>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Moskwa (06-13.10)

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kremlin Cup

Moscow, Russia
October 6-12, 2008
Tier I
Prize Money: $1,340,000
Surface: Supreme/Indoors

Official Web Site:
http://www.kremlincup.ru

2007 Singles Final
Elena Dementieva (RUS) - (4)Serena Williams (USA) 57 61 61

2007 Doubles Final (1)Black/Huber (ZIM/USA) - Azarenka/Poutchek (BLR/BLR) 46 61 10-7
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Drabinka:

Jelena Jankovic - Bye
Vera Dushevina - Nicole Vaidisova
Ekaterina Makarova - Elena Vesnina
Flavia Pennetta - Venus Williams
Elena Dementieva - Bye
Alena Bondarenko - Q
Nadia Petrova - Q
Caroline Wozniacki - Anna Chakvetadze
Vera Zvonareva - Maria Kirilenko
Q - Daniela Hantuchova
Dominica Cibulkova - Marion Bartoli
Bye - Ana Ivanovic
Svetlana Kuznetsova - Na Li
Q - Viktoria Azarenka
Amelie Mauresmo - Alize Cornet
Bye - Dinara Safina
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
E.Dementieva-K.Srebotnik⛔
typ: 2
kurs: 3,4

W turnieju w Moskwie zmierzy się Dementieva i Srebotnik. Teoretycznie faworytką jest Rosjanka, jednak ostatnio nie jest z jej formą najlepiej, ma słaby serwis, popełnia dużo błędów zarówno w serwisie jak i z głębi kortu. Natomiast w formą Katariny jest odwrotnie, mozna zauważyc znaczny progres, gra bardzo dobrze. Należy wspomnieć ze obie panie już się spotkały 19.09 i wtedy zdecydowanie zwyciężyła Srebotnik (6-3 6-4) a było to stosunkowo nie dawno. Na pewno jutro Dementieva będzie bardzo zdeterminowana gdyż gra przed własną publicznością, jednak determinacją nie można nadrobić braków w formie. Katarina, która dzisiaj pokonał a właściwie zmiażdżyła Alone Bondarenko jutro powinna poradzić sobie ze słabo grającą ostatnio Eleną.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Anna Chakvetadze - Caroline Wozniacki 1 @ 2.25
Spotkanie między najjaśniejszą moim zdaniem postacię tegorocznego WTA Tour, czyli młodziutką Karoliną Wozniacki, a w sumie rozczarowującą Anną Chakvetadze. Rosjanka Gruzińskiego pochodzenia nie zaliczy sezonu do udanego. Ostatnio sporo porażek, ale nie można powiedzieć że przegrywała z kelnerkami. Bammer i Bartoli to zawodniczki zawodzące podobnie do Czaki, ale jednak umiejętności mają wciąż spore. Makarova to wschodzący talent, Kaia Kanepi w gazie, a Dominika Cibulkova to wiadomo, świetna zawodniczka. Mimo to aż tyle przegranych spotkań u Ani to zbyt dużo, jaka by klasa przeciwniczek nie była. Czas się podnieść i coś wygrać. Pierwszy argument za Czaki? Gra w &quot;swojej&quot; Rosji, publika zdecydowanie za nią. Za to Wozniacki przyleciała prosto z Tokyo i niekoniecznie zaaklimatyzowała się już do końca. Argument numer 2 to...wbrew pozorom wygrana Dunki w Tokyo. Nie dość, że musiała siedzieć w Japonii aż do niedzieli, to turniej obsadzony był raczej marnie. Oprócz Kai Kanepi w finale nie miała przeciwniczki, która jakkolwiek mogła jej zagrozić. Niech wystarczy fakt, że najwyższy kurs na nią podczas tego turnieju to był 1.35. A jednak seta straciła, z żałosną ostatnio Giselą Dulko. Wozniacki dopiero w tym roku zaistniała w światowym tenisie, rozegrała masę spotkań, nie wierzę że może grać tak dobrze bez końca. Szanse jutro oceniam pół na pół, z lekkim wskazaniem mimo wszystko na Czaki, dlatego kurs warty uwagi.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Vera Zvonareva - Daniela Hantuchova
Typ : 2-0 (1,66) ✅ 6-1 6-0 az too EASY
Obie panie spotykaly sie juz trzykrotnie. Wszystkie mecze dosc gladko wygrywala Vera ( &#39;06 6-2 6-2 , &#39;07 6-2 6-4 , &#39;08 6-3 6-2 ). Ostatni mecz pomiedzy nimi odbyl sie w zeszlym tygodniu w Stuttgarcie ( wygrala Zvonareva 6-3 6-2 po dosc jednostonnym pojedynku). Zvonareva gra ostatnio bardzo dobrze, co prawda ulegla w ostatnich tygodniach dwa razy J. Jankovic ale po ciezkim boju ( 4-6 6-2 4-6 i 7-6 7-6). Wygrala ona 3 tygodnie temu turniej w Guangzhou, pokonujac swoje rywalki 2-0 tylko w finale z S. Peng oddala jednego seta. Staje sie powoli regula ze Zvonareva jezeli wygrywa swoje mecze to w dwoch setach (na 17 meczy w ktorych wygrywala oddala seta tylko dwa razy).Nie inaczej bylo w pierwszej rundzie tego turnieju z M. Kirilenko ( 6-4 6-4).
Vera oczywiscie gra przed swoja publicznoscia co bedzie dodatkowym handicapem i powodem do mobilizacji.
Moim zdaniem bedzie chicala wygrac dosc szybko i bezbolesnie ten mecz, gdyz jezeli przejdzie ta runde spotka sie z D.Cibulkova, ktora dosyc dobrze prezentuje sie w Moskwie ( pokonala gladko w 1 meczu Bartoli niby po kreczu ale bylo 6-1 4-1 oraz sama A Ivanovic).
Biorac pod uwaga wszystkie te fakty jestem sklonny postawic na Zvonareva srednia stawke (6/10).
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Vera Zvonareva - Daniela Hantuchova
Typ : 2-0 (1,66)

Obie panie spotykaly sie juz trzykrotnie. Wszystkie mecze dosc gladko wygrywala Vera ( &#39;06 6-2 6-2 , &#39;07 6-2 6-4 , &#39;08 6-3 6-2 ). Ostatni mecz pomiedzy nimi odbyl sie w zeszlym tygodniu w Stuttgarcie ( wygrala Zvonareva 6-3 6-2 po dosc jednostonnym pojedynku). Zvonareva gra ostatnio bardzo dobrze, co prawda ulegla w ostatnich tygodniach dwa razy J. Jankovic ale po ciezkim boju ( 4-6 6-2 4-6 i 7-6 7-6). Wygrala ona 3 tygodnie temu turniej w Guangzhou, pokonujac swoje rywalki 2-0 tylko w finale z S. Peng oddala jednego seta. Staje sie powoli regula ze Zvonareva jezeli wygrywa swoje mecze to w dwoch setach (na 17 meczy w ktorych wygrywala oddala seta tylko dwa razy).Nie inaczej bylo w pierwszej rundzie tego turnieju z M. Kirilenko ( 6-4 6-4).

Vera oczywiscie gra przed swoja publicznoscia co bedzie dodatkowym handicapem i powodem do mobilizacji.
Moim zdaniem bedzie chicala wygrac dosc szybko i bezbolesnie ten mecz, gdyz jezeli przejdzie ta runde spotka sie z D.Cibulkova, ktora dosyc dobrze prezentuje sie w Moskwie ( pokonala gladko w 1 meczu Bartoli niby po kreczu ale bylo 6-1 4-1 oraz sama A Ivanovic).

Biorac pod uwaga wszystkie te fakty jestem sklonny postawic na Zvonareva srednia stawke (6/10).
Vera Zvonareva gra turniej za turniejem, jest zdeterminowana by utrzymac 9 miejsce w rankingu premiujace ja gra w turnieju mistrzyn konczacym sezon. Wydaje mi sie ze w koncu zmeczenie musi dac o sobie znac. Daniela Hantuchova wraca po kontuzji. W Stutgarcie dosc pechowo trafila na Zvonareve i ulegla w 2 setach. Uwazm ze to dobry czas na rewanz i pokazanie sie z dobrej stronie po dluzszej przerwie.
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
Spotkanie: Zvonareva-Safina
Typ: 1-2
Kurs: 4.00
Buk:Sportingbet
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie,chyba najciekawsze jak narazie z całego turnieju WTA w Moskwie.Ciężko wytypować faworytke w tym spotkaniu ale dla mnie jest to Dinara Safina.
Co ciekawe trzecia rakieta Safina w tym sezonie przegrała dwa mecze po 2-0 z Zvonarevą.Ciekawy jestem co w tym spotkaniu pokaze Dinara bo to jest zagadka ,wiemy że Zvonareva gra wyśmienicie chociaż ja w nią nigdy niewierzyłem i omijam w typowaniu ,chyba z tego względu ze kilka razy skreślała mi dobre kupony ale cóż widac że ta zawodniczka strasznie się zmieniła i to na lepsze.
Oglądałem ostatni jej pojedynek i grała naprawde bardzo dobrze przy swoim podaniu co dawniej był to dla niej gwóźdź do trumny jak i return bardzo dobry ,który daje jej przewage w wymianach.Trzecia rakieta świata napewno bedzie walczyć o 2 miejsce ,gdyż trzeba wykozystywać słabiutką forme Ivanovic.
Obydwie zawodniczki jak do tej pory grały ze sobą aż 7 spotkań i mimo dwóch przegranych w tym sezonie nadal ma bilans dodatni ale to za sprawą wyżej prze ze mnie wymienionych przyczyn ,gdyż Zvonareva grała fatalnie ale potrafiła zagrac również na dobrym poziomie.
W tamtym sezonie obie zawodniczki spotkały się właśnie w tym turnieju i zwycięsko wyszła Safina i to 2-1 więc licze na powtózenie tego wyniku.
Zvonareva walczy o Masters więc punkty są dla niej bardzo wazne,jednak niestawiał bym na jej zwycięstwo w tym pojedynku gdyż grają w Rosji i Safina napewno wyjdzie napełniona duchem walki i zwycięzy w ty pojedynku .
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
Spotkanie: Jankovic, J v Zvonareva, V
Typ: Jankovic 2-1
Kurs:4.00
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Czas na Finał!!!! Mysle że najsprawiedliwszy finał gdyż bedą grały w nim zawodniczki, które jak najbardziej na to zasłużyły gdyż oglądałem kilka meczy w ich wykonaniu i naprawde forma bardzo dobra jak nie wyśmienita co odzwierciedla się na ranking, Jankovic po ostatnich zwycięstwach awansowała wreszcie na 1 miejsce w rankingu WTA i niesądze że odda to do konca sezonu.
Zvonareva zagrała wczoraj tak sobie jeżeli chodzi o gre ale bardzo dobrze ze strony taktycznej gdyż praktycznie prawie wcale niepsuła piłek i to wystarczyło na zdenerwowaną przez całe spotkanie Dinare Safine.
Ciekawy jestem jak podejdzie do dzisiejszego pojedynku mentalnie gdyż trudnej przeprawy jeszcze niemiała w tym turnieju i mysle że to może być atutem Jankovic .Oczywiście niesposób zaprzeczyć że będzie to mecz na wysokim poziomie i sądzie że pojedynek będzie przebiegał wyrównanie i zakończy się w trzech setach .
To że Jankovic wygra dziś to niemam żadnych wątpliwości ponieważ jest lepsza i tyle ale potrafi też w jednym z setów rozluźnić się co już w tym turnieju robiła i efektem tego był stracony set z Dementievą jak i w wyrównanym pierwszym secie uległa Dushevinie , tak więc wynik 2-1 jest bardzo prawdopodobny.
Obie zawodniczki spotykały się ze sobą aż 8 razy.
Pięć z nich wygrała Jankovic z czego az 3 w tym sezonie ,Zvonarevej udało się to 3 razy i raz w tym sezonie z 4 pojedynków w tym roku tylko dwa były wyrównane i podzieliły się zwycięstwami kolejne dwa Jankovic wygrała gładko i przyjemnie bez nerwów .
Zvonareva jeździ z turnieju na turniej by zapewnić sobie start w turnieju mistrzowskim na koniec sezonu kosztem Agnieszki Radwańskiej .
Teraz pozostaje czekać i oglądać to spotkanie jak i również czekać na trafiony typ .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom