>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Cincinnati - 13.08-19.08.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Cincinnati, USA
Data rozgrywania: 13.08.2018 - 19.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier 5
Pula nagród: $2,874,299
Oficjalna strona turnieju: https://www.wsopen.com/
Lista Startowa: https://www.wsopen.com/Players/Entry_List/?intloc=headernavsub
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Garbine Muguruza
Zwycięzcy debla 2017: Martina Hingis/Latisha Chan

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
V.Williams-Sakkari 1 &lt;Venus wycofala sie z turnieju &gt; ZWROT
Co oni tutaj powariowali? Kurs na starcie 1,7 na Vee w tym pojedynku? Ja wiem, ze one niedawno spotkaly sie w San Jose i wygrala Sakkari, ale bez przesady teraz ten grany duet Montreal-Cincinnati jest duzo wazniejszy i prestizowy.
Venus juz naprawde zaawansowana wiekowo zawodniczka, ale ona w Cincinnati gra duzo lepiej niz w tych kanadyjskich odslonach turniejowych tego i tak praktycznie jest co roku.
Cincinnati to jeden z najwazniejszych turniejow w kalendarzu amerykanskiej weteranki. Sakkari na pewno gra dobrze, ale tutaj bedzie zupelnie inny poziom determinacji Venus. W San Jose moze Sakkari sobie wygrala, tutaj wygra juz Venus moim zdaniem.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
V.Williams-Sakkari 1 @1.73

Co oni tutaj powariowali? Kurs na starcie 1,7 na Vee w tym pojedynku? Ja wiem, ze one niedawno spotkaly sie w San Jose i wygrala Sakkari, ale bez przesady teraz ten grany duet Montreal-Cincinnati jest duzo wazniejszy i prestizowy.
Venus juz naprawde zaawansowana wiekowo zawodniczka, ale ona w Cincinnati gra duzo lepiej niz w tych kanadyjskich odslonach turniejowych tego i tak praktycznie jest co roku.
Cincinnati to jeden z najwazniejszych turniejow w kalendarzu amerykanskiej weteranki. Sakkari na pewno gra dobrze, ale tutaj bedzie zupelnie inny poziom determinacji Venus. W San Jose moze Sakkari sobie wygrala, tutaj wygra juz Venus moim zdaniem.
Może tak wystawili, bo Venus może nie wytrzymać jeśli mecz będzie się przeciągał.
Ja od siebie na szybko polecam Putintsevą @1.60✅✅ przeciwko Larsson na hardzie powinna mieć gładki meczyk. Szwedka jedynie coś tam gra na kortach ziemnych, natomiast Putintseva wyraźnie lubi twarde korty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Pera @1,82✅✅✅
Próbuje trochę na przekór bo niby Magda zaczęła lepiej grać, ostatnio osiąga lepsze wyniki, 1/2 na turnieju w Chinach i porażka z późniejsza triumfatorką. Następnie dwa wygrane mecze w Waszyngtonie, zwłaszcza ogranie Osaki może robić wrażenie. Później odpadniecie po solidnym występnie z Vekic. Bernarda natomiast w ostatnich miesiącach głównie przegrywa. Jedno zwycięstwo w Montrealu z deblistka Dąbrowski. Jednak gdzieś musi przyjść przełamanie, bo nie gra źle, brakuje tylko regularności. I licze że uda jej się przełamać na dużym turnieju w Cincinnati. Jednak żeby sie dostać do głównej drabinki musi przejść przez kwalifikację. Na pewno Polka jest w zasięgu Pery.
Dodatkowo
Bogdan @2,2✅✅✅ z Niculescu
kursy z lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tomljanovic - Cirstea o20,5 @1,79⛔⛔⛔ Rumunka nie podołała
Finałowa runda kwalifikacji do turnieju w Cincinati. Obie Panie mecze pierwszej rundzie trochę pograły, choć to Cirstea męczyła się 3 sety ale przetarcie na kortach mają na podobnym poziomie. Obecna forma też bardzo zbliżona. Na kortach twardych ciut lepiej spisuje się Australijka, która gra mocny, ofensywny tenis, ale Sorana też potrafi się odgryźć mocnym kończącym uderzeniem. Pojedynek powinien być bardzo dobrym tenisowo widowiskiem i liczę że szybko sie nie skończy i że każda z zawodniczek będzie walczyc o zakwalifikowanie się do turnieju głównego.
Dodatkowo bez analizy
Ana Bogdan +1,5 seta @1,9✅✅✅
Sasnowicz @1,7✅✅✅
kursy z lvbet
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ktoś wie może jak sytuacja z nadgarstkiem M.Keys?? Bo 2:0 po 1.5 z Mattek-Sands brzmi fajnie na podbitę, ale jak ma grać z bólem nadgarstka w ręce, którą odbija to może nawet nie wygrać.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Kuznetsova-Voegele 1 ✅ &lt;obroniona pilka meczowa przy 5-6 w 3-im secie, gorsza gra w w wymianach od Szwajcarki, jedna &quot;martwa&quot; pilka po necie dla Kuznestovej w tie-breaku decydujacego seta, tragedia i ... wygrana Kuznetsovej.... limit szczescia wykorzystany na 2-3 mecze&gt;
Tutaj mi sie urodzil taki typ po rozlosowanych kwalifkantkach. Kuznetsova bedzie ten sezon &quot;ratowac&quot; w tej amerykanskiej czesci sezonu juz widac. Ja wiem, ze Kuznetsova jest legenda tenisa i teoretycznie dla pieniedzy juz grac nie musi, ale ona jeszcze lubi pograc, moze nie rowno caly rok, ale jednak. Przeciez ona zakwalifkiowala sie do najlepszej osemki ubieglego sezonu tak dobrze grala w sezonie 2016, a ubegly rok byl okresami tez dobry, wiec to jest przede wszystkim chec i ciezka praca, co jest Rosjance potrzebne i z czym ma problem. Kuznetsova ladnie zaczela ta serie turniejow zwyciestwem turniejowym w Waszyngtonie. Tutaj startuje z &quot;dzika karta&quot; od organizatorow, bo ranking by jej inaczej nei pozwolil i sadze, ze tej dzikiej karty nie zmarnuje w 1-szym meczu. Kuznetsova z reguly bardzo dobrze czula sie w Cincinnati (rok temu np. przegrala po dramatycznym meczu w cwiercfinale z pozniejsza triumfatorka Muguruza, ale tam mozna znalezc duzo innych dobrych wystepow na tych kortach) i na pewno woli ten turniej niz te kanadyskie.
Voegele jak zwykle ja kto kwalifkantka ma ten plus w postaci przetarcia, ale jak ja tu mam liczyc na wygrana Szwajcarki. Sorry, ten mecz typowo biore z punktu widzenia Kuznetsovej i czekam na jej dobra gre.
Nie wiem czy zaznaczac, ze kombinacyjny, bo nawet jak pisze &quot;kombinacyjny&quot; to od czasu do czasu znajdzie sie jakis geniusz piszacy w prywatnej wiadomsci i wmawiajacy mi w, ze polegl na zakladzie np. w okolicach kursu 1.3.
To chyba te problemy z czytaniem ze zrozumieniem wsrod mlodziezy w dzisiejszych czasach, o ktorym tak mowia. Dlatego tlumacze, ze to jest typ do zlozenia i trzeba zawsze dobrac zdarzenia, ktore da wartosc w okolicy kusu 2 lub wiecej.
Kurs pojedynczy danego zdarzenia, a kurs kuponu akumulowanego to sa zupelnie inne rzeczy ale tlumaczenie tego chyba nie ma sensu w niektorych przypadkach.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Konta Sabalenka 2,87
Myśle Panowie że jest tutaj szansa by ten kurs wszedł ???? Sabalenka potrafiła wygrac prawie przegrany mecz z Wozniacka wiec kto wie moze tutaj też się uda ????
W załaczniku daje screena z poprzedniego turnieju ????
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Konta Sabalenka 2,87
Myśle Panowie że jest tutaj szansa by ten kurs wszedł ???? Sabalenka potrafiła wygrac prawie przegrany mecz z Wozniacka wiec kto wie moze tutaj też się uda ????
W załaczniku daje screena z poprzedniego turnieju ????
Typu nie negeuje ale co ma wnieść screen z meczu sprzed tygodnia do tego typu.
To ja podam typ na konte i dam srcreen jak dałem na nia w meczu z azarenka.
Później do usunięcia.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mattek- Sands +1,5 seta @2,16 ✅✅✅ na luzie 6:3 1 set dla Bethanie????
Tak jak zostało to wspomniane Madison nie grała od czasu Wimbledonu. Nie wiadomo czy wyleczyła uraz w 100% i w jakiej jest dyspozycji. Bethanie na turniejach u siebie zawsze czuje się doskonale i gra na maksimum swoich umiejętności walcząc do ostatniej piłki. Mimo że głównie skupia się na deblu to i w singu potrafi pozytywnie zaskoczyć i pokazać się na korcie z dobrej strony. Nie tak dawno stoczyła bardzo dobry mecz w Waszyngtonie ze Stephens przegrywając 5:7 4:6. W Montrealu porażka wyraźna z Flipkens ale już po turniejach trawiastych miała czas by się przestawić na inną nawierzchnię. Liczę że i dziś będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony i łatwo skóry Madison nie odda a kurs na seta jest bardzo zachęcający.
kurs z lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
J.Konta-Sabalenka 1 ⛔

A to ja tu sprobuej na Konte, chociaz po dramacie z happy-endem w meczu Kuznetsovej, to chyba bylo bardziej wyczerpujace dla typujacych niz graczy na korcie. Konta powoli tez zwyzykuje z forma.
Juz duzo razy mowilem o takich duetach bardzo prestizowych turniejow granych obok siebie jeden tydzien za drugim jak Indian Wells-Miami, Madryt-Rzym i teraz Kanada-Cincinnati. Konta ma cos takiego, ze ona praktycznie zawsze gra lepiej w tych pozniejszych turniejach. Bardzo wyraznie to widac na przykladach Miami i Rzymu, na przykladzie Cincinnati moze mniej, bo na 1-szy rzut oka te wyniki miedzy Kanada-Cincinnati, ale jak sie glebiej czlowiek przypatrzy w wyniki i poziom rywalizacji to tez wydaje sie w Konty lepiej wypadac to w Cincinnati. Forma w kazdym razie zwyzkuje, co pokazaly ostanio mecze z Azarenka i Svitolina.
Sabalenka wystrzeli dobrym wynikiem, ale u niej takie granie turniejow jeden za drugim sie akurat malo sprawdza i wydaje sie to byc dla niej duzo wiekszy klopot.
Jakos mam przeczucie, ze Konta ten mecz wygra i juz, takze proba kolejnego zakladu kombinacyjnego.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
K.Siniakova @2.00 STS⛔⛔
Ja tutaj upatruję &#39;&#39;wina underdoga&#39;&#39;. Generalnie Czeszka jest taka nijaka, ale powinna sobie poradzić z kim jak kim - Peterson nie jest jakaś wybitnie uzdolniona, a jak już to widzę ją grającą dobrze mimo wszystko bardziej na mącę. Może takie kursy z racji tego, że Czeszka generalnie notowała słabe wyniki na hardzie, ale też przeciwniczki były wyższego kalibru.
J.Ostapenko @1.75 STS⛔⛔
Wydaje mi się, że Ostapenko trafiła idealną przeciwniczkę, gdyż Francuzka lubi grać długie wymiany, a dla Ostapenko tego typu zawodniczki, które z reguły operują słabszym serwisem są wręcz idealne, z racji tego że lubi ona grać bez cofania ręki i z reguły potrafi takie zawodniczki zdominować siłą uderzenia, a gdy ich serwis nie powoduje u niej szkód to jeszcze lepiej.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Bogdan @1.78 lvbet ⛔
Makarova jest bez formy. Ostatnie wielkie zwycięstwa na trawie, na jardzie już słabiej. Bogdan wygrała z nią parę dni temu bardzo wysoko, wczoraj rozniosła Vekić w lekko ponad godzinę. Jak utrzyma formę to powinien być lekki win.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Bertens-Wozniacki 2 &lt;ZWROT&gt;
Caro w Montrealu szybki wylot z Sabalenka po zacietym meczu. Co to oznacza? Ze Wozniacki ten duet Montreal-Cincnnati grac bedzie na jeden turniej. Dzisiaj Wozniacki wygra i wydaje mi sie, ze ona bedzie co najmniej tutaj w cwiercfinale. Punktow do obrony duzo za ubiegly rok w tych dwoch tygodniach. Jakos nei chce mi sie wierzyc by Wozniacki nie byla gotowa na USO, bo na tym szlemie prezentuje z reguly najwysza i najbardziej wyrownana forme.
Bertens jest po bardzo dobym turnieju w Montrealu, a to sie czesto zle konczy w kolejnym starcie, gdy dostajesie zawodncizke z samego topu. Oczywiscie mozna powiedziec jak to Bertens latwo wygrala w 1 rundzie z Vandeweghe 6-2 6-0, ale ten wynik to tylko swiadczy o slabym przygotowaniu rywalki z Ameryki. Wozniacki dzis ten mecz wezmie, a przy tym kursie w granicach 1.8 na Caro, to nawet nie czekam.
 
exen 15

exen

Użytkownik
Curenko - Muguruza 2 @1.50 STS ⛔
Hiszpanka broni punktów za ubiegłoroczny triumf, dlatego też wyjdzie bardzo mocno zmotywowana na spotkanie z Ukrainką. Dodatkowo Muguruza zrezygnowała z udziału w Montrealu, jest wypoczęta i nie ma raczej zamiaru poprzestać na pierwszych rundach tego turnieju, będzie zdeterminowana by zamknąć ten mecz jak najszybciej.
Naprzeciwko niej Curenko, która w pierwszym meczu pokonała Daniellę Rose Collins, mimo wszystko jednak, to bardziej Amerykanka przegrała to spotkanie, niż Curenko wygrała. Mecz w wykonaniu Collins był beznadziejny, istny poziom ITF-ów.
Kurs na Hiszpankę bardzo dobry, biorąc pod uwagę wszystkie jej atuty, pozycję w rankingu oraz przeciwniczkę.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Betsson
???? Elise Mertens - Rebecca Peterson Typ: Mertens @1,34 ✅
???? Tatjana Maria - Sloane Stephens Typ: Stephens -1.5 seta @1,52 ✅
@2,04
Peterson gra tutaj nadspodziewanie dobrze dlatego nie gram dokładnego wyniku 2:0 dla Mertens. Ogólnie to nie ma co porównywać, Belgijka jest dwie klasy wyżej od Szwedki i nawet w jakiejś super dyspozycji Rebecci powinna to lajtowo wziąć. Peterson zagrała tylko trzy mecze na hard kortach od Wimbledonu, weszła w turniej na świeżości ale moim zdaniem dzisiaj się skończy. Mertens ma ostatnio na koncie kilka naprawdę ciekawych zwycięstw z takim zawodniczkami jak: Konta, Sabalenka, Bouchard czy wczoraj z Rybarikovą, która ostatnio potrafiła napsuć krwi najlepszym na hardzie. Co do drugiego spotkania, to też ciężko cokolwiek sensownego napisać. Sloane to jest po prostu klasa. Mało kto jest tak dokładny i tak naturalny w długich wymianach. Finał w Montrealu, przegrany po mega zaciętym meczu z Halep. Gdyby nie pierwszy set przewalony z 5-2 w tie breaku to pewnie by to wygrała. Niemka przegrane w pierwszych rundach w Waszyngtonie i Montrealu, tutaj pokonała dwie Amerykanki i moim zdaniem nie ma szans, żeby nie zatrzymała się na trzeciej z nich. Oby tylko Sloane jej nie zlekceważyła to spokojnie będzie 2-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Bertens-Wozniacki 2
Caro w Montrealu szybki wylot z Sabalenka po zacietym meczu. Co to oznacza? Ze Wozniacki ten duet Montreal-Cincnnati grac bedzie na jeden turniej. Dzisiaj Wozniacki wygra i wydaje mi sie, ze ona bedzie co najmniej tutaj w cwiercfinale. Punktow do obrony duzo za ubiegly rok w tych dwoch tygodniach. Jakos nei chce mi sie wierzyc by Wozniacki nie byla gotowa na USO, bo na tym szlemie prezentuje z reguly najwysza i najbardziej wyrownana forme.
Bertens jest po bardzo dobym turnieju w Montrealu, a to sie czesto zle konczy w kolejnym starcie, gdy dostajesie zawodncizke z samego topu. Oczywiscie mozna powiedziec jak to Bertens latwo wygrala w 1 rundzie z Vandeweghe 6-2 6-0, ale ten wynik to tylko swiadczy o slabym przygotowaniu rywalki z Ameryki. Wozniacki dzis ten mecz wezmie, a przy tym kursie w granicach 1.8 na Caro, to nawet nie czekam.
Bardzo ok typ. Ja chciałem dać to samo, ale mnie ubiegłeś. Dodam jeszcze, że można doszukiwać się pewnej analogii w ostatnich zwycięstwach niespodziewanych Bertens na szybkich nawierzchniach.
Otóż Pliskova, Kvitova i Coco prezentują bardzo ofensywny tenis i gdy coś im nie idzie, spotykają scianę z drugiej strony w postaci Bertens to zaczynają się błędy i powoli mecz przechyla się ku Holenderce.
Wozniacka Karolina potrafi idealnie wpasować się w mecz i do przeciwnika. Nie będzie za wszelką cene chciała przygnieść Bertens, bo wie ze ta się dobrze broni. Jest bardziej elastyczna na boisku w kwestii nie tylko poruszania, ale i taktycznej od w/w zawodniczek.
Uważam, że Dunka polskiego pochodzenia dzisiaj wygra ten mecz i zrewanżuję się za bolesną porażkę 62 62 w Madrycie.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
E.Mertens-Stephens 2 ⛔

Stephens ten mecz wygra moim zdaniem. Amerykanka jest pazerna, niekoniecznie dobrze odbije sie to na USO, ale bez kalkulacji. Obydwie zawodniczki duzo ostatnio graja. Stephens ubieglotygodniowa finalistka, Mertens zakonczyla przygode na cwiercfinale, ale ilosc meczow na przestrzeni dwocy tygodniach jest praktycznie ta sama.
Stephens z powodu wyzszego rozstawienia zgarnela dwukrotnie wolny los w 1 rundach, kiedy Mertens musila grac, a trzeba jeszcze pamietac, ze przed duetem Montreal-Cincinnati, Mertens gral jeszcze polfinal w San Jose, wiec na dobra sprawe to Mertens ma wiecej tych meczow w nogach. Poza tym Mertens nawet tutaj w Cincinnati gra wciaz w turnieju deblowym.
Stephens jeszcze nie zgadzaja sie obronione punkty za ubiegly rok w Toronto-Cincinnati, gdzie Amerykanka dotarla w obydwu turniejach do polfinalow, a w perspektywie ubieglorocznego triumfu na USO, ktory przeciez nikt nie zagwarantuje, wszystko wskazuje ze bedzie grac.
Mertens wczoraj doszedl jeszcze bardzo wyczerpujacy 2,5 godzinny mecz z Rebecca Peterson, zakonczony tie-breakiem w 3-im secie, gdzie naprawde sie nabiegala.
Mysle, ze Amerykanka, ktorej jednak wygrywanie punktow przychodzi latwiej i przygotowanie atletyczne wydaje sie po prostu lepsze, powinna zameldowac sie w kolejnej rundzie. Stawka zachowawcza.
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
E.Mertens-Stephens 2.
Mertens wczoraj doszedl jeszcze bardzo wyczerpujacy 2,5 godzinny mecz z Rebecca Peterson, zakonczony tie-breakiem w 3-im secie, gdzie naprawde sie nabiegala.
Popieram typ na Stephens. Mertens jeszcze wczoraj prawie 2 godziny w deblu walczyła bo razem ze Schuurs nie potrafiły zamknąć pierwszego i drugiego seta serwisem. Musiał być potrzebny super tie break.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom