>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Brisbane & Auckland 04.01-10.01.

Status
Zamknięty.
M 28

mitch

Użytkownik
Zgadzam sie. Chociaz moge byc nieco nieobiektywny, bo jestem zauroczny osoba Flavii ????
Nie tylko podoba mi sie z wygladu, ale rowniez imponuje mi jej ofenswyna gra. We wczorajszym spotkaniu, gdzie przyznaje, stawialem na Schiavone, Flavia udowodnila swoja przynaleznosc do TOP 10 jak nie lepiej... Osobicie widze ja teraz w TOP 6.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Flavia Pennetta - Yanina Wickmayer 1 @ 1,62

Dziś już Yanina przegrać powinna. We wczorajszym meczu bardzo dobrze funkcjonował jej serwis ( o wiele lepiej niż z Date Krumm ), dodatkowo bardzo słabo serwowała Shahar Peer, popełniając podwójne błędy w kluczowych momentach. Wickmayer potwornie silnie uderza piłkę, jednak często sprawia wrażenie, że robi to troszkę &quot;na pałę&quot;. Peer wczoraj tenisowo wyglądała lepiej, ale jednak zwyciężyła siła Belgijki. W nocy jednak trafia na trudniejszą przeciwniczkę. Pennetta ma bardzo dobry serw, jest waleczna jak Peer, dodatkowo potrafi grać znacznie mocniej niż reprezentantka Izraela. W Auckland do tej porry oddaje 3-4 gemy na mecz. Wczoraj rozniosła bardzo dobrze grającą rodaczkę Schiavone, która nota bene też byłaby moim zdaniem faworytką meczy z Wickmayer. Flavia jest w wielkiej formie, w tym roku wróżę jej jeszcze lepsze wyniki niż w poprzednim sezonie. Pierwszy skalp zbierze w Nowej Zelandii.

Zdecydowanie popieram typ na Włoszkę. Wicki z Peer wygrać powinna była i to zrobiła, ale z Penettą nie daje jej dużych szans, a tak naprawdę nie daje jej szans żadnych. Penetta - znakomita defensywa, i podobnie jak w meczu Clijsters-Henin (na marginesie - dlaczego nikt o tym meczu nie pisze??? - przecież 1,7 wydaje się być prezentem), Wickmayer będzie psuła dużo piłek. Sam gdybym miał więcej czasu dziś na analizę do Davydenki i Clisters dorzuciłbym Penettę, ale już niestety za późno.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Naprawdę myślicie, że Clijsters to dziś w nocy taki pewny typ??? Moim skromnym zdaniem to więcej atutów jest po stronie Henin. Przynajmniej jak oglądałem to jej tenis wyglądał lepiej niż tenis w wykonaniu Clijsters. Mniej podwójnych błędów serwisowych, lepszy pierwszy serwis, ogólnie rzecz biorąc to tenis powracającej belgijki zrobił na mnie lepsze wrażenie. Ten pojedynek na pewno wielu elektryzuje i na pewno zawodniczki tez będą odczuwały presje, by pokazać się jak najlepiej w tym pojedynku. Ale uważam, że zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie jednak powracająca J.Henin
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Naprawdę myślicie, że Clijsters to dziś w nocy taki pewny typ??? Moim skromnym zdaniem to więcej atutów jest po stronie Henin. Przynajmniej jak oglądałem to jej tenis wyglądał lepiej niż tenis w wykonaniu Clijsters. Mniej podwójnych błędów serwisowych, lepszy pierwszy serwis, ogólnie rzecz biorąc to tenis powracającej belgijki zrobił na mnie lepsze wrażenie. Ten pojedynek na pewno wielu elektryzuje i na pewno zawodniczki tez będą odczuwały presje, by pokazać się jak najlepiej w tym pojedynku. Ale uważam, że zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie jednak powracająca J.Henin
Prawda jest też taka że Henin popełnia mnóstwo niewymuszonych błędów, widać gołym okiem że miała sporą przerwę. Zdecydowanie Kim powinna sobie poradzić.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
W dodatku Henin narzeka na to że jest już trochę zmęczona codzienną grą. Myślę że można spróbować zagrać Clijsters. Możliwe że Henin będzie chciała troche jeszcze odpocząć przed AO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom