>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Bastad, Nanchang - 24.07-30.07.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Bastad, Szwecja
Data rozgrywania: 24.07.2017 - 30.07.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.ericssonopen.org/en//
Lista startowa: http://www.ericssonopen.org/Players
Drabinka:
Plan gier: http://www.wtatennis.com/tournament/2017-bastad#undefined
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/sweden/wta-bastad/


Miejsce: Nanchang, Chiny
Data rozgrywania: 24.07.2017 - 30.07.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.jxopen.net/en/
Lista startowa: http://www.jxopen.net/en/index.php?c=article&amp;amp;a=type&amp;amp;tid=37
Drabinka:
Plan gier: http://www.jxopen.net/en/index.php?c=article&amp;amp;a=type&amp;amp;tid=29
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/china/wta-nanchang/

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Korpatsch-Errani @1.50 fortuna
Errani po Wimbledonie zadnego oficjalnego meczu przyjechała do Szwecji aby cos tu ugrać.Dzisiejsza przeciwniczka 132/64 na mącze w dotychczasowej karierze ale to zwycięstwa głównie w turniejach ITF.Errani na mącze czuje się bardzo dobrze choć z roku na rok jest coraz słabiej z dobrymi występami.Co dzis przemawia za Sarą?Oczywiscie doswiadczenie i ogranie na turniejach WTA.Nie wierze w to ze Sara przegra tu mecz na swojej ulubionej nawierzchni z nizej notowana rywalką która jest obecnie na najwyższej pozycji rankingu WTA w karierze.Sara byla przeciez finalistką French Open w 2012 roku.Olbrzymie value powodzenia
 
ranczo0123 453,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Kang J. Q. - Jankovic J.
Typ: Kang J. Q. +6.5 AH Gemów
Kurs: 1.72 ✅ samo spotkanie pod wzgledem sportowym tragedia ale przynajmniej typ trafiony ;)
Bukmacher: 1xbet

Info odnosnie spotkania. Jankovic narzeka na mocny uraz pleców. Mozna sprobowac pograc spory handicap w strone gospodarza miejscowej ludnosci. Polecam pograc u buka ktory w przypadku krecza rozlicza na korzysc gracza przechodzacego dalej. 1xbet tak wlasnie robi
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tnf 253

tnf

Użytkownik
Rozlicza tak ale wyłącznie po rozegraniu 1 seta. Jak ktoś skreczuje w 1 secie to jest zwrot
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Kozlova-Barthel 2 @1.38 ⛔ &lt;postawie duzego minusa, bo jeszcze chomik, ktory przegral 9 analiz z rzedu mnie skomentuje&gt; ????
Barthel 2:0
Widze, ze ban sie przeterminowal... Tutaj typ z cyklu &quot;okazejszyn&quot;. Barthel spotkala sie dzis z Larsson i obydwie zawodniczki maja fajna przeszlosc w tym turnieju, a sam mecz naprawde klasa, takze Barthel nie zatrzyma sie na takiej zawodniczce jak Kozlova. Nic tylko pobierac w kombinacji.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Kozlova-Barthel 2 @1.38
Barthel 2:0
Widze, ze ban sie przeterminowal... Tutaj typ z cyklu &quot;okazejszyn&quot;. Barthel spotkala sie dzis z Larsson i obydwie zawodniczki maja fajna przeszlosc w tym turnieju, a sam mecz naprawde klasa, takze Barthel nie zatrzyma sie na takiej zawodniczce jak Kozlova. Nic tylko pobierac w kombinacji.
Moja opinia na ✅ Trafnie odradzilem typu @ 1.38 ...
Czy wygra, czy nie to jest to nie ważne. Barthel gra się jedynie jako doga, a nie po @ 1.38. Należało ją grać dzis po @ 2.40 z Larsson, a nie teraz po 1.38. Ostatni turniej Barthel to przegrana z Sakkari, gdzie był podobny kurs na Barthel jak dziś i Sakkari biegała po @ 3.50 (ponadto wcześniej Barthel ograła Sakkari 6:2 6:2 aby tydzień temu dostać w plecak)
Jeszcze raz aby każdy zrozumiał. Na Mone Barthel należy grać jedynie w tedy jak jest dogiem, bądź przeciwko gdy jest faworytem (ona należy do tej specyficznej grupy zawodniczek). Oczywiście bez siłowania, a jedynie w tedy jak są konkretne powody (ja to raczej odpuszcze i przyczaje się na kolejną rundę). Ale ostateczne zdanie jutro (post będzie edytowany)

Edit:
mecz będzie rozegrany dopiero jutro, więc do spotkania odniosie się dziś wieczorem/jutrzejszy poranek. Co nagle to po diable (typowanie z wyprzedzeniem nie działa w bukmacherce, wiem to z własnego doświadczenia)
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Garcia - Errani Typ:1 @1,45 STS ✅ izzi bet :p
DW 2:0 @1,98 STS ✅
Typ glównie przeciw włoszce, która według mnie to co miała w karierze pokazać to już zaprezentowała. Tylko dlatego że to korty ziemne daję jej jakieś minimalne szanse. Serwis Sary jak każdy wie to tragedia, piłka ledwo wprowadzana w grę, co Carolina na pewno bedzie starała się wykorzystać i jak najwięcej atakować z returnu. Francuzka dysponuje mocniejszym uderzeniem kończącym, włoszka może jedynie starać się próbować wyprowadzić z równowagi Garcię swoją regularnością. W pierwszej rundzie Sara wymęczyła mecz z Korpatch po widowisku jak to w jej przypadku wygląda mocno żenującym. Garcia ograła triumfatorkę z Bukaresztu - Begu. Nie widzę większych szans dla Errani w tym meczu, bo nie znajduję w jej obecnej grze atutów którymi mogłaby wygrać ten mecz a kurs do dubla na mecz przyzwoity.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Garcia - Errani Typ:1 @1,45 STS
DW 2:0 @1,98 STS
Typ glównie przeciw włoszce, która według mnie to co miała w karierze pokazać to już zaprezentowała. Tylko dlatego że to korty ziemne daję jej jakieś minimalne szanse. Serwis Sary jak każdy wie to tragedia, piłka ledwo wprowadzana w grę, co Carolina na pewno bedzie starała się wykorzystać i jak najwięcej atakować z returnu. Francuzka dysponuje mocniejszym uderzeniem kończącym, włoszka może jedynie starać się próbować wyprowadzić z równowagi Garcię swoją regularnością. W pierwszej rundzie Sara wymęczyła mecz z Korpatch po widowisku jak to w jej przypadku wygląda mocno żenującym. Garcia ograła triumfatorkę z Bukaresztu - Begu. Nie widzę większych szans dla Errani w tym meczu, bo nie znajduję w jej obecnej grze atutów którymi mogłaby wygrać ten mecz a kurs do dubla na mecz przyzwoity.
Popieram Typ i to na 2-0 dla Garci. Nie chcę cytować bez powodu postu, ale nie chcę się także sam ograniczać w pisaniu. Mam coś rzeczowego do przekazania i może to komuś pomoże w decyzji , więc tak czynie
Typ Garcia 2-0 w setach @ 1.952 vs Errani Pinnacle Sports
wynik: Garcia 6:1 6:0 ✅ ✅ ✅
Garcia typowy męski styl i na wolnej cegle bez problemu wbiła by w podłoże Radwańską. Garcia ostatnio słabsza dyspozycja, lecz ten turniej to pewien odblok, a Errani dla niej to co najwyżej słaby sparingpartner, albo dziewczynka do podawania piłek
Mecz poprzedni Errani vs Korpatsch to wyglądało jak starcie 12-latek. Korpatsch zagrała żenująco, mimo tego i tak wszystko zależało od niej (zagotowała się głowa po tiebreku i mecz uciekł). Errani serwis jakby piłkę z biodra odbijała. Całkowicie pasywna i gra non stop pod górę (tenisowy balon) w każdej sytuacji. Na tak wolnej cegle to jest męczarnia i tenis 12-14 latek a nie dorosłych kobiet. Garcia załatwi to minimum 6-8 gemami przewagi
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
27.07.2017, 10:00, Bastad, round of 16, clay

Bertens - Krejcikova(+5,5) @ 1.8 sts

Tak mi wpadło w oko to spotakanie to się podzielę ;) Krejcikova(140) raczej powalczy z Bartens. Dobrze prezentuje się na tym turnieju. W 2 spotkaniach straciła 2 gemy!, a przeciwniczki nie byle jakie Beck(114), Soler-Espinosa (192).Jest młodość ,forma i dobra gra. Bilans clay (19/6)
Kiki(26) ostatnie mecze (6/0) clay (22/6).Jest niewątpliwie faworytką,ale mam wrażenie,że Czeszka się w tym spotkaniu postawi. Ma ku temu argumenty. Kurs niezły na takie handi
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
27.07.2017, 10:00, Bastad, round of 16, clay
Bertens - Krejcikova(+5,5) @ 1.8 sts
Przeciwniczki byly właśnie byle jakie, zwykle baloniary męczące się na wolnym clayu. Niedawno Krejcikova miała też dobry turniej na cegle, wpadła na Kiki i wylapala w plecak gładko, chyba 6:1 6:2. Kiki jest w dużej formie, oglądałem ją w poprzednim turnieju i ma szczytową formę. Ona zapewne chce powtórzyć ubieglotygodniowy sukces. Krejcikova to dobra rywalka dla Kiki, poniewaz bez problemu moze dominować w spotkaniu, narzucić swoje warunki gry. Krejcikova nie ma żadnego planu awaryjnego, ona nie wstrzymuje rakiety, gdy ktoś jest równie silny po drugiej stronie, lecz bardziej poukładany i wyrachowany to jest duży problem. Kiki Bertens to poziom jakiego nigdy nie osiągnie Krejcikova
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
27.07.2017, 10:00, Bastad, round of 16, clay

Bertens - Krejcikova(+5,5) @ 1.8 sts

Tak mi wpadło w oko to spotakanie to się podzielę ;) Krejcikova(140) raczej powalczy z Bartens. Dobrze prezentuje się na tym turnieju. W 2 spotkaniach straciła 2 gemy!, a przeciwniczki nie byle jakie Beck(114), Soler-Espinosa (192).Jest młodość ,forma i dobra gra. Bilans clay (19/6)
Kiki(26) ostatnie mecze (6/0) clay (22/6).Jest niewątpliwie faworytką,ale mam wrażenie,że Czeszka się w tym spotkaniu postawi. Ma ku temu argumenty. Kurs niezły na takie handi
Espinosa nie ma żadnych argumentów z miarę poukładanymi rywalkami, natomiast Beck jest cieniem samej siebie. Typ miałby rację bytu moim zdaniem, gdyby Kiki musiała grać dzień po dniu, a teraz to już pewno się zregenerowała po wygranej w Gstaad. Chociaż tam i tak nie miała wymagających meczów.

Obie mierzyły się w Norymbergi tego roku, 6:2, 6:1 dla Holenderki, a wtedy też Czeszka prezentowała się dość dobrze. Jak Bertens nie przegra sama z sobą, to nie ma innego wyniku niż szybkiego 2:0. Co do handi, to ciężko ocenić, może tak, może nie. Powodzenia.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Bastad godz. 14:00
Katerina Siniakova - Anastasija Sevastova
Typ: Katerina Siniakova +2.00 gema ✅
Kurs : 2.49 ✅
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Wynik: Katerina Siniakova 2:1 (6:3 5:7 7:5)
Zysk: ✅ 14.90j
Zapraszam do mojego tematu z typami https://forum.bukmacherskie.com/f35/graj-z-chomikiem-bo-warto-146544.html#post6474218 Najgorętszy Typ na dziś z dużym value. Wszystko wskazuje na to, że znowu masa inwestorów nabierze się na Sevastova. Jej ostatnia super dyspozycja na French Open zakończyła się wielką kompromitacją w starciu z Martic. W tedy jak i dzis Sevastova była duzym faworytem. Jest to zawodniczka która napewno czuję się lepiej w roli tkzw &quot;doga&quot; gdzie to ona może wywrzeć presję na rywalce. Dodatkwo ona nie przepada za zawodniczkami, które mają siłowy styl, a zarazem są równie sprawne fizycznie. Sevastova jak to ma w zwyczaju zagra o zwycięstwo na czerwonej mączce w kończącym się już sezonie gry na cegle. Ona przedwszystkim opiera swoją grę na regularnosci i dobrej kontroli uderzenia, ale gdy jest agresywnie atakowana i szybko przypierana do muru, to zaczynają się dla niej schody. Głowa nie wytrzymuje i pod presją zaczynają się pojawiać szybkie, a zarazem błędne decyzje oraz kompletnie nieprzygotowane akcje. Za to Siniakova posiada wszystko w swoim repertuarze tenisowym, aby wygrać tą konfrontacje. Młoda Czeszka jest obecnie w niesamowitej dyspozycji. Dawno jej nie widziałem tak dobrze grającej. Ona gra obecnie swój najlepszy tenis. Wolna cegła w Bastad jej służy. Oglądałem jej poprzednie dwa spotkania na tym turnieju i to co przyciąga dużą uwagę to jej poruszanie się na korcie. Ona jest niesamowicie sprawna mimo dużych gabarytów. Bez problemu wyciąga trudne piłki zagrane bardzo głęboko, po czym przejmuje inicjatywę w wymianie efektownie wygrywając punkt. W tych poprzednich grach Siniakova potrafiła stracić koncentrację i w łatwy sposób przegrać swoje podanie. Jednak szybko odrabiala straty mocno mobilizując się przy podaniu rywalki. Ona bez problemu wygrywa punkty bezpośrednio na returnie. Ma bardzo mocne, wygrywające uderzenie, dobre czucie kortu i gra coraz głębiej starając się ciągle utrudniać życie na korcie swojej rywalce. Najbardziej u Siniakovej podoba mi się ta jej bezwzględna gra, ten naturalny instynkt i predyspozycje do ofensywnej gry. Ona zawsze próbuje wykorzysta każde zawachanie przeciwnika po przez szybkie zamknięcie akcji przy siatce, bądź zaskoczenie efektownym winnerem granym z głębi kortu. Sevastova ma w zwyczaju prezentować pasywną grę w trakcie spotkania, jak i czekać jedynie na błąd rywala. Potrafi przejąć inicjatywę w wymianie, ale nie w takim stopniu jak jej dzisiejsza przeciwniczka. Ten mecz może być lustrzanym odbiciem poprzedniej konfrontacji Sevastova vs Martic, gdzie Anastasia całkowicie spuściła z tonu http://www.oddsportal.com/tennis/france/wta-french-open/sevastova-anastasija-martic-petra-rDD0mZGu/ Siniakova posiada argumenty i wielką ochotę na dzisiejsze zwycięstwo, jak i tryumf w całym turnieju (świadczy o tym chociażby jej duże zaangażowanie w poprzednich grach na tym turnieju). Spotkanie w najgorszym wypadku może być bardzo wyrównane oraz mieć dużo zwrotów sytuacji, dlatego decyduje się na dodatni handicap gemowy w stronę Kateriny Siniakovej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Bastad godz. 13:00
Katerina Siniakova - Caroline Garcia
Typ: Katerina Siniakova +2.50 gema ✅
Kurs : 1.934 ✅
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Wynik: Katerina Siniakova 2:0 (6:2 7:5)
Zysk: ✅ 9.34j

Zapraszam do mojego tematu z typami https://forum.bukmacherskie.com/f153/f153/f153/f153/...ml#post6474218
Dziś nie mam wątpliwości co do rozstrzygnięcia tego spotkania i zarazem jestem mocno zaskoczony faworyzowaniem w typ pojedynku Caroline Garcia. Francuzka wczoraj, jak i w ostatnim czasie jest w słabej dyspozycji. Jej tenis jest bardzo szarpany, widać wyraźnie brak timingu i słabe czucie kortu. Ona jest po prostu bez formy. Wygrała ostatnie pojedynki, lecz na zasadzie, a raczej z powodu równie złej gry u rywalki po drugiej stronie siatki. Jej wczorajszy pojedynek z Krejcikova pokazał jak gra Garcia własne gemy serwisowe i jak wygląda u niej gra z glebi kortu. Wyglądało to tragicznie. Serwis, zagrania przy siatce oraz próba wygrania punktu bezpośrednim winnerem zazwyczaj kończyły sie nie powodzeniem. Jedynie dzięki gorszej dyspozycji rywalki Garcia awansowała do kolejnej rundy tj do półfinału w Bastad. Jednym słowem ręką jej zrobiła się &quot;drewniana&quot;. Na temat gry Siniakovej pisalem wczoraj i to wszystko miało przełożenie w jej wczorajszym pojedynku. Ona dziś będzie miała jeszcze prostsze zadanie. Garcia jest łatwiejsza do zdominowana od Sevastovej. Tenis Garci to głównie granie prostego ataku i to Siniakova będzie dyktować warunki gry w tym półfinale. Korzystam z okazji i decyduje się na handicap w strone lepiej oplacanej Siniakovej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Bastad godz. 14:00
Caroline Woźniacki - Katerina Siniakova
Typ: Under 22.00 / Poniżej 22.00 (suma gemow w meczu) ✅
Kurs : 1.826 ✅
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Wynik: Katerina Siniakova 2:0 (6:3 6:4) suma gemow: 19
Zysk: ✅ 8.26j

Zapraszam do mojego tematu z typami https://forum.bukmacherskie.com/f153/f153/f153/f153/...ml#post6474218
Pierwsza myśl to łatwe zwycięstwo Woźniacki 2-0 w setach @ 2.06. Jednak doceniam życiową formę na tym turnieju Kateriny Siniakovej. Jej jeżeli nawet nie wyjdzie dzisiejszy finał to będzie wielką zwyciężczynią, a nie będzie można postrzegać tego wyniku (dotarcie do finału), jako mały sukces w karierze. Ona w końcu dojrzała tenisowo i potrafi dominować nie w jedym spotkaniu, a całym turnieju (miała bodajże już w tamtym roku taki turniej na hardzie). Jednak w ocenie dzisiejszego finału trzeba mieć podejście bardzo sceptyczne, anie huraoptymistyczne. Dziś ma co oczywiste najtrudniejszą rywalkę, a duze załamanie formy może się pojawić w najgorszym momencie, a więc w grze finałowej. Duże spadki na zwycięstwo Siniakovej oznaczają jedno, to że fani tenisa dają jej szansę na zwycięstwo. Ja także uważam że ma szansę i duży potencjał jakim dysponuje może dziś wręcz eksplodować. Najlepszym rozwiązaniem w tym starciu jest Under 22, a pojedynek powinien być bardzo jednostronną grą.

Czas na podsumowanie mojej aktywności za ten tydzień w dziale WTA

Ilość typów: 4
Skuteczność: 100% (4/4)
Zysk: ✅ 42j (przy równej stawce 10j)
Yield: ponad ✅ 100%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom