>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Guangzhou, Seul, Tokio - 18.09-24.09.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Guangzhou, Chiny
Data rozgrywania: 18.09.2017 - 23.09.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju:
Lista startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/china/wta-guangzhou/

Miejsce: Seul, Korea Południowa
Data rozgrywania: 18.09.2017 - 24.09.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.koreaopentennis.com/
Lista startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/korea/wta-seol/

Miejsce: Tokio, Japonia
Data rozgrywania: 18.09.2017 - 24.09.2017
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula nagród: $890,100
Oficjalna strona turnieju: http://www.toray-ppo.com/
Lista startowa: http://www.toray-ppo.com/en/player/
Drabinka: http://www.toray-ppo.com/en/tournament/result/
Plan gier: http://www.toray-ppo.com/en/tournament/result/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/japan/wta-tokyo-2/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Spotkanie: Tsurenko - Krunic
Typ: Tsurenko wygra 2-0 w setach
Kurs: 3.00
Pinbet
Tsurenko 0-2 ⛔
Ciekawa konfrontacja zawodniczki bez formy (Tsurenko) vs zawodniczka będąca na małej fali (Krunic). Dzieki ostatnio słabszym wynikom Lesia Tsurenko jest tak opłacalnym betem w tym starciu. Ukrainka posiada dużą przewagę pod względem fizycznym jak i czysto tenisowym. Liczę w tej grze na duże przebudzenie w wykonaniu Lesii. Tsurenko bez problemu może wygrywać takie turnieje jak ten w Tokyo. Dobrze się porusza, jest bardzo sprawna, a zarazem silna. Jej leworęczny forehand to duży atut i niebezpieczne zagranie dla każdej rywalki. Tsurenko bez problemu szuka punktów bliżej siatki. Nie ma problemu z urozmaiceniem gry z glebi kortu. Gra slice&#39;em czy efektowny winner nie stanowią dla niej żadnego problemu. Potrafi zdominować pasywną rywalkę, a ponadto bez problemu wygrywa pojedynki z tymi teoretycznie lepszymi (dobrze się czuje z pozycji doga). Ta dobra dyspozycja Krunic jest bardzo myląca. Ona wykorzystała nadarzająca się okazję w 100% (występ na US Open). Jednak dziś nie zasługuje zdecydowanie na szanse 50/50 w starciu z Tsurenko. Aleksandra to drobna tenisistka i musi mieć naprawdę dobry dzień aby zagrać spotkanie na dobrym poziomie. Dyspozycji nie powinna utrzymać, ani niczym zaskoczyć własnej rywalki. Krunic nie ma żadnych szans aby toczyć równorzędną walkę prowadząc wymianę. Brakuje jej mocy uderzenia, jak wyrachowania tenisowego. Także szybko pęka pod presją i zaczyna się spieszyć podejmując nieopłacalne rzyko. W tym pojedynku powinna być bardzo nieregularna. Krunic ma delikatne ciało jak i głównie serwis wprowadzający piłkę do gry, a to oznacza dużo szans na przełamanie podania dla rywalki. Tsurenko przeważa pod każdym aspektem gry nad dzisiejszą rywalka i powinna zrobić łatwe 2-0.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Może nie w Tokio, ale malutki turniej w Chinach jest w stanie wygrywać, bo zrobiła to właśnie rok temu, trzeba też o tym wspomnieć, bo broni 250 pkt do rankingu, stąd takie, a nie inne kursy, więc bet w kierunku Ukrainki zrozumiały, chociaż krunic ostatnio złapała wiatr w żagle i tanio skóry na pewno nie sprzeda...
Dla mnie wszystkie kursy powyżej 2.00 na Mladenovic wartę gry, musi się w końcu dziewczyna przełamać, bo potencjał na pewno spory, a rywalka jakąś wielką formę ostatnimi czasy nie pokazuje
Mladenovic klasa ????
 
T 823

thereignman

Użytkownik
WTA Seul , 09:00
Christina McHale - Arantxa Rus
Typ: Arantxa Rus
Kurs: 5.00
Pinbet
Wynik: Arantxa Rus 2-0 (6:3 6:4) ✅

Kurs cały czas rośnie na doga w tym spotkaniu. Nie wiem co jest tego powodem, ale McHale nie zasługuje na takie faworyzowanie. Widziałem ją w ostatnim turnieju, jak i w ostatnich tygodniach. Widać jest już trochę zmęczona i taka trochę anorektyczka. Fizycznie z roku na rok wygląda coraz gorzej. Powodem tego jest to ze ma jakąś dziwną genetyczną chorobę, która zatrzymała jej kariere jakiś czas temu. Jej organizm jest słaby, nauczyła się z tym żyć, ale ona nie zrobi żadnego progresu i zawsze może przyjść wielkie załamanie formy. Aktualnie gra w Seulu, za tydzień większy turniej i praktycznie koniec poważnych gier w WTA. Ja te załamanie formy u McHale widziałem już na US Open, gdzie grając z Kasatkina nie miała przysłowiowej pary w lapie. W poprzednim małym turnieju w Tokyo kompletnie pogubila się grając z Diyas. Jak może być dziś? Może być tylko gorzej. Jej serwis jest bardzo niepewny. Nie ma juz tej szybkiej ręki grając z głębi, gra łatwe krótkie piłki. Holenderka Rus to uniwersalna tenisistka o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Jest bardziej atletyczna od McHale. Wysoka, dynamiczna blond włosa Holenderka bez problemu może tutaj pokonać Amerykanke. Rus gra bardzo niewygodny leworęczny forehand, dobrze biega i potrafi utrzymać swój poziom gry jak i agresję. Ona wie co to ofensywa. Aby nie przesadzić i nie zakłamywać rzeczywistości, Rus poprostu ma wszystko aby zrobić bez problemu dzisiejszą rywalkę. Pokazała to w kwalifikacjach do tego turnieju robiąc 2x dobry wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
andy80 3

andy80

Użytkownik
Wang - Pavluczenkova
Wang @ 2,25 - 2,35
4/6 6/4 2/6


Jeśli chodzi o poprzednią rundę to obie miały przeprawę z zawodniczkami które mają jakieś problemy . O Mladence czy Bellis nie ma co pisać - dramat i komedia na korcie !
Ten kto w nocy oglądał Pavluczenkovą ten wie że zmagała się z Bellis która w I secie ograła Rosjankę . Koljne odsłony pojedynku to dno i wodorosty choć końcówka mogła różnie wyglądać dzięki błędom po obu stronach siatki . Pavluczenkova opiera swą grę na sile i tu warto zaznaczyć iż nie wszystko się zgadza gdyż była kilkakrotnie masowana ( prawy bark) w przerwach między gemami .
Wang to agresywna zawodniczka , która z pewnością podejmie rękawice i nie będzie spowalniać gry . Oczywiście jak każda dama z WTA ma odpały ale ..
- gra u siebie ( w Azji )
- problemy z prawym barkiem Pavlo
- agresywny styl gry
- w zeszłym roku Rosjanka odpadła tu w II rundzie - czy się będzie zabijać w końcówce sezonu ?
Jak dla mnie nie , a to Wang jest bardziej głodna sukcesu stąd też i bet w jej kierunku

Kerber - Kasatkina
Kerber @ 1,75
7/6 6/3


Warto stawiać na Niemkę kiedy jej się chce - a po meczu z Osaką widać że głód tenisa duży .
Skoro zrewanżowała się Japonce , to będąc w dobrej dyspozycji wypadałoby uregulować rachunki z tego roku vs Kasatkiną.
Obecna dyspozycja zdecydowanie po stronie Kerber

Strycova - Konta
Strycova +1.5 seta @ 1.78
7/5 7/6

Co wiemy o jednej i drugiej ?
Czeszka dziś zaprezentowała się przyzwoicie przeciwko Rybarikowej która postawiła wysoko poprzeczkę . Dwa wygrane TB , wiele kończących uderzeń jak i wisienek na torcie w postaci pkt przy siatce. Wyglądało to naprawdę dobrze a biorąc pod uwagę pytanie
- w jakiej formie jest Konta ? - jeśli z US to jesteśmy w domu
Początkowa faza meczu powinna w mym mniemaniu być dla Strycovej i tu upatruję wygranego seta
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Kerber - Kasatkina 1 @ 1.71 eFortuna ✅

Jeżeli któraś z zawodniczek ma wrócić do swojej choćby lepszej niż tej gorszej formy pod koniec sezonu to moim zdaniem będzie to Kerber. Chęć rewanżu na pewno po jej stronie.
Dzisiaj z Osaką pokazała zdecydowanie dobrą grę. Mało głupich błędów, bardzo dobra obrona, czyli jej największa broń. Zagrania po linii, slice, dobre wykańczanie pod siatką. Nawet odchylona potrafiła skontrować Osakę, która po prostu nie mogła wygrać.
Swoją drogą Kasatkina będzie bardzo podobną rywalką do dzisiejszej przeciwniczki Angeliki. Jeżeli wszystko idzie po jej myśli to potrafi grać i jej tenis jest efektowny z dużą ilością winnerów i szybkich zagrań. W momencie kiedy natrafi na ścianę, albo zacznie popełniać kilka błędów na raz jej gra zaczyna się sypać.
Nie będę przytaczał H2H, ani statystyk, bo one jutro nie będą grały, a obecna forma zawodniczek.
Reasumując jeżeli dzisiejszy mecz Kerber był małym znakiem na powrót do lepszej formy to Kasatkina się sama wykończy. Większość piłek będzie wracała, a inteligentna gra Niemki sprawi, że to ona będzie zdobywać punkty w kluczowych momentach meczu.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
WTA Guangzhou godz 13:00
Shuai Zhang - Kateryna Kozlova
Typ: Shuai Zhang -3.00 gema
Kurs: 1.83
Pinbet
Wynik: Shuai Zhang 2-0 (6:1 6:1) ✅
W dzisiejszym zestawieniu znam bardzo dobrze obie zawodniczki. Kateryna Kozlova widać że jest w dużym natarciu, ale jej dobre wyniki należy traktować z przymrużeniem oka. Ukrainka to &quot;kawał baby&quot; i gra cały czas agresywnie i mocno ala Jelena Ostapenko. I właśnie w tej grze przytrafiają sie jej duze przestoje i bezradność. Tenis Kozlovej jest jednostronny, łatwo ją skontrowac i przejąć inicjatywę w spotkaniu, ponadto Kateryna sama potrafi podciąć sobie skrzydła
Jest to idealny matchup dla Shuai Zhang. Ona nie ustępuje warunkami ani siłą uderzenia, a jest dodatkowo kompletną tenisistką na tle rywalki. Zhang ma obecnie skuteczność 1 serwisu na poziomie 80%. Ona jak prezentuję wysoką dyspozycję przy własnym podaniu jest groźna dla najlepszych tenisistek, a rywalizacja z Ukrainka powinna być bezproblemowa. Shuai gra u siebie w domu i zapewne czuję się komfortowo. Traktuje ten turniej bardzo poważnie. Widziałem jej większość gier w ostatnim czasie na hardzie, jak i nawet na cegle. Jej dobra ręka, dynamika i uniwersalność pozwoliły na prowadzenie równej walki z Kuznetsova na French Open, gdzie zagrała naprawdę dobry tenis. Do dziś pamiętam efektowne piłki grane z końcowej linii. Kolejny wielki mecze rozegrała Chinka na US Open i podobnie mimo porażki z Pliskova można było ujrzeć wysoki poziom. Zhang przegrala tam wygrany mecz nie wykorzystując meczowych piłek przy własnym podaniu. Ten turniej traktuje pewnie jako nagrodę pocieszenia którą chce zapewne zdobyć. Chinka jest dobra na returnie, świetnie czuje kort. Jej timing, dobre nogi powodują że wykorzystuje każdą krótszą piłkę, jak i świetnie czuje się w grze z kontry. Jak się rozkręci ofensywnie to z takich rywalek jak Kozlova (siłowy prosty tenis) nie ma co zbierać. Kateryna Kozlova będzie dziś bezradna. Jej styl uniemożliwia walkę z takimi rywalkami. Ona skoro nie będzie mogła dominować to poprostu sama będzie zdominowana. Prawdopodobne 2-0 dla Zhang, jednak gdy nawet Kozlova ugra jednego seta, w dwóch pozostałych może być całkowicie bezradna i grać masę nie wymuszonych błędów (dobry poziom i koncentracja wystarczą na kilka gemów). Na US Open w podobnym stylu Zhang wygrała z Lisicki tj 6-7 6-3 6-0 gdzie rywalka pękła na korcie niczym balon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie jutro mecze a tu cisza
Jakies propozycje
Jutro gracie na Kerber z Pliskova kurs 2,60 i wzrasta
Nie lubie stylu Angelique ale jak Pliskova sie wystrzela to przegra bo defensywnie mozna tu grac ????
 
A 332

adriano778

Użytkownik
Dziwi mnie ze nikt nie gra Cebulki widać ze forma zwyżkuje, natomiast u Karo jakby było na odwrót do tego podkręcona kostka. Niestety nie śledziłem wczoraj dokładnie meczu ale na podstawie strzępków które widziałem dla mnie Cebulka zdecydowana faworytką ^^ Cibulkova 2.25 iforbet 2.38 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 18

crisardo

Użytkownik
Ja natomiast proponuję grać na zwycięstwo w turnieju Andżeliki Kerber. Polka w wielkim gazie i z meczu na mecz coraz lepsza. Widać, że także chce powrócić do ścisłej czołówki. W następnym pojedynku zmierzy się z Rosjanką i tutaj widzę 2-0 dla Polki.

• dużo osób zwróci uwagę pewnie na słowo które użyłem w mojej wypowiedzi a mianowicie ,,Polka&#39;&#39;ale dla mnie ona jest Polką. Chciała wyraźnie grać dla naszego kraju lecz Polski Związek Tenisowy wyraźnie przysnął. Czekała ona 2 lata na propozycję od PZT lecz gdy jej nie otrzymała to nie pozostało jej nic innego jak grać dla Niemiec. Wielokrotnie w swoich wywiadach podkreślała, że kocha nasz kraj i świetnie się tu czuję.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
a o Karolinie tez powiesz ze jest Polka ???? ?
Czysto sportowo to tez mi sie wydaje ze Cibulkova Karo miala rzeczywiscie dosc duzo winnerow Rogers popelniala bledy w dosc waznych pilkach i w 3 Secie przy prowadzeniu 3:0 ale rzeczywiscie Dominika z ta gra z wczoraj moze wygrac ????
 
C 18

crisardo

Użytkownik
Karolina też dla mnie jest Polką. W przerwach między gemami gdy ojciec jej a zarazem trener schodzi porozmawiać to płynnie rozmawiają po polsku. Jej rodzice są Polakami ona urodziła się w Odense, jej ojciec oprócz tego ze jest trenerem to w przeszlosci był dobrym piłkarzem. Grał np.w Zaglebiu Lubin.
Taka ciekawostka dla ciebie Karolina Wozniacka nadal jest zawodniczką klubu tenisowego z Poznania.
 
P 0

pandamonium

Użytkownik
A co myślicie o meczu Yanina Wickmayer - Aleksandra Krunic?
Myślę nad Krunic. Nie znam się na tenisie, dopiero zaczynam się interesować tym sportem. Oglądałem jej dwie ostatnie gry, ale nie wiem nic o Wickmayer
 
T 823

thereignman

Użytkownik
WTA Guangzhou
Godz: 13:30
Rodina E. - Zhang S.
Typ: Zhang S. wygra 2-0
Kurs: 1.85
Pinbet

Dziś spokojny Typ, już ruszyły kwale do kolejnego ciekawego turnieju w Wuhan klasy Premier 5 z pula nagród pow 2 mln $ (same kwalifikacje są już bardzo interesujące i mocno obsadzone). Jednak to w najbliższych dniach.
Za to wszystko wskazuje na to, że turniej w Guangzhou wygra zawodniczka gospodarzy Shuai Zhang i to prawdopodobne bez straty seta. Nie będę się powtarzał na temat gry Shuai (wszystko jest zawarte w analizie z wczoraj, która jest w moim temacie na forum oraz w typ dnia 21.09). Zhang jak przewidywalem bez problemu kontrolowała wczoraj przebieg całego spotkania, jak i nawet każdego gema w starciu z Kozlova. Mimo że Ukrainka na papierze wykazywała dobrą formę, to uległa 1:6 1:6 prezentując jedynie wielką bezradność. Dziś podobnie powinna się zachować Rodina. Znam bardzo dobrze Rosjanke, a ostatnio bardzo uważnie oglądałem jej spotkania na US Open. Skorzystała z okazji i wygrała z bardzo słabą w ostatnim czasie Bouchard, jak i przegrała po bardzo sennym spotkaniu ze Svitolina. Wczorajsza wygrana Rodiny z młodą Lizette Cabrera nic nie znaczy i było to &quot;darmowe&quot; zwycięstwo. Mloda Lizette sprawiła niemałą sensację ogrywając rundę wcześniej Anette Kontaveit. Tylko jak to bywa u młodych po &quot;wielkim spotkaniu&quot; w następnej konfrontacji z Rodina młoda Australijka nie miała w ogóle mocy i talentu na korcie, wszystko wyczerpała w poprzedniej grze. W każdym punkcie wyglądała jak amator, tj. jakby zeszla z trybun grać, duża bezradność i niepewność, a mimo tego doprowadziła do tiebreka w drugiej partii. Wracając do głównej aktorki dzisiejszego przedstawienia tj Evgeniyi Rodiny nalezy być świadomym, ze ta Pani potrafi błysnąć, jednak tego błysku kompletnie nie widać w tym turnieju. Do tej pory jej gry to były jedynie sparingi na niskim poziomie. Główny atut Rodiny to silna ręka i łatwość zamykania uderzeń, jak i wygrywanie punktu we wczesnej fazie akcji. Rodina zawsze dąży do takiej gry. Jednak to całkowicie nie funkcjonuje aktualnie w tym turnieju. Ona ma 170 CM wzrostu, jest krempej budowy, typowy &quot;tenisowy ulaniec&quot;, a krótkie ręce nie pomagają. Dyspozycja serwisowa jest na niskim poziomie, większość piłek musi grać z głębi, a to nie jest obecnie płynna gra, a w większości szarpana oraz duzo szans na brejka dla przeciwnika. Ewidentnie nie służą te korty Rosjance, mimo nawet awansu do 1/2. To Rodina będzie dziś z tyłu, a ona zepchnięta pod ścianę nie potrafi grać, a jedynie czym może zaskoczyć to przegranym gemem serwisowym do 0. Z taką rywalką jak dziś, Rodina nie ma możliwości wykorzystać swojej dobrej ręki, ponieważ pasywnej, zachowawczej prostej gry nie zaprezentuje Zhang. Każda piłka musi być grana z dużym ryzykiem przez Rodine, a tenisowa ruletka dla tego typu tenisistek zawsze kończy się kompromitacją na korcie. Zhang bez problemu będzie decydować o przebiegu tego spotkania od pierwsze do ostatniej piłki. Chinka nie należy do zawodniczek, które przysypiaja w starciu ze słabszym rywalem, a jedynie na dużej koncentracji robi swoje.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Karolina też dla mnie jest Polką. W przerwach między gemami gdy ojciec jej a zarazem trener schodzi porozmawiać to płynnie rozmawiają po polsku. Jej rodzice są Polakami ona urodziła się w Odense, jej ojciec oprócz tego ze jest trenerem to w przeszlosci był dobrym piłkarzem. Grał np.w Zaglebiu Lubin.
Taka ciekawostka dla ciebie Karolina Wozniacka nadal jest zawodniczką klubu tenisowego z Poznania.
Jeśli czuje się Polką, to nią jest. Tak samo jak np. Podolski czy Michalczewski, chociaż reprezentowali inne barwy. Druga sprawa, że gdy przyszło do wyboru ścieżki kariery, to mieli Polskość w dupie i wybrali to, co było dla nich najlepsze. Można tego nie szanować, ale przynajmniej identyfikują się z naszym krajem, w przeciwieństwie do np. Miroslava Klose, który do bycia Polakiem się nie przyznaje.
P. S. Lepszy taki Polak z zagranicznym obywatelstwem niż taki &quot;Polak&quot; jak Obraniak, któremu nie chciało się nawet nauczyć naszego języka ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom