>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Bogota, Lugano - 09.04-15.04.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Bogota, Kolumbia
Data rozgrywania: 19.04-15.04.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://copawtabogota.com/
Lista Startowa:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/colombia/wta-bogota/
Zwyciężczyni singla 2017: Francesca Schavione
Zwyciężczynie debla 2017: Beatriz Haddad Maia/Nadia Podorska


Miejsce: Lugano, Szwajcaria
Data rozgrywania: 19.04-15.04.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: https://samsungopen.ch/
Lista Startowa:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwyciężczyni singla 2017:
Zwyciężczynie debla 2017:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!


 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: Bogota - Kwalifikacje, ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Conny Perrin - Laura Sofia Rico Garcia
Typ: 2
Kurs: 16,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy kwalifikacyjnej do turnieju głównego w Bogocie. Typ bardzo ryzykowny i nie polecam go grać grubiej a ewentualnie za jakieś drobne for fun, bo tak szczerze powiedziawszy to o zawodniczce gospodarzy Rico Garcia nie wiem prawie nic. Z tego co znalazłem to młoda 18 letnia zawodniczka i wystąpiła tutaj w Bogocie w tamtym roku w kwalifikacjach ale przegrała zaraz w pierwszym meczu z Bułgarką Najdenową 0-2 (1-6 , 4-6). Zawodniczka ta skupia się na grze w turniejach juniorskich ale tutaj na tym turnieju u siebie postanowiła spróbować wystartować w seniorskim turnieju. Trafia na Szwajcarkę Perrin, która na cegle nie jest jakąś wybitną zawodniczką jeżeli chodzi o WTA Tour, chociaż wygrała kilka turniejów na cegle rangi ITF. Zdecydowaną faworytką bez wątpienia jest bardziej doświadczona Perrin ale żeby na przeciwniczkę wystawiać kurs aż 16,00 ? W Fortunie kurs wynosi na wygraną Kolumbijki 9,40 a więc duża różnica w kursach między tymi bukami i ja spróbuję tutaj pograć w stronę sensacji. Jednak Laura to zawodniczka gospodarzy a z nimi nigdy nie wiadomo ;) Perrin awansowała tutaj do turnieju głównego poprzez kwalifikacje i w tamtym roku i 2 lata temu a więc wie jak tutaj się gra i z pewnością typ nie warty większego ryzyka ale za jakieś drobniaczki kto lubi takie kursy niech próbuje ;)
⛔ 2-0 (6-1 , 6-0)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: Bogota - Kwalifikacje, ziemna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anna Blinkowa - Maria Camila Osorio Serrano
Typ: 2
Kurs: 7,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy turnieju głównego w Bogocie. Spotykają się tutaj ze sobą dwie bardzo młode zawodniczki 19-letnia Rosjanka Blinkowa z reprezentantką gospodarzy 16-letnią Kolumbijką Serrano. Zdecydowaną faworytką buków jest tutaj Anna ale ja spróbuję niespodzianki i mam duże nadzieje co do tego typu. Jakoś grubo nie polecam tego grać ale za niską stawkę idzie spróbować. Serrano występuje tutaj dzięki temu, że organizatorzy przyznali jej dziką kartę. Zagra u siebie przed własną publicznością i zna tutejsze warunki gry doskonale. Zawodniczka ta oczywiście ze względu na swój wiek gra przede wszystkim w turniejach juniorskich, gdzie odnosi sukcesy i póki co dobrze się zapowiada. W tamtym roku zagrała nawet na kilku turniejach ITF. W tym roku jest w gazie i wygrała juniorskie turnieje w Sao Paulo (Brazylia), Cricumie (Brazylia), Lambare (Paragwaj), Barranquilla (Kolumbia) i San Jose (Kostaryka). Wszędzie były to turnieje grane na cegle oprócz Kostaryki, gdzie jest nawierzchnia twarda. Tak więc widać, że całkiem dobrze poczynia sobie na turniejach juniorskich w Ameryce Południowej. W Sao Paulo oprócz tego, że wygrała w singlu to zwyciężyła jeszcze w deblu w parze z Argentynką Carle. No ale wiadomo juniorskie turnieje to całkiem inna bajka niż te seniorskie. Dzisiaj jednak myślę, że może pokusić się o niespodziankę i wygrać z Blinkową. Rosjanka w tym roku jeszcze na cegle nie wystąpiła a więc nieco ogrania na tej nawierzchni może jej brakować. Do tego warunki w Bogocie nie są łatwe dla europejskich zawodniczek. Stolica Kolumbi leży na wysokości 2 640 m n.p.m. więc z pewnością Anna nie jest przyzwyczajona do gry w takich warunkach i ciekawi mnie jak sobie poradzi. Serrano z tym problemów nie powinna mieć i myślę, że czym dłużej to spotkanie będzie trwać tym szanse na niespodziankę tutaj rosną. Blinkowa jest faworytką ale na cegle i w tych warunkach myślę, że jest spora szansa na niespodziankę. Zobaczymy jak będzie ale ja mocno wierzę tutaj w Serrano.
⛔ 2-0 (6-1 , 6-4)
EDIT:
Podobno Serrano grała z urazem, ja tego nie wiedziałem przed spotkaniem nigdzie tego nie doczytałem. Jeśli tak faktycznie było to nie grałbym tego a tym bardziej nie polecałbym tego typu w analizie.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Duque-Marino - Bogdan [email protected] betway

Te spotkanie od razu rzuciło mi się w oczy ,Kolumbijka fatalny start sezonu same porażki jeśli chodzi o turnieje wyższego szczebla nie było tam jednak meczu na kortach ziemnych, natomiast na turniejach niższego szczebla na nawierzchni ziemnej jej bilans wynosi 6-2, dla Rumunki będzie to pierwszy mecz na kortach ziemnych w tym roku! Myślę że to doskonała szansa dla Kolumbijki która doszła tutaj do półfinału w 2015 roku
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Giorgi vs Van Uytvanck. Uytvanck 2.20 fortuna 0:2. Odpadla w kolejnej rundzie gladziutko z Sabalenka. o jeden mecz za wczesnie.
Uytvanck swego czasu pokazywala ze potrafi grac na maczce. Giorgi za duzo wyrzuca pilek po autach, taka troche Buochard , goraca glowa wiec czemu nie pograc ? Do tego Uytvanck swietnie na serwisie w poprzednim meczu .
 
arass1 165K

arass1

Użytkownik
Mamy już piątek a turniej w Lugano dopiero na etapie 1/8. Niektóre prognozy podają, że deszcz niebawem przestanie padać, więc może dziś poznamy dalsze rozstrzygnięcia.
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Korpatsch-Voegele 2 @1.6

Voegele od jakiegos czasu znowu zaczela grac dobrze. Ten sezon zaczela oboecujaco, bo w ostatnich generalnie dobrze wypadala tylko w seoznie halowym na przelomie pazdziernika i listopada i stala sie zawodniczka troche jednowymiarowa. Szwajcarka byla kiedy duzo lepsza i regularna zawodniczka i chyba chce wrocic na jakis czas do lepszego grania. Troche sie zastanawialem nad ta jej gra na cegle, bo jak wpsominalem ostatnio dobrze kojarzona glownie z seoznem halowym, ale jednak rzucilem oko i Voegele byla w swojej karierze w 3 rundzie French Open, wiec nie jest zle (a paradoksalnie to jej najlepszy wynik w szlemach). O Korpatsch nie moge wiele powiedziec, bo to zaowdniczka poki co na dorobku i relatywnie malo meczow ma w turniejach glownych WTA Tour. To jest po prostu duza szansa dla tych zaowdniczek na poprawe rankingu i zarobek, bo wiele rozstanwionych zaowdniczek spasowala, nie chcac tkwic bezczynnie w Luganao i czekajac na zaprzestanie opadow deszczu. Dzis pogoda powinna dopisac, wiec licze na podwojna mobilizacje zawodniczki gospodarzy.
Lapko-E.Mertens 2 @1.5

Jeszcze takie cos po uzupelnieniu reszty drabinki. Mertens konczyla mecz z BArthel i ostry boj to byl, jest rozegrana, moze je to pomoc sadze. Belgijka ostatnio slao w Indian Wells i Maimi, wiec co ona ma robic, otwiera sie szansa zagrac o koncowe zwyciestwo i sadze, ze podejmnie sie tego wyzwania Mertens. W przyszlym tygodniu nie ma waznych turniejow, wiec chyba mozna tak sprobowac
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Mertens vs Sabalenka. Mertens. 1.8 fortuna. 2:0 na luziku.
Kursy w górę wiec mozna pobrać. Mamy do wyboru w finale 2 różne style. Albo dzikuske Sabalenke, ktora wali czasem na oślep ale trafia w tym turnieju dosc dobrze, albo zawodniczke o wiekszych umiejetnosciach tenisowych, technika, slajsy, lepsze poruszanie sie po korcie. Dziewczyny ze soba nie graly, wiec nie wiadomo, ktorej styl bedzie bardziej leżał. Jednak jest to finał, Mertens na ziemi potrafi grać dość solidnie, slajs, skrócić. Jedyna szansa w tym finale dla Sabalenki jest to, ze trafiac bedzie wszystko, jednak Sabalenka jak jej zaczyna nie wchodzic potrafi przegrac z gorsza grajką od belgijki. Dla mnie bierze ten final 2:1 Mertens.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom