>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cincinnati - 14.08-20.08.2017

Status
Zamknięty.
A 498

adziu32

Użytkownik
Abanda - Goerges 1 @3.95 FORTUNA
Przy takim kursie warto spróbować. Abanda to jedna z bardzo perspektywicznych tenisistek - dała się poznać z dobrej strony na Wimbledonie gdzie minimalnie po zaciętym meczu uległa Ostepenko. Tutaj w Cincinati ograła już trzy rywali - Linette, Doi, Wichłancewę. Ten mecz będzie okazją do rewanżu - Abanda przegrała z Niemką w Waszyngotnie 4-6 4-6 w tamtym meczu Julia grała bardzo pewnie, Abanda przy serwisie Niemki nie mogła wiele zdziałać. Tym razem liczę na ugranie choćby seta przez Kanadyjke i może i meczu dla niej.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Kasatkina vs Keys 1 (+4.5 handicap) @ 1.81 1xbet ⛔ niesamowicie Madison siadają te piłki, ciekawe na jak długo
Ja rozumiem, że Madison w gazie, gra u siebie, forma wróciła i wszystko super. Nie uważam natomiast, żeby Daria była aż tak słaba, żeby nie pokryła takiego handi z Amerykanką, która potrafi hurtowo walić po autach. Madison to typowa strzelba i albo siada albo nie siada. Coś Madison ostatnio za dobrze idzie, a ja osobiście nie wierzę w jej regularność, więc idę w stronę Kasatkiny.
Svitolina vs Tsurenko 2 ( + 4.5 handicap) @ 2.25 1xbet ⛔
Ukrainka dopiero co wygrała, w pięknym stylu, turniej w Toronto. Teraz przyjechała do USA i pewnie liczy na kolejny sukces. Trzeba jej przyznać, że sezon ma rewelacyjny, parę turniejów już ma na koncie, ale chyba pora odrobinę odpocząć przed US Open. Nie broni żadnych punktów za zeszły rok więc czemu miałaby dalej wypruwać sobie żyły. Tsurenko potrafi świetnie zagrać jak ma dzień. Wali mocno i precyzyjnie, a ja liczę, że dzisiaj Svitolina nie będzie tak chętnie biegać do wszystkiego.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Kasatkina vs Keys 1 (+4.5 handicap) @ 1.81 1xbet

Ja rozumiem, że Madison w gazie, gra u siebie, forma wróciła i wszystko super. Nie uważam natomiast, żeby Daria była aż tak słaba, żeby nie pokryła takiego handi z Amerykanką, która potrafi hurtowo walić po autach. Madison to typowa strzelba i albo siada albo nie siada. Coś Madison ostatnio za dobrze idzie, a ja osobiście nie wierzę w jej regularność, więc idę w stronę Kasatkiny.
Madison nie jest regularna i trudno się z tym nie zgodzić, ale Kasatkina nie potrafi grać właśnie z takimi strzelbami. Według mnie różnie może być z tym handi. Zależy kto zacznie od serwisu, bo już 6-4 6-3 eliminuje to handi, a wtedy wystarczy po jednym przełamaniu, jeżeli od serwisu zacznie Amerykanka. Kasatkina ostatnio przeciętnie, młoda zawodniczka, chociaż zgodzę się tutaj z tym, że jej nie doceniają.
 
S 431

strike

Użytkownik
WTA Cincinnati
Kasatkina D. vs Keys M.
Madison wraca do formy, gra u siebie i jest o poziom wyżej niż Daria. Jeżeli będzie trafiać powinna wygrać to spotkanie bez problemów.
Sevastova A. vs Vinci R.
Łotyszka dobry sezon, ostatnio miała słabszy okres ale wydaje się, że powoli wraca do formy. Vinci bez formy, Sevastova powinna wygrać.
Typ:
Keys + Sevastova @ 2,12 fortuna ✅
stawka: 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie uderzajcie w debel Ostapenko/Dabrowski bo Makarova ledwo co juz chodzila cala czerwona na twarzy wiec jest ogromna ugrac seta przez nich kurs 2,42 ze seta mecz 4.45 sama Vesnina nie da rady wygrac meczu chyba ze Makarova bedzie walic asy jak bedzie serwowac wiec albo sprzedadza mecz albo oddadza walkowerem bo w koncu wygral
Efortuna bukmacher ????
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Stephens-Makarova 1 @1.55
Sloane Stephens jest chyba tak glodna gry, po tylu straconych miesiacach, ze nei bedzie sie oszczedzac wydaje mi sie. Forma Makarovej tez poszla do gory. Rosjanka wygral nawet turnie jw Waszyngtonie, ale Stephens jednak po ubieglotygodniowym polfinale w Toronto to bylo jeszcze wieksze zaskoczenie in plus. Naprawde Amerykanka na razie imponujaco pokonala Safarova i Kvitova. Makarova ograla Kerber, ale wiadomo, ze Miemka jest cieniem zawodniczki i jej wyniki sa dalekie od ych ubieglorocznych. Mecz grany widze jak ostatnii, wiec to tez zdaje sie byc podporzadkowan pod zawodniczke z USA, wiec stawiam, ze Stephen bedzie chciała sie połasic o kolejny wynik.
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Stephens-Makarova 1 @1.55
Sloane Stephens jest chyba tak glodna gry, po tylu straconych miesiacach, ze nei bedzie sie oszczedzac wydaje mi sie. Forma Makarovej tez poszla do gory. Rosjanka wygral nawet turnie jw Waszyngtonie, ale Stephens jednak po ubieglotygodniowym polfinale w Toronto to bylo jeszcze wieksze zaskoczenie in plus. Naprawde Amerykanka na razie imponujaco pokonala Safarova i Kvitova. Makarova ograla Kerber, ale wiadomo, ze Miemka jest cieniem zawodniczki i jej wyniki sa dalekie od ych ubieglorocznych. Mecz grany widze jak ostatnii, wiec to tez zdaje sie byc podporzadkowan pod zawodniczke z USA, wiec stawiam, ze Stephen bedzie chciała sie połasic o kolejny wynik.
Uważałbym na ten mecz i na pewno w obecnej sytuacji moim zdaniem nie ma value w graniu na Sloane za 1,5. Makarova jak pisałeś też jest w formie,walczy o każdą piłkę i w tej konfrontacji nie będzie łatwą przeciwniczką dla amerykanki. Wczoraj co prawda śliznęła się z przeciętną ostatnio Kerber, ale pokonanie przez Sloane Kvitovej, która też formą nie grzeszy ( powinna już polecieć z Kontaveitt ) to też żaden wyznacznik. Kurs wystawiony &quot;typowo&quot; do grania na Stephens, ale dla mnie aż taką faworytką nie jest. No-bet, a jeśli grać to Makarova +3,5 1.93 ✅Marathonbet. Nie ździwi mnie też Makarova 2-0 4.30 ⛔ Marathonbet . Pozdrawiam
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Khamilos, masz sporo racji. Makarowa na pewno jest w formie i bardzo jej sie chce, wczoraj wydarla to zwyciestwo zebami na czworakach. Pytanie czy dzisiaj da rade ciagnac dalej..
Co do Stephens to Kvitova miala znowu bol uda, takze nie byla godna przeciwniczka dla Stephens w ogole.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Makarova zajechana jak kon o westernie. Nie zmienia to faktu ze 1 set spokojnie moze wygrac ale potem siadzie a wiec Makarova 1 set/ Stephens mecz 7.50 forbet wyglada idealnie
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
STEPHENS VS. MAKAROVA 1 @ 1,55 STS ✅

Makarova trzeci turniej z rzędu plus debel. Nie da rady. Może być krecz. Sloan w gazie wygrała w ostatnim tygodniu z Kerber na luzie i z Safarovą dwa razy a Makarova w trzech setach dostała w Toronto !

SEVASTOVA VS. HALEP 2 @ 1,25 STS ✅

Halep zamęczy Sevastovą regularnością. Sevastova zbyt pasywna by wygrać. Ostatnie 3 pojedynki dla Halep. Łotyszka ostatni raz wygrała w 2011 roku.

MUGURUZA VS. KEYS 2 @ 1,72 STS ⛔ Trzy meczowe i potem kontuzja mózgu KEYS.

Keys faworytką do wygrania całego turnieju. Miała tydzień przerwy, a Hiszpanka 3 turniej z rzędu. Poza tym H2H 0/3. Dwa tygodnie temu grały razem z wiadomym skutkiem.

BARTY VS. WOZNIACKA 2 @ 1,50 STS ✅

Barty grała eliminacje, gra debla i długo grała w Toronto a wszyscy wiedzą , że Karolina biega maratony i bardzo przyzwoicie ostatnio gra.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
STEPHENS VS. MAKAROVA 1 @ 1,55 STS

Makarova trzeci turniej z rzędu plus debel. Nie da rady. Może być krecz. Sloan w gazie wygrała w ostatnim tygodniu z Kerber na luzie i z Safarovą dwa razy a Makarova w trzech setach dostała w Toronto !

SEVASTOVA VS. HALEP 2 @ 1,25 STS

Halep zamęczy Sevastovą regularnością. Sevastova zbyt pasywna by wygrać. Ostatnie 3 pojedynki dla Halep. Łotyszka ostatni raz wygrała w 2011 roku.

MUGURUZA VS. KEYS 2 @ 1,72 STS

Keys faworytką do wygrania całego turnieju. Miała tydzień przerwy, a Hiszpanka 3 turniej z rzędu. Poza tym H2H 0/3. Dwa tygodnie temu grały razem z wiadomym skutkiem.

BARTY VS. WOZNIACKA 2 @ 1,50 STS

Barty grała eliminacje, gra debla i długo grała w Toronto a wszyscy wiedzą , że Karolina biega maratony i bardzo przyzwoicie ostatnio gra.
granie samych faworytek? nie polecam:-(
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Konta vs Cibulkova. Konta 2:0 1.86 Fortuna.
Typ bardziej przeciw Cebuli. Styl ofensywny Konty kontra przebijanie i slaby serwis Dominiki nie wrozy wyrownanego meczu. Konta niezle sie zaprezentowala z Kiki wygrywajac z nia gladko 2:0. Cebula wg mnie jest pod forma i stad ten typ. Dla mniej ryzykownych Konta wygra mecz po 1.37.
Pliskova vs Giorgi. Pliskova 1.23 Fortuna
Mały kurs ale powinien wejść. Giorgi ograla Rybarikova i Gavrilova wiec w koncu jakies dwie fajne wygrane. Jednak dzis lub jutro ( zaczelo padac w Cincinatti) górą wg mnie bedzie Karolina. Pliskova na wlasne zyczenie wyleciala z Toronto przegrywajac z Wozniacki,jednak tutaj po tym jak ogra Karolina Camille, w nastepnej rundzie bedzie mogla zrewanzowac sie dunce.
Regularnosc + to,ze Pliskova z meczu na mecz wyglada coraz lepiej zwiastuje zwyciestwo zarowno z Giorgi jak i w nastepnej rundzie z Carolina. jestem ciekaw kursow na kolejny mecz.
2:1 Pliskova.
Ciekawie tez zapowiada sie druga cwiartka. Halep czeka na Konte. Halep bez formy panowie. Mecz ze Sevastova to pokazal dobitnie,ze Simona nie czuje twardych kortow wgle jak narazie, a Konta dawno nic nie wygrala, gdy ogra Cebule a wg mnie ją ogra, to znow powinna być górą, tak jak to mialo miejsce na Wimbledonie, tez jestem ciekaw kursow na ten cwiercfinal.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Oglada ktos mecz Barty-Wozniacki? Wozniacki taka mocna czy Barty dzisiaj bez sil biega
Ogladalem ostatnio obie tenisistki w akcji.. Wozniacki gra swoj tenis, lepsza technika, Barty ma braki na Backhandzie, jak ogladalem ja z Vesnina to tam bylo widac,ze technicznie backhand slabizna, poruszanie sie po korcie nie najlepsze, jedynie serwis ratowal, dzis musiala przegrac z swietnie poruszajaca sie po korcie i regularna Karo.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Konta vs Halep. Konta 1.9 lub Konta 2:0 2.87 FORTUNA
Dla mnie Konta dzis wygra. Simona nie imponuje forma, dawno jej nie widzialem w tak slabej formie. Konta to agresywna zawodniczka, w Toronto odpadla po walce z Makarova, ktora jest w gazie. Na twardych kortach ograla Simone dwa razy oraz na Wimbledonie w tym roku. Ale to no matter... Simona w mega slabej formie, ograla Sevastova bo tej sie mozg wylaczyl i wyrzucala wszystko w auty. Zagrania Simony czasem w pol siatki lecialy, jestem fanem jej tenisa i Jej ale Konta dzis powinna Halep ze swoja agressiv game ograc.
2:0 Halep. Tu tez sie naciąłem.

Dlaczego takie duze kursy na makarova ?? Stephens wyszedl jeden turniej.. W kolejnym przebijaka Wozniacki ograla ja na luzie 2:0 a teraz trafia na Makarova,ktora gra agresywnie i jest w formie. Set dla Makarovej po 1.57 Fortuna chyba realny ?
1 set dla Makarovej, podoba mi sie jej gra przed US, dziewczyna namiesza jak jej presja nie przerosnie.
Fajnie tez wyglada Svitolina na 2:0 z Goerges po 1.7 Fortuna.
Goerges nie wygląda źle w tym turnieju. Do tego wygrala w Fed Cup seta ze Svitolina,ale tu bedzie inny mecz. Julia znow przegra mecz w swojej glowie. Ile razy juz to robila w meczach o ciut wieksza stawkę, do tego nie jest tak regularna jak jej rywalka no i Svitolina w formie, wiec rywalki maja sie czego bac. Dla mniej odwaznych Svitolina win po 1.29 Fortuna.
2:0 Goerges. Wytrzymala psychicznie, a chodzily po glowie overy lub set po 1.98 dla niemki, lecz poszedlem w jej slaba psychike a tu niespodzianka.. Przyjdzie US i tam niemka pokaze to co miala dzis pokazac, slabą głowę i gre.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Goerges-Stephens 2 @1.62
A to jeszcze raz poprawie na Stephens. Argumenty takie same. Amerykanka stracila tak duza czesc seoznu, ze teraz po prostu gra. Z drugiej strony to Goerges tez gra bardzo duzo, bo ona jeszcze przed duetem Toronto-Cincinnati, grala przeciez finaly w Bukareszcie i Waszyngtonie. Ibydwie zawodniczki w dobrej formie i obydwie rozgrywaly swoje zalegel mecze dzisiaj. Goerges pokonala Svitoline, ale tez biore poprawke na ten mecz po wygranym turnieju w Toronto przez Svitoline. Potencjal jednak wciaz wydaje mi sie wiekszy u Amerykanki i probuje dzis po raz drugi w kierunku Amerykanki. Tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Slo Stephens czeka na rywalkę w półfinale, pierwsza para jest już znana.
Pliskova - Muguruza 1 @1,60 ⛔

Kursów na mecz jeszcze nie znalazłem, być może już w jakimś buku są, jednak nawet wnikliwie nie szukałem bo zawsze wolę sam sobie ocenić szansę i skonfontować to z oceną bukmachera.
Pliskova poczyniła bardzo duży progres, to tak ogólnie rzecz ujmując. Ma potencjał ogromny, tyle, że czasami jedno nieudane zagranie sprawia, że cały plan Czeszki się sypie. Tak było w meczu z Karo Wozniacki w Toronto, przez większą część pojedynku Pliskova prowadziła, ganiała Dunkę, robiła co chciała, by ostatecznie przegrać w fatalnym stylu. W Cincinnati jest inaczej, choć oczywiście nie oznacza to, że Czeszka będzie tak grać do końca. Niemniej tylko mały przestój w drugim secie z Giorgi - to można zarzucić najlepszej rakiecie WTA, reszta musi budzić podziw. Gładki win z Wozniacki, która nie grała najlepiej, aczkolwiek to Pliskova była w tym meczu &#39;level up&#39;. Serwis i pierwsze uderzenie po returnie to budulec gry Czeszki. W Cincinnati wygląda to znakomicie.
Muguruza fajnie pogrywa, jestem jej fanem. Po Wimblu naturalnie spuściła z tonu, często wpada na piłkę, zawodzi timing. Wygrane z Madison i Svetą po wyrównanych meczach. Muguruza to przyszła top1, nie mam co do tego wątpliwości. Obecnie jednak dyspozycja fizyczna Garbine może nie być najwyższa, jeszcze nie tak dawno miała problemy z kolanem, rozegrała dwa długie pojedynki - to może choć nie musi odbić się na jej grze. H2H 6-1 Pliskova i to znaczący argument, choć statsy nie grają. Obie mocno bijące, a wiadomo nie od dziś, że jeśli &#39;Muggsy&#39; da się zdominować to w zasadzie traci wszelkie atuty. Kolejna ważna rzecz - Karo broni tytułu, przed sezonem grała tu znakomity tenis. Krótko konkludując, dla mnie ten mecz bierze &#39;Plisko&#39;, spodziewam się @1,65-@1,75 na jej win.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom