>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cincinnati - 14.08-20.08.2017

Status
Zamknięty.
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Gavrilova vs Kiki 2 @ 2.16 1xbet ⛔ Kiki już chyba nie wróci
Ja mam jakieś dziwne wrażenie, że Kiki dzisiaj o sobie przypomni. Typ ryzykowny, bo ostatnio ostry spadek formy, ale najwyższa pora wrócić na właściwe tory. Liczę, że będzie trzymać swój serwis bo co by nie było ma jeden z lepszych serwisów w WTA. Kiki bardzo potrzebuje odzyskać pewność siebie przed US Open i wydaję mi się, że o żadnym odpuszczaniu tutaj nie będzie mowy tylko da z siebie wszystko. Grać potrafi, mam nadzieję, że w głowie nic nie siedzi. Daria łatwą rywalką nie jest wiadomo, serca do walki jej nie brakuje, ale przy jej rozmiarach powinna mieć problem z przełamaniem Kiki, zakładając oczywiście, że serwis będzie hulać. Niedługo się przekonamy ale mam nadzieję, że Kiki IS BACK :cool:
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Keys vs Vandeweghe 1 @1,76 eFortuna ✅✅✅

W końcu poważny turniej u siebie dla Keys. Była rozgrzewka w postaci Stanford, a teraz czas na Cinncinati. W Stanford piękny turniej dla Keys i pokonała w finale dzisiejszą rywalkę. Liczę na podtrzymanie formy i znowu odesłanie z kwitkiem rodaczke. Keys od mniej więcej roku nie pokazywała nic szczególnego ale mam nadzieję, że już wszystko wraca na właściwe tory.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Bellis - Cornet (+5,5 gemów) 2 @1,76 ✅ Uni
Wiem jak gra ostatnio Cornet, ale te kursy na Bellis są za małe. Amerykanka to perełka, ale jeszcze nieokrzesana, minie sporo czasu zanim zacznie odnosić sukcesy - takie mam wrażenie. Francuzka przegrała niedawno z CiCi 3-6 2-6 w Stanford i dlatego znając mentalność Alize liczę na chęć rewanżu. Sporo w grze Cornet zależy od jej nastawienia. Bellis ostatni mecz przegrała gładko z Garcią, popełniała sporo niewymuszonyc błędów, uderzała bez przygotowania, nie wyglądała zbyt pewnie. 3-6 4-6 i bet na plus, Cornet może powalczyć, Bellis jest do ruszenia, zwłaszcza na bekhendzie.
Goerges w pojedynku z Radwańską wygląda dobrze po @2,28. Niemka odpoczęła, ostatnio jej forma zwyżkuje, wobec pasywnej postawy Polki ofensywne usposobienie Julii może okazać się kluczowe. Isia będzie przebijać, zmieniać tempo, zagrywać drop shoty, tyle, że jeśli Goerges utrzyma poziom to jeden, dwa forhendy i punkt. Kursy pewnie polecą, ale na razie ten mecz to dla mnie no-bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Radwanska vs J.Goerges. Isia 1.6 Milenium.
Isia po ograniu Coco i Babos zagrala piach z Wozniacki i zasluzenie odpadla z Toronto. Dzis jednak Goerges, ktora glowy nie ma za dobrej, h2h na korzysc Agi, Goerges jedyne mecze z graczami z Topu zagrala w finale z Makarova w Waszyngtonie,gdzie Makarova wygrala 2:1 a Julia przegrala swoj kolejny final. Potem przyszlo sie jej mierzyc z Bellis i rowniez przegrala 2:1. Mimo to Goerges gra tak jak zawsze, albo wejdzie i wygrana albo wyrzuca po autach i gra piach. Osobiscie uwazam,ze Aga zmaże plamę z Toronto i nie odpadnie juz w 1 rundzie. Z Wozniacki strasznie kiepsko siedzial Adze serwis a Woznaicki czytala jej każde zagranie. Goerges to nie Karo i nie bedzie tak regularna a jak Isia zagra tak jak z Coco czy Babos znow mozemy miec latwa wygrana 2:0 . Nie ma co oceniac Agi po jednym slabym meczu. Wolę wziac Polkę niz slaba psychicznie Julie. Umiejetnosci Julia ma ale glowy jej brak wiec Aga win.
0:2.
Ostapenko vs Krunic. Ostapenko wygra pierwszy set i mecz. 1.7 Milenium
Po takim kursie warto. Krunic gra piach, jest nierowna. Tutaj bedzie tenisowy gwałt.
Zgwałciła to Krunic Ostapenko. Cos mi sie wydaje,ze te obnizone loty przez Łotyszkę to moze sprawa dopingu ?? Errani tez zaczela slabo grac a potem ba- doping wykryty. Wychodziloby na to,ze Halep przegrala dwa finaly z zawodniczkami, ktore lypnely DOPINGA.

Sevastova vs Peng. Sevastova 1.9 Milenium.
h2h 3:0 Sevastova. Peng juz swoje lata ma 31. Ale nie chodzi o wiek. Pierwsza rzecz to wlasnie h2h, sevastovej lezy ta tenisistka. Druga rzecz: Peng po wygranym turnieju u siebie w Chinach spuscila z lotow, do tego w tym finale z Hibino wcale za pewnie nie wygladala. Wygrala doswiadczeniem i tym,ze Hibino wyrzucala wszystko na auty. Teraz sromotna porazka z Makarova, o ile Makarova gra niezle ostatnio , mimo to dac jej az 13 szans na break ? Kiepski procent wygranych punktow po pierwszym serwisie i jeszcze gorszy drugi pokazuje,ze jest zmeczona juz chyba sezonem. I dwa nie czuje sie pewnie. Sevastova przegrala z Osaka,ktora zagrala bardzo dobry turniej. W tym meczu Sevastova dala rywalce 6 okazji na breaka. Patrzac,ze Sevastova w koncu musi zaliczyc jakis lepszy turniej, okazja jest dzis na to spora z rywalka,ktora zna , z ktora sie jej dobrze gra,z ktora wygrywa i ktora ma rowniez lekki spadek formy. Regularniejsza Sevastova powinna dzis wygrac.
Moj i tak juz nadszarpniety honor uratowala Sevastova. 2:1.
Miala byc Cibulkova ale ten krecz Konjuh z Flipkens to moze byc zaslona dymna. Cibulkova moze i wygra z Konjuh ale sobie odpuszcze ten mecz bo obie graja piach, ANa jakies krecze odwala a Cibula za duzo bledow popelnia na serwisie i gra za slabo fizycznie.
Obawialem sie Cebuli a ta ladnie 2:1 poszla, po patologicznym meczu ale wygrana to wygrana.
Vesnina vs Garcia. Garcia 1.6 Milenium.
To juz bardziej mnie przekonuje po namysle Garcia. Francuzka przegrala tylko z Halep. Z Simona niezly pierwszy set, poźniej znow glowa wysiadla. Vesnine ogladalem z Barty i tam obie nie zachwycily mnie. Vesnina mnostwo prostych bledow, a Barty z nich skorzystala. Carolina byla zla na siebie z Halep bo psula na potege a pewnie sama wie,ze grac lepiej potrafi. Myslę,ze bedzie chciala sie tutaj odgryzc, udowodnic sobie,ze potrafi lepiej grac i powinna dzis zaczac od wygranej. Vesnina za duzo psuje i nie widzę by cokolwiek w jej tenisie mialo sie poprawic w tydzien. Martwi h2h bo Vesnina prowadzi 2:0, jednak Carolina wg mnie w lepszej formie i porusza sie po korcie zdecydowanie lepiej a sila uderzen dorownuje rywalce no i tak jak pisalem wczesniej Vesnina gra piach.
1:2. Vesnina.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Pikarafa, podoba mi sie ta Sevastova.. Czytalem, ,ze po Toronto Peng poleciala do Monachium na kontrolna wizyte w sprawie kolana.. Tylko dlaczego kurs na sevastova rosnie.. Mam zle doswiadczenia jak cos mi sie bardzo podoba, bo czesto po mordzie dostaje za to ;)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Pikarafa, podoba mi sie ta Sevastova.. Czytalem, ,ze po Toronto Peng poleciala do Monachium na kontrolna wizyte w sprawie kolana.. Tylko dlaczego kurs na sevastova rosnie.. Mam zle doswiadczenia jak cos mi sie bardzo podoba, bo czesto po mordzie dostaje za to ;)
Czesto jest tak,ze jak kurs rosnie to ten zawodnik wygrywa. buki po prostu robia zamieszanie. Jak nie jestes pewien typu to go nie bierz, tenis to nie jest czysty sport, to jest byznes jak kazdy inny, tylko na swiatowa skale.
Sevastova nie gra tego co np. jakis miesiac temu wstecz ale tenis Peng ostatnio slabizna wieksza wiec stad ten typ.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Pikarafa, oczywiscie, nie zawsze jak kurs rosnie, to w dobrym kierunku ostatecznie. Ale czasami to cos znaczy. Ja mam nadzieje, ze ludzie sugeruja sie nawierzchnia. Ale w Dubaju warunki byly troche podobne i Peng nie dala rady..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Pikarafa, oczywiscie, nie zawsze jak kurs rosnie, to w dobrym kierunku ostatecznie. Ale czasami to cos znaczy. Ja mam nadzieje, ze ludzie sugeruja sie nawierzchnia. Ale w Dubaju warunki byly troche podobne i Peng nie dala rady..
Moze to byc tez tak zwana mina bukow.. 3 razy wygrala Sevastova na 3 spotkania i moze dzis przegra i stad ten spadek.. Moze Peng odpuscila Toronto i jest gotowa do tego meczu i turnieju dlatego spada.. Mnostwo jest teorii. Ja jednak uwazam, ze cos jest nie tak z forma Peng.. Tak samo jak bylo widac po Rogerze,ze cos nie trybi w jego grze w poprzednim turnieju i widzimy,ze kontuzja plecow znowu wyskoczyla..
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Pikarafa, to przez kolano, ona ma problemy a koscmi od dawna, osteoporoza, juz przerywala kariere przez to i teraz dopiero rok temu chyba wrocila, troche pograla i znowu ja dopada, w Nanchang juz miala kolano zaplastrowane.
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Czesto jest tak,ze jak kurs rosnie to ten zawodnik wygrywa. buki po prostu robia zamieszanie. Jak nie jestes pewien typu to go nie bierz, tenis to nie jest czysty sport, to jest byznes jak kazdy inny, tylko na swiatowa skale.
Sevastova nie gra tego co np. jakis miesiac temu wstecz ale tenis Peng ostatnio slabizna wieksza wiec stad ten typ.
Tu masz racje. Jak kursy idą do góry przed mczem też czuje podstęp i daje odwrotnie i przeważnie wygrywam ( buki to oszuści robią ludziom wode z mózgu)
Teraz tak widze z kursami na Radwańską lecą kursy i czekam aż przed meczem zagram
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tu masz racje. Jak kursy idą do góry przed mczem też czuje podstęp i daje odwrotnie i przeważnie wygrywam ( buki to oszuści robią ludziom wode z mózgu)
Teraz tak widze z kursami na Radwańską lecą kursy i czekam aż przed meczem zagram
Buki z tymi kursami sie bawią jak chcą. Liczę,ze Isia mimo spadkow kursu znow ogra Julie, bo Julia za malo regularna a Isia wie jak z nia grac.. Z Wozniacki nie funkcjonowal serwis.. Dzis wiekszosc od serwisu Agi bedzie zalezec , jak nie bedzie wchodzil jej serwis to Goerges bedzie ladowac bomby, jednak tutaj liczę na ten h2h i mądra gre Agi. W meczu zobaczymy jaki scenariusz nam obie panie zaprezentują. Mimo wszystko liczę dziś na Age i, ze nie zagra takiego piachu jak z KAro, bo sie skonczy 0:2.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
To dobry Ostapenka gwałt xD chyba odwrotnie ostapenka, wygrała jakiś tam turniej, i ludzie robią z niej dobrą zawodniczke?
auty po 2-3 metry, co zepsuta piłka dyskusja jak janowicz.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
No jak tak patrzę dzisiaj na Ostapenko to aż żywnie mnie boli, że ktoś taki jest w stanie wygrać Szlema. Regularność poziom Fernando Verdasco czy Fabio Fognini, ale nawet gorzej, bo oni dwaj technicznie są bardzo dobrzy, a ona nie prezentuje sobą praktycznie nic, umie jedynie uderzać piekielnie mocno piłkę. No, ale co się dziwić, jak w dzisiejszym żeńskim tenisie liczy się to kto kogo zdominuje fizycznie i można wygrywać szlemy robiąc w meczu po 50 niewymuszonych błędów.
 
P 184

proosty

Użytkownik
Radwanska vs J.Goerges. Isia 1.6 Milenium.
Isia po ograniu Coco i Babos zagrala piach z Wozniacki i zasluzenie odpadla z Toronto. Dzis jednak Goerges, ktora glowy nie ma za dobrej, h2h na korzysc Agi, Goerges jedyne mecze z graczami z Topu zagrala w finale z Makarova w Waszyngtonie,gdzie Makarova wygrala 2:1 a Julia przegrala swoj kolejny final. Potem przyszlo sie jej mierzyc z Bellis i rowniez przegrala 2:1. Mimo to Goerges gra tak jak zawsze, albo wejdzie i wygrana albo wyrzuca po autach i gra piach. Osobiscie uwazam,ze Aga zmaże plamę z Toronto i nie odpadnie juz w 1 rundzie. Z Wozniacki strasznie kiepsko siedzial Adze serwis a Woznaicki czytala jej każde zagranie. Goerges to nie Karo i nie bedzie tak regularna a jak Isia zagra tak jak z Coco czy Babos znow mozemy miec latwa wygrana 2:0 . Nie ma co oceniac Agi po jednym slabym meczu. Wolę wziac Polkę niz slaba psychicznie Julie. Umiejetnosci Julia ma ale glowy jej brak wiec Aga win.
Ostapenko vs Krunic. Ostapenko wygra pierwszy set i mecz. 1.7 Milenium
Po takim kursie warto. Krunic gra piach, jest nierowna. Tutaj bedzie tenisowy gwałt

sory ale musiałem skomentować i od razu bez spiny bo sam grałem na Ostapenko haha
ale wiedziałem, że jak widzę coś w styku &quot; tenisowy gwałt&quot; to ZAWSZE PRZECIWKO ???? ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Radwanska vs J.Goerges. Isia 1.6 Milenium.
Isia po ograniu Coco i Babos zagrala piach z Wozniacki i zasluzenie odpadla z Toronto. Dzis jednak Goerges, ktora glowy nie ma za dobrej, h2h na korzysc Agi, Goerges jedyne mecze z graczami z Topu zagrala w finale z Makarova w Waszyngtonie,gdzie Makarova wygrala 2:1 a Julia przegrala swoj kolejny final. Potem przyszlo sie jej mierzyc z Bellis i rowniez przegrala 2:1. Mimo to Goerges gra tak jak zawsze, albo wejdzie i wygrana albo wyrzuca po autach i gra piach. Osobiscie uwazam,ze Aga zmaże plamę z Toronto i nie odpadnie juz w 1 rundzie. Z Wozniacki strasznie kiepsko siedzial Adze serwis a Woznaicki czytala jej każde zagranie. Goerges to nie Karo i nie bedzie tak regularna a jak Isia zagra tak jak z Coco czy Babos znow mozemy miec latwa wygrana 2:0 . Nie ma co oceniac Agi po jednym slabym meczu. Wolę wziac Polkę niz slaba psychicznie Julie. Umiejetnosci Julia ma ale glowy jej brak wiec Aga win.
Ostapenko vs Krunic. Ostapenko wygra pierwszy set i mecz. 1.7 Milenium
Po takim kursie warto. Krunic gra piach, jest nierowna. Tutaj bedzie tenisowy gwałt
sory ale musiałem skomentować i od razu bez spiny bo sam grałem na Ostapenko haha
ale wiedziałem, że jak widzę coś w styku &quot; tenisowy gwałt&quot; to ZAWSZE PRZECIWKO ???? ????

Dejse spokoj .. Chyba zakoncze kariere typera tenisa i spadam na forum pilkarskie. Piłka mi wchodzi czesciej z fajnymi kursami, tenis to jest byznes ale bukow, oplaca sie grac typy przeciw logice np. Anderson ogra po 1.3 Dolgo bo w formie: olać to brac Dolgo po 3.0 etc albo Krunic po 2.6 albo Goerges po 2.4 ..
To co moze Townsend po 5.9 ??? Nie no takiej promocji buki chyba nie zrobia .. Albo Bertens vs Konta Bertens po 3.1 ?? Wybierac smialo ;) No i jeszcze bym zapomnial Haddad Maia po 4.3, tu buki mowia,ze brazylijka nie da rady wiec pewnie ogra Muguruze ? typy przeciw logice -lubie to.
 
P 184

proosty

Użytkownik
Dejse spokoj .. Chyba zakoncze kariere typera tenisa i spadam na forum pilkarskie. Piłka mi wchodzi czesciej z fajnymi kursami, tenis to jest byznes ale bukow, oplaca sie grac typy przeciw logice np. Anderson ogra po 1.3 Dolgo bo w formie: olać to brac Dolgo po 3.0 etc albo Krunic po 2.6 albo Goerges po 2.4 ..
To co moze Townsend po 5.9 ??? Nie no takiej promocji buki chyba nie zrobia .. Albo Bertens vs Konta Bertens po 3.1 ?? Wybierac smialo ;) No i jeszcze bym zapomnial Haddad Maia po 4.3, tu buki mowia,ze brazylijka nie da rady wiec pewnie ogra Muguruze ? typy przeciw logice -lubie to.
no wiesz gdyby to było takie proste, że te mniejsze wchodzą zawsze to byłaby bajka ale to co się ostatnio dzieje to mimo mojej krótkiej (kilkuletniej ) kariery to chyba przesada ???? chyba, że po prostu to mi nic nie wchodzi praktycznie i temu &quot;płaczę&quot;..... ja polecam pewniaczka na dziś , naszą Madzię ! &quot; wygra na bank&quot;

ps . nie zdziwię się jak Townsend wygra ;p
 
C 247

corner91

Użytkownik
Giorgi - Gavrilova
Typ: Giorgi
Ako: 1.98
Buk: Fortuna
Stawka: 4/10

Faworyzowanie Gavrilovei w meczu z Giorgi, która na tą chwilę jest w wysokiej formie to dla mnie spore zaskoczenie. Nie mamy wcześniejszych meczu obu pań na twardej stąd być może jakaś nie wiadoma i wprowadzanie nas w błąd. Dla mnie najważniejsze informacje to aktualna forma obu pań i jak się przyjrzeć to Gavrilova przegrywa mecze z tymi lepiej stojącymi w rankingu WTA natomiast Giorgi utrzymuje wosoką formę i dla mnie kursy w okolicach dwójki to spore Value.
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Chyba zakoncze kariere typera tenisa i spadam na forum pilkarskie.
Ale w piłce nie jest wcale wiele lepiej.
Jest powiedzmy mecz znanej drużyny z jakimiś amatorami.
Wiadomo, faworyt jest i wszyscy niby są go pewni.
No to sobie myślę, panowie, jesteście lepsi, nie możecie z nimi przegrać, to się po prostu nie mieści w głowie.
Czyli, co stawiamy na faworyta?
No nie, to wciąż zbyt duże ryzyko...
No dobra, panowie faworyci, dobra, nie będę od was wymagał zbyt wiele, proszę strzelcie tylko 1 bramkę. Tak, jedną jedyną, chyba tyle to potraficie zrobić co? Reszta meczu mnie już kompletnie nie interesuje, bo taki mam bet. Strzelcie po prostu tego jednego pie...go gola, a potem wcale nie musicie wygrywać, możecie sobie zremisować nawet.
Na tym nie koniec, panowie faworyci, możecie nawet sobie przegrać ten cały mecz, tylko błagam strzelcie minimum 1 gola ????
No i co, strzelili ?
A gdzie tam ????
Tak to wygląda często w piłce...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom