>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Bucharest, Gstaad - 17.07.2017 - 23.07.2017

Status
Zamknięty.
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Sasnovich vs Bara Irina ( Bara Irina + 4.5 ) @ 1.64 1xbet ✅
Widzę, że cisza więc ja coś spróbuję zapodać. Biorę pod lupę mecz Białorusinki i reprezentantki gospodarzy. Sasnovich na początku roku zaprezentowała świetną formę. Odprawiała z kwitkiem wiele dobrych zawodniczek. Sęk w tym, że taką dyspozycję prezentowała na kortach twardych, a na mączce już tak fajnie nie jest. Rozegrała bardzo mało spotkań na tej nawierzchni, a wygrała w tym roku tylko jedno. Nie ukrywam, że o jej dzisiejszej rywalce wiem niewiele, ale patrząc na jej wyniki zaryzykuję i dam jej szansę. Potrafiła pokonać Su Wei Hsieh, która ostatnio noruje świetne wyniki i walczyć jak równa z równą grając przeciwko Larsson. Było to wprawdzie na turnieju rangi ITF, więc pewnie rywalki nie grały na 100% możliwości, ale i tak wyniki robią na mnie wrażenie. Dodatkowym argumentem jest fakt, że dziewczyna gra u siebie więc będzie miała wsparcie i będzie chciała się dobrze zaprezentować. Jakoś zazwyczaj gospodarze dobrze sobie radzą i myślę, że biorąc pod uwagę osiągnięcia Białorusinki na mączce, 22 letnia Rumunka może takie wysokie handi pokryć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Korpatsch vs Teichmann 2 @ 1.9 1xbet ⛔ totalny antytenis
Dzisiaj znowu idę w stronę gospodyni. Fakt, że gra u siebie to nie jedyny argument, który za nią przemawia. Nie oglądałem wielu spotkań tych Pań, ale z tego co widziałem, to Szwajcarka jakoś mi się lepiej zaprezentowała. Jest silniejsza niż jej dzisiejsza rywalka i częściej szuka uderzeń kończących. Posiada też znacznie mocniejszy serwis i jeśli nie będzie miała dnia z dużą ilość UE to powinna to spotkanie wygrać. Oczywiście fakt, że gra u siebie też jest dla mnie istotny.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Martincova - Lottner 1 @2,00 Uni ✅
Typowałem na Lottner w meczach z Golubic i Schnyder, młoda Niemka nie zawiodła, jednak trzeba przyznać, że w obu pojedynkach miała trochę szczęścia. Miło patrzeć raz jeszcze na grę Patty w turnieju WTA, niegdyś była to zawodniczka ścisłego topu. Tutaj grała nieco pasywnie, była regularna, jednak te uderzenia były zachęceniem rywalki do podjęcia ataku. Lottner grała agresywnie, konczyła sporo piłek, choć wiele także zepsuła. Nie radziła sobie ze zmianą tempa, gdy Szwajcarka podnosiła pilkę, Niemka często wpadała na nią robiąc duży out. Sama kilka razy próbowała zagrać balon pod końcową linię, ale to nie jest jej gra, ona uderza płasko. Serwis na plus, kątowy, często z kickiem. Tyle, że na Schnyder, która odbijała piłki będąc 3 metry za baseline, to wystarczyło, czy wystarczy na Czeszkę? Martincova 2-0 z Khromachevą, 2-0 z Garcią. Ok, Francuzka psuła, ale też miała momenty lepszej gry, a Tereza potrafiła je przetrzymać. Martincova jest uniwersalną tenisistką, potrafi zwolnić grę, skrócić wymianę. Lottner w tych gierkach odstaje, kilka volleyów było słabiutkich w meczu ze Szwajcarką. Czeszka może wykorzystać siłę uderzeń Lottner, jej styl to taki &#39;pusher&#39; choć nie do końca. Sama także ma predyspozycje, by kończyć piłki. W jedynym pojedynku pań gładko wygrała Martincova. Niemka przeszła tutaj kwale, grała dwa mecze trzysetowe. Z pewnością wymiany w turniejach WTA są bardziej intensywne aniżeli te z ITF, lekkie zmęczenie, bądź po prostu przestój na korcie możliwe. Stawiam na Martincovą, dla mnie to value.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Pezio, ogladalem wczoraj Lottner i tak jak mowisz, rzucila mi sie w oczy tragiczna nieporadnosc na bh i slabe poruszanie. Serwis i fh lepsze i na nich sie opiera.
+ Martincova wydaje sie zdziebko lepsza zawodniczka od Patty na ten czas
- Lottner sie rozwija wiec na wynik z 2015 bym tak nie patrzyl
- Niestety moze pojawic sie porazenie mozgu u Martincowej ktora zaliczyla wczoraj najlepsza wygrana w jej karierze
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Witajcie.
Mam pytanie.
Czy ktoś wspomoże mnie opinią o zawodniczce Korpatsch?
Sorribes Tormo znam i wiem na co ja stać, a na co nie. Korpatsch może kiedyś widziałem, ale pewnie dawno i nie za bardzo kojarzę. Ale patrząc na wyniki Niemki w tym sezonie na ziemi to nie wygląda to dobrze. Przegrywała z dużo gorszymi zawodniczkami niż Hiszpanka. A kurs na Sorribes Tormo kusi, bo teraz już 1.80 jest na nią, a ja uważam ją za nieco większa faworytkę niż 1.8 do 2.0.
No, ale poczekam za opinią kogos, może ktoś coś napisze ????
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Nie znam dobrze Korpatch, potrafi bardziej zagrac cos ofensywnie niz Sorribes, ale tez zwykle wiecej robi ue. Zapowiada sie mecz cos w stylu &#39;kto to wytrzyma kondycyjnie&#39;. Sorribes gra cos jak Radwanska minus finezja, return i technika ;) co na zawodniczki z ITF czesto wystarcza. Co mnie mocno zdziwilo, to to, ze Korpatch odprawila Sakkari ale w trzecim secie Sakkari to odpuscila (nie wiem co sie dzialo w dwoch pierwszych).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom