>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Doha - 11.02-16.02.2019

Status
Zamknięty.
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mertens +1,5 seta @1,83✅ fortuna
Poczatkowo tez mialem atakowac Halep nawet w dwoch setach. Jednak po obejrzeniu jeszcze raz na spokojnie spotkan polfinalowych postanowilem zagrac handi setowe w kierunku Mertens. Belgijka bardzo pozytywnie zaskoczyla w tym turnieju. Chyba malo kto spodziewal sie ze dojdzie do finalu po tym co pokazala w zeszly weekend w meczu Fed Cup. Faworytka do wygrania tytulu dla mnie pozostaje rumunka jednak jezeli powtorzy gre ktora prezentuje Mertens w Katarze to smialo powinna ugrac seta. Bardzo dobra gra z glebi kortu. Byla w stanie utrzymac dluzsze wymiany z Kerber po czym jednyn kontowym zagraniem ja wygrac. Madrze tez rotuje podaniem. Siedza jej uderzenia z forehandu jak i backhandu. Jezeli mialaby wygrac mecz Elise to jedynie w dwoch setach. Watpie by dala rade Simonie na dystansie trzech partii. Troche boje sie o sfere mentalna bo rzadko ma okazje rozgrywac tak wazne mecze nie liczac wyniku na szlemie. Do tego z Halep zawsze sie jej gra ciezko. Jednak jest Belgijka w uderzeniu i jak dla mnie seta przynajmniej powinna ugrac.

P.S. Kerber w drugim secie skomentowala swoje nieudane zagranie slowami &quot;no kur.. mac&quot;. ???? Nawet Jonca zaczal sie smiac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom