>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Bruksela & Strasburg, 21-26.05.2012

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Hradecka wyskoczyła w Madrycie i już sporo osób uważa,że będzie grała ciągle na dobrym poziomie-błąd.Spójrzecie na wyniki Czeszki przed Madrytem,porażki w IFTach w początkowych rundach,porażki w początkowych rundach w Estoril czy Charleston nie wróżą dobrej gry Hradeckiej.Owszem w stolicy Hiszpanii wykręciła bardzo dobry wynik ale to głównie ze względu na nawierzchnię,która sprzyja jej dobremu serwisowi.Zaraz będzie,że się mądrze po meczu ale to taka przestroga przed RG bo pewnie nie jeden będzie grać na Czeszkę a ja radzę dwa razy się zastanowić czy naprawdę warto zainwestować w Hradecką na niezbyt szybkiej nawierzchni.
 
big93 46

big93

Użytkownik
Oglądał może ktoś z Was Ulę Radwańską? Z trudnością uwierzyłem, że wygrała z Lepchenko, którą darzę jakim takim szacunkiem no ale luźne zwycięstwo z Marion Bartoli to już coś dziwnego. Jak według was może wyglądać mecz Ulki z Szwedką Arvidsson? Kursy na Ulę powyżej 2zł:p
 
H 28

henka

Użytkownik
Bartoli zdecydowanie odpuściła ten mecz podobnie jak Pietrova i Scheepers czy Barthel co się dziwić RG tuż tuż . . .
 
N 5

newton

Użytkownik
Ula zagrała naprawde dobrze, duzo mocnych celnych piłek, pare skrótów, serwis na przyzwoitym poziomie(jak na nią), ale tez Bartoli nie pokazała nic nadzwyczajnego dzisiaj.
Sam sprobuje delikatnie na nią pograć, ale wiadomo że nigdy niegrała równo więc trzeba być rozsądnym
 
koper 29

koper

Użytkownik
Urszula Radwańska to fajna laska ????

Zawsze uważałem że ma większy talent od starszej siostry jeszcze wyjdzie na ludzi tak jak Serena Williams, która pobiła zdecydowanie Venus.

Transmisja chyba na Eurosporcie będzie.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Arvidsson S. (Swe) - Radwanska U. (Pol) 2 @ 2.10 ⛔

Dzisiaj o godzinie 11:30 w ramach turnieju WTA na kortach w Brukseli odbędzie się spotkanie pomiędzy Szwedką Sofią Arvidsson a Polką Urszulą Radwańską. Faworytem według bukmacherów jest Sofia Arvidsson. Szczerze powiedziawszy całkowicie nie zgadzam się z nimi. Po tym co Ula gra w Brukseli spodziewałem się odwrotnych kursów. Polka jest w kapitalnej dyspozycji. Gra skutecznie, praktycznie bezbłędnie. Ma bardzo silne uderzenia z głębi kortu o czym przekonały się już tutaj Lepchenko czy Bartoli. Jak wiadomo jej mocną stroną nie jest psychika, tak więc jeżeli nie przegra tego meczu &quot;w głowie&quot; i zagra na więcej niż 60% swoich możliwości - odnosi dzisiaj zwycięstwo. Szwedka nie należy do wymagających rywalek. Dużo przebija, czasem niezbyt ryzykownie zaatakuje - stara się popełniać mało błędów. Jej gra jest czytelna, a serwis o bardzo niskiej prędkości, łatwy do returnu. Podsumowując, myślę, że Urszula nie da dzisiaj szans rywalce i pewnie zwycięży awansując do półfinału.


Komentarz:
Dzisiaj zobaczyłem Sofie grającą zupełnie inaczej niż zwykle. Pozwoliła sobie na dużo większe ryzyko i jak widać to się opłaciło. Ula grała słabo i z czasem coraz bardziej chaotycznie choć trzeba przyznać, że zaczęła dobrze. Na początku 1 seta miała już &quot;double break&#39;a&quot; i szansę na *4-0 ale nie udało się utrzymać prowadzenia. W 2 secie Polce zabrakło szczęścia, którego Szwedka miała o wiele więcej. Kilka szczęśliwych winnersów przy liniach Sofii, do tego pod koniec meczu słaba postawa Uli, która grała jakby była już pogodzona z porażką. Trudno.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Kaia Kanepi
Typ: 2
Kurs: 4 (bwin)
Typ: dokładny wynik 1-2
Kurs: 9
Turniej z mała pulą, ostatni przed wielkim szlemem dla Polki. Ona raczej do &#39;odpuszczających&#39; nie należy. Pytanie - dlaczego we Włoszech odpadła w pierwszej rundzie z Cetkovską, a w tym turnieju gładziutko z Tsurenko i Van Uytvanck? Do przewidzenia było, że z dwa mecze tutaj wygra, ale teraz jak na typującego przystało, wypada szukać jej porażki. Zważywszy na to, że rywalka jest z wyższej półki, bo 25-ta rakieta świata, dobra na clayu (wygrała 2 turnieje na cegle + ćwierćfinał Roland Garros 2008), z dobrym serwisem i kończącym uderzeniem. W tym roku na mączce przegrała tylko raz - z Safarovą w Madrycie. Wcześniej wygrała turniej w Estoril. Tutaj póki co wszystkie mecze bardzo pewnie, w dwóch setach. Widać, że jest przygotowana i jej raczej będzie bardziej zależeć na zwycięstwie, niż Isii, której na pewno przyda się tę parę dni przerwy przed pierwszym meczem w Paryżu, który bodajże czeka ją za 3 czy 4 dni (w przypadku dotarcia do finału, na pewno dostanie &#39;wolne&#39; pierwszego dnia). Stawiam tutaj na groźną Estonkę. Ostatni raz grały ze sobą w Tokio w zeszłym roku, Agnieszka wygrała 6-2 7-6, a pamiętajmy, że wygrała tamten turniej. Mimo H2H 3:0 na korzyść naszej zawodniczki, uważam, że styl gry Kanapki niekoniecznie do końca odpowiada Radwańskiej, tym bardziej na ziemi (gdzie jeszcze nie grały), dlatego zdecydowałem się na ten typ. Polecam również wszelakie handicapy gemowe wskazujące na Kaię.
Wynik: ⛔ 0-2
Kanepi najpierw kilka set balli zmarnowanych, w ogóle to prowadzenie 5-1 w 1 secie niewykorzystane, w drugim zaczyna od 2-0* 40-15, potem 3-3* 40-0, a i tak przegrywa 3-6 bodajże. Radwańska grała na 30% swoich możliwości, pomagała Estonce jak mogła, a i tak wygrała w dwóch setach. :|
Skoro Agnieszka już w finale, to już nie wypuści tego tytułu z ręki, zwłaszcza że to powinien być łatwy (o wiele łatwiejszy niż dzisiaj), również dwusetowy pojedynek. Szybko wygra i do Francji ????
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Agnieszka Radwańska (POL) - Kaia Kanepi (EST)
Typ: 2:0 ✅ 7:6 ; 6:3 .. a tak naprawdę mogło być zupełnie inaczej.. przy stanie 3:3 00:40 dla Kanepi
Kurs: 1.65

Obie Panie walczyły ze sobą już trzykrotnie, za każdym razem Agnieszka wychodziła z kortu z wynikiem 2:0 , tak był w 2008,2009,2011 i wydaje mi się , że 2012 ???? również tak będzie ale to wszystko się jeszcze okaże.. Z ostatnich sześciu meczy Radwańska wygrała 4 a przegrała 2, zaś Kanepi wygrała 5 a przegrała tylko jeden z Lucie Safarova. Mało tego, każda z Nich dwa ostatnie mecze wygrała gładko 2:0 co za tym idzie ? Wypadałoby postawić 2:1 dla Radwańskiej [4.10] lub over gemowy [ linia więcej niż 20,5 1.85] ale ja tutaj obstawiam wynik 2:0 dla Radwańskiej, myślę , że jest progres formy.. co za tym idzie &#39;bestia&#39; na korcie i rozstrzeliwanie po korcie rywalki.. No zobaczymy. Miłego oglądania.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
również jak mój poprzednik atakuję dzisiaj na DW 2-0 dla Isi. Widać, że nasza polska rakieta coraz pewniej czuje się na cegle, choć to rzecz oczywista, że nie zostanie jej zwolenniczką. Wygrana turnieju w Brukseli może mieć ważny wpływ na dobrą postawę Agnieszki w RG. Nie można mówić o zmęczeniu zawodniczki, gdyż Agnieszka zbytnio jak na razie męczyć się nie musiała. Dzisiejsza rywalka ze wszystkich dotychczasowych w Brukseli najbardziej wymagająca co nie oznacza, że 2-0 jest nie do złapania. Od siebie polecam granie na 2-0, gdybym mógł to przyłożyłbym to mocniej stawką, jednak wczorajsze porażki zmusiły mnie wziąć to za grosze. Pozdrawiam!

Agnieszka Radwańska DW 2-0 @ 1,72
✅

 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Ludzie, co z wami?

Pewnie do Iski dotarły wiesci że gra w 1 rundzie z nieobliczalną Jovanovski, a potem trafia raczej na Venus, która będzie swieza i głodna rewanzu...

Iska ma w ostatnich tygodniach mase rozegranych spotkań...te dwa mecze grała z kelnerkami, teraz trafia na skałe Kanepi i finał prwdopodobny z mocną Halep...a Wiktorowski mówił coś elastyczności i treningu...

Chyba ktoś tam mysli jeszcze w sztabie Radwańskich, żeby Iska wygrała z Venus to musi być naprawdę wypoczęta...granie 2-0 dla Iski w starciu z Kanepi to chyba szaleństwo, a moze ja się nie znam...

Atakuje live na Kanepi...


Andre, miłego dnia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
tak obserwuję forum i typy różnych graczy i widzę, że typ na DW 2-0 dla Isi jest bardzo popularny. Agnieszka wygląda dobrze na kortach belgijskich, więc skupmy się na obecnej dyspozycji, RG ruszy od niedzieli. Z Kanepi nie powinno dojść do straty seta, ciekawie natomiast może być w pojedynku z Halep o ile do niego dojdzie.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Dziś już piątek, coraz mniej czasu do WIELKIEGO SZLEMU. Tym czasem Agnieszka trafia dziś, jak już Andre@ zuważył na &quot; skałe Kanepi &quot; która wie że jest jej szansa na wygranie turnieju WTA, bo raczej się nie łudzi marzeniami o Wielkim Szlemie. Grać potrafi, oglądałem jej ostatni mecz z Pironkovą, która grała strasznie &quot; lekki &quot; tenis, ale pewnie wygrała Kanepi, pamiętam jeden gem w którym popełnila trzy podwójne z rzędu 0:40 zaśmiała się, zaczęła trafiać podaniem i utrzymała gema. Dziś kurs w okolicach 1.25 na naszą zawodniczkę jest zabawny i zgadzam się z opiniami że warto poszukać jakiś hc w stronę rywalki. Wątpię żeby Agnieszka miała plany koniecznie wygrać ten turniej, tym bardziej że okoliczności znamy i użytkownik Andre@ pokazał nam pierwsze rywalki naszej reprezentantki, obie jak najbardziej do ogrania przez Agnieszkę, ale potrafiące postawić opór i świeżość na wielkiego szlema potrzebna. Możliwę że się mylę i Agnieszka wygra i przejdzie do finału, tylko czy warto ryzykować wielki szlem ( i świeżość w nim ) dla stosunkowo mało prestiżowego turnieju WTA? Zaraz się wszystko okaże, a że Kanepi grać potrafi i ma szansę wygrać turniej to pewnie będzie zmobilizowana mocno i postawi wysoko poprzeczkę.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Ten turniej jest dla Isi treningiem, co nie znaczy, że dzisiejszy mecz odda za darmo. Jeśli Kanepi postawi poprzeczkę wysoko, a wszystko na to wskazuje, bo jej gra wygląda tutaj dobrze, to Isia nie będzie walczyła na 100%, jestem o tym przekonany. Po porażce z Cetkovską, nie powinno być problemu z poświęceniem tego turnieju, bo świetna seria Agi i tak została już przerwana. Nikt normalny nie rzuci wszystkich sił na mało znaczący turniej przed Wielkim Szlemem. Finał, prawdopodobnie z Halep byłby kolejnym spotkaniem wymagającym zaangażowania fizycznego. Stawianie na Agę nie ma sensu, jest za dużo znaków zapytania. Póki co niska stawka na Kanepi, a podczas meczu będzie można czegoś więcej się dowiedzieć.
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
2012-05-26 15:30, WTA Bruksela (BEL) - ziemne, Świat

Agnieszka Radwańska (POL) - Simona Halep (ROU)

Dziś na przeciwko siebie staną zawodniczki , które rozgrywały już zawody miedzy sobą a wynik był :6:1 ; 6:2 i wydaje mi się , że w tym pojedynku może być bardzo podobnie, nie liczę tutaj na jakąś super mobilizację ze strony Agnieszki ponieważ zawody traktuje jak trening, ale wiadomo.. trening treningiem a puchary cieszą więc powinna tutaj rozegrać szybciutko ten mecz nie tracąc za dużo sił , które niebawem się jej przydadzą. Jeśli mowa tutaj o Simonie, nie napawa optymizmem jej gra w stosunku do gry Isi i myślę tutaj o underze gemów.. ;)

Agnieszka Radwańska (POL) - Simona Halep (ROU)
Typ: Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu? Mniej niż 19,5 ✅ 7:5 ; 6:0 = 18
Kurs: 1.85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom