>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cincinnati - 14.08-20.08.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Cincinnati, USA
Data rozgrywania: 14.08.2017 - 20.08.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula nagród: $2,536,154
Oficjalna strona turnieju: http://www.wsopen.com/
Lista Startowa: http://www.wsopen.com/Players/Entry_List/?intloc=headernavsub
Drabinka: http://www.wsopen.com/2017_womens_interactive_draw/
Plan gier: http://www.wsopen.com/ResultsAndSchedule/day_schedule/?intloc=headernavsub
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/wta-cincinnati/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
CRISTEA VS. KRUNIC 1 @ 1.45 STS ⛔
Cristea zagrała bardzo dobry mecz w Toronto. Myślę, że pójdzie za ciosem.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Dolehide - Linette 2 @ 1.93 Pinnacle - 4/10j ✅
Dolehide to kolejny amerykański talent, w którym pokładają nadzieje. Z sukcesów juniorskich warto odnotować finał US Open 2016 w deblu. Obecnie próbuje się przebić do TOP 100 zawodowego touru. Nie sądzę, aby udało jej się to w tym sezonie, chyba, że odniesie jakieś spektakularny wynik w wartościowym turnieju. Na tą chwilę można uznać ją za zawodniczkę z poziomu ITF.
Magda Linette mimo, że ostatnio nie notowała świetnych wyników, to w niej upatruję faworytkę tego starcia. 6 przegranych spotkań z rzędu na pewno boli, ale nadarza się dziś okazja do poprawienia nastroju przed zbliżającym się US Open. Dobrze by było gdyby Linette udało się przejść w kwalifikację i pograć chociaż dłuższą chwilę w Cincinnati. Liczę na to, że doświadczenie weźmie tutaj górę, a Magda nawiąże do formy z przed kilku miesięcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Vekic @1.58 Fortuna
Fajnie wygląda ten kurs na małolatkę, która ewidentnie ostatnimi czasy podniosła swój poziom gry. Wczoraj dosyć długi, 3 setowy mecz z Japonką , ale trzeba wspomnieć, że Nara od czasu do czasu potrafi zagrać bardzo dobrze i urwać seta czy nawet wygrać z dobrymi zawodniczkami, w Torronto mało brakowało, a wygrałaby z Rybarikovą, wczoraj urwała seta Chorwatce. Vekic gra ostatnio na prawdę dobrze, jak już przegrywa to z samym topem, ostatnio z Kerber w Kanadzie, czy podczas Wimbledonu z Kontą po kapitalnym widowisku. Ewidentnie złapała formę, i rywalizacją z zawodniczką z 2 setki rankingu powinna zakończyć w dwóch setach. Białorusinka to wschodząca gwiazda białoruskiego tenisa, możliwe, że następczyni samej Azarenki, ale dopiero wkracza na najwyższe salony rywalizacji WTA. Na pewno cieszy jej wygrana z Watson w 1 rundzie eliminacji, ale trzeba brać pod uwagę, że Brytyjka ewidentnie spuściła z tonu po okresie dobrej gry na trawie i wszystko wraca do normalności, bo poza tym sezon miała jak do tej pory bardzo słaby. Niemniej jednak trzeba zwracać uwagę na tą młodziutką zawodniczkę, ale póki co Vekic w takiej dyspozycji jest nie do zatrzymania i raczej bym się nie spodziewał niespodzianki w dzisiejszym starciu, Chorwatka bierze ten mecz i to w dwóch setach. Typ oczywiście do kombinacji.

Matric @1.48 Fortuna

Kolejny typ do kombinacji i znowu na Chorwatkę. Matric powróciła do gry na najwyższym poziomie po praktycznie rocznej przerwie i po przebrnięciu kwalifikacji w Paryżu i Londynie dotarła do 4 rundy. Mało kto spodziewał się takich wyników, zwłaszcza, że rok temu doznała strasznej kontuzji pleców i nawet sztab szkoleniowy był zaskoczony tak dobrą dyspozycją Matric podczas Wielkich Szlemów. Widać, że się jeszcze oszczędza, na pewno dmucha na zimne, bo od czasu Wimbledonu minął już miesiąc, a to dopiero jej pierwszy start w kolejnych zawodach. Myślę, że twarda nawierzchnia jej nie będzie przeszkadzać, jest to ofensywnie grająca zawodniczka, więc problemu nie będzie. Pierwsze koty za płoty już za nią, ograna zawodniczka gospodarzy w 3 setach i w kolejnych spotkaniach powinno być już zdecydowanie lepiej i z ograniem takiej zawodniczki jak Cepede nie powinna mieć kłopotu, mimo, iż Paragwajka ostatnimi czasy wskoczyła do czołowej setki. Matric po ostatnich znakomitych wynikach aspiracje powinna mieć zdecydowanie większe i myślę, że jeszcze zaskoczy wszystkich pozytywnie w najbliższym czasie, a pierwszym krokiem w tym kierunku będzie ogranie Cepede. Po tym co ostatnio pokazuje powinna to być szybka wygrana. Kolejny typ do kombinacji, osobiście gram Chorwatki w AKO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Ciekawy mecz w eliminacjach. ostatnio na turnieju w Europie wtopiłem na faworycie, który wszedł do turnieju jako LL. Dziś mecz Rybarikova - Giorgi. Wczoraj wycofała się Sharapova ( miała grać z Ostapenko) i automatycznie Rybarikova ( 1 rozstawiona w elimkach) wchodziła jako LL. Na livie poszedłem przy 1/3 w stronę Włoszki. Ryzykownie, ale czułem, że Rybarikova nie będzie gryzła korty ???? Ku przestrodze piszę by uważać na finałową rundę eliminacji!
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Nie jest tak, że automatycznie wchodzi jedynka tylko jeśli jest 1 miejsce - losują 2 spośród najwyżej rozstawionych które odpadły w ostatniej rundzie kwali, 2 miejsca - losują z 3 itp
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Słuszna uwaga. Źle zrozumianłem. Wchodzi bezpośrednio gdy miejsce w turnieju głównym zwalnia sie po zakończeniu eliminacji. Dopisało mi szczęście ???? Dzięki za zwrócenie uwagi i sprostowanie mojego błędu!
RULES WTA 2017 v. Lucky Losers
Lucky Losers are players who have lost in the final Qualifying
round or, if more Lucky Losers are required, those players who
have lost in the previous Qualifying round(s). Lucky Losers shall
be selected based on the WTA singles computer Rankings from
the week prior to the start of the Tournament (Special Rankings
are not considered). If there are no Main Draw vacancies before
the Qualifying has been completed, then the order of the Lucky
Losers shall be determined by their rankings in descending order.
If there is one vacancy in the Main Draw before Qualifying is completed,
then the order of the two (2) highest ranked Lucky Losers
shall be randomly drawn, and thereafter the order shall follow
the Lucky Losers’ rankings, unless there are two (2) or more withdrawals
at the time Qualifying is completed in which case the
44
PLAYERS
SECTION III - ENTRIES/WITHDRAWALS/DRAWS/SCHEDULING
45
PLAYERS
SECTION III - ENTRIES/WITHDRAWALS/DRAWS/SCHEDULING
size of the random draw will be the number of withdrawals plus
one (1). In the case where Lucky Losers from previous Qualifying
round(s) are included in the draw, they will be placed behind all
Lucky Losers who have lost in the final round of Qualifying.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
MARTIC - CEPEDE W TRZECIM SECIE 5/ 7. Cały mecz walka i MaRTIC prowadziła 5/3 w trzecim po czym przegrała na 17 piłek 14. Bez komentarza!
 
M 75

marmas

Użytkownik
To co odjebała Martic przekonywuje mnie do tego co od dawna wiem, NIE GRAĆ ŻEŃSKIEGO TENISA, To jest totalne nie porozumienie jedna jest lepiej wyru**ana przez chłopa wychodz i gra nagle cudownie, a druga nie dopieszczona i błaźni sie w 3 secie przegrywając 14 piłek grając z przeciętną zawodniczką z paragwaju, chyba że tam się wydarzyła jakas kontuzja, albo poszedł gruby hajs tego nie wiem.
Jednak kobieta to jest skomplikowany mechanizm
 
C 247

corner91

Użytkownik
T. Townsend - M. Puig
Typ: T. Townsend
Ako: 2.70
Buk: Forbet
Stawka: 4/10
Hej ja postanowiłem pograć na młodą utalentowaną i grającą na swojej ziemi Townsend.
Puig również młoda zawodniczka i pokazuje na tym turnieju iż rywalizować może z każdym. Jest to pierwszy mecz tych zawodniczek i nie bardzo wiadomo czego można się spodziewać. Ja jednak widzę spore Value w kursach i nie uważam aby młoda Amerykanka nie potrafiła sobie poradzić o dwa lata starszą zawodniczką z Puerto Rico. Ściany zawsze pomagają swoim zawodnikom i jestem nastawiony na to iż Townsend zagra dla swoich fanów i rozprawi się z Puig 2-1 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dabrowski/Ostapenko-Bertens/Flipkens 2-0
Dabrowski/Ostapenko 2.12 MarathonBet
✅✅✅
Nie rozumiem faworyzowania tutaj Kiki z Kirsten. Fakt, Holenderka w tej czwórce wydaje się być najlepszą deblistką, ale bez przesady. Gabi w tym roku potrafiła grać świetnie, szczególnie w parze z Xu. Ostapenko na razie wiele w poszerzonym korcie nie grała, jednak pamiętajmy, że ona długo w tourze nie jest i na razie stawia głównie na singla, co pokazało chociażby RG. Jednak jak już gra debla, to nie wygląda to źle. Dalej w pamięci mam pomeczowy wywiad Jeleny i Rachel Atawo, bodajże w Stuttgarcie, gdzie Amerykanka chwaliła swoją partnerkę mówiąc, że gra świetnie z końca kortu, a w połączeniu z typową deblistką, która swobodnie radzi sobie pod siatką jest czymś bardzo dobrym. Tutaj mamy podobnie, Gabi stawia praktycznie tylko na grę podwójną i takie umiejętności właśnie posiada. Kanadyjka ze swoją młodszą koleżanką pokazały się w poprzednim tygodniu w Toronto i trzeba przyznać, że wyszło im to nieźle. Potrafiły ograć Julkę Goerges i Olgę Savchuk oraz parę Hozumi/Kato. Dla mnie to wystarczający wyznacznik, żeby ocenić obecną grę pary i stwierdzić, że prezentuje się to bardzo ciekawie. Z drugiej strony Flipkens, która w parze z Domi odpadły już w pierwszym meczu, zaś Kiki nie grała debla od prawie miesiąca. Same mają tylko jeden wspólny mecz na AO i to wieki temu. Dla mnie faworytkami tutaj są Jelena z Gabi, więc kurs 2+ jest tutaj jak najbardziej godny zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Tsurenko-Pavlyuchenkova 2 @1.65
Anastasja Pavlyuchenkova notowała w Cincinnati naprawde niezłe wyniki w przeszlosci jak polfinal czy cwiercfinal. Wiamo tutaj bardzo cieplo i szybko, wiec taki tenis sie sprawdza. Ciezko mi to inaczej uzasadnic. Tsurenko od dluzszego czasu gra fajnie, ale jakos i tak sadze, ze na koncu wygra Pavlyuchenkova. Licze na dobry turnirj Rosjanki, bo w Toronto wpadla od razu z 2 rundzie na Karoline Pliskova, takze chetni by Rosjanka jakies mecze pograła uwazam.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
✅ GAVRILOVA - MLADENOVIC 1 @ 1,70 STS
Mladenovic w dołku. Pojedynek z Strycovą w Toronto obie przegrały, ale Australijka 2/1 po walce. H2H 1/2.
CEPEDE ROYG - PUTINTSEVA 2 @ 1,70 STS ✅
Cepede cudem wygrała wczoraj z Martic po bardzo długim meczu eliminacyjnym. Putintseva jej nie odpuści i zamęczy. Dziewczyna z Kazachstanu miała w Toronto 3 sety ze Sloan.

TSURENKO - PAVLYUCHENKOVA 2 @ 1,62 STS
⛔
Popieram typ mojego przedmówcy. Rosjanka prezentuje się przyzwoicie. Ma doświadczenie i ogranie. Powinna wygrać ???? Jak ja lubię tenis kobiecy..
Całość na AKO 4,68
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nie no super, że obie przegrały w Toronto, ale Australijka po walce, dlatego wygra z Mladenovic ????
Dodin 2.65 Totolotek
Ja rozumiem takie kursy na Bertens, gdyby grały na mączce czyli ulubionej nawierzchni Holenderki, ale rywalizujemy w Stanach na szybkich nawierzchniach, a to już zupełnie inna bajka, gdzie Bertens nigdy nie zachwycała, rok temu 3 porażki, w tym turnieju i kolejno w New Haven i US Open. W tym sezonie bilans na hardzie 4:7, na pewno będzie chciała się poprawić, ale na szybkich nawierzchniach nie jest już tak groźną zawodniczką jak na mączce. Fajny ten kurs na Dodin, ten sezon przyzwoity, małymi kroczkami pnie się w górę rankingu, dobry turniej w Waszyngtonie, gdzie przegrała po wyrównanym spotkaniu z Makarovą - późniejszą zwyciężczynią, i Francuska tenisistka prezentowała wysoki poziom gry. Dodin kreczowała w kolejnym turnieju w Toronto, ale mam nadzieję, że to nie była groźna kontuzja, tylko drobny uraz i będzie w pełni gotowa. Holenderka rozegra swój pierwszy oficjalny mecz na hardzie od Marca, tak jak mówiłem nie zachwyca na tej nawierzchni, więc duża szansa przed Dodin na zwycięstwo. Po takim kursie warto spróbować.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Nie no super, że obie przegrały w Toronto, ale Australijka po walce, dlatego wygra z Mladenovic ????

Dodin 2.65 Totolotek

Ja rozumiem takie kursy na Bertens, gdyby grały na mączce czyli ulubionej nawierzchni Holenderki, ale rywalizujemy w Stanach na szybkich nawierzchniach, a to już zupełnie inna bajka, gdzie Bertens nigdy nie zachwycała, rok temu 3 porażki, w tym turnieju i kolejno w New Haven i US Open. W tym sezonie bilans na hardzie 4:7, na pewno będzie chciała się poprawić, ale na szybkich nawierzchniach nie jest już tak groźną zawodniczką jak na mączce. Fajny ten kurs na Dodin, ten sezon przyzwoity, małymi kroczkami pnie się w górę rankingu, dobry turniej w Waszyngtonie, gdzie przegrała po wyrównanym spotkaniu z Makarovą - późniejszą zwyciężczynią, i Francuska tenisistka prezentowała wysoki poziom gry. Dodin kreczowała w kolejnym turnieju w Toronto, ale mam nadzieję, że to nie była groźna kontuzja, tylko drobny uraz i będzie w pełni gotowa. Holenderka rozegra swój pierwszy oficjalny mecz na hardzie od Marca, tak jak mówiłem nie zachwyca na tej nawierzchni, więc duża szansa przed Dodin na zwycięstwo. Po takim kursie warto spróbować.
Po kreczu w Toronto z Barty przy stanie 0/5 to odważnie. Chyba, że zakładasz krecz lub wygraną Oceane.
 
T 63

tacohemingway

Użytkownik
Kvitova-Kontaveit 2 @2.34 Efortuna
Obie zawodniczki popełniają mnóstwo UE. Kvitova rozegrała w tym roku tylko 4 mecze na kortach twardych widać że jest jeszcze daleko od swojej najlepszej formy. Za to młoda Kontaveit świetnie prezentowała się na kortach doszła do finału w Szwajcarskim Biel, w tym roku Estonka legitymuje się bliansem 18/5 na twardej gra bardzo agresywnie co dla Kvitowej może być dużym problemem ponieważ Czeszka nie najlepiej porusza się po korcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom