>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 24.03-05.04.2015

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Miami WTA
Angelique Kerber - Svetlana Kuzenstova - 2 (1,61)✅
Victoria Azarenka - Flavia Pennetta - 1 (1,20) ⛔
Carla Suarez Navarro - Agnieszka Radwańska - 1 (2,20) ✅
Caroline Wozniacki - Venus Williams - 2 (1,72) ✅
Daria Gavrilova - Karolina Pliskova - 2 (1,40) ✅
Andrea Petkovic - Karolina Pliskova - 1 (2,20) ✅
Venus Williams - Carla Suarez-Navarro - 1 (1,57) ⛔
Simona Halep - Sloane Stephens (1,33) ✅




Pościg za Sereną.

Simona Halep - Sloane Stephens
Simona Halep (1,33)✅ Bet365
7/10


Poczułem wielkie zniesmaczenie po meczu Venus Williams. Dziewczyna zniszczyła mi zieloną serię ale nie będę robił z tego tragedii. Większą tragedią jest dramatyczne wyszkolenie techniczne Amerykanki. Chce się aż zacytować klasyk naszej byłej minister sportu Joanny Muchy &quot;kto wybrał te drużyny do Superpucharu&quot; No własnie, kto wybrał Venus Williams do gry w tenisa. Pytam serio, kto zajął się szkoleniem technicznym tej zawodniczki. Oglądając Venus Williams miałem wrażenie, że jedyne filmy jakie w dzieciństwie oglądała to Rocky Balboa i Hulk. Nie obrażając Rocky&#39;ego on technikę miał przyzwoitą. Venus skompromitowała się w meczu z Navarro. Amerykanka nie potrafi odebrać slajsu zagranego przez Navarro. Hiszpanka niczym Einstein zagrywała piłki na stronę backhendową Amerykanki wiedząc że ta będzie miała problemy. To nawet nie były problemy. Amerykanka momentami nie wiedziała jak tę piłke odebrać. W pewnej chwili miała 10 pomysłów na uderzenie jej, w końcu wybrała jedenasty i uderzyła rakietą zamiast w piłkę w kort. Czułem się jak na szkółce tenisa. I to mamy do czynienia z dwukrotna mistrzynią olimpijską. Wielką Venus Williams. Ikona amerykańskiej pop-kultury, gwiazda gwiazd, projektantka pidzam. Można wymieniać tytuły zasługi długo. Prawda jest taka, że z taką siłą Venus, to może w tartaku pracować i drzewo nosić. Pojawia się bardziej ogarnięta zawodniczka i jest problem. Navarro zagrała rewelacyjnie jak na swoje zdolności, ale jeżeli mam być obiektywny, Hiszpanka była do wyrzucenia z meczu. Venus pokonała sama siebie, przez nerwy, brak pomysłu i brak wyszkolenia technicznego. Wystarczyło trochę pomyśleć i można było wygrać to spotkanie. Stało się inaczej. I chyba na szczęście, ponieważ to kompromitacja tenisa aby taka zawodniczka grała dalej. Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie Halep nie wiadomo z jakich przyczyn gra dalej. Przyznam szczerze że oczekiwałem że Rumunka odpadnie szybko w tym turnieju bo tak naprawdę nie broni tutaj punktów. Widocznie przyjechała zobaczyła że idzie łatwo to gra dalej. Halep na pewno celuje w pozycje numer jeden rankingu. Ostatnio nie udało jej się skonfrontować z Serena Williams w Indian Wells ponieważ Amerykanka zrezygnowała. Mam wrażenie że Halep będzie chciała się z nią koniecznie skonfrontować. Symboliczny pojedynek pomiędzy jedynką a przyszłą dwójką. Halep musi jednak najpierw wyrzucić inną Ameryknkę. Sloane Stephens. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem gry Sloane. Nie mogę w to uwierzyć, ale muszę to powiedzieć. Sloane nie traci głowy. W meczu z Belinda Bencic zagrała bardzo mądre i dobre spotkanie. Rzecz jasna Belinda złamała Sloane jednak presja jaką wywarła młoda Belinda Bencic na Sloane była bardzo duża. Sloane jednak nie poddała się jej i grała swoje. Trochę asekuracyjnie Amerykanka rozprowadzała piłki często grając przez środek ale się opłaciło. Teraz będzie gorzej. Halep gra mocno po krosach po liniach szybko i agresywnie. Serwis Halep nadaje się do returnu. Sloane ma ku temu predyspozycje żeby to wykorzystać na swoją korzyść. Jednak uważam, że Amerykanka spali się tutaj w końcu we własnym ogniu błędów. Dlaczego? Halep ma mocniejszą głowę od Belindy i większe umiejętności. Narzuci ostra grę. Sloane już z Belindą zagrała dwa sety na styku. Teraz poprzeczka jest wyżej. Kurs niski ale znając ambicję Rumunki będzie chciała koniecznie podtrzymać wspaniałą zieloną serie zwycięstw i spotkać się z liderka rankingu Serena Williams. Typ do gry.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Miami WTA
Angelique Kerber - Svetlana Kuzenstova - 2 (1,61)✅
Victoria Azarenka - Flavia Pennetta - 1 (1,20) ⛔
Carla Suarez Navarro - Agnieszka Radwańska - 1 (2,20) ✅
Caroline Wozniacki - Venus Williams - 2 (1,72) ✅
Daria Gavrilova - Karolina Pliskova - 2 (1,40) ✅
Andrea Petkovic - Karolina Pliskova - 1 (2,20) ✅
Venus Williams - Carla Suarez-Navarro - 1 (1,57) ⛔
Simona Halep - Sloane Stephens (1,33) ✅


Walka tygrysów
Andrea Petkovic - Carla Suarez-Navarro
Andrea Petkovic (2,30) Bet365
5/10
Tutaj ktoś powie że zaparte idę w stronę Andrea Petkovic po wygranej nad Victoria Azarenka. Nic nie poradzę, Niemka jest tutaj prawdziwym tygrysem w Miami. A co się robi przed tygrysami? Ucieka. Carla Suarez-Navarro pokonała Venus Williams, jednak nie ujmując jej mądrej gry (graniu prawie wszystkiego na stronę beckhandową Amerykanki) to Amerykanka sama ze sobą przegrała to spotkanie. Carla w pierwszym secie była zwykłym chłopcem od ręczników, plastikową buteleczką do zbijania. Tak naprawdę rewolucja przyszła wraz z przyjściem trenera Hiszpanki po przegranym secie. Wtedy mądry mędrzec szepnął jej aby grała na jej backhand. Do tego pokazał jej kierunki w którym biega Venus zwykle po uderzeniach. Wszystko się sprawdziło. Carla przeczytała Venus odgrywała na ulubioną stronę Venus i ta została sparaliżowana. Rzecz jasna Hiszpanka odgrywała w drugim secie mocniej piłki Venus, prowokując Amerykankę do błędów. Jednak suma sumarum to Venus przegrała ten mecz z powodu braku myślenia i katastrofalnej techniki. Tamira Paszek ma lepsze wyszkolenie techniczne od projektantki pidzam. Venus w ogóle nie ma pojęcia zielonego co to slajs. W pewnym momencie zaraz po tym jak Navarro zagrała slajs do strony beckhandowej Venus zastanawiała się czy to ma odbić ręką czy głową, ostatecznie odbiła niczym. Stała wryta przed piłką i modliła się aby ta dostała magicznych zdolności złotego znicza z Harrego Pottera i uciekła jej z przed oczu. Wyglądało to tak jakby Carla wpisała kody do gry w drugim secie. Ale ona naprawdę nic innego nie grała. Nie można nauczyć się grać nowych trików w tenisa w przeciągu jednego seta. Sądząc po reakcji Venus, Navarro tak zrobiła. Bzdura. Hiszpanka wykorzystała do bólu słabe strony Venus. Niestety z myśleniem Navarro jest na bakier. I klapki z oczu musiał jej zdjąć trener po przegranym secie, który uświadomił bezgłowego jeźdzca że Venus gra schematycznie i prosty siłowy tenis. Więcej faktów na temat tego meczu przedstawiłem paradoksalnie w poprzednim typie. Tymczasem Petkovic jedyne jaki ma problemy to z regularnością podania. W grze jest takim samym wilkiem a może i nawet większym. Niemka myśli bardziej na korcie. Kurs jest totalnie przesadzony i nie wiem skąd wzięty. Linia powinna widnieć 1,70-1,80. 2,30 na Petkovic to jest abstrakcja. W mojej ocenie to Niemka zamelduje się w następnej rundzie. Serwis Navarro standardowo zostanie returnowany, więc szanse Niemki przy jej serwisie są sporę. Niemka serwisem też nie powala w tym turnieju ale w polu gra już dobrze, w każdym razie galaktycznie lepiej od Venus. Dla przykładu Venus przegrywała w drugim i trzecim secie prawie wszystkie wymiany. Punkt zdobywała po bezpośrednim serwisie albo po szczęśliwym przebiciu. Tutaj tak nie będzie. Mój typ to Andrea Petkovic która idzie jak burza w tym turnieju i nie potrzebuje trzech setów na rywalki które cyrkują w turnieju - Agnieszka Radwańska, Venus Williams. Ta ostatnia zagrała cyrk z Hiszpanką. Ta pierwsza gra od początku turnieju żeby nie powiedzieć od początku sezonu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
king-of-tennis 73

king-of-tennis

Użytkownik
Carla Suarez Navarro - Andrea Patkovic
Typ: Carla Suarez Navarro ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365

W pierwszym półfinale turnieju w Miami zobaczymy Carle Suarez Navarro oraz Andree Petkovic. Spotkanie zapowiada się niezmiernie ciekawie, ponieważ obie zawodniczki prezentują dobrą formę, lecz myślę że z mała przewagą dla zawodniczki z Półwyspu Iberyjskiego.
Zacznijmy od Hiszpanki. Na drodze do półfinału musiała sprostać solidnym zawodniczkom. Począwszy od Cornet, Radwańskiej i starszej z sióstr Williams. Z Alizą Cornet poradziła sobie łatwo, natomiast w każdym pozostałym spotkaniu rozegrała trójsetówkę. Tak, wiem, nie wymieniłem pierwszej przeciwniczki Carli - Voegle, lecz ona nie sprawiła kompletnie żadnych kłopotów, więc jest to zbędne. Suarez Navarro gra bardzo ofensywnie, lecz w obronie radzi sobie równie dobrze. Poza tym, że operuje bardzo dobry backhandem, to również przy siatce sprawia niemałe problemy swoim przeciwniczkom.
Czas na Adree Petkovic. Jak dla mnie, nie prezentuje tak dobrego tenisa jak jej przeciwniczka. Jej rywalki popełniały masę błędów przez co ułatwiły zadanie Petkovic. Andrea pokonała McHale, Mladenovic, Makarovą oraz Pliskovą. Z każda z nich poradziła sobie w dwóch setach. Mimo to, teraz już nie będzie miała łatwego zadania. Na przeciw niej, stanie solidna i równa Hiszpanka.
W tym spotkaniu widzę tylko jednego faworyta - Carle Suarez Navarro. Polecam szybko zagrać, ponieważ kursy na Hiszpankę powoli spadają.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
V 37

von-manstein

Użytkownik
Cóż odnośnie meczu Williams z Suarez Navarro zapomniałeś chyba dodać że Williams również popełniła masę błędów. W ostatnim secie w ostatnim gemie prowadząc 15:0 zrobiła 4 albo i więcej podwójnych błędów. Pierwszy set Navarro przegrała gładko bodajże 6:0. Więc ciężko jest mówić o równej grze Hiszpanki odnośnie Petkovic to dla mnie to właśnie niemka prezentuję się dużo równiej.
Ja proponuje grę w stronę Petkovic, zapowiada się zacięty mecz. Kursy na Navarro spadają buki chyba nakręcają grę na Hiszpankę albo coś jest naprawdę na rzeczy. Ja proponuję grę w stronę Petkovic z handicapem tak na wszelki wypadek.
Petkovic + 2, 5 gema
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Carla Suarez Navarro - Andrea Petkovic
No właśnie, według mnie kurs na Navarro nie adekwatny do ryzyka. Oceniam ten mecz 50/50 i obstawiam, że do finału wejdzie Petkovic. Według mnie gra regularniej, jest mniej zmęczona bowiem z IW odpadła stosunkowo szybko, a w Miami nie straciła jeszcze ani jednego seta ogrywając już cztery rywalki. Hiszpanka na pewno jest bardziej zmęczona, w Indian Wells dotarła przecież aż do QF przegrywając z Halep 1:2, a teraz cztery pojedynki w Miami za nią z czego dwa ostatnie to grane trzy sety. Warto podkreślić, że Niemka w Miami grała już w półfinale. W 2011 roku przegrała z Marią Sharapovą 1:2 mimo, że to Andrea była lekką faworytką. Tym razem role odwrócone, Petkovic po 4 sezonach znowu wraca w Miami do półfinału i tym razem to jej rywalka jest faworyzowana. Jeśli Petkovic będzie serwis funkcjonował oraz podstawowe zagrania to zabiega Hiszpankę, a ta nie najlepiej się porusza tym bardziej, że cały czas zmaga się z problemami w lewej kostce. Tyle ode mnie, liczę na dobry spektakl i zwycięstwo Petkovic, niech pomści Agę.
Andrea Petkovic @2,37 ⛔
Pinnacle
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Data i godzina: 03.04.2015 03:05
Dyscyplina: Tenis - WTA Miami
Spotkanie: Simona Halep - Serena Williams
Typ: Simona Halep
Kurs: 3.41
Bukmacher: Pinnacle

Myślałem o tym meczu i zagrałem na Simonę Halep . Wiem, że Serena chce wygrać ten turniej, a dodatkowo ma porachunki z Simoną. Rumunka jest bardzo inteligentna na korcie, wie jak Serena zagra i myślę, żemoże mieć plan na ten mecz . Martwię się trochę o jej koncentrację. Serena miała trudny mecz z Lisicki, który wygrała w 3 setach, 2 seta przegrała 1-6 ! Jeśli Simona zagra kątowo, będzie próbowała rozrzucić rywalkę i od czasu do czasu zagra dropshota to ma spore szanse wygrać, a kurs jest wyborny
 
king-of-tennis 73

king-of-tennis

Użytkownik
Martina Hingis/Sania Mirza - Timea Babos/Kristina Mladenovic
Typ: Martina Hingis/Sania Mirza ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365

Czas na ostatni półfinał żeńskiego debla. Zagra w nim para Martina Hingis/Sania Mirza oraz Timea Babos/Kristina Mladenovic. Pierwsza para jest w gazie. Indian Wells wygrały bez większych problemów (dodam - bez straty seta). Teraz sytuacja powoli się powtarza. Swoje dotychczasowe spotkania wygrywały pewnie, bez straty seta. Jedynie z deblem Gabriela Dabrowski/Alicja Rosolska, miały niewielkie problemy w pierwszym secie. Później, wszystko wróciło do normy i wygrały swoje spotkanie. Natomiast druga para w tym meczu, wygrała turniej w Dubaju pokonując w finale parę Garbine Muguruza/Carla Suarez Navarro, dość łatwo - 6:3 6:2. Następnie w Monterrey oraz w turnieju Indian Wells odpadły już w pierwszej rundzie. W Miami powoli rozwijają swoje skrzydła. Po pierwszym, bardzo trudnym meczu z Kimiko Date-Krumm/Karolina Pliskova, gładko pokonywały następne swoje przeciwniczki. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z bardzo regularnym i pewnie grającym deblem. To nie będzie należeć do łatwych zadań. Myślę, iż Martina Hingis wraz Sania Mirza wygrają to spotkanie i skupią się na finale.​
 
dx2 235,6K

dx2

Użytkownik
S.Williams-Suarez N. ponizej 18,5 gema @1.9
Czy ja wiem. Kurs dobry. Mlodsza z siostr po raz kolejny wygra zapewne w Miami. Swietne boje z Halep i Lisicki. Final bedzie latwiejszy moim zdaniem. Bardzo lubie Hiszpanke i bardzo cenie jej kunszt tenisowy oraz umiejetnosci, ale Carla to ten typ zawodniczki bez sily o znakomitej technice. Roznic silowa po prostu za duza i zeby wygrac to Hiszpanka musialy zagrac chyab perfekcyjny mecz. Zreszta jak wygladaja z w wiekszosci pojedynki Williams z zawodniczkami typu Errani, Kerber czy Radwanska chyba nie trzeba przypominac. Suarez to bardzo podobna kategoria. Trzech setow to tu nie bedzie moim zdaniem. Uwazam ze Serena moze sie smialo zmiescic w takim przedziale gemowym, a kurs zly nie jest.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mirza/Hingis-Babobs/Mladenovic 2-0
Babos/Mladenovic 3.22 MarathonBet ⛔
Już 3.50 w Marathonie

Tak, właśnie na to czekałem. Pierwotnie buki dały kurs na Baboski w granicach 2.50-2.60. Założyłem sobie, że przy skoku do ~3.00 biorę ten bet i oczywiście tak się stało. Popatrzmy na szanse w tym meczu realnie. Sania z Martiną nie są takimi faworytkami, by dawać na nie kurs w granicach 1.4-1.5. O obu deblach pisałem tutaj sporo, w końcu podałem w sumie aż 10 typów na te rozgrywki w Miami. Pozwolę sobie najpierw rzucić kilka cytatów z poprzednich analiz:
Baboski za to tak łatwo nie miały. Po morderczym super tb ograły Date-Krumm oraz Pliskovą. Trzeba przyznać, że miały o wiele wyżej postawioną poprzeczkę i proporcjonalnie cięższy mecz. Myślę jednak, że o zmęczenie nie ma co się martwić. Timea z Krysią odpadły w IW w pierwszej rundzie, więc mają teraz zapas sił na Miami. Podobnie było w Monterrey, gdzie moje faworytki odpadły w 1R. Imo wygrana wreszcie w pierwszym meczu turnieju jeszcze bardziej zmotywuje je do gry, a wiadomo, że umiejętności do gry w późniejszych rundach mają. Świadczy o tym chociażby wygrany turniej w Dubaju.
Baboski pokazały w poprzedniej rundzie, że są bezwzględne dla swoich rywalek. Jeśli wejdą na swój poziom gry, to potrafią ograć każdą parę z touru.
Martina z Sanią to numer jeden tutaj w Miami. Nie ma co się dziwić, od początku swojej wspólnej historii wygrały każdy mecz w stosunku 2-0. Wprawdzie takich pojedynków było dopiero 7, jednak nawet taka liczba robi wrażenie. Dziewczyny zaczęły wspólnie grać w IW, gdzie zdobyły tytuł, a tutaj kroczą już po kolejny skalp w świecie WTA. Obie tenisistki są wyłącznie skoncentrowane na grze deblowej, więc o jakimś zmęczeniu nie ma mowy. Najczęściej rozgrywają szybkie spotkania, więc nie pozostawiły wielu sił na korcie.
Widać, że moim zdaniem obie pary są mocne. Faktycznie w większych superlatywach pisałem o Martinie i Sani, jednak nie przesadzajmy, między tymi parami nie ma takiej dysproporcji, żeby dawać tutaj taką przepaść między kursami. Przyjmując tutaj nawet rozkład prawdopodobieństwa na 60/40 mamy niezłe value na Baboski.
WTA Miami Doubles: 9/11✅
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Zaczne od tego, ze to WTA i nic mnie tu nie zdziwi... ale ludzie co Wy porownujecie gre Pieknej do np Isi, czy Wozniackiej? ???? Carla nie gra super mocno, ale nie tylko o to chodzi w tenisie Przeciez, ja bym ja bardziej porownal do Keia w meskim tenisie, dluga pilka i ciagle katowo, to jest jej przepis na sukces, jednoreczny bh jest kiepski na dobry kick serwisowy, ale przeciez Serena tlucze plasko, owszem będą szly asy, bo to wta, ale granie ponizej 18,5? Simona ugrala seta, Sabina ugrala seta, a wiadomo jaka kondycja dysponuje Pani z USA, podpowiem jak ktos nie wie - zadna, wiec jezeli Carla nie przegra tego meczu przed meczem w glowie i zagra swoje (troche sie obawiam o kondycje Carli, ale miejmy nadzieje), to nawet sie nie zdziwie jak wygra ten mecz, oczywiscie bedzie to sensacja, ale handi 6,5 biore z pocalowaniem reki ????
.
Carla - Serena : typ +6,5 na piekna po 1,83

Ps. Tak jak wspomnialem, prosze pamietac, ze to wta!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pyndzelo 10

pyndzelo

Użytkownik
Serena Williams - Carla Suarez Navarro​
Suma gemów - Powyżej 18.5 @ 1.90​


Generalnie nie jestem zwolennikiem grania meczy finałowych niezależnie od poziomu rozgrywanego turnieju (WTA czy ITF) ponieważ mecze te żądzą się zazwyczaj swoimi prawami, ale tutaj postanowiłem zastosować wyjątek od reguły. Granie na wygraną Sereny po kursie 1.08 zakrawa pod absurd, czy różnica klas jest aż tak widoczna jak wskazują to kursy ? nie sądze. Gra Na Navarro po kursie 8 myślę, że też nie warta chociaż za drobniaki można puścić. Natomiast linia 18.5 na over gemowy jest jak najbardziej do przyjęcia. Serena w Miami pokrywała linie dwa razy w ostatnich dwóch meczach z Lisicki i Halep. Natomiast Suarez trzy razy w ostatnich trzech meczach z Agnieszką, starszą siostrą Williams i Petkovic. Powiedzieć sobie trzeba, że Hiszpanka nie jest mało liczącą się dziewczynką do bicia w Tourze. Serena swoje wygra, a &quot;piękną&quot; Carle mimo wszystko stać na wygranie przynajmniej 7 gemów w dwóch setach (6:4 6:3) nie wspominając już o 3 setach przy odrobinie szczęścia.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Carla Suarez Navarro@17
Przegra pierwszy set i wygra mecz
2:1 Carla@7

Jestem ostatnio w niedoczasie. Przepraszam za chaotyczną formę, ale mecz właśnie się zaczyna...
To, że Carla przegra pierwszego seta, to prawie pewne. Serena rzuci się na Hiszpankę i pewnie cel osiągnie. Potem może być gorzej.
CArla przegra pierwszy set i wygra mecz... Ten typ grałem w meczu Hiszpanki z Radwańską a potem ładnie wszedł mi w ćwierćfinale.
Jeżeli cos stawiać, to albo to, albo 2:1 Carla. Inne opcje to granie za drobne, albo grubo na Serenę.
Typ obarczony ryzykiem, ale panie grają w słońcu Florydy. Hiszpanka jest jak silnik wysokoprężny - pracuje najlepiej jak się spoci, dobrze rozgrzeje...
Presja po stronie Amerykanki. Gra u siebie, jest murowaną faworytką. Carla gra swój życiowy tenis. Może powalczyć, na pewno Serena jej nie zje na dzień dobry...
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Carla Suarez Navarro@17
Przegra pierwszy set i wygra mecz
2:1 Carla@7


Jestem ostatnio w niedoczasie. Przepraszam za chaotyczną formę, ale mecz właśnie się zaczyna...

To, że Carla przegra pierwszego seta, to prawie pewne. Serena rzuci się na Hiszpankę i pewnie cel osiągnie. Potem może być gorzej.

CArla przegra pierwszy set i wygra mecz... Ten typ grałem w meczu Hiszpanki z Radwańską a potem ładnie wszedł mi w ćwierćfinale.
Jeżeli cos stawiać, to albo to, albo 2:1 Carla. Inne opcje to granie za drobne, albo grubo na Serenę.

Typ obarczony ryzykiem, ale panie grają w słońcu Florydy. Hiszpanka jest jak silnik wysokoprężny - pracuje najlepiej jak się spoci, dobrze rozgrzeje...
Presja po stronie Amerykanki. Gra u siebie, jest murowaną faworytką. Carla gra swój życiowy tenis. Może powalczyć, na pewno Serena jej nie zje na dzień dobry...
Nie fascynuje mnie za bardzo WTA ale Serena pewnie kolejny raz pociśnie piękną Carlę 2:0 ???? Niewiadomą w meczu jest tylko to czy Hiszpanka ugra 2 czy 4 gemy. Lepszą opcję na wyższy kurs zapewne jest stawianie na żywo undery gemowe ???? Nie ma się co oszukiwać ale Navarro nie ma żadnych argumentów. Moim zdaniem Williams ponownie staranuje ofensywnie biedną Carlę :-(
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Zaczne od tego, ze to WTA i nic mnie tu nie zdziwi... ale ludzie co Wy porownujecie gre Pieknej do np Isi, czy Wozniackiej? ???? Carla nie gra super mocno, ale nie tylko o to chodzi w tenisie Przeciez, ja bym ja bardziej porownal do Keia w meskim tenisie, dluga pilka i ciagle katowo, to jest jej przepis na sukces, jednoreczny bh jest kiepski na dobry kick serwisowy, ale przeciez Serena tlucze plasko, owszem będą szly asy, bo to wta, ale granie ponizej 18,5? Simona ugrala seta, Sabina ugrala seta, a wiadomo jaka kondycja dysponuje Pani z USA, podpowiem jak ktos nie wie - zadna, wiec jezeli Carla nie przegra tego meczu przed meczem w glowie i zagra swoje (troche sie obawiam o kondycje Carli, ale miejmy nadzieje), to nawet sie nie zdziwie jak wygra ten mecz, oczywiscie bedzie to sensacja, ale handi 6,5 biore z pocalowaniem reki ????
.
Carla - Serena : typ +6,5 na piekna po 1,83

Ps. Tak jak wspomnialem, prosze pamietac, ze to wta!
???? mialem tylko jedno ale, nie liczac tego, ze to WTA, chodzilo mi o przegranie meczu przed meczem przez Piekna i tak sie wlasnie stalo... to co ona gra przechodzi moje najsmielsze oczekiwania... jej jedyne atuty, czyli gleboka i katowa gra poszly w pierdziu, Serena tylko stoi i tlucze, a to jest woda na mlyn, gratuluje wszystkim co typowali under, bo ten mecz to jeden wielki kabaret ze strony Carli ;] czego one sie boja? przeciez tu gra bez presji, zamiast grac swoje to ulatwia zycie przeciwniczce... a moze jej czegos dosypali do obiadu ???? ? heh... pozdrawiam i do nastepnego wiekszego turnieju! ????
 
dx2 235,6K

dx2

Użytkownik
Generalnie nie jestem zwolennikiem grania meczy finałowych niezależnie od poziomu rozgrywanego turnieju (WTA czy ITF) ponieważ mecze te żądzą się zazwyczaj swoimi prawami, ale tutaj postanowiłem zastosować wyjątek od reguły
Nonsens. Mecze finalowe sa po obejrzeniu połfinałow duzo łatwiejsze do wytypowania niz połfinaly czy cwiercfinały. Nie rozumiem czemu ludzi pisza takie komunały... To jak pisanie o kazdym zawodniku na którego sie postawi, ze ma bardzo dobry serwis, chociaz czasem takie analizy nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia.
Zaczepka czy nie, ale juz nie moge czytac kolejny raz zdan typu &quot; finałow sie nie typuje...&quot;. Sam finał jest zasadniczo -na oko oscylujac- 70-80% łatwiejszy do wytypowania, jezeli ktos zobaczyl wczesniejsze mecze.
Czasem trzeba cos napisac dosadnie, bo absolutnie sie nie zgadzam sie, z takimi komunałami bez pokrycia w rzeczywistosci. Bez urazy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom