>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Bukareszt, Gstaad - 16.07-22.07.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Bukareszt, Rumunia
Data rozgrywania: 16.07-22.07.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.brdbucharestopen.ro/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
http://www.brdbucharestopen.ro/order-of-play/
Zwyciężczyni singla 2017: Irina Begu
Zwyciężczynie debla 2017: Irina Begu/Ioana Raluca Olaru

Miejsce: Gstaad, Szwajcaria
Data rozgrywania: 16.07-22.07.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.ladieschampionshipgstaad.ch/fr/
Lista Startowa: https://www.ladieschampionshipgstaad.ch/fr/tournoi/joueuses/
Drabinka: https://www.ladieschampionshipgstaad.ch/wp-content/uploads/2018/07/MDS16july.pdf
Plan gier: https://www.ladieschampionshipgstaad.ch/fr/tournoi/horaires/
Zwyciężczyni singla 2017: Kiki Bertens
Zwyciężczynie debla 2017: Kiki Bertens/Johanna Larsson

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 219

dolgo

Użytkownik
Witam, czy ktos ma moze link do strony pokazujacej PLANY STARTOWE zawodniczek, wiem ze juz kiedys ktos podawal taka stronke ale gdzies mi umknela
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Irina Begu @1.62 Fortuna
Viktoria Kuzmova @1.4 Fortuna

Ja polecam te dwa typy, pierwszy z Bukaresztu, drugi z Gstaad.
Reprezentantka gospodarzy, więc zawsze to lepiej, zaś przeciwniczka to taka nijaka wg mnie zawodniczka, raczej marna fizycznie i bijąca na siłę wejdzie/nie wejdzie. Irina pokazywała nie raz, że co jak co, ale w wymianach się jej spieszy oraz dodatkowo umie dobrze grać piłki nazwijmy wysokie piłki pod końcową linię, gdzie piłka dostaje mocnego kozła i tylko lepsze zawodniczki umieją grać przeciwko czemuś takiemu, a też nie przychodzi im to super łatwo, zwłaszcza gdy nie są jakieś wysokie jak Jabeur.
Kuzmova w zasadzie świetnie czuje się na mące i uważam, że ten kurs jest bardzo przyzwoity, zwłaszcza że gra z zawodniczką z kwalifikacji, która o mało co nie padła z naszą Kasią Piter, który nie oszukujmy się nie jest jakimś wielce trudnym przeciwnikiem, zwłaszcza dla zawodniczki która technicznie rzecz biorąc preferuje korty ziemne.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
C.Liu @1.60 STS
Młoda amerykanka ostatnio gra bardzo przyzwoicie, czego rezultatem jest zakwalifikowanie się do turnieju głównego w Bukareszcie. Warto też zaznaczyć, że na wimbledonie była najbliżej ogrania tegorocznej mistrzyni Kerber. Przeciwniczka wręcz wyborna dla młodej, perspektywivznej zawodniczki - dzika karta turnieju Amalia Roosca, reprezentatka Rumunii - 19 latka, co prawda preferująca claya, ale kompletnie nie ograna i uważam, że przeżyje fajna przygodę grając 1 raz na turnieju WTA, aczkolwiek przewiduje jej porażkę w 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Irina Begu @1.62 Fortuna
Viktoria Kuzmova @1.4 Fortuna

Ja polecam te dwa typy, pierwszy z Bukaresztu, drugi z Gstaad.
Reprezentantka gospodarzy, więc zawsze to lepiej, zaś przeciwniczka to taka nijaka wg mnie zawodniczka, raczej marna fizycznie i bijąca na siłę wejdzie/nie wejdzie. Irina pokazywała nie raz, że co jak co, ale w wymianach się jej spieszy oraz dodatkowo umie dobrze grać piłki nazwijmy wysokie piłki pod końcową linię, gdzie piłka dostaje mocnego kozła i tylko lepsze zawodniczki umieją grać przeciwko czemuś takiemu, a też nie przychodzi im to super łatwo, zwłaszcza gdy nie są jakieś wysokie jak Jabeur.
Kuzmova w zasadzie świetnie czuje się na mące i uważam, że ten kurs jest bardzo przyzwoity, zwłaszcza że gra z zawodniczką z kwalifikacji, która o mało co nie padła z naszą Kasią Piter, który nie oszukujmy się nie jest jakimś wielce trudnym przeciwnikiem, zwłaszcza dla zawodniczki która technicznie rzecz biorąc preferuje korty ziemne.
Popieram typ na Begu ,ktora broni tutaj punktow za zwyciestwo tego turnieju w zeszlym roku!pomimo,ze nie gra ostatnio rowno,to mobilizacji dzis nie zabraknie.
Do tego Buzarnescu vs.Kavinic 2-0 bez komentarza.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Begu zagrala kryminal,to sie spokojnie do kreczu nadawalo.na pewno spadnie troche pozycji w rankingu po takiej komedii.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Gstaad (Szwajcaria), ziemna - 1/8-finału

Korpatsch T. - Sorribes Tormo S. 1 ⛔
WTA: 158. WTA: 83.

Wczoraj jak to czasami mam w zwyczaju poszukałem dodatkowego wydarzenia o niskim kursie dla zoptymalizowania kosztów podatku i trafiłem na spotkanie pomiędzy zeszłotygodniową triumfatorką turnieju ITF we Francji Szwajcarką Voegele z przeciętną (tak mi się wydawało) Niemką, która ostatecznie zmiotła w dwóch setach(6-1 6-0) zawodniczkę gospodarzy w związku z czym zapłaciłem najwyższy podatek w życiu. W ślad za tym gram dzisiaj Niemkę, która to podejmuje przegraną finalistkę wyżej wspomnianego turnieju we Francji.

 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Póki co to kompletnie się tego nie da oglądać. Jedna i druga nie wiem jak w ogóle znalazły się na takim poziomie i kto w nie inwestuje hajs. Połam, daj się przełamać, odłam, połam się i tak to wygląda, a serwis jednej i drugiej to nie wiem czy szybszy od ślimaka, o celności nawet nie wspominam. Najgorszy mecz jaki oglądam od dawien dawna i przez lata pewnie nic tego nie przebije.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Vondrousova - Rodina 2 3.55 (fortuna) ⛔ 6:2, 6:3
Jabeur - Zvonareva 2 2.20 (fortuna) ⛔ 6:1, 6:2
Wielkim znawcą tenisa nie jestem, ale rzuciły mi się z WTA na dzisiaj w oczy takie 2 zdarzenia. Próbuje oba oddzielnie w singlach. Mecze zaczynają się za chwilę, ale może ktoś jeszcze wyrazi opinie na temat tych betów?
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Martic -0,5 asa @1,84 ⛔
Final turnieju w Rumuni. Faworytka jest Sevastova i slusznie. Jednak gram na asy w kierunku Petry. Troche na czutke tak jak w przypadku Gasqueta. Martic wysoka i szczupla. Dobre warunki ktore wykorzystuje podczas serwisu.
Ze stawka ostroznie jak to przy takich typach.
Kurs z lvbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom