>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Bol - 05.06-10.06.2018

Status
Zamknięty.
G 446

gringo4x

Użytkownik
Kalinina A. (Ukr) - Linette M. (Pol)✅✅✅
@1,97 fortuna
@1,96 unibet


Polka od razu po porażce na Garrosie udała się do Chorwacji. Już kilka dni przygotowuje się do turnieju, lubi to miejsce, co sama podkreśla. Na pewno będzie chciała nabić trochę punktów po nieudanym French Open.
Polka ma słaby bilans na mączce w tym roku, ale grała w dużych turniejach, przegrywała z solidnymi rywalkami po walce.
Ukrainka wygrywała kilka spotkań, ale grała w turniejach zdecydowanie słabiej obsadzonych. Jest zawodniczką po prostu słabszą, niżej klasyfikowaną w rankingu a Magda potrzebuje dobrego turnieju, zagrać kilka spotkań pod rząd. Drabinke tutaj ma idealną.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
T. Martincova - Duque Marino
Martincova win 3.10@ Fortuna

Co prawda Marina jak gdzieś ma wygrywać to teoretycznie na mące,ale ja idę w stronę młodej Czeszki. Widać po jej grze,ze brakuje jej ogrania,aczkolwiek serwis jest solidny i dosc odważny,a w połączeniu z agresywnym stylem prowadzenia wymian przez Tereskę, uważam,ze Kolumbijka &quot;osra zbroję&quot; i padnie w 2. Zwłaszcza,że Chorwacja nie kojarzy mi się z miejscem triumfu kogoś z poza Europy.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger kobiety singiel: Bol (Chorwacja), ziemna
Godzina: 20:10
Spotkanie: Carol Zhao - Tena Lukas
Typ: 2
Kurs: 1,88
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju challengerowym w chorwackim Bol. W pierwszej rundzie obie zawodniczki nie były faworytkami w swoich meczach ale zameldowały się w 2 rundzie. Kanadyjka Zhao wygrała z Ukrainką Kozłową Kateryną 2-0 (6-3 , 6-1), natomiast zawodniczka gospodarzy Chorwatka Lukas pokonała Hiszpankę Cabezę Candela 2-0 (6-1 , 6-0). Jak widać obie bez większych problemów pokonały swoje rywalki. Ja w pierwszej rundzie stawiałem na zwycięstwo właśnie Lukas no i nie zawiodłem się. Dzisiaj w tym spotkaniu znowu idę w stronę zwycięstwa zawodniczki gospodarzy. Może Zhao w pierwszej rundzie pokonała bez najmniejszych problemów dużo bardziej notowaną rywalkę i do tego z pierwszej setki ale mimo, że Tena jest dopiero na 318 miejscu w rankingu WTA to myślę, że zagra dużo lepiej od Ukrainki w 1 rundzie. Lukas gra u siebie przed własną publicznością, wystąpiła tutaj w turnieju głównym i w tamtym roku i 2 lata temu i mimo, że bez większego sukcesu to myślę, że dzisiaj ma sporą szansę awansować do ćwierćfinału gdzie na zwyciężczynię tego spotkania czeka już Kolumbijka Duque Marino. Zhao nic wielkiego na cegle nie gra, owszem pokonała w 1 rundzie zawodniczkę z pierwszej setki z 67 miejsca w rankingu ale Ukrainka ostatnio jest kompletnie bez formy i przegrywa mecz za meczem. Lukas tutaj postawi dużo cięższe warunki i myślę, że Kanadyjka będzie dzisiaj miała sporo problemów. Przede wszystkim Tenie zależy żeby tutaj u siebie pokazać się przed własną publicznością z jak najlepszej strony. Rozbiła wczoraj Hiszpankę Cabeze Candela, wprawdzie zawodniczka ta też nic wielkiego ostatnio nie gra ale aż tak łatwego zwycięstwa Chorwatki to się nie spodziewałem. Lukas ma szansę tutaj u siebie awansować do ćwierćfinału i zagrać z bardzo solidną zawodniczką na cegle jaką jest Duque Marino. Myślę, że będzie dziś walczyła na całego aby to osiągnąć a Zhao na tej nawierzchni jest jak najbardziej w jej zasięgu. Carol w porównaniu do rywalki na tej nawierzchni gra dużo rzadziej i bardziej ograna na tym korcie jest Lukas, która gra tutaj 3 rok z rzędu. Myślę, że Tena bierze to spotkanie i melduje się w ćwierćfinale.
✅ 1-2 (0-6 , 6-2 , 5-7)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom