>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WTA Tour: Eastbourne - 24.06-30.06.2018

Status
Zamknięty.
abraham 1,8K

abraham

Użytkownik
Ostapenko idzie za ciosem i tez odpuszcza
pewniak na jutro A. Radwańska 2:0 @4 fortuna promocja od buka za mundial :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Kerber 1,5 fortuna

W tym meczu ude w strone kerber, dobra forma, hak juz mowilem angie chce wrocic do swoich sukcesow sprzed 2/3 lat i idzie to w dobrym kierunku. Kasatkina, mloda, zdolna, z szerokim repertuarem zagran i mądra gra, ale trawa to chyba nie jest jeszcze jej nawierzchnia. Stawialem na nia w meczu z ruda belgijka, ale mimo wygranej nie wygladalo to w mojej opini najlepiej- masa df, dużo niewymuszonuch błędów, co akurat nie pasuje do tej zawodniczki i wynika to pewnie z braku ogrania na trawie i zlego przewodywania jak zachowa sie pilka po odbiciu. Kerber ma o wiele wieksze doswiadczenie w grze na trawie i musle ze to zaprocentuje, a motywacja do wygrania turnieju i rozegrania dobrego turnieju przed wimbledonem jest na pewno. Zwyciestwo darii nad sevastova nie jest dla mnie zaskoczeniem, lotyszka w koncu musiala odpoczac, takze nir robi ta wygrana na mnie jakiegos wrażenia.
Co do meczu radwanskiej z ostapenkp to go odpuszczam. Wiadomo wydaje sie ze kurs na ostapenko jest calkiem dobry do gry, ale ja do dzisiaj mam przed oczami bezradnosc jeleny w meczu z Radwańska i jej rpzmowe z coachem. Wiadomo teraz mamy do czynienia z inna Radwańska i inna ostapenko, co nie zmienia faktu, ze jelena moze wygrac z kazdym hak i przegrac z kazdym
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Kerber-Kasatkina 1 ✅

Zgadzam sie z tym typem pozwyzej, chcoiaz nie mam czasu na analize. Kerber to troche taki odpowiednik Cilica. Zasluguje by wygrac Wimbledon, ale zawsze jest ktos lepszy. Angie na pewno na Wimbledonie zawalczy, mam nadzieje, ze tutaj nie odpusci, bo to jednak nie jest najwiekszy turniej swiata, ale licze na ambicje Niemki.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Kerber-Kasatkina 1 @1.47

Zgadzam sie z tym typem pozwyzej, chcoiaz nie mam czasu na analize. Kerber to troche taki odpowiednik Cilica. Zasluguje by wygrac Wimbledon, ale zawsze jest ktos lepszy. Angie na pewno na Wimbledonie zawalczy, mam nadzieje, ze tutaj nie odpusci, bo to jednak nie jest najwiekszy turniej swiata, ale licze na ambicje Niemki.
Polska krew polskie kalkulacje przed nami Wimbledon Kasatkina to bierze
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ale piękny kurs na Sabalenke jutro w starciu z Agnieszka.
Widziałem jej każdy mecz na tym turnieju i przyznam szczerze, że jest w mega formie. Idealnie odnajduje timing w grze na trawie i nie pęka w trudnych momentach co pokazuje bilans 4 zwycięstw po 2:1. Jeśli tylko da radę kondycyjnie to ogra Radwańska moim zdaniem.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
...Jeśli tylko da radę kondycyjnie to ogra Radwańska...
Tylko jej kondycja jest tu właśnie największym problemem.
Na tym turnieju wszystkie z 4 meczów rozstrzygała w 3 setach, a Radwańska rozegrała łącznie setów 7.
Dla Sabalenki jest to 3ci turniej z rzędu (8 meczów w 2 tygodnie i 3 &quot;przeprowadzki&quot; w tym czasie), a Agniecha wróciła po długiej przerwie.
Nie jestem przekonany czy białorusinka wytrzyma to kondycyjnie i już jeżeli ma wygrać to raczej w 2 setach.
PS
Agniecha też &quot;nie pęka&quot; co pokazały choćby obronione piłki meczowe w drugim secie z Gavrilovą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom