>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Birmingham, Mallorca - 18.06-24.06.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Birmingham, wielka Brytania
Data rozgrywania: 18.06-24.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Premier
Pula nagród: $936,128
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/nature-valley-classic/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:

Zwyciężczyni singla 2017: Petra Kvitova
Zwyciężczynie debla 2017: Ashleigh Barty/Casey DellAcqua

Miejsce: Mallorca, Hiszpania
Data rozgrywania: 18.06-24.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.mallorcaopen.org/
Lista Startowa: https://www.mallorcaopen.org/player/
Drabinka:
Plan gier:
Zwyciężczyni singla 2017: Anastasija Sevastova
Zwyciężczynie debla 2017: Latisha Chan/Martina Hingis

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
!​
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
WTA Birmingham - 17:00 - Karolina Pliskova vs. M. Rybarikova:
Rybarikova @2.33 unibet ✅
Over 2.5 seta @2.30 unibet ⛔

Dwie zawodniczki uwielbiające trawę. Bilans Rybarikovej w zeszłym roku na tej nawierzchni trzeba przyznać, że fenomenalny, bo wynosi 18/2 - z czego właśnie jedno z tych zwycięstw przyszło na Wimbledonie przeciwko Pliskovej, właśnie w 3 setach. Reprezentantka Słowacji rozegrała w tym roku już 2 spotkania na grassie, ze średnim skutkiem, ale na pewno na plus rozegranie, bo to jest najważniejsze przy switchu z sezonu claya na zielone. Panie inaugurują ich ulubioną część touru i spodziewam się dobrego, wyrównanego meczu. Po tym kursie warto spróbować Rybarikovą.
 
D 0

delapena84

Użytkownik
WTA Birmingham - 17:00 - Karolina Pliskova vs. M. Rybarikova:
Rybarikova @2.33 unibet
Over 2.5 seta @2.30 unibet

Dwie zawodniczki uwielbiające trawę. Bilans Rybarikovej w zeszłym roku na tej nawierzchni trzeba przyznać, że fenomenalny, bo wynosi 18/2 - z czego właśnie jedno z tych zwycięstw przyszło na Wimbledonie przeciwko Pliskovej, właśnie w 3 setach. Rosjanka rozegrała w tym roku już 2 spotkania na grassie, ze średnim skutkiem, ale na pewno na plus rozegranie, bo to jest najważniejsze przy switchu z sezonu claya na zielone. Panie inaugurują ich ulubioną część touru i spodziewam się dobrego, wyrównanego meczu. Po tym kursie warto spróbować Rybarikovą.
--
Kuzmova (vs. Kenin) @1.40 1xbet
Zawodniczka ze Słowacji półfinał w Hertogenbosch i kill tutaj w 1 rundzie kwali. Skrojona pod szybsze korty. Myślę, że bez problemu awansuje do głównej drabinki.
Rybarikova to nie Rosjanka
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
ja dziś w stronę Schiavone @2,00 Fortuna, Niemka w beznadziejnej formie, nie wygrała meczu od kwietnia i gdy wydawało się, że po zmianie kortów na trawę zacznie grać lepiej, nic takiego się nie wydarzyło. W Holandii, gładka porażka z Schoofs, gdzie popełniła aż 10 podwójnych błędów. Gra kombinacyjna Włoszki pasuje na trawę, pokazała się na kortach ziemnych z dobrej strony. Spore value ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Ban po roku zdjęty. Poziom w dziale tenisowym dramatycznie słaby, chomik już chyba z 10 kont na forum używał, Maćko, odkąd zaczął moderować w tym dziale, poziom dramatycznie spadł i wiele osób z dużą wiedzą podziękowało, i gdzie teraz jesteś? Namieszał i nigdzie go nie widać. Żeby nie było podaje typy:
Azarenka ZWROT
Azarenka próbuje wrócić do wielkiej formy po przerwie macierzyńskiej, miewa przebłyski dobrej gry, jednak daleka jest od swojej najlepszej gry sprzed kilku lat. Musi zapomnieć o mączce, jednak na szybszych nawierzchniach jej styl gry bardziej pasuje. Mały turniej przed Wimbledonem, idealne przetarcie przed Wielkim Szlemie i na pewno nie odpuści. Krunic wygrała w niedzielę niespodziewanie turniej w Holandii po finale z Flipkens, ciężkie 3 setowe mecze w weekend, więc za dużo odpoczynku nie ma i myślę, że ten tydzień może sobie odpuścić i powrócić do walki 100% w kolejnych zawodach. Azarenka wypoczęta, głodna gry i dobrych wyników i ona jutro to bierze.
Sevastova ⛔

Dla mnie pewniak. Łotyszka dwa lata temu była tutaj w finale, rok temu już wygrała, więc najwidoczniej bardzo lubi to miejsce, trochę pkt do obrony, więc nie odpuści. Svietka tragiczna forma, jak nie potrafi nic ugrać na swojej ulubionej mączce to czego ma szukać na trawie, już chyba bardziej myśli o emeryturze sportowej aniżeli profesjonalnej grze. Kurs zdecydowanie zawyżony na zwyciężczynie sprzed roku.
Drogi moderatorze, nigdy nie podawałem buka i nie będę tego robił, nie zmusisz mnie do tego bo dla mnie to głupota, nie walcze tutaj o żadne liki, repute itp, podaje tylko to co sam stawiam, i nie będę również tego rozliczał, żeby była jasność, więc zajmij się może innymi sprawami a mianowicie powrotem do lata świetlnych tego działu. Bez odbioru
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tomljanovic @1,38 Efortuna, dziś polecam Alję, która już dwukrotnie ograła naszą Magdę. Dla Polki zaczyna się jednak najgorszy okres w sezonie, znienawidzona trawa. Nigdy Magda tu nie błyszczała, dzisiejszy mecz to pierwszy w tym sezonie na tej nawierzchni. O wygranie choćby seta będzie bardzo ciężko. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Rybarikova @1.43 unibet ✅✅
Specjalistka od gry na trawie kontra dziewczyna Thiema, która od 100 lat bolą plecy i woli debla. Magda w poprzednim spotkaniu zmiotła z kortu lepszą z sióstr Pliskovych i tutaj spodziewam się podobnego rezultatu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
R 72

ratek3

Użytkownik
Jakieś przemyślenia co do meczu Tomljanovic - Peterson? Myślałem żeby na chorwatke postawić ale nie mam pewności. Proszę o opinię
 
adik1992 403,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Safarova @2,33✅✅✅
DW 2:0 Safarova @3,4✅✅✅
kursy STS
Czeszka lubi szybkie nawierzchnie. Na trawie osiągnęła swoj najlepszy wynik WS osiągając w 2014 roku 1/2 Wimbledonu. Azarenka po powrocie nie przekonuje mnie swoja postawa na korcie. Gra nie równo i widać że jeszcze jest daleko od swojej dyspozycji. Safarova tez wraca po dłuższej przerwie jednak widać że szybciej wraca do formy i gry sprzed kontuzji. Po powrocie rozegrała dobry mecz z Pliskovą na FO. Kurs zawyżony na Czeszkę dla tego nie można przejść obojętnie. Agresywna gra i lewa ręka powinny dać przewagę w tym meczu Lucie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
P 87

plmati

Użytkownik
adik1992 długo się zastanawiałem nad Safarova... Ale tak patrze na te dzisiejsze wyniki to nie da się tego nazwać inaczej niż &quot;cuda wianki&quot;... Niby masz rację z tą Safarovą, że po kontuzji wygląda lepiej, ale jednak jej na Azarenka nie leży... Azarenka w 1 rundzie męczarnie straszne, ale czy w kolejnym meczu jest wstanie wykręcić 11 podwójnych błędów? Safarova też nie miała wcale lekkiej przeprawy, a grała z zawodniczką, która chyba na trawie prezentuje podobny poziom co Vogele... Nawet jeżeli brać pod uwagę FO to wynik wskazywałby, że powalczyła z Pliskova, ale jeśli ktoś oglądał mecz to wie, że Pliskova 1 seta przespała, później już kontrola... Zresztą formę Pliskovej w następnej rundzie podsumowała Sharapova, która podajże oddała jej tylko 3 gemy.
Mimo wszystko ja idę w stronę Azarenki... Na trawie zawszegroźna i może nie wygląda lepiej, ale osiąga lepsze wyniki po przerwie. Safarova nie pokonała nikogo wartościowego. Wygrywała z zawodniczkami takimi jak Ponchet (229), czy Melnikova (260). Azarenka ma już na koncie wygrane z Pliskova, Kruncic, Sevastova, Keys i z WIELKA AGA.
1.62 warte gry do tego BENNETEAU
⛔ brawo adik1992

Weszło?? Kliknij &quot;reputacja&quot; \w/
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Wczoraj i dziś z rana drogi moderator po raz kolejny usunął mój post z przemyśleniami, kto przeczytał, może skorzystał. Nie będę się już do tego odnosił, bo zostałem skierowany do przeczytania regulaminu, z którym się nie zgadzam. Na jutro proponuje
Buzarnescu +1.5 seta po solidnym kursie ✅

Rumunka to odkrycie tego sezonu, mimo, iż bliżej jej do końca kariery aniżeli początku, bo 30stka na karku. Wysoka zawodniczka, nastawiona na ofensywną grę wiele razy zaskoczyła na plus w tym sezonie, dwa finały rangi International w Hobart i Pradze zakończone porażkami z Mertens i Kvitova, czyli samy topem. Buzarnescu może i dużo razy na trawie w karierze nie pograła, bez większych sukcesów, ale jeżeli jest się w formie, a trawa to idealna nawierzchnia pod jej styl gry, to nie ma co nawet patrzeć na statystyki. Svitolina to ścisła czołówka rankingu, ale na wyspach też nic szczególnego nie ugrywała, można powiedzieć, że trawa to jej pięta achillesowa. Wygrała nei tak dawno w Rzymie, przyszło rywalizować w French Open i uwaga, przegrała w 3 rundzie i to gładko, właśnie, z Buzarnescu. Dlaczego nie i tym razem? Moim zdaniem powalczy i nie jest po raz kolejny na straconej pozycji, kursy trochę zawyżone na jej zwycięstwo, ja gram na seta, nieco zachowawczo, jednak jej agrysywny styl gry zdecydowanie nie odpowiada Svitolinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Rybarikova czy Jakupovic jak widzicie to spotkanie? ;) Może Jakupovic wygrac czy nie ma szans.wiem że obie na serwisuje.ale coś więcej jak grają.
 
adik1992 403,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wysoka zawodniczka
Czy 1,75 m to wysoka zawodniczka? Tylko 3 cm wyższa od Radwańskiej która do wysokich się nie zalicza.
Typu nie neguje wręcz popieram bo mam podobne zdanie tylko to sformułowanie mi się w oczy rzucili.
 
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
Goerges-Kvitova 2 ✅

Kvitova znowu pewnie bedzie jedna z faworytek Wimbledonu, tym bardziej ze French Open wypadl blado. Sadze, ze Czeszka bedzie chciec wygrac w Birmingham, pozniej przerwa i rusza na Wimbledon. Plan na papierze jasny, oby wykonanie tez i nie bede filozofowac. Kombinacyjny jasne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adik1992 403,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tsurenko @2,3 lvbet zwrot
Bedzie krótko. Ukrainka dosć dobrze radzi sobie na trawie, wczoraj poskładała Kasatkinę mimo łatwo przegranego 1 seta. Strycova może podziękować Muguruzie że przyłożyła się wczoraj jak do meczu z Halep na RG. Czeszka nieobliczalna czasami jedna piłka może ją wyprowadzić z równowagi. Dla mnie mecz 50/50 więc gram większy kurs. Bez szaleństw ze stawka ale warto spróbować.
Do tego jak podawał Tarki
Buzarnescu +1,5 seta @1,95✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Sevastova - Stosur
Wychodzi na to, że będzie to 3 finał z rzędu dla Łotyszki na Majorce i najprawdopodobniej zwycięstwo w całym turnieju, bo najgroźniejsza rywalka w walce o tytuł Garcia jest już w drodzę do GB. Stosur dziś pokonała przemęczoną już Riske, Sevastova za to powracającą do formy Tomjlanovic. To jest jej turniej i może słabo wchodzi w mecz, ale później w 100% kontroluje spotkanie. Stosur miewa przeblyski , ale to będzie za mało na dobrę formę Łotyszki na Majorce.
W Birmingham pewnie cały turniej wygra Kvitova, ale ten kurs na jutrzejszy mecz jest nie do gry, bo Rumunka pewnie się postawi , ale wygrać tego nie wygra. Rybka powinna pogonić niestabilną emocjonalnie Strycowa
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Sevastova - Stosur
Wychodzi na to, że będzie to 3 finał z rzędu dla Łotyszki na Majorce i najprawdopodobniej zwycięstwo w całym turnieju, bo najgroźniejsza rywalka w walce o tytuł Garcia jest już w drodzę do GB. Stosur dziś pokonała przemęczoną już Riske, Sevastova za to powracającą do formy Tomjlanovic. To jest jej turniej i może słabo wchodzi w mecz, ale później w 100% kontroluje spotkanie. Stosur miewa przeblyski , ale to będzie za mało na dobrę formę Łotyszki na Majorce.
W Birmingham pewnie cały turniej wygra Kvitova, ale ten kurs na jutrzejszy mecz jest nie do gry, bo Rumunka pewnie się postawi , ale wygrać tego nie wygra. Rybka powinna pogonić niestabilną emocjonalnie Strycowa
Osobiście uważałbym na ten mecz. Sevastova wróciła ze stanu 0:1 w setach i 0:3* w drugim. Przy okazji brała też przerwę medyczną.
 
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
Kvitova-Buzarnescu 1 ✅
Kvitova bedzie jedna z faworytek do wygrania Wimbledonu, ale to chyba nie zadna tajemnica. Bedzie miec tydzien przerwy po Birmingham. Dla Kvitovej lepiej wygrac i odpoczac niz grac o wygrana w Eastbourne bezposrednio przed Wimbeldonem. Bedzie chciec to jutro wygra i tyle.
Strycova-Rybarikova 2 ✅

Obydwie zawodniczki lubia ten turniej. Rybarikova wygrala tutaj kilka dobrych juz sezonow wstecz zanim Birmingham awansowalo w hierarchi damskiego tenisa. Strycova zagrala tutaj dwukrotnie w finale od kiedy Birmingham zostalo turniejem Premier. Mimo wszystko jednak stawialbym na Rybarikova. Po tak znakomitym sezonie na trawie i Wimbledonie jak w tamtym roku, wszystko wskazuje ze jest znowu swietnie przygotowana. Slowaczka ograla Karoline Pliskova i Mladenovic, wiec w tym zestawieniu tez wydaje mi sie faworytka do finalu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Kvitova + Sevastova ⛔
Wiele już było pisanie o tych zawodniczkach w tym tygodniu. Nie będę się powtarzał, po prostu trzeba zagrać do kombinacji te typy. Rybarikova fantastyczny poprzedni sezon na trawie, powrót do czołowej 30, w tym również zaczęła obiecująco, ale na rozpędzoną Kvitovą nie ma lekarstwa, Czeszka bierze ten turniej i to pewnie w dwóch setach. Sevastova miewała problemy na Majorce, długo wchodziła w mecz, brała medicale, ale to głównie jako zagrywkę taktyczną. Wczoraj wszystko wróciło do normy, bez problemu ograna Stosur i dziś w finale chyba kolejny gładki mecz, bo Niemka Maria do ścisłej czołówki nie należy. Oczywiście szacunek za dojście do finału, ale to Łotyszka drugi raz pod rząd wygra ten turniej, nie przewiduje niespodzianek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom