>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour - Madryt - 06.05-14.05.2017

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Bouchard(+1,5s) - Kerber 1 @ 1.75 Sbobet ZWROT

Gdyby nie wyczerpujący mecz Bouchard z Szarapową to być może pokusiłbym się o typ na zwycięstwo Kanadyjki w tym spotkaniu. W obecnej sytuacji proponuję pograć seta, bo jeżeli będzie to zacięty mecz to Genie może braknąć &quot;paliwa w baku&quot;.

Korty ziemne to nie jest nawierzchnia Kerber. Szczególnie w chwili, w której Niemka ma kryzys formy. Grały ze sobą 5 razy, bilans 3-2 dla Genie, z czego 2-0 na mączce.

Dyspozycja Kanadyjki z meczu z Szarapową napawa optymizmem. Być może Bouchard powoli wraca do tenisa, który prezentowała kilka sezonów temu. Są ku temu przesłanki, jednak do tego jeszcze daleko. Tak, czy inaczej myślę, że przy obecnej dyspozycji Angelique jest spora szansa na zwycięstwo, a tego 1 seta to już bez problemów powinna ogarnąć.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Coco vs Halep over 20.5 @ 1.76 Unibet ⛔ niestety, trzeba było zaufać intuicji

Coś mi z tą linią śmierdzi,że jakoś niska, patrząc na poczynania obu Pań na tym turnieju, ale decyduję się grać ten over. Obie Panie ostatnie, swoje 2 pojedynki, kończyły na 3 setach. Coco widać że nieźle się przygotowała i gra fajny tenis,a Halep tylko w pierwszej rundzie zagrała topowo. Panie nigdy ze sobą nie grały, więc niestety nie ma zbytnio porównania, ale patrząc na przebieg turnieju, w ich wykonaniu, ciężko mi sobie wyobrazić pogrom, którejś ze stron.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Groenefeld/Peschke-Chan/Hingis 6-4,3-6,8-10
Over 19 gemów 1.89 1xbet✅✅✅ IZZI

Tradycyjnie już biorę over w meczu Anny-Leny i Kvety. Ostatnio w bardzo fajnej formie, wygrały turniej w Pradze, a tutaj ograły już Julkę z Basią oraz Gabi z Xu. Mimo że radzą sobie pewnie z rywalkami, to o losach każdego seta decydowało praktycznie jedno przełamanie. Potrafią grać konsekwentnie i przez to właśnie najczęściej u nich szukam overów gemowych. W poprzednich meczach tutaj zrobiły tę linię, więc z jeszcze mocniejszymi rywalkami także na to liczę, gdyż właśnie grając na kontakcie powinny szukać swojej szansy na awans do półfinału. Starsza Chanka z Martiną w pierwszym swoim meczu nie zachwyciły z Jurak i Rodionovą. W drugiej partii i meczowym taju ich gra wyglądała już lepiej, ale pokazały, że nie prezentują już tak mocnej formy, jak piątej lewie Wielkiego Szlema. Są do ugryzienia, ale swoje w tym meczu także powinny ugrywać. W tym roku obie pary spotkały się już raz, wprawdzie na hardzie w Dubaju, jednak nie patrzyłbym aż tak na zmianę nawierzchni. Wtedy zobaczyliśmy bardzo zacięty mecz, linia została przekroczona tylko o oczko, jednak losy wygranej ważyły się w &quot;dogrywce&quot; w meczowym taju. Skończyło się 14-12 dla Szwajcarki i Tajwanki, ale wiadomo, że mogło to pójść w obie strony. Spodziewam się tutaj czegoś podobnego, a może jeszcze bardziej zaciętej gry gem za gem. Azjatycka linia 19 nie jest zła i uważam, że przy kursie bliskim 2.00 warto się nad tym pochylić.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova - Genie Bouchard (+1,5 seta) 2 @1.68 Unibet ⛔ wynik 6-4, 6-0

Bukmacherzy kolejny raz nie doceniają Kanadyjki, która bardzo dobrze się prezentuje w Madrycie. Pokonała w 3 setach powracającą do gry Sharapovą, a wczoraj rozprawiła się z Kerber. Wygrała więc z dwoma byłymi liderkami rankingu WTA. Pisałem już wczoraj w analizie do meczu Bouchard z Kerber, że być może Kanadyjka wraca do swojej dobrej formy sprzed kilku sezonów. Nie widzę powodów, dla których nie miałaby dzisiaj skutecznie powalczyć z Kuznetsovą. Rosjanka, mimo że jest świetną zawodniczką, z wieloma sukcesami na koncie, jest też zawodniczką nierówną. Może mówić o sporym szczęściu, że jeszcze jest w tegorocznym turnieju, gdyż w swoim drugim meczu z Riske, broniła piłki meczowej w 2 secie. Wczoraj też po walce pokonała w 2 setach Chinkę Wang. W bezpośrednich meczach prowadzi 2-0 Sveta. Oba mecze były rozegrane w 2014 roku, a więc już jakiś czas temu. Bouchard przegrała 0-2 i 1-2. Myślę, że kursy na Kuznetsovą są zbyt niskie. Kanadyjka pokazała już w tym turnieju, że potrafi grać w tenisa na wysokim poziomie. Jeżeli utrzyma ten poziom również w dzisiejszym spotkaniu, może śmiało myśleć nawet o zwycięstwie.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Mladenovic vs Cirstea over 20.5 @ 1.90 Unibet ⛔

Długo się zastanawiałem nad tym meczem i jednak wierzę w Rumunkę, że się postawi. Gra w tym turnieju bardzo solidnie. Na 3 spotkania (8 setów) oddała swój serwis tylko 5 razy. Jak na WTA to świetny wynik. Francuzka od jakiegoś czasu jest w świetnej formie i jest to zrozumiałe,że według buków jest zdecydowaną faworytką, ale ma swoje słabsze momenty. Ona gra świetnie i wszystko jej wchodzi jak czuje, że rywalka traci wiarę, ale gdy czuje solidny opór to już się potrafi gubić. Ja dzisiaj wierzę w ten opór ze strony Rumunki, która prezentuje się w Madrycie solidnie. W zeszłym roku odpadła tu dopiero w ćwierćfinale bo 3 setowym boju z Cibulkovą.
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Halep-Sevastova 1 1.25 &lt;lekko, latwo i przyjemnie&gt;
Simona Halep to zdecydowanie moja ulubiona tenisistka w tourze. Rumunka technicznie jest znakomita zawodniczka i gdy jest zdrowa to potrafi wygrac z kazdym. Caly czas twierdze, ze Halep w tym roku odegra kluczowa role na French Open. Juz raz w tym finale zagrala, ale wydaje mi sie ze w tym roku moze sie to powtorzyc. Halep zniszczyla dzis Vandeweghe, ktora wydawalo sie dobrze idzie w tym turnieju.
Sevastova naprawde zaskakuje, biorac pod uwage, ze Lotyszka juz raz konczyla swoja kariere w mlodym wieku i ja wznawiala. Korty w Madrycie sa dosc szybkie jak na cegle, ale Vandeweghe przeciez dysponuje wieksza sila niz Sevastova, a nie miala nic Amerykanka do powiedzenia dzis. Ogolnie nie widzialem meczow Sevastovej, ale obydwie panie spotkaly sie dwa tygodnie temu w Stuttagrcie i gladko w godzine wygrala Halep w dwoch setach. Sevastova pewnie zagra lepiej, ale nie sadze zeby mogla wygrac. Halep juz raz w Madrycie w swojej karierze wygrywala i juz mam zamiar grac na Rumunke do konca turnieju. Kombinacyjny, ale czy to trzeba mowic?
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Kuznetsova - Mladenovic over 2.5 seta @ 2.33 unibet
Młodość kontra doświadczenie. Wydaje mi się, że zobaczymy w tym spotkaniu 3 sety. Obie bardzo dobrze radzą sobie na Madryckich kortach i wątpię, żeby któraś z zawodniczek oddała to spotkanie do zera. Mladenovic zdecydowanie w gazie w ostatnich tygodniach. Kuza po szybkim odpadnięciu w Stuttgarcie miała troszkę więcej czasu na przygotowanie do Madryckiego turnieju. Obie waleczne. Dobrze poruszają się po korcie. Ładne wyrównane spotkanie nam się zapowiada. Kursy wyrównane. Rywalki pokonane w drodze do półfinału podobnego kalibru. Ciężko zdecydować się na faworytkę w tym meczu, dlatego stawiam tutaj na walkę ;)
 
cerny 9

cerny

Użytkownik
Halep -1.5 seta
@1.70 dafabet
✅✅✅


Powiem krótko. Gdyby nie mecz wczorajszy z Coco to pewnie bym postawił na czyste zwycięstwo, ale wczorajszy mecz mnie utwierdził, że Halep ten turniej wygra. Oczywiście, Sevastova też ma mega formę, ale dzisiaj stawiam że nie ugra nawet seta z bardziej utytułowaną Rumunką. Na mnie robią wrażenie dwa ostatnie mecze pomiędzy tymi zawodniczkami na nawierzchni ziemnej, tj. Bukareszt w zeszłym roku i w tym roku Stuttgart. Oba mecze wygrane przez Simone po 2:0 i oddane tylko 4 gemy. To o czymś mówi. Widać, że Simona jest mega zmotywowana i walczy o każda piłkę. Sytuacja przypomina mi zdarzenia właśnie w Bukareszcie, gdzie u siebie również Halep grała na 100% motywacji i ograła tam Łotyszkę bez utraty gema!

Edit: Przydałaby się jakaś reputa, co? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Halep -1.5 seta
@1.70 dafabet

Powiem krótko. Gdyby nie mecz wczorajszy z Coco to pewnie bym postawił na czyste zwycięstwo, ale wczorajszy mecz mnie utwierdził, że Halep ten turniej wygra. Oczywiście, Sevastova też ma mega formę, ale dzisiaj stawiam że nie ugra nawet seta z bardziej utytułowaną Rumunką. Na mnie robią wrażenie dwa ostatnie mecze pomiędzy tymi zawodniczkami na nawierzchni ziemnej, tj. Bukareszt w zeszłym roku i w tym roku Stuttgart. Oba mecze wygrane przez Simone po 2:0 i oddane tylko 4 gemy. To o czymś mówi. Widać, że Simona jest mega zmotywowana i walczy o każda piłkę. Sytuacja przypomina mi zdarzenia właśnie w Bukareszcie, gdzie u siebie również Halep grała na 100% motywacji i ograła tam Łotyszkę bez utraty gema!
Nie mówię, że typ zły, ale meczem z Coco bym się nie sugerował. Amerykanka trochę popsuła i już po 15 min się zagotowała i odpuściła mecz totalnie.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kuznetsova - Mladenovic over 2.5 seta @ 2.33 unibet
Młodość kontra doświadczenie. Wydaje mi się, że zobaczymy w tym spotkaniu 3 sety. Obie bardzo dobrze radzą sobie na Madryckich kortach i wątpię, żeby któraś z zawodniczek oddała to spotkanie do zera. Mladenovic zdecydowanie w gazie w ostatnich tygodniach. Kuza po szybkim odpadnięciu w Stuttgarcie miała troszkę więcej czasu na przygotowanie do Madryckiego turnieju. Obie waleczne. Dobrze poruszają się po korcie. Ładne wyrównane spotkanie nam się zapowiada. Kursy wyrównane. Rywalki pokonane w drodze do półfinału podobnego kalibru. Ciężko zdecydować się na faworytkę w tym meczu, dlatego stawiam tutaj na walkę ;)
Tutaj rzeczywiscie mogą byc 3 sety .. obie w gazie
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Mladenovic-Halep 2 @1.58
Halep jest dla mnie najlepsza i tego sie trzymam. Dyspozycja Rumunk idzie caly czas w gore i licze na drugi triumf Halep w Madrycie. Poza tym sadze, ze Halep bedzie chciec bardzo zrewanzowac sie za porazke Mladenovic w Indian Wells. Tyle ze wtedy Halep grala pierwszy turniej na powaznie po problemach zdrowotnych i po poltorej seta miala nascie niewykorzystanych break-piontow. Teraz jednak Simona jest w zupelnie innym miejscu, na cegle gra swietnie i skoro jest w madryckim finale to typuje jej wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matiee 407

matiee

Użytkownik
Halep @1.50
dafabet
Również jak kolega u góry idę w zwycięstwo Rumunki.
Wiadomo, to jest finał i tu będą decydowały detale. W końcu dwie najlepsze zawodniczki turnieju spotykają się na korcie, a wtedy zawsze decydują detale. Halep dobrze się tutaj gra i gra pewnie, nie popełnia błędów GRA MĄDRZE i nawet przegrywając wczoraj 0:3 w drugim secie podszedł trener uspokoił ją, ona sama opanowała nerwy i wtedy bum. 6 gemów z rzędu dla Simony. To świadczy o klasie zawodniczki, tym bardziej w elektrycznej dyscyplinie jaką są rozgrywki WTA ????
Natomiast jeśli mówiliśmy o detalach, to ważna w finałach/półfinałach jest psychika. I tu jeśli mówimy o presji, to może Francuska nie wytrzymać. Przegrała finał ostatnio w Sttutgarcie, wcześniej półfinał w Indian Wells, a jeszcze wcześniej z Tsurenko w Acapulco. Miała wielką szansę na wygrane w tych turniejach i czegoś zabrakło. Szczęścia, opanowania? Warto też spojrzeć na poprzednie turnieje zawodniczek. Halep to 2014:finał, 2015:nieudany starty i odpadniecie w 1 rundzie, 2016:wygrana. Mladenovic dopiero pierwszy raz ma tak udany start w tym turnieju w Madrycie. Wcześniej kolejno odpadała w kwalifikacjach, 2 rundzie, 1 rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Halep vs Mladenovic. Halep 1.55 Sportingbull
Widzę panowie wyzej zgodni ze mna. Wczoraj Mladenovic pokazala kawal dobrego tenisa. Halep nie raz mnie zawodzila, ale glownie w wielkich szlemach, potrafi tam przegrac z zawodniczka, na ktora jest po 5.0 kurs. Ogolnie, gdyby nie to, ze w 2 secie ze Svieta Mladenovic zlapala sie za kregoslup (prawdopodobnie zaczyna lapac ja jakas kontuzja ) i widac bylo grymas na twarzy francuzki, gralbym w seta Mladenovic, moze i nawet tego seta zdobedzie ale braknie jej po prostu zdrowia. Lapanie sie za kregoslup pokazuje, ze cos jest na rzeczy, swoje zrobila i watpie, zeby dzis zagrala na 200 procent jak zaczyna doskwierac jej uraz. Gdyby nie to, moze i by nawet pokonala dzis Simone. Simona nie lubi zawodniczek mocno grajacych typu Mladenovic, Serena itd. Halep zlapala rytm , gra juz powoli na swoim poziomie i prawdopodobnie wygra Madryt. jednak tak jak napisalem wczesniej Mladenovic naprawde dobrze wyglada na serwisie, returnuje tez ladnie jak zagra przeciwniczka krotsza pilke i wcale by tego finalu gladko nie oddala bedac w 100% dyspozycji zdrowotnej. Ten kregoslup zawazy wg mnie i Simona czy to w dwu , czy to w trzech setach wygra Madryt w mojej opinii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom