>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Bali, 03-06.11.2011 (Season-Ending Championships - International Series)

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Commonwealth Bank Tournament of Champions
Miejsce: Bali (Indonezja)
Data: 03.11.2011-06.11.2011
Rozmiar drabinki: S-8
Nawierzchnia: indoors hard
Pula nagród: $600,000
Oficjalna strona: http://www.commbanktennis.com/


Jest to turniej przeznaczony dla zawodniczek, które najlepiej zaprezentowały się w tym roku w imprezach o randzie International Series (a więc turniejach o puli nagród $220,000), a jednocześnie nie zakwalifikowały się do Mistrzostw WTA. Marion Bartoli co prawda zagrała jeden mecz w Mistrzostwach WTA, ale tylko w charakterze rezerwowej i dlatego może zagrać w turnieju, który rozegrany zostanie na indonezyjskiej wyspie Bali.


Uczestniczki:





Drabinka:





Historia turnieju Commonwealth Bank Tournament of Champions:
http://en.wikipedia.org/wiki/Commonwealth_Bank_Tournament_of_Champions


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Fakt faktem Lisicki wyszła niedawno ze swojego rytmu po ostatnim zatruciu jakiego nabawiła się w Chinach. Jakkolwiek, miała dużo czasu by odbudować swoją formę i oczekuję od niej powrotu do optymalnego poziomu jaki prezentowała przez kilka miesięcy. Bardzo dobrze serwuje, gra dość agresywnie co na pewno będzie trudną przeszkodą na tak szybkiej nawierzchni dla Hantuchovej, która ostatnio nie zadowala i zaliczyła
kilka słabiutkich występów i porażek m.in z Paramentier, Erakovic czy Hardecka. Ostatni raz grały ze sobą w czerwcu, gdzie górą była właśnie Niemka i uważam, że podobnie będzie tym razem.

Sabine Lisicki -2,5 - Daniela Hantuchova @1,85 / Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W pełni popieram powyższy typ, można nawet leciutko spróbować 2:0. Jak kolega zauważył - styl gry Sabine jest idealny na tę nawierzchnię. Lisicki to zawodniczka z jednym z lepszych serwisów w turze. W tym roku poczyniła kolosalne postępy i kto wie czy w następnym sezonie nie będzie pukała do top10. Przeglądam jej profil na FB i widzę, że w samych superlatywach pisze o pobycie na Bali co oznacza, że chyba dobrze się tam zaaklimatyzowała. Myślę, że ambitna Niemka będzie chciała mocno zakończyć ten udany sezon.

Daniela ostatnio gra fatalnie, właściwie chyba chce tylko dociągnąć ten sezon do końca. Widziałem ją w meczach z Erakovic czy Hradecką i to jest po prostu dramat. Wątpię, że dzisiaj będzie się jej aż tak chciało. Tym bardziej, że po drugiej stronie siatki stanie tenisistka dość ambitna a do tego po prostu lepsza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ana pod koniec sezonu zrobiła duże postępy jeśli chodzi o jej grę. Na uwagę zasługuje jej występ m.in w Pekinie, gdzie doszła do ćwierćfinału ulegając dopiero fenomenalnej wówczas Radwańśkiej (dodatkowo nabawiła się bodajże jakiegoś urazu i skreczowała), nie mniej jednak wcześniej pokonała z łatwością Kuznetsovą oraz Zvonarievą. Tutaj w pierwszej rundzie pokonała już Robertę Vinci w dwóch setach i jutro przyjdzie się jej zmierzyć z Petrovą, która po dość dobrym występie w US Open później nieco opadła z formą i wiele nie grała, czego skutkiem była porażka już w pierwszej rundzie w Pekinie i w drugiej rundzie turnieju w Moskwie. Atutami Ivanovic to na pewno dość przyzwoity serwis, agresywna gra i przedewszystkim bardzo dobry, atakujący forhend, który jest jej główną zaletą (poza urodą). W H2H dość wyrównanie, bowiem na 11 rozegranych meczy 6 razy górą była Serbka. Uważam więc, że powinna uporać
się z Rosjanką pokrywajac przy okazji mój niewielki HC. GL.

Ana Ivanovic -2,5 - Nadia Petrova @1,85 / Bwin ✅
 
apator 29

apator

Użytkownik
Czy ktokolwiek wie, gdzie można obstawiać kretch w meczu? Patrz jutrzejszy pojedynek Lisicki z Petrovą (o ile do niego dojdzie). Chodzi mi o obstawienie, że w spotkaniu dojdzie do kretchu.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Jeśli chodzi o sam zaklad to chyba nie zagrasz czegoś takiego nigdzie jedyną możliwością jest zakład gdzie krecz = wygrana.
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
finał w Bali,
Anie do tej pory szło dość łatwo, ale teraz myślę że natrafi na opór. Widziałem kilka piłek Mediny w meczach z Bartoli i Lisicki i kombinacjami potrafiła gubić rywalki, widać doświadczenie i technike, która jest konieczna przy jej warunkach fizycznych. co do historii to h2h 2-1 dla Any, ale zawsze były 3 setówki. liczę na utrzymanie tego trendu.

Medina Garrigues, wygra seta @2,02 1/5 bwin⛔

--
szkoda, że tego nie widziałem... Albo Medina zagrała słaby mecz (6-3, 6-0!) albo Ana zagrała jeden z lepszych w sezonie, taki z małą ilością UE. Było widać, że Ana przez ostatnie kilka tygodni w lepszej formie, ale żeby tak ???? . Oby to był dobry prognostyk na przyszły sezon..
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Ana po prostu dobrze serwowała, czyli nie tak jak 90% babek w tenisie no i to wystarczyło w zupelności
właściwie po 3 gemach było widać że Hiszpanka bezradna
jak sobie przypomnę serwowanie Lisickiej to do tej pory mam migrenę poważną : &gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom