>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Auckland, Brisbane, Shenzen - 31.13.2017 - 06.01.2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce:
Brisbane, Australia
Data rozgrywania: 31.12.2017 - 06.01.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $894,700
Oficjalna strona turnieju: http://www.brisbaneinternational.com.au/
Lista startowa: http://www.brisbaneinternational.com.au/players/women-singles
Drabinka: http://www.brisbaneinternational.com.au/draws
Plan gier: http://www.brisbaneinternational.com.au/schedules/provisional-schedule
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/australia/wta-brisbane/


Miejsce:
Shenzhen, China
Data rozgrywania: 01.01.2018 - 06.01.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $626,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.shenzhenopentennis.com/2018/eng/index.php
Lista startowa: http://www.shenzhenopentennis.com/2018/eng/players_singles.php
Drabinka:
Plan gier:
http://www.shenzhenopentennis.com/2018/eng/schedule.php
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/china/wta-shenzhen/


Miejsce: Auckland, New Zealand
Data rozgrywania: 02.01.2018 - 06.01.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.festivaloftennis.co.nz/asbclassic/
Lista startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
http://www.oddsportal.com/tennis/new-zealand/wta-auckland/


Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Cześć wszystkim!
Mam prośbę do organizatora, czy może także stworzyć dział na Puchar Hopmana, dzięki.
Vandeweghe 1.62 STS✅
Mój wybór to odrobinę wróżenie z fusów. Zobaczymy jak obie dziewczyny przepracowały przygotowania do sezonu 2018? Bazuje na tym co widziałem w końcówce kończącego się sezonu. Gram na Coco ze względu na jej atomowy serwis i luzackie podejście do tego sparingowego turnieju. Rosjanka to twarda sztuka i jak złapie formę to jest nie do zatrzymania. Jednak tenis Coco jest zawsze bezkompromisowy i wykańczający dla wielu zawodniczek, czy dla Rosjanki, to zobaczymy?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Bardzo przyjemny kursik na naszą Magdę w starciu z Cepelova.
Magda się poprawiła jeśli chodzi o korty twarde, już nie potrzebuje tyle czasu na skontrowanie. Wiadomo, że lubi się bronić, ale i wachlarz zagrań ofensywnych się powiększył i zrobiła fajny progres w zeszłym sezonie. Cepelova nikogo poważnego nie pokonała na hardzie w 2017 roku (miała fajny moment w Miami, ale tam jest zdecydowanie wolniejsza nawierzchnia niż teraz w Shenzhen), nie jest to też zawodniczka przed którą Magda ma się położyć (w sensie nie jest aż tak słaba), ale lekceważenie przez Magdę nie ma miejsca nigdy. Ona podchodzi na sto procent do każdego meczu. Motywacja jest, bo czytałem wywiady i nasza rodaczka pokornie pracowicie pokonała okres przygotowawczy, tak więc pierwszy mecz jest doskonałym polem bitwy.
Linette, Magda @1.65

Jeszcze tak bez wielkiej analizy polecam zagrać Niemkę Witthoeft. Końcówka sezonu bardzo dobra, wygrany turniej w Luksemburgu po finale z Puig. Zaczęła grać szybciej serwisem i to może być klucz do pokonania Krunic, która ma słabszy serwis, a jak pierwszy nie wchodzi to drugi łatwy do skończenia będzie przez Carine. A dobrze wiemy, że korty w Brisbane należą do tych szybszych twardych. Dziwi mnie tylko taki wysoki kurs na Niemkę, ale warto spróbować za mniejszą stawkę.
Witthoeft, Carina @2.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
Brisbane kwalifikacje
Jastremska D. - Bondarenko K.
Typ: 2 Kurs: 1.73
No ludzie trzymajcie....skąd te kursy?Jedyne co mi przychodzi na myśl to to,że Bonda ma pewny udział w turnieju głównym i podłoży się koleżance.Jesli tak nie jest to przecież taki kurs to ja pobieram z pocałowaniem ręki.Gdyby Wichłancewa nie oddała meczu walkowerem w poprzedniej rundzie to Dajany juz by nie było w drabince.
Katerina to jeszcze jednak poziom za wysoko dla młodszej Ukrainki.Wiek,doświadczenie,wyniki wszystko przemawia za starszą z naszych sąsiadek.Jeśli nie ma tu nic ukrytego to w dwóch setach Katerina odprawia rywalke i melduje się w turnieju głównym.Ja w to wchodze,a jak będzie przekonamy się rano
Wynik: 1:2 ✅
e: jednak Dajana powalczyła
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
Brisbane 1 runda
Sasnowicz A. - Mladenovic K.
Typ: 1 Kurs: 1.72
Kusi pograć na Sasnowicz. Mladenović zeszły sezon miała delikatnie mówiąc fatalny.Ostatni mecz wygrała w sierpniu(o ile flascore nie kłamie) później juz miała same porażki.Wśród tych porażek była przegrana właśnie z Sasnowicz.No i teraz rozpoczyna sezon.Pytanie jak u niej z dyspozycją?!
Białorusinka przeszła tu już 3 rundy kwali a więc zaznajomiona z kortem,warunkami atmosferycznymi,a więc napewno plus na jej konto.Poza tym napewno po sezonie lepsze humory gdyż wyniki osiągane przez nią o niebo lepsze niż rywalki.Kurs świtny więc wydaje mi się,że warto. Jakieś ktoś sugestie?!
Wynik: 2:1 ✅
e: kiepsko zaczęła ale ogarnęła temat :)
 
C 247

corner91

Użytkownik
Ja postanowiłem pograć dubla z Auckland a skłoniło mnie do tego H2H pomiędzy zawodniczkami uczestniczącymi w tym turnieju. Pierwszym meczem pomiędzy Puig M. - Goerges J. stawiam na zawodniczkę z Puerto Rico a mianowicie Puig, która w czterech bezpośrednich spotkaniach pomiędzy tymi zawodniczkami ma 100% skuteczność wygrywając wszystkie te pojedynki. Tak Samo jest w meczu pomiędzy
Vekic D. - Flipkens K. Belgiika wygrała cztery bezpośrednie pojedynki z Vekic dla mnie spore value w tych spotkaniach.
Puig M. - Goerges J. Wygrana: Puig M.
Vekic D. - Flipkens K. Wygrana: Flipkens K.
@ 4.462
forBet
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Spotkanie: Magda Linette - Timea Babos 1 2,35 forBet
Na pierwszy typ w tym roku wybralem mecz nasze Magdy z Timea.
Mysle ze po kursie takim wystawiony na zwysiestwo Linette jest warte zagrania.
Niby wegierka jest fawotrtka a wedlug mnie nie. Jest napewno bardziej doswiadczona i ograna niz Magda ale w ostanim czasie ztaka soba forma. Wprawdzie Babos wygrala swoj piewszy mecz tutaj 2:0 z Wang, natomiast polka tez wygrala 2:1 z Cepelowa.
Wydaje sie ze polka jest obecnie w lepszej dyspozycjii niz wegierka ktora na ostanich spotkan 5 wygrala i 5 przegrala. Polka natomiast na 10 spotkan 7 wygrala 3 przegrala. Pokonala Bondarenko ostanio tez 2:1 gdzie wegierka przegrala 2:0.
Typ jest warty napewno zagrania.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Spotkanie: Agnieszka Radwanska - Taylor Townsend 2 @ 2,90 forBet
Z Magda dzis niewyszlo Timea okazala sie jednak zamocna natachwile.
Na jutro biore mecz nasze Isi z amerykanka ktora uwazam ze jest wstanie pokonac polke.
Ogladajac dzisiejszy mecz Agnieszki widac ze to nowy sezon forema nie ta i jakos jej niewidze wdalszej czesci turnieju w Auckland ztaka gra. Amerykanki nieogladalem tez wygrala dzisiejszy mecz w setach ale napewno miala ciezsza zawodniczke niz polka. Ostanio Taylor grafa turnieje itf gdzie wygrala w finale z Tomjalovic.
Patrzac na ostanie wyniki obu zawodniczek a zwlaszcza dzisiejsze mecze to uwazam ze gra na Townsed moze przyniesc dobry rezultat jeszcze po takim kursie.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Spotkanie: Agnieszka Radwanska - Taylor Townsend 2 @ 2,90 forBet
Z Magda dzis niewyszlo Timea okazala sie jednak zamocna natachwile.
Na jutro biore mecz nasze Isi z amerykanka ktora uwazam ze jest wstanie pokonac polke.
Ogladajac dzisiejszy mecz Agnieszki widac ze to nowy sezon forema nie ta i jakos jej niewidze wdalszej czesci turnieju w Auckland ztaka gra. Amerykanki nieogladalem tez wygrala dzisiejszy mecz w setach ale napewno miala ciezsza zawodniczke niz polka. Ostanio Taylor grafa turnieje itf gdzie wygrala w finale z Tomjalovic.
Patrzac na ostanie wyniki obu zawodniczek a zwlaszcza dzisiejsze mecze to uwazam ze gra na Townsed moze przyniesc dobry rezultat jeszcze po takim kursie.
Ciebie nie bola oczy od bledow ortograficznych? Czy naprawde poziom nauczania polskich szkolach spadk tak nisko? 3 błędy w pierwszym zdaniu, drugiego nie mialem sily juz czytac. Ja rozumiem ze to jest forum bukmacherskie a nie ortograficzne, ale kurwa wymagajmy od siebie i innych wiecej
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
jako iż nie mogę pisać w typach a są osoby online i zobaczą ten post - Irina Begu bierze mecz kurs 1.61 (Unibet). Oglądam całe spotkanie, Alexandrova od początku gra na totalnej wyjebce a po 2 secie przegranym 6-1 wzięła medicala. Według mnie typ bardzo prawdopodobny i jeśli moderatorom nie przeszkadza to zamieszczę go tutaj.
✅
E: oho, jeszcze 3 set się nie zaczął a już kurs spadł do 1.48
E: Irinka zgodnie z planem ^^
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Radwańska vs Vickery 2 @ 3.5 unibet ✅
Wracamy po krótkiej przerwie, jak dla mnie Vickery to dzis bierze. Agnieszka kompletnie mnie nie przekonuje i moim zdaniem z roku na rok jest co raz gorzej. Tenis kobiecy sie zmienił i jest siłowy znacznie bardziej niż wcześniej bycie tenisową ścianą na nie wiele się już zdaję. Niby korty twarde szybkie, więc jest to swego plus dla Agnieszki, ale młoda dobrze serwuje cały turniej powyżej 80%. Agniecha dwa mecze i dwie męczarnie ja tu widzę spore value i jak dla mnie Polka dziś odleci z turnieju. Amerykański styl gry &gt; Agniecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 49

whitejaguar

Użytkownik
Radwańska vs Vickery 2 @ 3.5 unibet
Wracamy po krótkiej przerwie, jak dla mnie Vickery to dzis bierze. Agnieszka kompletnie mnie nie przekonuje i moim zdaniem z roku na rok jest co raz gorzej. Tenis kobiecy sie zmienił i jest siłowy znacznie bardziej niż wcześniej bycie tenisową ścianą na nie wiele się już zdaję. Niby korty twarde szybkie, więc jest to swego plus dla Agnieszki, ale młoda dobrze serwuje cały turniej powyżej 80%. Agniecha dwa mecze i dwie męczarnie ja tu widzę spore value i jak dla mnie Polka dziś odleci z turnieju. Amerykański styl gry &gt; Agniecha.
Nie obraź się, ale piszesz straszne głupoty, ewidentnie pod typ i niestety przekłamujesz wiele istotnych aspektów. Piszesz że Sachia cały turniej serwuje powyżej 80% pierwszego serwisu, a to bardzo ciekawe bo z tego co widzę to po kolei z Fręch 65%, Perrin 67%, Chiesą 73%, Davis 61%, Cepede 80% czyli w żadnym nie było ponad 80%.
Co jeszcze lepsze w żadnym spotkaniu nie zaserwowała więcej niż jednego asa. Piszesz że Aga z roku na rok coraz gorzej gra, a to bardzo znowu dziwne bo komentatorzy zgadzają się z tym że w porównaniu do roku ubiegłego zdecydowanie lepiej wygląda, co nawet można zobaczyć na zdjęciach (przybrała trochę mięśni) i co najlepsze w spotkaniu z Haddad-Maią zaserwowała 4 asy, czyli nie jest tak tragicznie. Kończąc piszesz że Amerykański styl pokona Polkę, problem jest taki że Vickery nie gra bardzo siłowego tenisu, bo nie ma zbytnio warunków do tego(zaledwie 163 cm wzrostu), chociaż i tak to lepiej wygląda niż w poprzednim roku, poza tym zapomniałeś dodać że Aga w poprzedniej rundzie grała z przedstawicielką tego stylu czyli Townsend (5 asów w meczu) i jakoś sobie poradziła.
Podejrzewam, że żadnej zawodniczki nie widziałeś na tym turnieju a Vickery to chyba w ogóle. A te argumenty podałeś tylko po to by coś napisać, w sumie może to i lepiej - bo jeśli znałbyś realia i oglądałbyś te spotkania i widziałbyś te statystyki, bo przecież te 80% skąd wziąłeś, to pisanie celowo kłamstw byłoby bardzo słabe.
A przecież można było to uchwycić z innej strony, napisać że w 5 spotkaniach nie straciła seta, że pokonała gładko obrończynie tytułu (Davis) a nie tak bezczelnie pisać głupoty. Nie neguje że to może wejść i jest tam value, ale tak czy siak analiza nadaje się do kosza.
PS. Działa wam oficjalna aplikacja protennislive (http://www.protennislive.com/LSHD/main.html), bo u mnie jedynie jest kalendarz, ale podglądu do poszczególnych turniejów i spotkań nie ma, a apka szczególnie przydatna do challengerów i do kwalifikacji tych większych turniejów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
a co myślicie o Siniakovej? Broni tytułu jakby nie było i na pewno mega ambitnie podchodzi do tego turnieju w Shenzhen. Przecież rok temu każdy mecz na tym turnieju rozegrała kapitalnie. Niestety nie oglądałem rywalki tj. Kristiny Pliskovej i nie za bardzo wiem jak ugryźć ten mecz, a kursy są takie wyrównane. Pomoże ktoś? ????
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Aga nie gra tutaj nic wielkiego, ale w sumie to nie jest najważniejsze. Nie widzę powodu żeby grać na którąkolwiek z faworytek. Ten turniej jest nieznaczący, pogoda psuje plany, i już mamy sytuację że dzisiaj będzie trzeba grać dwa mecze, a jak znowu spadnie deszcz, to już w ogóle może być komedia. Taka gra na raty nie jest dobra dla gracza, nie można wejść na obroty, wiec nie zdziwię się jak faworytki już są myślami gdzie indziej. W zeszłym sezonie (albo jeszcze poprzednim) w jakimś turnieju była sytuacja, że Aga miała dokończyć mecz, i zagrać jeszcze dwa tego dnia, już ten dokończony olała, mimo iż była dużą bitą faworytką. Wyszła, poodbijała jak na treningu i przegrała.
Grałbym na Hercog, która po kontuzji może akurat być głodna tenisa, i to może być fajna szansa na złapanie rytmu i punktów. I mimo wszystko spróbuję, na resztę dogów poza Hsieh, bo są to zawodniczki na dorobku.
Już mamy kolejne opóźnienie.
Hercog 4,1 5/10
Hercog DW 2:0 7,5 3/10
Vickery DW 2:0 6,75, 3/10
Kenin 9,5 2/10
Kenin DW2:0 17,5 1/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
applause 2,4K

applause

Użytkownik
No ja nie wiem czy nie warto by pograć na Vickery. Duże opóźnienia meczów a za niedługo turniej w Sydney w którym już grają kwalifikacje gdzie Aga ma do obrony punkty za jedyny finał z zeszłego roku, do tego amerykanka na pewno sie postawi Polce.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Co do finalu Radwanskiej w Sydney to ona chyba o tym nie mysli w tym roku. Wieksze szanse ma ugrac cos w Auckland biorac pod uwage, ze z sila gry jest tak sobie, wiec moim zdaniem bedzie sie starala mimo deszczu, a moze Wozniacki tez cos pomoze i sie wycofa z powodu wymyslonej jakiejs kontuzji, dla niej impreza docelowa jest zdecydowanie bardziej AO.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Radwańska - Vickery
Typ: Ilość gemów Vickery +8,5
Kurs 1,66 w Fortuna ✅

Kurs na wygraną Agnieszki nie kusi w żaden sposób dlatego próbuje czegoś innego. Nie wydaje mi się, by był to mecz w którym Polka łatwo wygra. Moim zdaniem mogą tutaj być nawet trzy sety i rozstrzygnięcie w każdą ze stron, a jeżeli Radwańska ma wygrać, to na pewno nie zrobi tego w dwóch krótkich setach. Amerykanka w dobrej formie na początku roku. Co prawda nie miała jakichś wybitnych przeciwniczek, ale bilans setów 10:0 jednak robi wrażenie. Gdyby mecz odbywał się w pierwotnym terminie, może i nie zdecydowałbym się na ten typ, ale ta przerwa jaka jest między kolejnymi meczami sprzyja Vickery. Grała pięć meczów, mogła odczuwać zmęczenie, a po takiej przerwie zdoła zregenerować siły i postawi się Polce. Z kolei Agnieszka, moim zdaniem, potrzebowała kilku dni pod rząd z meczami, by wejść w jakiś dobry rytm, a teraz znów tak jakby zaczyna od nowa.
Nie widziałem żadnego meczu Vickery, widziałem mecz Agnieszki z Towsend, dlatego nie piszę tutaj jakiejś fachowej analizy, a opieram się jedynie po części statystykami. Jeżeli ktoś myśli podobnie jak ja, zachęcam do grania, bo kurs przyjemny.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
WTA Auckland - Wozniacki wygra turniej @ 2,25⛔
forBet
Turniej w Auckland ma już spore opóźnienie, ale wygląda na to, że dziś może udać się rozegrać wreszcie ćwierćfinały. Szanse na mocny deszcz nie są duże, mogą jednak wystąpić przelotne opady.
Karolina jesienią ubiegłego roku udowodniła, że stać ją jeszcze na to, by wrócić na tron liderki światowego rankingu. Jeśli jej gra będzie wyglądała tak samo w tym roku, to z dużym prawdopodobieństwem to się stanie. Pierwszym ważnym krokiem ku temu może być AO. Ale zanim ruszy ulubiony turniej wielu zawodników, trzeba się do niego dobrze przygotować. Karo w Auckland rozegrała mecze przeciwko Madison Brengle i Petrze Martic. Pierwszej oddała 3 gemy, drugiej 4, ale co ważne jej gra wyglądała naprawdę dobrze i te wyniki były zasłużone. Kolejną rywalką będzie Amerykanka Kenin, co powinno być dla Dunki formalnością. Potem lepsza z pary Radwańska/Vickery i wcale nie jest powiedziane, że będzie to Aga. A nawet jeśli, to Karolina w półfinale będzie mocną faworytką, bowiem gra Polki wciąż nie zachwyca. W poprzednich meczach, patrząc na klasę rywalek, trochę za bardzo się męczyła. W końcu finał i jeśli wszystko się ułoży zgodnie z przewidywaniami, to powinna się tam znaleźć Julia Georges. Jej w tym roku nie widziałem, w ubiegłym grała świetnie, ale biorąc pod uwagę kurs i to że udział Karoliny w finale jest baaardzo prawdopodobny, to myślę że warto wejść w taki bet, bo w ewentualnym finale kurs na nią będzie nieporównywalnie niższy. I to niezależnie czy będzie tam Julka, czy tym bardziej Strycova.
Jeśli deszcz będzie jednak dalej szalał, jest opcja, że trzeba będzie rozegrać trzy mecze w bardzo krótkim czasie, co także delikatnie faworyzuje Woźniacką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom