
ok szanuje Twoje zdanie ale 11 podwójnych błędów które popełniła Puchkova uważasz za dość dobry serwis? 1 serwis na poziomie 60% gdzie u Niculescu 1 serwis to 86% Więc jak dla mnie to Niculescu ma &quot;dość dobry serwis oraz jest w miare dokładna&quot; Moim zdaniem niespodzianki tu nie będzie.
 
mouris 38

mouris

Użytkownik
MOURIS napisłaeś ok szanuje Twoje zdanie ale 11 podwójnych błędów które popełniła Puchkova uważasz za dość dobry serwis? 1 serwis na poziomie 60% gdzie u Niculescu 1 serwis to 86% Więc jak dla mnie to Niculescu ma &quot;dość dobry serwis oraz jest w miare dokładna&quot; Moim zdaniem niespodzianki tu nie będzie.
Rozumiem.Zgadza się, liczby nie kłamią. Niestety w turnieju w Brazylii nie ma &quot;sokolego oka&quot;. W meczach które oglądałem było mnóstwo kontrowersji, nietylko z serwisem. Wizualnie Puchokova &quot;nieładowała, aż tak mocno w siatkę czy w auty&quot;
;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Olga Puchkova - Monica Niculescu
Typ: 1
Kurs: 4,05 (Pinnacle)
Wynik: ⛔ 2/6 6/4 4/6
Tutaj polecam tylko ze względu na kurs - valuebet na pewno jest, ale to nie znaczy, że musi wejść. Puchkova nie była w żadnym meczu faworyzowana, a pokonała Flipkens, Garcia, Cepelova, V. Williams i jest w finale. W miarę wytrzymuje długie podania, ale też potrafi skończyć. Moim zdaniem dysponuje lepszym kończącym uderzeniem, niż Rumunka, choć żadna pod tym względem nie błyszczy. Wczoraj kilka razy zaskoczyła Venus zagraniami przeciw nogom. Popełniała dużo podwójnych, ale to pewnie przez psychę, bo oprócz tego często pewnie utrzymywała podanie, a i nie stroniła od okazji przy niezłym serwisie Amerykanki (która wyjątkowo nie popełniła ani jednego DF-a przez pierwsze dwa sety). Niculescu oprócz problemów w pierwszym meczu z Medina Garrigues (mogła przegrać 0-2!), radzi sobie świetnie, wygrała z Mrdezą, Babos, Mladenovic już gładko, ale to nie są rywalki z wysokiej półki, umówmy się. Widziałem jej mecz z Stosur w Doha i kurde, nie popisała się, a Australijka jest bez formy przecież. Jestem ciekawy jak ten finał się potoczy, ale po takim kursie, bez wahania biorę Rosjankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom