>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Indian Wells - 07.03-18.03.2018

Status
Zamknięty.
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
V.Williams-S.Williams 1 @2.1

A ja tutaj wierze w wygrana starszej Venus. 17 lat po pamietnym skandalu, tym razem przeczuwam wygrana Venus w sportowej walce. Serena jest po dlugiej przerwie i na pewno to jeszcze daleka droga do dobrej formy. Venus juz 37 lat, ale ona sie tutaj zmobilizuje bo ona zawsze tak ma w tych najwiekszych amerykanskich turniejach. Ostatni raz Venus wygrala na Mastersie w Kanadzie niecale 4 sezony temu. Pozniej siostry spotkaly sie jeszcze 3 krotnie na 3 roznych szlemach i wygrywal Serena. Niewielu juz tych siostrzanych pojedynkow pewnie siostrom zostalo. Serena prowadzi w bezposrednich pojedynkach 18-11, ale to tez tylko bilans, bo Serena jest prawdopodbnie najlepsza zawodniczka w histrorii tenisa i 2 szlemy Venus przy osiagnieciach Sereny to i tak malo. Venus zagra tutaj na maksa bo jednak mlodsza sisotra wygrywa te pojedynki znacznie czesciej, a ze Serena nie jest w optymalnej formie, to typuje wygrana starszej siostry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
J 11

jaco69

Użytkownik
V.Williams-S.Williams 1 @2.1

A ja tutaj wierze w wygrana starszej Venus. 17 lat po pamietnym skandalu, tym razem przeczuwam wygrana Venus w sportowej walce. Serena jest po dlugiej przerwie i na pewno to jeszcze daleka droga do dobrej formy. Venus juz 37 lat, ale ona sie tutaj zmobilizuje bo ona zawsze tak ma w tych najwiekszych amerykanskich turniejach. Ostatni raz Venus wygrala na Mastersie w Kanadzie niecale 4 sezony temu. Pozniej siostry spotkaly sie jeszcze 3 krotnie na 3 roznych szlemach i wygrywal Serena. Niewielu juz tych siostrzanych pojedynkow pewnie siostrom zostalo. Serena prowadzi w bezposrednich pojedynkach 18-11, ale to tez tylko bilans, bo Serena jest prawdopodbnie najlepsza zawodniczka w histrorii tenisa i 2 szlemy Venus przy osiagnieciach Sereny to i tak malo. Venus zagra tutaj na maksa bo jednak mlodsza sisotra wygrywa te pojedynki znacznie czesciej, a ze Serena nie jest w optymalnej formie, to typuje wygrana starszej siostry.
Pisząc o skandalu z przed 17 lat co masz na myśli?
jeśli mógłbyś rozwinąć ????
 
S 431

strike

Użytkownik
Vondrousova M. vs Martic P.

Typ: 2 @ 2.2 5/10
✅
1/8 turnieju Indian Wells, młoda, utalentowana Czeszka zagra z bardziej doświadczoną Chorwatką.
Obie Panie ostatnio prezentują dobry tenis. Dla mnie to mecz 50/50 może nawet więszke szanse ma Martic. Vondrousova dopiero od niedawna gra na światowym poziomie, myślę, że to jeszcze za wcześnie na bardziej wymagające przeciwniczki. Do tego grały niedawno i wygrała Petra. Kurs zdecydowanie zachęca do grania na Chorwatkę.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Anisimova win @3.05 STS
Ostatni dzień był tragiczny i widać, że ci co wolą szybsze korty zawinęli. Za to hit dnia leci, po osraniu Kvitovej, na tak wolnych kortach nie widzę problemu z Pliskovą, która raczej nie będzie gonić za piłką, a po osłabieniu serwisu nie będzie też taka groźna.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Dziwi mnie nieco, ze nikt z forumowych pogromcow bukmakerow ???? nie typuje meczu Kasatkina-Wozniacki.
Kasatkina gdzieniegdzie nawet 2.75 jest wg. mnie interesujaca inwestycja.
Ogladalem mecz Caro z Sasnowicz, mecz, ktory Sasnowicz uparla sie by przegrac; Caro byla beznadziejna w kazdym elemencie gry.
Dodam, ze &quot;nienawisc&quot; wielu czolowych tenisistek do tegorocznego Indian Wells zostala juz przeciez udowodniona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Tenis by Dawid 819,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Sakkari M. – Osaka N.
Typ:
Sakkari wygra przynajmniej jednego seta
Kurs: 1,8
Bukmacher: fortuna
Od wczoraj chodzi mi ten typ po głowie, a są do tego konkretne przesłanki. Osaka to zdecydowana faworytka, lecz u kobiet to często nie jest zaleta, a raczej obciążenie. Osaka to dalej młoda i perspektywiczna zawodniczka, która prezentuje nowoczesny styl czyli: siła fizyczna, agresja i ofensywa. Według mnie jej talent rozwija się prawidłowo i niedługo możemy powitać ją w ścisłej czołówce rankingu. Czego jej brakuje? To doświadczenie i regularność, której jeszcze nie ma i ten element zawodzi w dalszych fazach turniejów i między innymi dlatego mimo sporego talentu nie zdążyła zbyt wiele osiągnąć w seniorskim tenisie. Z kolei Sakkari to dwa lata starsza zawodniczka, która póki co jest trochę niespełniona i bywa przez niektórych nazywana zawodniczką jednego turnieju. Jednak talent także ma spory i podobnie jak Osakę widzę ją niedługo przynajmniej w TOP 20 rankingu. Najlepszy czas na pewno przed nią, a możliwe, że teraz zagra swój najlepszy turniej w karierze. Obie Panie prezentują ofensywny styl gry i na pewno będzie to dobre widowisko. Jednak jak zobaczyłem kursy na te spotkanie to stwierdziłem, że są lekko przesadzone i powinny być trochę bardziej wyrównane. Set dla Sakkari nie będzie dzisiaj żadną niespodzianką, a biorąc pod uwagę kobiecą mentalność i style obu pań to według mnie zdecyduje forma dnia i Maria może pokusić się nawet o coś więcej. Osaka jeszcze nie zagrała tylu świetnych spotkań z rzędu i czas na lekki kryzys, choć mogę się mylić. Naomi nie wykręciła w poprzednich meczach znakomitych liczb, a jedynie zadowalające, z tym, że ostatni jej mecz był tym najlepszym (z Vickery). Z kolei z Sharapovą i Radwańską dość rzadko trafiała pierwszym serwisem, a po drugim przegrywała sporo wymian. Kluczem będzie skuteczność pierwszego serwisu, a gdy ten element będzie osłabiony to spora szansa przed Greczynką. Sakkari w poprzednich meczach ograła słabą Vekic, następnie dość niespodziewanie Barty oraz Coco Vandeweghe, lecz tutaj było wszystko możliwe, biorąc pod uwagę mentalność Amerykanki. Co ważne Sakkari dobrze operowała pierwszym serwisem w poprzednich meczach oraz nieco lepiej drugim podaniem niż Osaka. Na papierze mecz wygląda bardzo równo i naprawdę nic mnie nie zdziwi.
Analizując mecz pod kątem statystycznym to wpisuje się i pasuje idealnie pod przełamanie serii i na przykład trzy sety, ponieważ obie Panie swoje poprzednie trzy mecze w Indian Wells wygrały 2-0, więc z samego prawdopodobieństwa coraz ciężej będzie Paniom utrzymać tak znakomitą statystykę. Ponadto w dzisiejszych trzech meczach w kobiecym Indian Wells padł trzy razy wynik 2-0 – czas najwyższy na przełamanie.
Typy bez analizy:
  • Sevastova A. – Williams V.: Sevastova wygra przynajmniej jednego seta @1,55 (fortuna)
  • Garcia C. – Kerber A.: Garcia wygra przynajmniej jednego seta @1,68 (fortuna)
    Z luźnych typów najbardziej liczę na set dla Caroline Garcia, ponieważ Kerber gra bardzo nierówno na swoim serwisie i co mecz broni masę bp.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
V.Williams-Sevastova 1 @1.58

Ja bym ten typ powielil na Venus Williams. Myslenie moze troche zyczeniowe, ale magai nazwiska zobowiazuje do dobrej gry. Jesli Venus dala zarobic to powinienem udzielic jej tutaj kredytu zaufania w ramach zwyklej przyzwoitosci. Venus pokonala mlodsza siostre, ktora moze i nie w najlepszej dyspozycji, ale na papierze Venus wciaz tu jest faworytem. Ogolnie mam takie wrazenie, ze na Venus dobrze dziala fakt, gdy jest jedyna siostra Williams w ktoryms turnieju. Ciezko mi tam powiedziec jak Sevastova sie prezentuje. Lotyszka to bardzo dobra tenisistka z charakterem i w miare przekonujaco pokonala Goerges, wciaz jednka jestesmy w Stanach. Weteranka Venus jednak ten argument silowy ma i to powinno zrobic roznice. Venus nigdy tego turnieju nie wygralala i sukcesy w postaci zwyciestw ma w Miami. Niemniej jednak jak sie bojkotuje turniej przez 15 lat to chyba jest to jakis bodziec do dobrej gry. W tamtym roku na przyklad Venus grala bardzo dobrze i przegrala dopiero w 3 setach z pozniejsza dosc sensacyjna triumfatorka Elena Vesnina. Wydaje mi sie, ze Venus to jednak wygra. Jak wspominalem ona najlepszy tenis zostawia juz tylko na te najwieksze turnieje w Stanach i Wimbledon. Sadze ze ona te wystepy w Indian Wells traktuje obecnie rownie waznie jak w Miami i to moze byc pozytywny bodziec do dobrej gry dla takiej weteranki, ktora przeciez w swojej jakze dlugiej karierze w Indian Wells do tego sezonu rozegrala tylko 18 meczow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Halep-Osaka 2 Unibet kurs 3.0
Mysle ze Halep poleci z Osaka ktora ma serwis i silne uderzenia odprawila Radwanska Sakkari Pliskova a Halep wygrywala z mlodszymi i czesto niedoswiadczonymi rywalkami i mysle ze jesli zagra na tym poziomie co z Radwanska i innymi i glowa nie bedzie zawodzila to jest w stanie wygrac moze nie 2:0 ale 2:1 bo Halep ma wzloty i upadki z Martic jakby troche rozwazniej zagrala to by wygrala.Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Osaka vs Kasatkina. Kasatkina 1.8 fortuna 0:2 , trzeba bylo brac czarnego konia turnieju, swietny turniej Osaki, co za przemiana mentalna.
Osaka zgodnie z planem wyrzucila Halep, mnie to nie dziwi, bo ilez razy Simona dostawala lanie gdy kurs na nia byl 1.3 a po drugiej stronie siatki silnie grajaca rywalka.
Dzis jednak Osaka bedzie miala trudniej. Osaka gra chyba swoj turniej zycia i naprawde mentalnie mnie zaskoczyla, no ale Kasatkina chyba jakies dopalacze bierze, bo zlapala jeszcze lepszy rytm ogrywajac czy to Wozniacki czy Venus. Idę w Kasatkine bo po prostu lepiej porusza sie po korcie, potrafi zwolnic gre i jezeli sie nie spali powinna wygrac ten final. Mozliwe 3 sety jednak jak mialbym typowac zwyciezce to rosjanka na mnie robi lepsze wrazenie jezeli chodzi o wiekszy tenisowy wachlarz zagrań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom