>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Dubaj, Budapeszt - 17.02-24.02.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Data rozgrywania: 17.02.2019-23.02.2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier 5
Pula nagród: $2,828,000
Oficjalna strona turnieju: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/
Lista Startowa: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/players/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018:
Elina Svitolina
Zwycięzcy debla 2018: Zhaoxuan Yang/Hao-ching Chan

Miejsce: Budapeszt, Węgry
Data rozgrywania: 18.02.2019-24.02.2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.hungarianladiesopen.com/
Lista Startowa: https://www.hungarianladiesopen.com/jatekosok
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018:
Alison Van Uytvanck
Zwycięzcy debla 2018: Fanny Stollar/Georgina Garcia Perez

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Cornet-Babos 1 ✅

Cornet lubi ten turniej w Dubaju, bardzo czesto potrafi nacisnac tu czolowe zawodniczki i miala tu okazje wygrac nawet z Serena Williams i grac w finale tej imprezy. Cornet wygrala swoj mecz w Fed Cupie z Mertens, gdzie Francja miala bardzo trudny wyjzad do Belgii, wiec dyspozycja Cornet nie jest az taka niewiadoma. Pieniadz duzy, jest o co grac i dla mnie Cornet jest tu faworytka.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Sevastova 2:0 @2.25 sts⛔
Hsieh w zeszłym roku pozytywnie, w tym sezonie jest niewiarygodnym gownem. Przegrała ostatnio w dosze, wcześniej przegrała w tianjin, gdzie mogła robić wszystko bo rywalka jej tylko oddawala piłkę. Serwis nie funkcjonuje kompletnie i do tego dostanie Sevastova, która jest czołówka w kwestii gry defensywnej i śmiem twierdzić, że pingpongowa nie pierdnie w tym spotkaniu.
//chyczy musisz jednak przyznać, że od takiego użytkownika jak ty wymaga się jednak innej pisowni w analizie, zresztą swoją drogą to od każdego innego usera również ale ty już tutaj jesteś doświadczonym bywalcem więc tym bardziej powinieneś wiedzieć o co mi chodzi, następnym razem prosiłbym o nie pisanie w tym stylu i tego typu porównania, bo takie coś wyzwala tylko niepotrzebne emocje u innych i potem robi się nie potrzebna dyskusja nie związana tutaj z tematem
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Muguruza @2,14✅ lvbet
Stawiam na Hiszpanke bo jest w mojej ocenie lepsza i dojrzalsza zawodniczka. Miala sporo czasu aby przygotowac sie do tego turnieju i na pewno zrobi wszystko by nie odpasc w pierwszej rundzie. Graly ze soba nie tak dawno i gora byla Ukrainka. Po bardzo zacietym pierwszym secie w drugim Muguruza siadla psychicznie. Ukrainka poczynila duze postepy i pokazuje ze jest gotowa na walke z najlepszymi. Jednak miewa momenty zapomnienia gdzie strzela daleko po autach. Muguruza z pewnoscia przeanalizowala ostatnie spotkanie i wyciagnela wnioski. Obie graja mocno i agresywnie wiec kluczem do wygranej bedzie jak najmniejsza liczba bledow. Serwis tez moze w tym starciu okazac sie znaczacy. Obie panie potrafia mocno zaserwowac ale tez sa w stanie popelnic df w najwazniejszych momentach. Turniej w Dubaju w tym roku bardzo prestizowy z duza pula i mysle ze hiszpanka pokaze swoje wieksze doswiadczenie i poskromi mloda ukrainke rewanzujac sie za poprzednie pojedynki.
Kuzmova @1,83✅ lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Donna Vekić @1.45 forbet (vs. Jabeur) ⛔
Młoda jest lepsza od Tunezyjki jeśli chodzi o skille, a także o poruszanie się na korcie i koordynacje. Co prawda dawno nie oglądałem żadnego meczu Ons ale zawsze sprawiała wrażenie ociężałej. Jabeur w obecnym sezonie pokonywała zawodniczki ze średniej półki, natomiast Chorwatka zaliczyła ciekawe występy w Sankt Petersburgu i Brisbane. Jak to w WTA ciężko jest cokolwiek sensownie wytypować, natomiast widzę value w tym kursie i gram to razem z Sofią Kenin. ;)
Vekić + Kenin @2.18 forbet ⛔
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Martic @1,8⛔???? fortuna
Petra Martic w tym roku wystapila tylko w dwoch turniejach. Na poczatku roku w Auckland i pozniej w Melbourne gdzie przegrala w trzeciej rundzie po dwoch tb ze Stephens. Chorwatka starannie wybiera starty i stara sie do nich dobrze przygotowac. Slynie z dobrego podania i mocnych uderzen z glebki kortu. Siniakowa natomiast w tym roku czesciej przegrywa niz schodzi z kortu jako wygrana. Jej gra oparta jest raczej na mozolnym budowaniu punktu poprzez wymiane kilku uderzen. Nie posiada w swoim repertuarze poteznego konczacego zagrania.
Strycova @2,09⛔

Parmenteier @1,94✅
Francuzka dobrze czuje sie w hali i czesto osiaga na tej nawierzchni dobre wyniki. Konjuh po powrocie nie moze odnalezc swojej formy i przegrywa wszystko jak leci nie liczac FC. Widac ze wciaz brakuje jej rytmu meczowego.
Fortuna
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kasatkina - Kenin 2
Kenin -1.5 seta ⛔

Miałem okazję oglądać wczorajsze spotkanie naszej pięknej Panny Frech z Kasatkiną. Dawno nie widziałem takiej patologi na korcie, ciężko to się oglądało, i oczywiście Polka nie wykorzystała beznadziejnej formy Rosjanki, bo miała 4:1 w decydującym secie, ale oczywiście musiała się zagotować. Ale to może i nawet lepiej, bo teraz mamy piękny kurs na Kenin. Wracając jeszcze do wczorajszego spotkania, 1 serwis na poziomie 120 km/h, zero mocy, zero ryzyka z obydwu stron i przebijanie niczym na treningu. To jest typ głównie przeciwko Kasatkinie, która na początku tego sezonu gra straszną padakę, i potwierdziła to we wczorajszym meczu. Przyznam się bez bicia, że nie oglądałem w Dubaju spotkania Amerykanki, ale uporała się bez problemu z Buzarnescu, która wraca do gry po ciężkiej kontuzji. Niemniej jednak Kenin początek sezonu ma bardzo dobry, bo wygrała w Hobart, później bardzo wyrównany mecz z Halep na AO. Jest w gazie, tu nie będzie zabawy w kotka i myszkę, marny serwis Rosjanki będzie od razu atakowany i coś czuje, że długo ten mecz nie potrwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Jabeur-Svitolina under 20,5 gema ZWROT &lt;i uciekla z kortu, a juz po 2-im przelamaniu sie ucieszylem...zal mi strasznie tego typu... bedzie tylko zwrot&gt;
Svitolina wygrala dwie poprzednie edycje turnieju w Dubaju i tym razem pewnie tez mysli by zaatakowac.
Jabeur to ofensywna zawdniczka, gra z dziak karta, ale Svitolina jak pokaze klase to sadze, ze zmiesci sie w takim przedziale gemowym.
Jeszcze bym przylozyl na Suarez Navarro, bo niezlym kursie.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kvitova 2:0 @1,77 fortuna⛔ dobrze ze na live dala zarobic porządnie. Pierwszy set przegrany ze soba robiac 20ue!!!
Petra w wysokiej formie co pokaza Australia. Mimo zgubienia kilogramow nie stracila na sile a nawet zyskala na dynamice. Miala sporo czasu na odpoczynek i nie wyobrazam sobie by miala szybko odpasc z turnieju takiej rangi. Siniakova moze podziekowac Martic ze dzis wogole moze sie z Kvitova zmierzyc. Po stronie Petry serwis, sila uderzen i agresywnosc. Siniakova to regularnosc. Jezeli bardziej utytulowana czeszke bedzie trzymac koncentracje to szybko posklada kolezanke.
Cornet @1,9 fortuna⛔
Typ glownie przeciw Riske. Wczoraj wykorzystala problemy zdrowotne Goerges ktora od samego poczatku co przerwe byla masowana a mimo to byla ciagle w grze. W obu setach wracala z wyniku 2:5 aby w ostatecznosci polamac sie w ostatnich gemach. Julka grala klasycznie na dwa gora trzy uderzenia bo na wiecej nie pozwalalo zdrowie. W calym meczu zrobila 44UE przy 8 winnerach Alison, co pokazuje kto rozdawal karty na korcie. Dzis amerykanka bedzie musiala pokazac zdecydowanie wiecej by cos ugrac a watpie by miala cos w zanadrzu. Cornet lubi ten turniej. Dodatkowo forma w ostatnim czasie przyzwoita i to powinno wystarczyc dzis na Riske.

Polecam sledzic mecz Halep i to jak sie bedzie poruszac. W meczu z Mertens miala problemy ze stopa i w trzecim secie czesto byla spozniona do pilek a akcje starala sie szybko konczyc przez co popelniala proste bledy. Gienia jest w stanie ugrac seta @2,33⛔
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Muguruza B.-Svitolina 2 ✅

Licze po prostu na klae Svitoliny w Dubaju, bo stolicy Emiratow to uznana marka. Muguruza oczywiscie jest nieprzewidywalna i sukcesy odniosla wieksze niz Svitolina w swoim tenisowym CV, ale Hiszpanka od jakiegos czasu jednak gorzej radzi sobie w szlemach i rzadziej u niej widac ta dobra gre. Te pierwsz memcze ajkby niewiel wyjasnily, dzis jednak mysle ze Svitolina ze wzgledu na nazwisko rywalki wyjdzie na kort z duza wieksza determinacja.
Dubaj to swietne miejsce dla Svitoliny ktora, wygrala tu dwie ostatnie edycje tego turnieju i tu zawsze trzeba brac ja na powaznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 0

giorgi

Użytkownik
Muguruza - Svitolina 1 ⛔

Złamanego centa nie postawie na Ukrainke po @ 1.58. Aby dojść do takiego wniosku wystarczyło obejrzec jej mecz z Jabeur. Svitka trzymala tylko pilke w korcie i ewidentnie nie jest groźna na tych wolnych kortach. Jabeur póki się nadto nie rozluźniła i nie zlapala kontuzji wrecz dominowała na korcie. Svita gra równo i tylko równo. Tak grala w Doha i tak gra Dubaju. Muguruza w końcu zryw do góry, jest moc i stabilizacja. Hiszpanka bedzie dominować i to tylko od niej zależy czy trafi w kort i wygra. Svitolina nie potrafi grać bezpośrednio wygranych punktów w takim stylu jak Muguruza. Dla mnie to 60/40 dla Hiszpanki a kursy odwrotne ????
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Budapeszt
STOLLAR @2,50 bet365 ⛔
Mecz za pół godzinki także bez większej analizy.
Gram na gospodynie, wraca po kontuzji, przygotowywała się do tego turnieju, który jest dla niej bardzo ważny, jeżeli zdrowiem jest już wszystko OK, to uważam, że bukamacherzy dali nam prezent w postaci kursu, Brengle to nie jest na ten moment bardzo wymagająca przeciwniczka, jest bardzo nierówna zawodniczka, potrafi urwać seta Pliskovej by potem przegrać Zaruzuą czy Zhu. Stollar jest z Budapesztu, zna te korty, liczę na magię gospodarza w tym wypadku gospodyni. Kurs mocno do tego zachęca.
Edit: Gratulacje giorgi :beer: Czapki z głów.
 
G 0

giorgi

Użytkownik
Tenis, Budapeszt
STOLLAR @2,50 bet365
Mecz za pół godzinki także bez większej analizy.
Gram na gospodynie, wraca po kontuzji, przygotowywała się do tego turnieju, który jest dla niej bardzo ważny, jeżeli zdrowiem jest już wszystko OK, to uważam, że bukamacherzy dali nam prezent w postaci kursu, Brengle to nie jest na ten moment bardzo wymagająca przeciwniczka, jest bardzo nierówna zawodniczka, potrafi urwać seta Pliskovej by potem przegrać Zaruzuą czy Zhu. Stollar jest z Budapesztu, zna te korty, liczę na magię gospodarza w tym wypadku gospodyni. Kurs mocno do tego zachęca.
Odnośnie umiejętności gry na hali, to zawsze lepiej sobie radziła Brengle.
Ponadto Stollar zawsze wylapywala na tym turnieju szybkie lanie i ewidentnie woli otwarte korty. Wiele razy ja widzialem i jest strasznie niestabilna, tym bardziej teraz taka bedzie, gdy jest bez meczowego rytmu (4-5 tyg pauzy).
Zachowawczo spróbuję
Brengle 2-0 @ 2.40 w Onibecie ;) ✅
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
giorgi , weź jednak pod uwagę, że ona ma dopiero 21 lat, a w tamtym roku w pierwszej rundzie trafiła na późniejszą finalistke Cibulkovą. To prawda, woli korty otwarte, pod dachem za wiele nie grała jak do tej pory, ja jednak jestem zdania, że po takim kursie warto spróbować gospodynie.
 
G 0

giorgi

Użytkownik
giorgi , weź jednak pod uwagę, że ona ma dopiero 21 lat, a w tamtym roku w pierwszej rundzie trafiła na późniejszą finalistke Cibulkovą. To prawda, woli korty otwarte, pod dachem za wiele nie grała jak do tej pory, ja jednak jestem zdania, że po takim kursie warto spróbować gospodynie.
A ja uwazam ze warto zagrac przeciwko takiej gospodyni 0-2 w plecak
Aby nie bylo, to Stollar ma wiecej talentu, ale ona nie wstrzymuje reki i gra ala Sabina Lisicki, boom boom. Nie wierzę że to się uda na hali w pierwszej grze
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
&quot;Stollar jest z Budapesztu napisał:
Fanny Stollar to jest tenisistka z Akademii Bolleteriego na Florydzie od najmlodszych lat. Ona chyba nawet startowala w eliminacjach do turnieju w Miami na Florydzie z dzika karta rok czy nawet kilka lat wstecz. To ze ktos sie, gdzies urodzil to nie znaczy, ze tam mieszka i trenuje.
To tak jakbym napisal, ze Sharapova trenuje w Rosji albo Osaka w Japonii, podczas gdy tenisistki te cale swoje zawodowe zycie zwiazane z tenisem (i nie tylko zreszta) spedzily w USA.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Van Uytvanck - Świątek 1 ✅
Nie chce być wścibski, ale moim zdaniem bukmacherzy zbyt szybko robią z Polki zawodniczkę, która potrafi grać już jak równy z równym z najlepszymi, a przynajmniej kursy to odzwierciedlają. Iga dopiero wchodzi do seniorskich zawodów, każdy turniej to dla niej nauka, jest młoda i cała kariera przed nią, niech osiągnie jak najwięcej, bo papiery na znakomitą zawodniczkę ma. Przebrnęła jak burza przez kwale, w 1 rundzie podobnie, ale niestety w kolejnej rundzie trafia na zawodniczkę, która ma o co walczyć w Budapeszcie, bo broni 280 pkt za zeszłoroczny tryumf, a strata tych pkt może być kosztowna. Ruda dziś po wyrównanym meczu wygrała ze Zvonarevą, wracającą do dobrej gry, którą widziałem w Petersburgu, i grała tam solidnie. Oczywiście Iga gra na luzie, pkt do obrony nie ma, presji niby też, ale ona gra falami, na serwisie niekiedy jest nie do zatrzymania, po czym pojawiają się gemy z podwójnymi błędami serwisowymi i niewymuszonymi błędami. Wygrywa spotkania, ale też otrzymuje brutalne lekcje od takich zawodniczek jak Giorgi w Melbourne, czy Wichłancewa podczas Fed Cup. Kibicuje Polce, ale Ruda broni tytułu, lubi grać na hali, jest dobrą deblistką i z większym doświadczeniem, to może okazać się kluczowe. Sercem za Naszą, bet na Belgijkę po fajnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
&quot;Stollar jest z Budapesztu napisał:
Fanny Stollar to jest tenisistka z Akademii Bolleteriego na Florydzie od najmlodszych lat. Ona chyba nawet startowala w eliminacjach do turnieju w Miami na Florydzie z dzika karta rok czy nawet kilka lat wstecz. To ze ktos sie, gdzies urodzil to nie znaczy, ze tam mieszka i trenuje.
To tak jakbym napisal, ze Sharapova trenuje w Rosji albo Osaka w Japonii, podczas gdy tenisistki te cale swoje zawodowe zycie zwiazane z tenisem (i nie tylko zreszta) spedzily w USA.
Akurat Osaka to trenuje w Japonii. Co roku tam jeżdziila na kilka tygodni bo taka umowa była z japońską federacją...
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rus- Aleksandrova o20,5 @1,87 Lvbet⛔
Przecenilem Rus. 9 gemow pod rząd przegrała ????
Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie Holenderki Rus z Rosjanka Aleksandrova. Rus to szczupła, wysoka, leworeczna tenisistka. Jej główne atuty to serwis i forehand. Bije mocno często nie zwarza na to co się dzieje po drugiej stronie siatki. Warunki halowe bardzo jej odpowiadają.
Rosjanka bardzo podobny styl do Holenderki. Bardzo dobrze serwuje . Jej podanie w tych warunkach i tej nawierzchni jest bardzo nieprzyjemne . Też uderza mocno. Często gra na raz maks dwa uderzenia. Konstruowanie punktu poprzez przebijanie piłki to nie dla niej. Stara sie wywierac presje na rywalce od pierwszego uderzenia co czesto konczy sie prostym bledem. Zaliczyła dobry występ w Petersburgu i tu też liczy na dobry wynik.
Starcia między tymi paniami zawsze były zacięte. Liczę że i dziś zobaczymy trzy sety albo przynajmniej w jednym secie tb który pomoże w pokryciu linii która nie jest za wysoka.
Rodina +1,5 seta @1,7⛔ Lvbet
Begu i gra w hali to mi się za specjalnie nie klei co widać po statystykach z poprzednich lat. Rumunka gra po kilka spotkań w ciągu roku w takich warunkach. Rodina lepiej odnajduje się w takiej sytuacji. Buki za pewne tak faworyzuja Begu bo niecały miesiąc temu zlala Rosjanke oddając jej tylko dwa gemy. Dziś natomiast będziemy oglądać inne spotkanie i myślę że tak łatwo Begu tego spotkania nie wygra a rodina zrobi wszystko aby się zrewanżować
Halep 2:0 @1,72⛔ Lvbet
Widziałem oba mecze Simony w Dubaju i zwłaszcza ten z Bouchard stał na wysokim poziomie. Panie grały bardzo agresywnie i co ważne częściej trafiały niż psuly. Przynajmniej w 1 secie. We wczorajszym meczu Halep też wyglądała nieźle. W drugim secie straciła koncentrację co mogło kosztować ja seta jednak w porę wzięła się do roboty. Trochę zawodzilo ja podanie.
Belinda natomiast widać że wraca do dyspozycji sprzed lat. Zrzuciła kilka kilo i nabrała świeżości. Lepiej sie porusza Ale w dalszym ciągu jest bardzo nieregularna. Stara się być agresywna ale nie zawsze jej to wychodzi. Za wczorajszą wygraną powinna podziękować Sabalence która miała mecz na tacy i go oddała. Tb w 3 secie to była prawdziwa komedia. Panie robiły df w końcówce jakby nie chciały meczu wygrać. Sądzę że Belinda na pewno się postawi tylko pytanie na ile wystarczy sił.
Halep podrażniona porażka z Mertens będzie chciała w Dubaju sięgnąć po pełną pulę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Nie wiem ile sił ma Bencic ale ja obstawiam over 19,5 gema ;) jakoś tak czuje ze Belinda moze cos wykrzesac z siebie ale zawsze jest 2 opcja ze Halep ją dojedzie na luzie ;) urok sportu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom