>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Monterrey, Charleston - 03.04-09.04.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Monterrey, Mexico
Data rozgrywania: 02.04.2018 - 08.04.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $250,000​


Miejsce: Charleston, USA
Data rozgrywania: 02.04.2017 - 08.04.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $800,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.volvocaropen.com/
Lista Startowa: http://www.volvocaropen.com/players/field/
Drabinka:
Plan gier:

Już dzisiaj startują kwalifikacje do obu tych tenisowych rozgrywek.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!




 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: Charleston (USA) - Kwalifikacje, ziemna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Francoise Abanda - Francesca Di Lorenzo
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spróbuję na początek kwalifikacji tego spotkania i pogram na zwycięstwo Kanadyjki Abandy, która zmierzy się z reprezentantkom gospodarzy Amerykanką Di Lorenzo. Abanda w rankingu WTA znajduje się na 124 miejscu natomiast jej rywalka na 258 pozycji. Kanadyjka w tym roku brała udział w zdecydowanie ważniejszych turniejach niż Di Lorenzo, która grywa głównie w turniejach ITF. Wprawdzie Abanda nic wielkiego nie ugrała, bo i w kwalifikacjach Indian Wells i Miami szybko odpadła ale jednak zbiera cenne doświadczenie z takich imprez. Wprawdzie Francesca też wystąpiła w kwalifikacjach do turnieju głównego Indian Wells ale też odpadła i to był jedyny turniej w tym roku o takiej randze, bo reszta to same ITF-y. Pod tym względem również udział w grach na kortach ceglanych zdecydowanie lepiej wygląda po stronie Francoise, która ma poważniejsze imprezy na swoim koncie. Amerykanka na cegle poza turniejami ITF nie wystąpiła w żadnej bardziej liczącej się imprezie. Myślę, że Abanda sobie tutaj poradzi z przeciwniczką, ma większe doświadczenie na cegle w turniejach o takiej randze i według mnie zamelduje się w kolejnej rundzie kwalifikacji.
⛔ 0-2 (3-6 , 4-6)
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Spotkanie: Krunić vs. Mattek-Sands ⛔⛔⛔ Bardzo słaby występ ze strony Bethanie..
Typ: 2
Kurs: 2.65 (2.33)
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bethanie to jedna z sympatyczniejszych zawodniczek WTA. Wraca po długiej kontuzji ale z mojego punktu widzenia w tym meczu może wyjść z tarczą. Bethanie to świetna deblistka, której bardzo dużymi zaletami są skróty i gra przy siatce które mogą sprawić dużo problemów rywalce (patrz mecz z Sakkari). Bethanie ma ten wrodzony &#39;&#39;magic touch&quot;, który pozwala jej na niekonwencjonalne woleje, efektywne passing-shoty i serwis ze zmiennym kierunkiem oraz rotacja
Dodatkowym atutem będą własne ściany. Bethanie jest lubiana przez swoich rodaków i uwazam że Amerykanie będą ja wspierac dopingiem z trybun. Moim zdaniem kursy są wystawione nie do końca dobrze i warto próbować wykorzystać okazje.
Spotkanie: Schmiedlova vs. Tomljanović ✅
Typ: 2
Kurs: 1.40 (1.23)
Buk: fortuna
Analiza:
Jeszcze jakiś czas temu pewnie bym tego meczu nie ruszał bo bylo by to typowe 50/50 no ale nasza południowa sąsiadka od czasu wygrania turnieju w Katowicach zanotowała znaczny spadek. Fakt, ostatnio dobrze sobie radziła na poziomie ITF jednak to nie jest ta sama para kaloszy co dziewczyna Kyrgiosa. Natomiast wywołana do tablicy Tomljanović ma po prostu lepsze umiejętności od Anny, które trzeba dziś wykorzystać. Nie zalecałbym tykać tego grubo, do jakiegoś lekkiego dubla.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: Charleston (USA), ziemna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Natalia Wichłancewa - Laura Siegemund
Typ: 2
Kurs: 2,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy turnieju głównego w Charleston. W normalnych okolicznościach Niemka Siegemund byłaby w tym spotkaniu faworytką, jednak wraca na korty po ponad 10 miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją stawu kolanowego. Laura wraca po operacji i wielomiesięcznej rehabilitacji i nie ma się co czarować, z pewnością brakuje jej w tym momencie ogrania, płynności, wyczucia itd. itd. Stąd faworytką w tym spotkaniu jest Rosjanka Wichłancewa, która jednak na kortach ceglanych gra słabo i spróbuję tutaj niespodzianki i zagram na zwycięstwo Niemki. Myślę, że ona mimo, że nie będzie nawet chyba w 80% formie jest w stanie wygrać to spotkanie. Siegemund przed tym turniejem próbowała się ograć w ITF-ie w turnieju Santa Margherita Di Pula, gdzie wygrała w 1 spotkaniu z Chorwatką Teną Lukas 2-0 (6-1 , 6-2), następnie pokonała Gruzinkę Ekaterinę Gorgodze 2-0 (6-2 , 6-3) i przegrała ze Słowaczką Michaelą Honcovą 1-2 (6-0 , 5-7 , 3-6). Z pewnością Laura ten turniej potraktowała jak przetarcie i sprawdzenie swego organizmu po tej koszmarnej kontuzji. Typ ryzykowny, ostrzegam, bo nie wiadomo czego można się spodziewać po Siegemund po tej wielomiesięcznej pauzie, nie wiadomo w jakiej dokładnie jest formie i przygotowaniu na turniej takiej rangi. Z pewnością, wiele jej brakuje do swojej najlepszej dyspozycji, to nie ulega wątpliwości ale mimo wszystko zaryzykuję tutaj na jej wygraną. Ona broni tutaj wielu punktów, bo w tamtym sezonie doszła w tym turnieju do półfinału. W ostatnich latach pojawiała się tutaj regularnie. Natalia na cegle nie jest wymagającą tenisistą i ostatni raz na tej nawierzchni zagrała w czerwcu tamtego roku a więc myślę, że wracająca po kontuzji i rehabilitacji Siegemund mimo wszystko jest w stanie wygrać to spotkanie nawet mimo tego, że nie jest jeszcze w swojej najlepszej dyspozycji.
✅ 0-2 (5-7 , 2-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Witam czy ja dobrze pamiętam że clay w Charleston jest zielony i odbiega znacząco od czerwonej mączki i jest o wiele szybciej tam................ // zgadza się ????
 
D 706

don1

Użytkownik
Clay jest bardzo szybki. Warto grać zawodniczki bijące mocno. Natomiast odpuszczać trzeba zawodniczki grające miękko. Pozdro.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Bethanie jest lubiana przez swoich rodaków i uwazam że Amerykanie będą ja wspierac dopingiem z trybun.
W pierwszych rundach, gdy na korcie nie ma jakiejś gwiazdy, na trybunach jest w porywach 50 widzów. ;-)

Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: Charleston (USA), ziemna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Natalia Wichłancewa - Laura Siegemund
Typ: 2
Kurs: 2,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy turnieju głównego w Charleston. W normalnych okolicznościach Niemka Siegemund byłaby w tym spotkaniu faworytką, jednak wraca na korty po ponad 10 miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją stawu kolanowego. Laura wraca po operacji i wielomiesięcznej rehabilitacji i nie ma się co czarować, z pewnością brakuje jej w tym momencie ogrania, płynności, wyczucia itd. itd. Stąd faworytką w tym spotkaniu jest Rosjanka Wichłancewa, która jednak na kortach ceglanych gra słabo i spróbuję tutaj niespodzianki i zagram na zwycięstwo Niemki. Myślę, że ona mimo, że nie będzie nawet chyba w 80% formie jest w stanie wygrać to spotkanie. Siegemund przed tym turniejem próbowała się ograć w ITF-ie w turnieju Santa Margherita Di Pula, gdzie wygrała w 1 spotkaniu z Chorwatką Teną Lukas 2-0 (6-1 , 6-2), następnie pokonała Gruzinkę Ekaterinę Gorgodze 2-0 (6-2 , 6-3) i przegrała ze Słowaczką Michaelą Honcovą 1-2 (6-0 , 5-7 , 3-6). Z pewnością Laura ten turniej potraktowała jak przetarcie i sprawdzenie swego organizmu po tej koszmarnej kontuzji. Typ ryzykowny, ostrzegam, bo nie wiadomo czego można się spodziewać po Siegemund po tej wielomiesięcznej pauzie, nie wiadomo w jakiej dokładnie jest formie i przygotowaniu na turniej takiej rangi. Z pewnością, wiele jej brakuje do swojej najlepszej dyspozycji, to nie ulega wątpliwości ale mimo wszystko zaryzykuję tutaj na jej wygraną. Ona broni tutaj wielu punktów, bo w tamtym sezonie doszła w tym turnieju do półfinału. W ostatnich latach pojawiała się tutaj regularnie. Natalia na cegle nie jest wymagającą tenisistą i ostatni raz na tej nawierzchni zagrała w czerwcu tamtego roku a więc myślę, że wracająca po kontuzji i rehabilitacji Siegemund mimo wszystko jest w stanie wygrać to spotkanie nawet mimo tego, że nie jest jeszcze w swojej najlepszej dyspozycji.
Ta mączka w Charleston, nie przypomina niczym cegły z Europy, czy Ameryki Płd, jest bardzo szybko, i Rosjanka która lubi szybkie nawierzchnie, może tutaj lepiej wypaść niż wskazuje jej forma. Duże ryzyko, wobec tak dużej przerwy Niemki, bo gdyby Laura była w rytmie to oczywiście byłaby zdecydowaną faworytką.
Ja bym polecał Pere, znaczna różnica w serwowaniu obu pań powinna tutaj zrobić różnicę. Cepelowa gra słabiutko w tym roku.

Pera 1,66✅
I na McHale ✅rzucę okiem pierwsze dwa gemy, jak będzie dobrze wyglądać to biorę live.
Z oczywistości to Bertens 2:0.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No nie wiem czy mieliście rację co do nawierzchni.
Maczka to mączka, zawsze będzie wolniejsza od hardu, obojętnie jaki kolor by ona miała.
Oglądam właśnie Cornet-Bondarenko to zdecydowanie nawierzchnia pod grę typowo ziemna. Bondarenko wali bomby, a piłka zwalnia i Cornet wszystko odgrywa.
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
Spotkanie 1 rundy w Charleston pomiedzy gospodynią Brady a reprezentujaca kraj kwitniacej wisini Osaka wpadło mi w oko. Japonka po znakomitym turnieju IW pozniej porazka w 2r Miami nie z byle kim bo z finalistka i obecna 4 rakieta swiata. A teraz 3 turniej z rzedu to może być za dużo na dodatek zmiana nawierzchni na wolniejsza inna gra. Brady to nie byle kto grac potrafi obecnie #82 w rankingu , gra na własnych smieciach , obie panie spotkały sie w 2014r wygrala Amerykanka 6:4 6:4
Brady @4.30 Fortuna ⛔
Co sadziecie ewentualnie mozna sie ubezpieczyc jakims handicapem ? Zapraszam do dyskusji
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Spotkanie 1 rundy w Charleston pomiedzy gospodynią Brady a reprezentujaca kraj kwitniacej wisini Osaka wpadło mi w oko. Japonka po znakomitym turnieju IW pozniej porazka w 2r Miami nie z byle kim bo z finalistka i obecna 4 rakieta swiata. A teraz 3 turniej z rzedu to może być za dużo na dodatek zmiana nawierzchni na wolniejsza inna gra. Brady to nie byle kto grac potrafi obecnie #82 w rankingu , gra na własnych smieciach , obie panie spotkały sie w 2014r wygrala Amerykanka 6:4 6:4
Brady @4.30 Fortuna
Co sadziecie ewentualnie mozna sie ubezpieczyc jakims handicapem ? Zapraszam do dyskusji
Ja osobiście gdybym miał grać ten mecz to zagrałbym jednak na Osakę ale myślę, że będzie to zacięty pojedynek i potrzebne będą 3 sety. Jak już grać na Brady to lepiej z tym handi według mnie. O kondycję Japonki bym się nie martwił, bo miała czas na odpoczynek. Jest w formie ale Brady u siebie znów. Myślę jednak, że będzie 2-1 dla Osaki. Imponuje ostatnio ta zawodniczka.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Spotkanie 1 rundy w Charleston pomiedzy gospodynią Brady a reprezentujaca kraj kwitniacej wisini Osaka wpadło mi w oko. Japonka po znakomitym turnieju IW pozniej porazka w 2r Miami nie z byle kim bo z finalistka i obecna 4 rakieta swiata. A teraz 3 turniej z rzedu to może być za dużo na dodatek zmiana nawierzchni na wolniejsza inna gra. Brady to nie byle kto grac potrafi obecnie #82 w rankingu , gra na własnych smieciach , obie panie spotkały sie w 2014r wygrala Amerykanka 6:4 6:4
Brady @4.30 Fortuna
Co sadziecie ewentualnie mozna sie ubezpieczyc jakims handicapem ? Zapraszam do dyskusji
Kwestia czy te świetne występy w PM, to był jednorazo
Spotkanie 1 rundy w Charleston pomiedzy gospodynią Brady a reprezentujaca kraj kwitniacej wisini Osaka wpadło mi w oko. Japonka po znakomitym turnieju IW pozniej porazka w 2r Miami nie z byle kim bo z finalistka i obecna 4 rakieta swiata. A teraz 3 turniej z rzedu to może być za dużo na dodatek zmiana nawierzchni na wolniejsza inna gra. Brady to nie byle kto grac potrafi obecnie #82 w rankingu , gra na własnych smieciach , obie panie spotkały sie w 2014r wygrala Amerykanka 6:4 6:4
Brady @4.30 Fortuna
Co sadziecie ewentualnie mozna sie ubezpieczyc jakims handicapem ? Zapraszam do dyskusji
Osaka pewnie wróci teraz do przeciętności, bo nie sądzę żeby skupiała się na ceglanej części sezonu. Ona może tu przegrać, dużo zależy czy będzie się jej chciało, i ile ma jeszcze paliwa, bo ostatnio sporo grała.
Ja bym jednak szedł w over jeśli juz, Brady ma parę w rękach, swoje powinna wyserwować.
o19,5 1,79✅
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
Ja osobiście gdybym miał grać ten mecz to zagrałbym jednak na Osakę ale myślę, że będzie to zacięty pojedynek i potrzebne będą 3 sety. Jak już grać na Brady to lepiej z tym handi według mnie. O kondycję Japonki bym się nie martwił, bo miała czas na odpoczynek. Jest w formie ale Brady u siebie znów. Myślę jednak, że będzie 2-1 dla Osaki. Imponuje ostatnio ta zawodniczka.
Zobaczymy jak bedzie czas pokaze ;) Handicap mam pograny na innym kwicie bo wydaje się logiczne rozwiazanie a dwojke for fun coby nie żałować :p
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Też mi Magda wpadła w oko, nie wiem skąd takie kursy, według mnie to 2 różne ligi. Przeciwniczka niby rozegrała już 2 mecze na tej nawierzchni, Madzia dawno nie grała na ziemi, ale myślę że nie będzie miała problemu z aklimatyzacją, tym bardziej że korty troszeczkę szybsze od zwykłej mączki. Ja ją biere po 1.78 fortuna ⛔⛔⛔
 
mufasa87 20

mufasa87

Użytkownik
Też mi Magda wpadła w oko, nie wiem skąd takie kursy, według mnie to 2 różne ligi. Przeciwniczka niby rozegrała już 2 mecze na tej nawierzchni, Madzia dawno nie grała na ziemi, ale myślę że nie będzie miała problemu z aklimatyzacją, tym bardziej że korty troszeczkę szybsze od zwykłej mączki. Ja ją biere po 1.78 fortuna
Przeciwniczka Magdy to zwyciężczyni Wimbledonu 2017 dziewcząt. Coś na livie bym łapał. Też wydaje mi się że Magda ogarnie, ale ze stawką bym nie szalał.
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: Charleston (USA), ziemna
Godzina: 2:30
Spotkanie: Dabrowski/Xu - Atawo/Groenefeld
Typ: Dabrowski/Xu wygra
Kurs: 1,65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Spotkanie 1/8 rundy turnieju głównego w Charleston. Atawo/Groenefeld grają ze sobą od stycznia tego roku, grały głównie na twardej nawierzchni co może okazać się istotnym plusem na zwycięstwo Dabrowskiej i Xu. Faworytki według mnie grają ze sobą od kwietnia 2017 roku występowały na trawiastej ziemnej i twardej nawierzchni. Na ziemnej w turnieju w czerwcu 2017 pokonały dwie pary deblowe i później odpadły. Wydaje mi się, że doświadczenie odegra tu większą rolę więc stawiam na Dabrowski/Xu.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Monica Puig - Stefanie Voegele
Monica Puig 2-0 @ 2.30 forBet
Mecz 1/8 finalu turnieju w Meksyku. Faworytkom w tym spotkaniu wydaje się być zawodniczka z Puerto Rico za którą przemawia między innymi bezpośredni bilans spotkań, dotychczasowa forma prezentowana przez zawodniczki oraz pozycja rankningowa WTA. Obie zawodniczki mają szansę na ćwierćfinał tego turnieju a ja po przeanalizowaniu spotkania stawiam na Monice Puig, która pnie się powoli ku górze a jej wiek wskazuje na to iż najleszy tenis ma przed sobą ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 5

misieqk89

Użytkownik
To na dziś mi wychodzi Julka, Petra i Johanna. Mocno grające.. powinna im ta nawierzchnia pasować. Przeciwniczki Petry i Julki nie zagrają drugiego tak dobrego meczu. No.. a Konta myślę, że nie chce odpaść od razu w swoim pierwszym meczu.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Sorribes T.-A.Bogdan 1 @2.5

Sorribes jeszcze rElatywnei mloda zawodniczka. Forma ostatnio troche lepsza, poniewaz Hiszpance udalo przebrnac sie kwalifikacje w Indian Wells. Moze nie powiodlo sie jej zbytnio, ale Hiszpanka niezle juz grywala w tym okresie. Anna Bogdan z koeli w ogole nei przekonala mnei swoja postawa w pierwszym meczu, gdzie spotkala sie z generlanie anonimowa przeciez Meksykanka Rodriguez i ledwo co wygrala mecz w tie-breaku 3-ego seta. Meksyk nie slynei z jakis wybitnych tenisistow i naprawde dziwie sie, ze az takei problemy miala Bogdn, bo po drodze tez bronila pilke meczowa. Na moj gust Sorribes bedzie duzo trudniejsza rywalka niz anonimowa Meksykanka, a wniosek mam taki, ze Bogdan obecnie cieniuje z forma. Hiszpanka zagrac na pewno potrafi, a moze chciec podgnonci punkty. Kurs zachecajacy w mojej opinni, a mam przeczucie, ze Sorribes moze z tego meczu wyjsc zwyciesko.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Bertens- Stollar @ 3,95 Fortuna 6/2 6/4 ⛔ Kiki za mocna choć trzepała się przy swoim seriwsie na mecz. Młoda za słaba fizycznie na zawodniczki z TOP50. Wczoraj okolice kostki z plastrem, dziś już dodatkowo udo z bandażem.
Myślę, że warto spróbować młodą Węgierkę za drobne. Wczoraj ograła Kontę 6/3 6/4przegrywając na Fed Cupie 6/3 6/1 w lutym ( ładny progres). Bardzo dobrze serwowała, złapała formę w Charlstone, broniła meczowej w 1 rundzie kwalifikacji z Teichmann. Następna młoda, która chce się przebić do pierwszej setki. W 2015 wygrała juniorski Wimbledon w deblu. Gra agresywnie, potrafi świetnie zagrać wykorzystując kąty. Kiki dwa mecze wygrała gładko, ostatni z Krunic 6/4/ 6/2 i na pewno lepiej gra na cegle niż Konta, ale mentalnie tak samo słaba i w tym upatruję szansę Fanny. Dodatkowo młoda lepiej się porusza niż ciężka Holenderka. Powodzenie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom