>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cincinnati - 14.08-20.08.2017

Status
Zamknięty.
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Halep-Stephens 1 @1.44 1xbet
Simona wczoraj w dobrym stylu wygrała w pojedynku, w którym wielu skazywało ją na porażkę. Pokonała dość pewnie w dwóch setach Kontę 6-4 7-6 (1). Dzisiaj rywalką Rumunki będzie reprezentantka gospodarzy, Sloane Stephens, która w półfinale odprawiła Niemkę Georges 6-1 7-6 (3).
W bezpośrednich spotkaniach 4-2 na korzyść Simony. Ostatnie trzy pojedynki wygrane przez Rumunkę, w tym dwa na kortach twardych. Ostatnio dwa tygodnie temu na kortach w Washington, gdzie Halep pokonała przeciwniczkę w dwóch setach 76 60, w drugim secie nie dając rywalce najmniejszych szans nawet na wygranie gema. Na tym poziomie to naprawdę wyczyn godny pochwał. Nie najlepiej też świadczy o psychice Amerykanki, która po przegranym TB totalnie oddała kolejnego seta.
W dzisiejszym pojedynku spodziewam się co prawda bardziej zaciętego spotkania, być może nawet rozstrzygnięcie padnie dopiero po rozegraniu trzech setów. Uważam jednak, że po wczorajszym pewnym zwycięstwie waleczna Rumunka dzisiaj ponownie wygra i zostanie finalistką turnieju, w którym prawdopodobnie zmierzy się z Pliskovą, ubiegłoroczną zwyciężczynią turnieju, która o finał zagra z Hiszpanką Muguruzą.
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Chyba nigdy jeszcze szanse nie były tak wyrównane...
Ale z jakiej racji Halep na początku, wszystko wskazuje na Plisko... albo Mugu...
Panowie, pomóżcie wybrać ten właściwy typ ????
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Przyjrzyjmy sie blizej tym zawodniczkom.
Stephane Sloane - najnizej sklasyfikowana z calej czworki - 158 miejsce w rankingu WTA. DO turnieju dostala sie z dzika karta. Przygladajac sie wynikom tenisistki zauwazyc mozna, ze to typowa tenisistka osiagajaca praktycznie najlepsze rezultaty na swoich kortach, w USA. W tym roku dwa dobre wystepy, bo za takie mozna uznac juz polfinal w Cincinnati, a tydzien temu w Canadian Masters odpadla wlasnie na tym etapie rozgrywek z &quot;nasza&quot; Karolina Wozniacki. Wczesniej pokonujac Petre Kvitowa, Lucie Safarova (w Cincinnati takze je pokonala) czy niedawna liderke rankingu Kerber. Uwazam, ze dzisiaj Halep bedzie dla niej przeszkoda, ktorej nie przeskoczy.
Muguruza Garbine - ubiegloroczna polfinalistka. Na drodze do finalu stanela... Pliskova, z ktora Hiszpanka przegrala wyraznie 16 36. Po wygraniu Wimbledonu na kortach trawiastych, Garbine wyraznie szuka swojego rytmu na amerykanskich, twartych kortach. Polfinaly w Stanfort i obecnie w Cincinnati oraz cwiercfinal w Canadian Masters to nie sa rezultaty, ktore moglyby satysfakcjonowac 6 rakiete swiata. Co gorsza, juz dzisiaj po drugiej stronie siatki stanie Czeszka, Karolina Pliskova, rozstawiona z jedynka i obronczyni tytulu. Dla mnie Muguruza nie jest faworytka w tym spotkaniu, ale jednoczesnie po pokonaniu Czeszki w finale dawalbym jej juz jakies male szanse na ostateczny sukces i tytul. Wiec... ;)
Halep Simona - skazywana na porazke w poprzednim meczu z Johanna Konta, bez wiekszych problemow pokonala rywalke i zeszla z kortu osiagajac wynik 64 76. To na pewno wzmocnilo Rumunke, ktora dzisiaj spotka sie ze statystycznie najslabsza tenisistka z calej czworki, ktora pozostala w turnieju - Sloane Stephens. Jak juz podawalem wczesniej, uwazam ja za zdecydowana faworytke i Halep powinna &quot;spokojnie&quot; awansowac do finalu. Przewiduje, ze spotka sie w nim z Pliskova, z ktora ma bardzo korzystny bilans bezposrednich spotkan 6-2. Jednak gdyby na przeciw niej stanela Muguruza, to dla mnie szanse na wygrana sa juz 50/50. Bilans bezposrednich spotkan od 2014r na 1-2 na niekorzysc Simony. Czy Halep ma szanse na triumf? Moim zdaniem calkiem realny.
Pliskova Karolina - Czeszke czeka dzisiaj ciezki pojedynek z Muguruza. Nie spodziewam sie tutaj szybkiego zakonczenia spotkania, calkiem realne trzy zaciete sety. Ostatecznie przewiduje jednak wygrana Karoliny, chociaz dla mnie mecz nie do grania, chyba, ze na live. Pliskova to obronczyni tytulu, wiec pmotywacji na pewno jej nie zabraknie. Lubi tutaj grac. W tym roku naprawde dobre wystepy i widac, ze jest &quot;w gazie&quot;. Jednak... zdarzaja sie jej slabsze momenty w spotkaniach. Przycisnieta przez rywalke zaczyna sie gubic i denerwowac. Zarowno Hiszpanka jak i Rumunka slyna z zacietosci i agresywnej, mocnej gry. To beda na pewno ciekawe spotkania, typu lepiej ogladac niz typowac. Czu Karolina wygra turniej i obroni tytul? Ma na to szanse, ale przed nia dwa naprawde bardzo ciezkie spotkania. Juz dzisiaj moze zostawic sporo sil na korcie a wcale nie jest pewne, ze wygra...
Na tym etapie, patrzac na kursy na wygrana w calym turnieju gralbym Halep oraz drobniej Muguruza. Halep po prostu ma dzisiaj najlatwiejsze spotkanie a wczorajsza wygrana na pewno ja wzmocnila.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Pliskova vs Muguruza over 21.5 @ 1.83 1xbet

Zdecydowanie pobieram tu over. Czeszka jak wszyscy wiemy obecnie najmocniejszy serwis w WTA + broni tytułu + widać, że jest forma. Co ciekawe u Hiszpanki też jest forma, więc też bym się nie spieszył z werdyktem kto wygra. To ile razy Pliskova złoiła Muguruzę, to musi boleć i Hiszpanka w tym meczu będzie grać nie tylko o zwycięstwo ale i o honor. Wierzę, że dla tak ambitnej zawodniczki jak Muguruza jest to bardzo ważne aby pokonać w końcu Czeszkę. Liczę na długi i wyrównany pojedynek.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Makarova zajechana jak kon o westernie. Nie zmienia to faktu ze 1 set spokojnie moze wygrac ale potem siadzie a wiec Makarova 1 set/ Stephens mecz 7.50 forbet wyglada idealnie
caly scenariusz przewidziany ✅✅✅

Makarova rozklepala w 1 secie ale nie uniosla kondycyjnie meczu mimo 1 dodatkowego dnia przez deszcz
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Wynik 63 62 jest dla mnie sporym zaskoczeniem, tym bardziej kiedy wygrywa Muguruza. Spodziewalem sie zacietej walki ale tez do typowania nie byl to latwy mecz. Jesli wygra Halep a tego sie spodziewam i typuje wlasnie wygrana Rumunki, to jutro bardzo ciekawy final i na dzisiaj nie wiem kogo bym typowal. Zobaczymy co pokaze Simona w starciu z amerykanka.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Stephens-Halep 2 @1.38
Teoretycznie malo oplacalne, ale wezme do kombinacji z tzw. braku laku. Halep gra duzo i myslałem tutaj nad czynnikiem eksploatacji organizmu w ostatnich dwoch tygodniach, ale jakby popatrzec to obydwie zawodniczki bardzo duza dawka meczow w tych dwoch tygodniach. Jakby nie patrzec od strony czysto tenisowego rzemiosla, Halep to najlepsza tenisistka swiata, jesli chodzi o umiejetnosci stricte techniczne i umiejetnosc prowadzenia wymian. Halep w formie tak na dobra sprawe moze pokonac tylko zawodniczka o bardzo duzej sile, jak chocby Ostapenko na French Open, ktora wyskoczyla z tym triumfem jakze niespodziewanie. Stephens jest atletycznie i silowo bardzo dobra zawodniczka, ale to jednak nie ten kaliber wciaz co Kvitova, Sharapova, Williams czy wspomniana Ostapenko.
Dla Halep polfinal w ubieglym tygodniu to mysle moze nawet jest male rozczarowanie, ale tam Simona nie miala sie w drodze do polfinalu zbytnio z kim wykazac i gładko przegrala ze znakomita Svitolina. Tym razem chyba jednak lepiej bedzie. Halep przede wszystkim wczoraj chciala wziac rewanz na Koncie za ich zaciety mecz na Wimbledonie i to sie jak najbardziej udalo.
Stephens gra bardzo dobrze, co zreszta juz nieraz podkreslalem, ale Halep bardzo dobrze czesto nie wystarcza. Nie udalo sie dotrzec do finalu tydzien temu w Toronto, wiec licze, ze uda sie Rumunce tym razem.
 
H 124

hrotan

Użytkownik
A ja napisze tak i zabronisz mi ?

Tak ludziom proponuje i kazdy sobie zrobi z tym co chce, tak jak kazdy ma prawo rozporzadzac swoimi wlasnymi srodkami finansowymi.

Nalezysz do licznej grupy sfrustrowanych typerow, ktorych trzeba prowadzic za raczke.

Jak chcesz popisac sobie jakies brzydkie słowa i powylac frustracje, to poszukaj &quot;kolegow&quot; pod innym adresem.

Jesli masz jakis problem ze soba, to musisz sobei dac rade z nim sam, a nie mieszac innych.

Szerokiej drogi...
Tacy należą do grupy &quot;daj mi cały kupon, a jak nie wejdzie to twoja wina&quot; :p Nie wplątuj się w to ????

Halep super, Halep najlepsza. Ale Stephens przypadkiem się tu nie znalazła i ja pobieram seta dla Stephens licząc, że da ona radę technice i kunsztowi Halep. Safarova, Kvitova, Makarova już na liście pokonanych. Może dołoży do tego Halep?

Stephens +1,5 seta @1,75 Fortuna ⛔⛔⛔
Nijaka, słaba Stephens. Ogromna ilość błędów
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Skąd taka przemiana u Halep ?? Z Sevastova grala taki piach,ze mnie aż oczy bolały a tu gladko z Konta i Stephens.. Muguruza tez dziwna: najpierw medical i zabandażowanie uda w meczu z Keys a potem zarowno rozwalila amerykanke, Sviete (obie po trzech setach) i wczoraj zniszczyla faworyzowana Pliskova.. To w koncu zdrowa jak ryba jest hiszpanka ?? Dla mnie finał no bet. Muguruza ma gen zwycieżczyni ( 2 wygrane finaly wielkiego szlema to pokazuja ), Halep jest waleczna ale brak jej tego genu dobicia rywalki ( 2 finaly przegrane Wielkiego Szlema-gdzie Ostapenko powinna wykonczyc majac takie prowadzenie , bodaj 6:3 3:0 ??).
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Sa niestety takie zawodniczki i niestety z Halep mozna dosyc czesto wpasc na mine. Nie wiem do konca czemu (slaba psychika?) ale dyspozycja/nastawienie moze zmieniac sie z dnia na dzien. Na przyklad w tamtym roku tez dobrze grala w Cincy i nagle w meczu z Kerber odstawila kaczana. W tym roku w Toronto niby niezle grala i kaczan ze Svitolina. Tutaj grala ewidentnie slabo z Sevastowa a nastepnego dnia juz sie jej chcialo z Konta (sprawa rewanzu?)
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
No sorry, ale co tu powiedzieć, bo mnie lekko zdziwił ten finał.
Finał Finał, a tu szybkie 6-1 6-0, na pewno by ktoś inny pograł dłużej niż ta Halep :p
Bardziej chodzi mi, że zajęła miejsce komuś innemu.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dlatego nie obstawiam damskiego tenisa.
To że kobiety zarabiają tyle co mężczyźni to jakaś kpina. Przecież organizatorzy albo Halep powinni zwrócić ludziom pieniądze za bilety na finał. Kobiety w tenisie powinny zarabiać max 1/4 tego co mężczyźni bo niedosc ze tę mecze to loteria to często w finale grają jakieś nieudolne zawodniczki i nawet nie ma co oglądać. Przecież 12latek by pokonał rumunke.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ale Halep została zgwałcona !!! Te mecze gladkie po 2:0 wyszly jej bokiem.. Nie zasluzyla na liderke rankingu bo wstydu narobila .. do 1 i do 0 miazgaa.. Mam nadzieje,ze zacznie w koncu cieżej trenowac bo takie porażki sa z braku treningu, nie miec pomyslu na gre i tak oddac mecz ,, oj HAlep halep. Gen zwyciestwa u Muguruzy sie uaktywnil ;)
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
CO tu pisać o dzisiejszym finale. Wynik 61 60 totalnie bez historii i juz dawno nie bylo podobnego w finale na tym szczeblu rozgrywek. Simona &quot;oddala bez walki&quot; i to nie najlepiej swiadczy o jej glowie, a US OPEN sie zbliza... Musze przyznac, ze zaimponowala mi w tym turnieju Hiszpanka. Po wyrwanych wrecz wygranych w spotkaniach z Keys i Rosjanka Kuznietsowa, Pliskova i Halep wrecz zdemolowala, oddajac tym tenisistkom lacznie 6 gemow (!) w dwoch spotkaniach. To mnie cieszy, bo lubie kiedy Muguruza jest w formie i oby w ten sposob zagrala w US OPEN, to wroze jej sporo dobrych wynikow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom