>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Brisbane & Auckland, 01-07.01.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kim Clijsters - Daniela Hantuchova ZWROT
Typ: Daniela Hantuchova +5,5 gemów; @1,97
Tobet


Zacznę od tego, że Clijsters gra tutaj w Brisbane jak na razie na bardzo dobrym procencie wygranych piłek po trafionym pierwszym serwisie. Warto też zawuważyc, że Belgijka zaserwowała w trzech meczach znikomą ilość asów (którą można policzyć na palcach jednej ręki), co jej kompletnie nie przeszkadza w pewnym prowadzeniu gry przy własnym serwisie. Kim zalicza za to wygrywające serwisy, a także (co było widać we wczorajszym meczu z Benesovą) dobrze ukierunkowuje swój serwis. Ogólne odczucie co do jej gry jest bardzo pozytywne i wydaje się ona być jedną z faworytek zbliżającego się Australian Open. Widziałem wiele meczów tej tenisitki przez ostatnie (około) dziesięć lat i u niej po obejrzeniu jednego, dwóch spotkań można stwierdzić czy jest ona aktualnie w formie czy nie. W tek chwili z pełną odpowiedzialnościa można stwierdzić iż JEST. Wydaje się zatem, że jest dobrze przygotowana do sezonu.

Jeśli chodzi o Hantuchovą, to ma ona także dobre statystyki serwisowe (w obydwu rozegranych meczach bilans asy-podwójne błędy serwisowe na plus). Słowaczka jest fighterką. Może to taki slogan, ale ona potrafi walczyć. H2H Clijsters-Hantuchova jest kompromitujący dla Danieli, ale ja bym się tym kompletnie nie przejmował, bo: po pierwsze grały ze sobą ostatni raz pięć lat temu; po drugie Belgijka ma naprawdę z wieloma tenisistkami wspaniałe H2H.

Liczę tutaj przede wszystkim na dobre gemy serwisowe Słowaczki i walkę do samego końca. Wiadomo, że Clijsters potrafi w każdym momencie zmienić tempo gry, przyspieszyć i większość rywalek wtedy nie wie co się dzieje na korcie. Ale: po pierwsze: nie neguję tego, że Belgijka jest faworytką tego meczu; po drugie: wydaje się, że Słowaczka będzie najbardziej wymagającą (obok Ivanovic) jak do tej pory rywalką Kim w Brisbane.

Podsumowując, Clijsters jest w bardzo dobrej formie, gra pewnie, wydaje się, że problemy z części poprzedniego roku jak na razie zniknęły. Ale handi 5,5 gemów jest spore. Kluczowe będą gemy serwisowe Danieli. Coś czuję, iż w tym meczu nie zobaczymy zbyt wielu przełamań, przynajmniej na początku meczu. Co ciekawe, Clijsters miała choćby w zeszłym roku (i nie tylko) kilka dziwnych meczów, to znaczy słabych. Jej się co pewien czas zdarzają takie niewypały. Ale ja jestem przekonany, iż w tym spotkaniu Belgijka zagra bardzo dobre i że Hantuchova dostosuje się do tego poziomu. Typuję, że Słowaczka podejmie w miarę wyrównaną walkę i pokryje handicap +5,5 gemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nie za często typuje WTA, ale moim zdaniem Kanepi @ 1.57 (B365) to pewna lokata, mimo że to kobieta a takich kursów nie typuje w 90% przypadków nawet w ATP. To co zagrała dzisiaj ta dziewczyna to fenomen, od dawna było wiadomo jaką ma siłę rażenia, ale meczu w którym tę siłę prezentowała od początku do końca jeszcze nie widziałem. Z głębi kortu wszystkie piłki albo pod samą końcową linię, albo bezpośrednie punkty, praktycznie nie popełniała błędów. Return także bajka, a serwis to moim zdaniem Top3 na świecie, zaraz za siostrami Williams a w tej formie to może i dorównuje świetnym amerykankom.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Francesca Schiavone - Kaia Kanepi 1 2,4 (5dimes) - 3/10j ⛔
Kanepi w bardzo dobrej formie, pamiętajmy jednak, że jej ofensywny styl gry często zależy od dyspozycji dnia. Jeżeli przestanie trafiać to będzie miała problem. Schiavone gra tenis kombinacyjny, często zmienia tempo gry, potrafi dobrze skonstruować akcję i do tego jest świetną defensorką. Taki styl gry jest w stanie zatrzymać grającą siłowo Estonkę. Włoszka już niejednokrotnie udowodniła, że w spotkaniach, w których skazana jest na porażkę potrafi zagrać bardzo dobrze i wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
robson11 862

robson11

Użytkownik
Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu Kanepi. Pierwszy serwis budzi uznanie, a w dodatku prawie 100% skuteczność po pierwszym podaniu - szacun. Schiavone wyglądała marnie w pierwszym secie, w drugim jakaś kontuzja i Kaia wygrała to bardzo małym nakładem sił. W finale czeka Daniela Hantuchova. Skłaniałbym się bardziej ku Estonce, ale czekam na kursy ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Pennetta 1,45
Myślę, że nie jednej(łącznie ze mną) przejechał się dzisiaj w nocy na porażce Svety z Chinką. Przyznam, że mecze nie widziałem, śledziłem tylko 1 seta i Rosjanka miała absolutnie mecz pod kontrolą, pozniej role się odwróciły, no ale wiadomo Sveta to nie ta zawodniczka co kiedyś.... Ten turniej to duży sukces dla Zheng ale nie wieże, iż pokona dzisiaj Włoszkę, który wygrała wszystkie mecze w tym sezonie(wygrana pokazówka). Tutaj po prostu niszczy swoje rywalki, a Kerber i Vesina to naprawdę solidne zawodniczki. Pennetta sygnalizuje świetną formę i w takiej dyspozycji naprawdę nie wiele zawodniczek może jej zagrozić, szykuję sie powrót do top10? czemu nie? Niech zacznie od wygrania turnieju dzisiaj w nocy!
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Skłonię się do naskrobania paru zdań odnośnie jutrzejszego spotkania Danieli z Kanepi. Typ jest dla mnie bardzo oczywisty, od siebie mogę dać jakieś 75% na wejście bet&#39;u. Kogo typuję? Oczywiście Kaję. Wzoruję się na spotkaniach od początku turnieju. Hantuchova co chwile ma farta z kreczami rywalek, dlatego zaszła tak daleko, bo np. dziś powinna odpaść z Clijsters, ale kontuzja Belgijki wykluczyła ją z dalszej gry w tym turnieju. Wcześniej z Serenką, która nawet nie wyszła na kort. Perwsze dwie rundy wygrała dopiero po 3 setach, choć rywalki wcale nie były zbyt wymagające, to jednak spacerku nie było. Co innego Kanepi. Gra wyśmiecie, w każdym meczu prowadzi grę. To co pokazała dziś, ze Schiavone, klasa sama w sobie. Bardzo dobry serwis, dobre top spiny, nie pozwalała rywalce na nic, o to chodzi. Jutro kurs bardzo fajny, bo aż 1.50 wystawili, trochę się zdziwiłem, no ale jak jest taki okazyjny to korzystać ile się da i jak najszybciej, bo mogę się założyć, że jutro będą na poziomie 1.30... Warto także spróbować 2:0 po co najmniej 2.15, bo takie kursy oferują bukmacherzy. Osobiście gram tylko 2:0, dla mnie value. Liczę, że typ wejdzie bez mniejszych problemów, podobnie jak dziś. Życzę powodzenia! ????

Kanepi 1.50 ✅
Kanepi 2:0 2.15 ✅


Pomogłem? Kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wybraniec 0

wybraniec

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis - Turniej w Auckland
Spotkanie: Pennetta F. - Zheng J.
Typ: Pennetta F.
Kurs: 1.45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

W finałowym pojedynku turnieju WTA w Auckland zagrają Flavia Pennetta (Włochy) i Jie Zheng (Chiny).

Droga Pennetty do finału:
Flavia Pennetta - Cirstea Sorana-Mihaela 6-4, 7-6 (1 runda)
Flavia - Baltacha Elena 6-4, 6-2 (1/8 finału)
Flavia - Vesnina Elena 6-2, 6-1 (ćwierćfinał)
Flavia - Kerber Angelique 6-1, 6-2 (półfinał)

Droga Zheng do finału:
Jie Zheng - Morita Ayumi 4-6, 6-3, 6-4 (1 runda)
Jie - Niculescu Monica 6-0, 6-2 (1/8 finału)
Jie - Hradecka Lucie 6-2, 6-3 (ćwierćfinał)
Jie - Kuznetsova Svetlana 2-6, 6-3, 6-3 (półfinał)

A więc patrząc tylko po wynikach zawodniczek w tym turnieju to ciut łatwiejszą drogę miała Flavia, która nie straciła seta w tych zawodach. Zwłaszcza dwa ostatnie mecze pokazują jak łatwo rozbiła swoje rywalki na korcie. Natomiast Chinka Zheng musiała grać dwa mecze trzysetowe w pierwszej rundzie i półfinale. Uważam że Flavia jest bardziej regularną zawodniczką i wygra ten finał. Nie mogę napisać że wygra go doświadczeniem, ponieważ obie zawodniczki są doświadczone Flavia (29 lat) i Jie (28 lat), a więc na kortach spędziły już bardzo dużo czasu.
Do tej pory Flavia z Zheng miała okazje grać 5 razy. Bilans tych spotkań to: 3-2 dla Pennetty. A więc bilans jest minimalnie lepszy dla Włoszki. Natomiast patrząc na mecze tylko na twardej nawierzchni to Pennetta wygrała 3 razy, a Jie raz. Dlatego uważam że Flavia pokona po raz kolejny Zheng.
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Jie Zheng dzisiaj w meczu z Kuznetsovą w drugim i trzecim secie biła cały czas mocne piłki za którymi Kuznetsova praktycznie nie nadążała. Nie wiem co się działo w pierwszym secie ale w drugim po mimo, że bluzgałem na Svetlane to byłem pozytywnie zaskoczony grą Zheng, jednak zastanawiam się jak dużo sił musiało ją kosztować takie napieranie na Kuznetsova. Pennetta natomiast grała z Kerber którą bez problemów pokonała w dwu setowym pojedynku, w ogóle w całym tym turnieju nie straciła seta. Jak kolega wyżej zauważył, obie zawodniczki są już bliskie &quot;trzydziestki&quot; wiec rozłożenie sił na turniej jest tutaj bardzo ważne, moim zdanie to Pennetta będzie tą mocniejszą zawodniczką w tym turnieju i pewnie pokona Chinke

Pennetta F. - Zheng J.
1 1.44 Bwinn
 
corona 49

corona

Użytkownik
Flavia Penneta - Jie Zheng # 1.40 Tobet

Gdy wczoraj wróciłem z imprezy i zobaczyłem w akcji Flavie w meczu z Kerber to myślałem, że za dużo wypiłem. Jednak dziś na spokojnie jeszcze raz widziałem ten mecz. Jedno jest pewne ona wczoraj rozjechała Niemkę jak walec. Kerber była bezsilna w każdym aspekcie gry i nie mogła nic zrobić na bomby Flavii. Zgadzam się z kolegami, którzy pisali przede mną i co tu więcej dodać. Zheng nie ma takiej broni w tym turnieju by powstrzymać Włoszkę. Wydaje mi się, że mocne uderzenia Pennetty odrzucą małą Chinkę od linii końcowej, a wtedy już jej nic nie pomoże. Chyba tylko jakaś kontuzją lub uraz może powstrzymać Flavię od pierwszego zwycięstwa turniejowego w tym sezonie.
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Nie mogę już niestety dodać zbyt wiele co do meczu Pennett&#39;y, bo koledzy wyżej dobrze mnie wyręczyli. Co mogę więcej polecić? Chyba tylko bet 2:0 dla Włoszki, bo ten typ tu jeszcze nie padł. Oglądałem wczoraj (tzn. dziś w nocy) mecz Flavii z Kerber. Wcześniej oglądałem troszkę Angelique, jest na prawdę niewygodną rywalką, dziwnie rozrzuca tymi leworęcznymi forehandami, ale jak widać było Pennetta bardzo dobrze sobie poradziła, trzymała serwis i solidnie atakowała. Czy stać ją w tym meczu na 2:0? Jestem przekonany, choć Zheng dziś także dobrze zagrała pokonując mocną Kuznetsovą. Ale bądźmy realistami, to już nie ta sama Rosjanka co np. 2 sezony temu. Podsumowując tę krótką wypowiedź liczę na troszkę większe zmęczenie Chinki, bo to ona zagrała 2 3-setowe spotkania, natomiast Flavia łatwe, cztery 2-setowe pojedynki. Do boju!

Pennetta 2:0 2.15
ZWROT. Głupio, po w drugim prowadziła już 2:0 i kontuzja przeszkodziła...

Pomogłem? Kliknij dzięki!
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
WTA Auckland
Flavia Pennetta - Jie Zheng 3,05 Bwin ✅ 6/2 2/6 0/2 Pennetta ret.

Rzadko gram WTA, ale tym razem widząc masówkę na Pennettę postanowiłem się skusić. Jak kończą się masówki na tym forum pokazał m.in. dzisiejszy mecz deblowy i przegrana pary Bopanna/Bhupathi.
Zgodzę się, że wyniki Pennetty robią wrażenie. Ale spójrzmy bliżej kogo pokonała: w 1R wciąż zagubioną Cirsteę, w 2R słabą Baltachę, w QF i SF odpowiednio Vesninę i Kerber, a więc tenisistki grające na zasadzie &quot;wejdzie albo nie&quot; sądząc po wynikach nie za bardzo wchodziło.
Większe wrażenie robią na mnie wyniki Chinki w Auckland, która w 1R pokonała niewygodną dla niej Moritę, w 2R zawsze niewygodną ze względu na nietypowy styl (dużo slajsu, fh i bh grany oburącz) Niculescu, w QF Jie nie miała problemów z Hradecką, która gra bardzo agresywnie jak na deblistkę przystało, a w SF Zheng uporała się z Kuznetsovą, której przedstawiać chyba nie trzeba.
Zgodzę się, że to Włoszka jest faworytką, ale Zheng lekceważyć nie można w końcu to była półfinalistka Wimbledonu i AO. Kurs świetny więc z chęcią go pobieram.
Kto miał rację w obstawianiu tego meczu przekonam sie późnym wieczorem. ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mocno przeszacowany kurs na Flavie. To jest mecz praktycznie 50 na 50 moze z niewielka przewaga na Wloszke ale naprawde niewielka. Jie gra nieprzyjemny tenis, dobrze broni tylko boje sie o bledy wlasne oraz brak zmian w grze. Czasem gra zbyt monotonnie i troche za duzo wali po siatkach. No ale za ponad 3 z Pennetta zdecydowanie warto.
 
D 0

domel86

Użytkownik
No właśnie grają kwalifikacje i może dlatego jest opóźnione. Na Live Scorze jest na 23.30. Ale z drugiej strony kwalifikacje graliby na głównym korcie...
&quot;Siamo in attesa di collegarci con auckland pe rla finale Pennetta vs. Zheng rimandata causa maltempo&quot; - informacja z kanału SuperTennis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom