>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Hua Hin, Sankt Petersburg - 28.01.19-03.02-19

Status
Zamknięty.
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Petra @1,70 forBET✅POWIEDZIAŁBYM, ze bez mydła, ale mogła wygrać już ponad pół godziny wcześniej...
Dzisiaj tylko i wyłącznie fizycznie może nie wytrzymać, ale schudła i raczej jestem spokojny o jej kondycję, w razie czego skreczuje, bo jeśli chodzi o formę to mamy tu lata świetlne, po pierwszych genach będę wiedział co i jak ????
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Van Uytvank - Sabalenka✅✅✅ [Petersburg] nie ma problemu
Sabalenka to odkrycie zeszlego roku, podobnie zreszta jak Osaka. Gdyby ZSRR dalej istnialo, to gralaby tu u siebie, dajmy to na plus. 10. rakieta swiata podejmuje 52. Zauwazylem niestety, ze tez jak niektorzy potrafi glupio odpasc z pierwszej rundy, wiadomo czemu, no wiec granie jej w pierwszej/drugiej rundzie tutaj na wlasne ryzyko, ale za drobne, by bylo na dobra pizze chyba mozna. Van Uytvank bez fajerwerek, pewnego poziomu nie moze przeskoczyc, choc zdarzalo jej sie juz dobre mecze z lepszymi zawodniczkami, moze nawet seta urwie.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Aleksandrowa - Martincova 2 (+1.5) ⛔

Po raz kolejny próbuje na Czeszkę. Kompletnie nie rozumiem faworyzowania aż tak Rosjanki, może i gra u siebie, ale nie jest to zawodniczka z samego topu i zdarzają jej się wpadki. Dziś, gdyby piękność brytyjska, a mianowicie Boutler, się nie zagotowała w kluczowych momentach, możliwe, że Aleksandrowa byłaby za burtą, ale zostawmy gdybanie. Obydwie po kwalach, które przebrnęły bez problemu, obydwie z lekkimi kłopotami w 1 rundzie, ale to Czeszka miała zdecydowanie lepszą zawodniczkę po drugiej stronie, i po kłopotach w 1 secie, ogarnęła się i zmiotła Kazaszkę w dwóch kolejnych partiach. Trzyma serwis, popełnia niewiele błędów, więc jest szansa na kolejną rundę, zwłaszcza, że Aleksandrowa nic szczególnego w 1 rundzie nie pokazała, więc po takim kursie próbuje.
Van Uytvanck - Sabalenka 2 ✅

Tu się zgodzę. Belgijka od paru lat próbuje wejść do topu, ale tego poziomu przeskoczyć nie może i krąży tak w 50-100 rankingu. Sabalenka to odkrycie tamtego sezonu, ten rok zaczęła od wygranej w Shenzen, gdzie pokonała m.in. Sharapovą. Myślę, że liczyła na nieco więcej w Melbourne, mimo, iż 3 runda AO to jej życiowy sukces, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Myślę, że nie będzie mowy o odpuszczaniu turnieju, sporo czasu na aklimatyzacje , bo szybko odpadła w Wielkim Szlemie, w kolejnym tyg nie gramy, dopiero jest na liście w Doha, nie wiem jak Fed Cup, ale do tego też jest sporo czasu. Nie ma co gdybać, podbudowana awansem do top 10 Białorusinka powinna być jutro górą.
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis K. - turniej WTA Hua Hin / Tajlandia
Godzina: 12:30
Spotkanie: M.Niculescu - M. Linette
Typ: M. Linettte ✅/ Linette(zw/+20,5 gema)✅ 1:2 (6:4,3:6,2:6)
Kurs: 2.82 / 4.05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam.
Dzisiaj chciałbym przedstawić dwa typy na spotkanie Magdy Linette z Moniką Niculescu. Obie zawodniczki bardzo doświadczone. Z tego co podaje flaschscore spotkały się raz w 2014 roku i po wyniku widzę że Niculescu wygrała gładko ale nie biorę tego pod uwagę bo było to tenisowe wieki temu. Rumunka dla wielu zawodniczek gra bardzo niewygodnie. Jako jedyna chyba gra regularnie slisem z forehandu i przez to posyła bardzo rotacyjne zagrania. Jej sposób na tenisowe granie jest dobry ale tylko do pewnego momentu. Oczywiście bardzo często wystarcza jej to na pierwsze rundy turniejów i mniej doświadczone tenisistki a i te lepsze mają z jej grą problemy. Oczywiście musi być w formie. Z tego co widziałem po jej poprzednim meczu z Hsieh to nie jest jej najlepszy tenis. Natomiast Magda całkiem solidny mecz z Australijka z przestojem w drugim secie. Kursy u bukow wg mnie mocno zaniżone na korzyść Rumunki. Dla mnie lekką faworytką jest Magda. Od razu pragnę nadmienić że, nie patrzę na to że jest Polką. Zawsze staram się podchodzić jak najbardziej analityczne. Szanse w tym meczu ocenialbym 60 do 40 na korzyść Linette. Stąd mój pierwszy typ na zw Linette uważam za bardzo prawdopodobny. Moim zdaniem technika rumuńskiej tenisistki może sprawiać Magdzie kłopoty w pierwszej fazie meczu. Na pewno będzie potrzebowała kilka pierwszych gemów na przestawienie,a gdy już się przestawi zaczną się dłuższe wymiany i więcej błędów niewymuszonych rumunki. W każdym bądź razie trzeba się na stawić na długie spotkanie, prawdopodobny jest wg mnie w tym meczu tiebreak w pierwszym secie. Typ na zw Magdy i powyżej 20,5 gema jest dla mnie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem w tym spotkaniu i oczywiście robię download na kuponik ???? . Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Bonaventure - Bertens⛔ nie tym razem
A jakby tak zagrac underdoga, bo kto wie, czy Bertens znowu nie potknie sie przypadkowo w 1.rundzie, gdyz interesuja ja wspisowe i dwudniowe zwiedzanie miasta turniejowego. Typ nie z kosmosu, poniewaz Holenderka faktycznie co jakis czas robi sobie zart z tenisa i przegrywa pierwsze rundy. Moze ma wtedy okres, moze ma wtedy obraze na polswiatek sportu. Kto wie kto wie, warto za kazdym razem grac za drobne przeciwniczke Bertensowej, bo naprawe lubi przegrywac raz na jakis czas tak z d... Dobry kurs.
 
adik1992 403,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Van Uytwanck +1,5 seta @1,68⛔
Miala 3:1 w drugim. Szkoda
O Sabalence zostalo wyzej juz duzo napisane. Ja skupie sie na belgijce. Rudowlosa tenisistka slabo weszla w ten sezon ale hala to miejsce gdzie potrafi odpalic. Dysponuje dobrym podaniem. Bardzo czesto wybiera sie do siatki i wie jak sie przy niej zachowac. Wygrala w pierwszej rundzie z Flipkens ktora w hali jest zawsze grozna. Mysle ze latwo meczu Sabalence nie odda i postawi opro czego dowodem bedzie wygrany przynajmniej set.
Pavluchenkova @1,38✅
Anastazja milo zaskoczyla w Melbourne gdzie doszla do 1/4 pokonujac po drodze Bertens czu Stephens. Jej gra tez mogla budzic zachwyt. Ostapenko daleko od topowej formy. Jednak paradoksalnie duzo w tym meczu bedzie od nie zalezec. Jelena nie zna umiaru i laduje w nadlatujace pilki z pelna moca. Tylko ile z tych zagran bedzie dawac jej punkt a ile rywalce. Rosjanka w hali potrafi sie odnalezc czego dowodem jest tytul z Moskwy. Spotkanie powinno byc ciekawe ze wzgledu styl gry ktore panie prezentuja ale licze ze na koniec wygraną bedzie Anastazja.
Ako: 2,38⛔
Lvbet
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Jelena @3.0 fortuna ⛔niestety za mocno w obronie Rosjanka.
Ja zdecydowanie bardziej wole zaryzykować Jelene po takim kursie, niż na Rosjankę, wszystko będzie zależało od Jeleny, ale moim zdaniem już czas się obudzić, jest 10 rakieta świata, ostatnie tygodnie to jakiś dramat, teraz przeciwniczka grająca fajny tenis, jak się rozkręci to mam nadzieje na dobre, kurs 3 jak złoto ???? pamietajmy, ze to tylko WTA ???? powodzenia

Edit: nie wiem skąd mi się wzięła 10 rakieta świat, aktualnie 22. Przepraszam.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawa sprawa. Widzę w meczu Sabalenka - Van Uytvanck że trenerką Belgijki jest wciąż grająca Flipkens, nawet udziela jej teraz rad w przerwie. Niby normalna sprawa, tylko że Flipkens o 15ej ma zacząć mecz deblowy w parze ze swoją podopieczną ????
 
S 63

suchysucha

Użytkownik
Ciekawa sprawa. Widzę w meczu Sabalenka - Van Uytvanck że trenerką Belgijki jest wciąż grająca Flipkens, nawet udziela jej teraz rad w przerwie. Niby normalna sprawa, tylko że Flipkens o 15ej ma zacząć mecz deblowy w parze ze swoją podopieczną ????
Nie rozumiem. To miała jej źle doradzać żeby przegrała niż żeby szybko skończyła ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
adik1992 403,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ciekawa sprawa. Widzę w meczu Sabalenka - Van Uytvanck że trenerką Belgijki jest wciąż grająca Flipkens, nawet udziela jej teraz rad w przerwie. Niby normalna sprawa, tylko że Flipkens o 15ej ma zacząć mecz deblowy w parze ze swoją podopieczną ????
A w 1 rundzie graly przeciw sobie.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Ciekawa sprawa. Widzę w meczu Sabalenka - Van Uytvanck że trenerką Belgijki jest wciąż grająca Flipkens, nawet udziela jej teraz rad w przerwie. Niby normalna sprawa, tylko że Flipkens o 15ej ma zacząć mecz deblowy w parze ze swoją podopieczną ????
odrazu przypomnial mi sie mecz pomiedzy nimi z zeszlego roku w ktorym to dzialy sie cuda heheh teraz juz wiem dlaczego;)
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kvitova - Vekic 2 (+1.5 seta) ✅

Lubię grać na Chorwatkę w ostatnim czasie, zwłaszcza, kiedy nie jest faworytką. Oczywiście typ głównie przeciwko Kvitovej, bo nie sądzę, że po wyczerpującym AO, gdzie dotarła do finału, będzie się zabijała i grała na 100% w Rosji, mimo, iż broni tytułu z tamtego roku. Myślę, że z drugiej strony marzy już trochę Petra o lekkim odpoczynku, bo przed nią Fed CUP i Dubaj, a to są ważniejsze zawody. Vekic zaimponowała mi formą w dwóch ostatnich spotkaniach, ze Szwajcarką mecz na wykończenie, długie wymiany, zakończony happy endem, z Rosjanką Donna kapitalnie na serwisie, rywalka praktycznie bez szans na skuteczne returny. Teraz czas na Petre, oczywiście, gdyby dziewczyny spotkały się w Melbourne, to Vekic byłaby bez szans, ale tutaj Czeszka gra na pół gwizdka, na Azarenke, która zagrała słabo z Gasparin, to wystarczyło, mimo, iż doprowadziła do tiebreaka. Chorwatka gra tu dobrze, i liczę na lekkie rozluźnienie finalistki AO, nie chcę tutaj sugerować, że Petra po wygranym jednym meczu weźmie wpisowe i uda się na krótki urlop, ale nie takie rzeczy się już działy w tenisie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
adik1992 403,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zvonareva @2 fortuna✅ przynajmniej Vera nie zawiodla.
Kasatkina znalazla sie w 1/4 nie grajac nawet spotkania. Jej dyspozycja jest niewiadoma. Poczatek sezonu bardzo slabo wygladal. Vera pokazala sie juz natomiast z dobrej strony pokonujac w dwoch setach Makarova i w trzech Goerges. Dobrze wyglada na serwisie. Do tej pory zostala przelamana raz z Makarova i po razie na seta z Niemka. Jednak w spotkaniu z Daria kluczowa role powienien odgrywac return. Zapewne wymiany tez beda trwaly kilka odbic a nie tak jak w poprzednich spotkaniach. Kasatkina napewno bedzie chciala przelamac zla passe a Vera osiagnac najlepszy wynik w sezonie. Mecz z typowych 50/50 ale ide w kierunku bardziej doswiadczonej zawodniczki bo widzialem jak wyglada w tym turnieju a Kasatkina jest niewiadoma.

Pavluchenkova @1,95 fortuna⛔
Kolejny mecz z gatunku 50/50 wedlug mnie dzis. Jednak ide w kierunku Anastazji. Bedzie to rewanz za druga rundevw Australii gdzie gora byla Rosjanka choc po pierwszym secie nie postawilbym nawet zlotowki na wygrana Pavluchenkovej. Ale wlasnie to jest tenis i to w wykonaniu kobiet. Ta wygrana jeszcze bardziej nakrecila Anastazje i osiagnela 1/4. Tu przed wlasna publicznoscia bedzie chciala udowodnic ze nie byl to przypadek. Bertens w pierwszej rundzie wolny los. Wczoraj wygrala latwo z Bonaventure. Anastazja w pierwszym meczu wygrana z Cornet a wczoraj z Ostapenko ktora zagrala naprawde dovre spotkanie jak na jej dyspozycje z ostatnich tugodni. W tym meczu Rosjanka oddala pole do ataku Lotyszce a sama skupila sie na obronie. Dzis mecz bedzie wygladal inaczej. Czesciej bedzie musiala Rosjanka przechodzic do ataku. Spodziewam sie zacietego meczu jednak uwazam ze detale zadecyduja i wygranej Pavluchenkovej.

Kvitova @1,31⛔ fortuna
2:0 @1,71⛔

Petra dzis dramat niestety.

O ile przed pierwszym meczem mozna bylo miec watpliwosci co do formy fizycznej po Australii Czeszki o tyle widac ze bedzie chciala obronic tytul i ma na to duze szanse. Nie widze specjalnie szans i argumentow dla Vekic ktorymi moze sie Petrze przeciwstawic. Jedynie Kvitova moze miec problemybz samo soba jak w 2 secie meczu z Azarenka. Jednak uwazam ze byl to spadek koncentracji i Czeszka jest na tyle doswiadczona ze drugi raz sobie na to niepozwoli.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Ja miałem zagrać Kasatkine, ale Adik już się w dwóch na trzy pomylił, zgodnie ze statystykami o 3/3 będzie ciężko, wiec trochę mnie to blokuje ????

A tak poważnie to moim zdaniem Kasatkina po @1.85 to dobra opcja, owszem ostatnio wszystko w dupę jak szło, ale los jej dał 1/4 lepiej się nie dało, to chyba warto to wykorzystać i w końcu zacząć wygrywać, Vera nie jest jakaś super strong, wiec moim zdaniem dzisiaj będzie No mercy i win Kasatkiny ???? choć dzisiaj ustrzeliłem Magdę i „jatremka” - jak to wymawiają Azjaci :p wiec kolejny argument, zeby nie ruszać tej Kasatkiny, ale za drobne próbujemy ????

⛔ jednak prawo serii zadziałało ????
 
T 126

tenisowo

Użytkownik
Yastremska - Linette 1 ( -1,5 seta) ✅
Brawo dla Magdy zaszła w Hua Hin naprawdę daleko i to już można uznać za sukces. Tym razem spotyka sie jednak z 18 latką z Ukrainy notującą ostatnio świetne wyniki. Przyznam się szczerze że widziałem tylko ostatnie piłki Ukrainki z Muguruzą ale za to ogladałem mecz Linette no i niestety poziom itf. Generalnie Chinka sama przegrała to spotkanie notując wiele niewymuszonych błędów. Ukrainka postawi napewno dużo większe wymagania i będzie wywierała presję swoim bezkompromisowym tenisem. Myślę że Polka niestety ma za mało argumentów czysto tenisowych. Do tego dochodzi psychika Polki często bardzo chwiejna...Dla mniej przekonanych mozna pograć czysty 1 na Yastremską
Sabalenka-Bertens 2 ✅
Sabalenka charakteryzuje się świetnymi warunkami fizycznymi i tenisem opartym na posyłaniu bomb z głębi kortu. Natomiast Bertens widzę jako zawodniczkę o dużej różnorodności uderzeń mającą dużo więcej do zaoferowania w grze kombinacyjnej. To typowy mecz finezji z siłą z której wygrana powinna wyjśc Kiki. Co za tym przemawia? Przede wszystkim charakterystyka kortów w Petersburgu. Nie jest to nawierzchnia bardzo twarda więc preferuje zawodniczki techniczne . Kiki ma świetne rezultaty na mączce gdzie po wielu wymianach ustawia się akcje pod końcowe uderzenia i myślę że będzie podobnie prowadziła grę w tym spotkaniu.Poza tym H2H to 0:2 więc Kiki wie jak grać z Sabalenką ???? Chociaż każda seria kiedyś sie kończy ale ... myślę że nie tym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Vekic - Zvonareva 1 ✅

Spodziewam się, że Adik zagra na Rosjankę, bo to jedyna tenisistka, która go ostatnio nie zawiodła, więc ja gram na Chorwatkę, a tak na poważnie, weszła bardzo solidnie w sezon, zagrała tutaj trzy bardzo dobre spotkania, oczywiście Kvitova grała dziś na pół gwizdka, ale była w stanie ograć Azarenke przy takiej dyspozycji. Szacunek dla Very za ogranie Georges czy ,mimo wszystko słabiutkiej ostatnio, Kasatkiny, ale Chorwatka gra tutaj lepiej, kapitalnie przy swoim serwisie, rywalki praktycznie bez szans na przełamanie. Rosjanka wraca do dobrej dyspozycji, ale nie sądzę, że wystarczy to na jutrzejszą przeciwniczkę. Spodziewałem się troszkę wyższego kursu, ale buki widzą co się dzieje.
Yastremska - Linette 1/-19.5 ✅
Na prawdę dużo osiągnęła Magda w tym turnieju, bo awans do półfinału przy takiej dyspozycji można uznać za sukces. Hon, Niculescu, Wang, idealne wręcz przeciwniczki dla Polki, bo nie musiała się zbytnio nabiegać, typowe przebijaczki, a i tak z dwoma pierwszymi traciła seta. Kto nie oglądał może stwierdzić, że Linette przejechała się dziś po Chince, nic bardziej mylnego, to rywalka zagrała straszną kaszane. Ukrainka jest w gazie, pokonanie Peng i dziś przede wszystkim Muguruzy mówi samo za siebie, zupełnie inny poziom spotkania. Jutro mizerny serwis Polki będzie szybko kończony mocnymi returnami przeciwniczki. Niestety przy obecnych możliwościach daje Polce jutro maks 6-7 gemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
adik1992 403,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mialem nie grac juz polfinalow ale sprobuje za nieduza stawke.
Sabalenka - Bertens o21,5 @1,74⛔???? fortuna
Przy 2:5 w drugim secie jak miala przewage na gema to albo df albo pilka w siatke. Po tb 1 seta siadla troche psychika.
Brawo dla Bertens.
W tym spotkaniu widza mi sie 3 sety i taki zaklad tez gram po @2,33.⛔
Sabalenka jak juz to bylo pisane gra silowy tenis. Z kazdej pilki stara sie udzerzyc z pelna mocą. Jak narazie wygrala dwa mecze bez straty seta jednak w kazdym meczu zdarzaly jej sie momenty dekoncentracji przez ktore tracila kilka gemow z rzedu. We wczorajszym meczu miala troche szczescia w drugim secie gdzie Aleksandrowa odrobila straty i byla na fali wznoszacej przy 4:4 i 40:15 Rosjanka zepsula prosty smatch i pozniej sie kompletnie posypala. Bertens w drodze do 1/2 tez wygrala dwa mecze. Najpierw &quot;rozgrzewkowy&quot; z Bonaventure i wczoraj po trzech setach z Pavluchenkova. Jej styl jest bardziej defensywny ale tez potrafi mocniej przyłożyć w wymianie tak samo jak i na serwisie. Nie widze latwego zwyciestwa ktorejs z zawodniczek a po porazce Kvitovej otwiera sie droga do tytulu.
Zvonareva @2,53⛔ fortuna
+1,5 seta @1,6⛔
Obejrzalem sobie jeszcze raz na spokojnie te dwa ćwierćfinały. Kvitova w 70% przegrala ten mecz a tylko w 30% wygrala Vekic. Nie da sie nawet wygrac seta popelniajac 20ue w 10 gemach i 42! w calym nie za dlugim meczu. Petra psula duzo prostych pilek. Czasami w trudnych sytuacjach zamiast poszukac innego rozwiazania walila z calej sily czy to w siatke czy w aut. Szczesciem Chrwatki bylo to ze akurat ona stala po drugiej stronie siatki i potrafila to wykorzystać. Trzeba jej oddac ze dobrze serwowala. Kvitova miala problemy z odczytaniem kierunki podania. Widzac slabosc czeszki przeganiala ja po korcie czy to w bok czy do siatki. I jak widac przyniosło to efekt bo Petra z gema na gem byla bardziej zmeczona co przekladalo sie na proste bledy.
Co do meczu dwoch Rosjanek to WTAKing namowil mnie na zagranie Zvonarevej. Przynajmniej ktorys z nas bedzie sie cieszyl po ostatniej pilce.;). Wracajac do meczu to gora byla doswiadczona Vera. Kasatkina dalej szuka swojej optymalnej formy. Mecz nie stal na jakims genialnym poziomie ale Zvonarevej nie przeszkodzilo to w wygranej w dwoch setach. Widac ze z kazdym meczem jej pewnosc siebie rosnie a pokonanie Goerges i odwrocenie meczu dalo jej wiekszego kopa. Ma szanse na final turnieju WTA po wielu latach i to jeszcze u siebie w kraju i jestem przekonany ze da z siebie wszystko bo niewiadomo czy to nie ostatnia szansa w karierze Rosjanki na tytul. Jezeli nie bedzie tak hojna jak Kvitova to ma szanse powalczyc o wygrana.
Poza tym to tenis kobiecy i rozne rzeczy moga sie dziac. Moze Vekic ktora gra rowny turniej miec akurat slabszy dzien i psuc wiekszosc zagran. Ale to tylko gdybanie. Licze ze zobaczymy dwa polfinaly na dobrym poziomie.
Brawa dla WTAKinga zwlaszcza za typ na Ukrainke.
 
dx2 222,3K

dx2

Użytkownik
Vekic-Bertens 2 ✅

Stawiam na Bertens. Nie mialem kazji obejrzec wiele meczow w tym tygodniu, ale dzis Bertens bardzo dobry mecz z Sabalenka. Po drodze ograla Bertens tez Pavlyuchenkova, ale widzialem dla przykladu kolejny dobry mecz Pavlyuchenkovej z Cornet. Wydaje mi sie, ze Bertens miala trudniejsze rywalki i lepsze mecze tutaj byly.
Vekic ma wysoki procent wygrywanych punktow po 1-szym podaniu w swoich meczach, ale rywalki jednak chyba nie te, a Bertens swoim 1-szym podaniem tezz moze bardzo duzo. Oczywiscie byla na drodze Vekic tez Petra Kvitova, ale jak wspomnial przy jedenej ze wczesniejszych analiz WTA King rowniez mam wrazenie, ze Kvitova przyjechal zagrac jeden mecz i bedzie sie koncentrowac na startach w Doha i przede wszystkim Dubaju.
Na moj gust tez bardziej widzi mi sie zwyciestwo Bertens, ktora miala swietny tamten sezon i zagrala nawet z sukcesem na WTA Finals w Singapurze. Dla Vekic to bedzie duzo trudniejsza rywalka niz wczesniejsze, poza tym Bertens bedzie chceic sie zrewanzowac za porazke z Vrekic w brisbane po zacieym meczu, a dobre mecze Bertens w Sankt Petersburgu moga przechylic szale zwyciestwa na korzysc Holenderki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Vekic - Bertens Over 21.5 ✅
Finały się ogląda. Sprawiedliwie, że właśnie te zawodniczki zagrają o końcowy tryumf w Rosji, bo rozgrywają tutaj bardzo dobre zawody. Też pierwsza myśl to była Bertens, większe doświadczenie, w końcu zawodniczka z samego topu, tutaj decydują niuanse, jednak z drugiej strony oglądałem wszystkie mecze Vekic, i z meczu na mecz się rozkręcała, już nie będę powtarzał, że kapitalnie na serwisie i konsekwentnie rozrzucała swoje rywalki po korcie, zupełnie nie przypomina zawodniczki sprzed paru lat, gdzie wielokrotnie gotowało jej się w głowie i waliła na oślep, teraz to spokój i opanowanie w kluczowych momentach. Pamiętam kiedyś, chyba rok czy dwa lata, kapitalny finał zagrała z Kontą na trawie, a później mecz na Wimbledonie. Nie sądzę, że zobaczymy jutro jednostronne widowisko. Grały ze sobą nie tak dawno w Brisbane, gdzie Vekic wygrała 2:1. Nie wykluczam również jutro takiego rezultatu, jednak na hali Bertens jest bardzo groźna. Więc jak nie wiesz na kogo zagrać, postaw na over, myślę, że 3 sety bardzo możliwe, bo u każdej zdarza się lekkie rozluźnienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Dla mnie lekkie wskazanie na Vekic. Grały w Brisbane miesiąc temu i było 2/1 dla mlodej. Ogólnie H2H 3/2 dla Donny . Myślę, że się przełamie i będzie miała pierwszy poważny tyytuł. Stawiam ją w treblu z Jastremską i Evansem . Ciekawy finał w Rosji, Chorwatką wygląda swiętnie .Pytanie tylko czy znowu finał jej nie przerośnie? ????
⛔ Balkańska choroba...5/2 prowadzić i wtopić 6/7
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom