>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Hertogenbosch, Nottingham - 12.06-18.06.2017

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja bym jutro gral wygrana Konaveit jest w mega formie I do.tego.seta Vikhlyanstevy bo niezle pogrywa a jej jutrzejsza rywalka Konjuh prawie poleciala ze slabsza od Vikhly Rodiną I napewno bedzie bardziej zmeczona.bo.malo czasu na.odpoczynek. graja z rana o 11 to wyjdzie takie
Win Konaveitt kurs 1.65 + set Vikhlynstaeva 1.53 ako 2.53
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Widział ktoś Tsurenko w akcji w tym turnieju?...idzie jak burza. Chce zagrać na Estonkę bo to co pogrywa to bajka ale nie widziałem Ukrainki i nie wiem czy rywalki spusiaczyły czy jest zwyczajnie w formie,...Coś ktoś??
Ciekawy mecz, przyznam, że jestem pod wrażeniem gry Kontaveit, już od jakiegoś czasu jest w świetnej formie. Gra agresywnie, a przede wszystkim skutecznie. Tsurenko także w Herto gra super, Kiki zagrała słabiutko, ale Lesya zagrała dobrze. Forma podobna do tej, w której Tsurenko wygrywała mecz za meczem na hardzie dwa sezony temu. Może over gemowy, choć jednak predyspozycje do gry na trawie większe ma Estonka, stabilniejsza dyspozycja. Dla mnie no bet.
Konjuh - Viklyantseva 2 @2,30 Uni ✅
Konjuh z Hogenkamp zagrała słabo, przegrywała już 0-3 w trzecim secie, zdołała odwrócić losy meczu, jednak to zasługa Richel, która była zbyt pasywna. Ana z Rodiną miała sporo szczęścia. Chorwatka gra mocno, jednak w jednym tempie. Zdarzają jej się proste błędy, ta forma nie jest optymalna. Viklyantseva już sezon temu grała w Den Bosch świetnie, ma ofensywne usposobienie, pokonała Petkovic, gładko Rus, nie tracąc podania. Lekkie value, bo obie grają podobnie, nie faworyzowałbym Konjuh.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom