>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Moskwa & Luksemburg, 15-21.10.2012

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
R. Vinci - V. Williams - 2 (1,44)✅
bet365
Uważam że tutaj nie należy się spodziewać czegoś niezwykłego. Włoszka ma za sobą dobre wyniki w tym roku na hardzie co zaskoczyło wiele osób w tym i mnie, jednak na hali po tak męczącym sezonie w świetle Venus która może nie gra niewiadomo czego to powinna odnieść zwycięstwo Amerykanka. Venus ma dobry return i gra silny tenis. Taka gra może Włoszce nie odpowiadać zwłaszcza że mecz odbywa się na nawierzchni halowej. Należy zwrócić uwagę że Włoszka jakoś źle na hali nigdy nie grała jednak jej przeciwniczki w tym turnieju kalibru dużego nie były a już Roberta miała problemy w pierwszej rundzie z Govorstova która noruje ostatnio szereg porażek. Venus z kolei na hali dawno dawno już nie grała. Od 2009 roku licząc będzie to jej 3 spotkanie. Jednak pokonanie M. Barthel w dwóch setach wskazuje mi myśleć że forma jest dobra. Niemka formą nie grzeszy ostatnio jednak na hali jest zawsze niebezpieczna a grając z dobrymi rywalkami gra bardziej odważnie. Venus miała dużo czasu na wypoczynek więc nie wierze aby przyjechałą do Europy tylko po to aby dopingować swoją siostrą w turnieju Masters. Chociaż warto dodać że Istambul jest miastem położonym na dwóch kontynentach. Zarówno w Europie jak i w Azji się znajduje. Nie mam informacji po której stronie będzie się odbywać turniej ale strzelam że to strona Europejska. ;)

by scotratez​
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Hantuchova D. (Svk) - Niculescu M. (Rou) 2 @ 2.50 ✅


Patrząc na jutrzejsze spotkania WTA rzucił mi się w oczy pojedynek Danieli Hantuchovej z Monicą Niculescu rozgrywany jutro w Luksemburgu. Zacznę od zawodniczki, która według mnie jest nieznaczną faworytką - Monici Niculescu. Monica ma fantastyczną końcówkę sezonu. Tutaj wygrywa już 3 spotkanie jako underdog (wszystkie w 2-óch setach). Tym samym udowadnia, że jest znakomicie przygotowana do tego turnieju. Rumunka ma bardzo niewygodny styl gry. Gra bardzo często slajsem z bekhendu lub forhendu. To na pewno jest denerwujące i jednocześnie wymagające dla rywalek, które muszą dobrze ocenić tor lotu piłki przed uderzeniem. Potrafi także nagle przyspieszyć, zagrać agresywnie i gdy trzeba mocno skończyć uderzenie. I nie kończy uderzeń wcale tak szybko jak, np. dzisiaj jej rywalka, Lucie Hradecka. Jest cierpliwa - to jest jej główny atut. Ponadto gra regularnie i całkiem nieźle (jak na warunki WTA) serwuje (średnio 65% pierwszego podania). Po drugiej stronie kortu czeka Słowaczka, Daniela Hantuchova, przez bukmacherów uważana za faworytkę jutrzejszego spotkania. Daniela posiada również agresywny styl gry ale przekłada się to także na sporą ilość błędów z jej strony. Pierwszy serwis przedstawia się procentowo podobnie do Niculescu choć można zauważyć, że na Luksemburskim hardzie, z meczu na mecz serwuje nieco gorzej. Dość pewnie czuje się w grze przy siatce jednak okazji na to aby wykorzystać ten element gry powinno być jutro mało. Szczerze powiedziawszy jak dla mnie Daniela nie gra nic specjalnego. W tym sezonie długo szukała formy. W końcu się odblokowała i zaczęło jej coś wychodzić. To już półfinał, a jestem pewien, że na tym etapie Rumunka jest w stanie ją wypunktować. Słowaczkę spisywałem już na straty w meczu Belgijką Flipkens, ale Kirsten była zbyt zmęczona, ponieważ grała bardzo dużo 3 setowych spotkań w krótkim czasie (począwszy od turnieju w Quebec City, poprzez Linz, skończywszy właśnie na Luksemburgu). Wróćmy jednak do jutrzejszego spotkania. Monice zwyczajnie należy się finał. Życzę jej tego i liczę, że jutro będzie wypoczęta i w 100% gotowa do gry. Ze względu na ranking jaki dzieli obie Panie mamy tu miejsce z wysokim kursem. Osobiście szanse oceniam na 57%-43% także imo jest to spore value i warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Stosur - A. Ivanovic - 1 (1,61)✅
bet365

Australijka jest nieznacznym faworytem, jednak po kliku gemach rozegranych może być już zdecydowaną faworytką. Ana Ivanovic cały czas ma problem z wytrzymywaniem spotkań przez pryzmat psychiki. Im rozgrywki nabierają większego rozpędu Serbka zaczyna tracić wiarę w swoje umiejętności jak tylko przestaje wychodzić. Jak dotąd Serbka nie mogła przebić się przez ćwierćfinały. Teraz dotarła do półfinału i czeka na nią S. Stosur. Dziewczyna z wielkim uderzeniem i niezłym serwisem. Osobiście umiejętności Serbki cenie wyżej jak i serwis. Jednak podejrzewam że Ana nie sprosta po raz kolejny spotkania w głowie i jak tylko Samantha zacznie spotkanie z wielkiego &quot;C&quot; a potrafi, to Ana szybko może dać się przełamać. To może być szybkie spotkanie. Nie pokuszę się o wynik na sety jednak zwycięstwo Australijki która rozegrała bardzo dobre spotkanie z Cornet wydaje mi się bardzo realne. Z K. Zakopolova spotkania nie widziałem ale po wyniku widać że była demolka. Ana jak do tej pory grała z drugim garniturem. Warto dodać, że dziewczyny z drugiego garnituru miały niezłe wyniki na hali jednak prawdziwy test będzie z S. Stosur.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
S. Stosur - A. Ivanovic - 1 (1,61)
bet365

Nie pokuszę się o wynik na sety jednak zwycięstwo Australijki która rozegrała bardzo dobre spotkanie z Cornet wydaje mi się bardzo realne.

by scotratez​
Sorry koleś, ale teraz to walnałeś ostro ..a uważałem cię za sensownego typera (w miare..)

To co Stosur odprawiała w meczu z Cornet i w ogóle ten cały mecz to drugi najgorszy mecz wta jaki miałem okazje obejrzeć w tym roku. Po prostu oglądałem i oczom nie wierzyłem (wraz z kolegą). Totalne kuriozum, partaczenie mega wykładek, zwłaszcza przez Stosur która nieźle sie skompromitowała w tym meczu. Byłem w szoku że ten mecz został bez większego echa po meczu na forach internetowych ...

To było coś mega mega niewiarygodnego co może wyprawiać tenisistka tej klasy co Stosur na korcie ..... i aż dziw że ktoś potem nazywa ten mecz &quot;bardzo dobrym&quot; - chyba kogoś nieźle porąbało w takim razie ...
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
to i ja dodam swoje 3 grosze, ale na temat meczu z Zakopalova...
wynik może oddaje demolkę, ale to Klara sama sobie ją zrobiła... masakryczna ilość błędów, wielkich pozytywów w grze Sammy nie widziałem, gdyby przy stanie 3/1 40-30* Klara przełamała ponownie kto wie jakby to się potoczyło, bo od tego momentu oddawała gemy UE
meczów Any nie widziałem, ale ja tutaj bym raczej grał coś na Serbkę, bo Australijka zagrała dzisiaj mocno przeciętnie
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Moskwa
Spotkanie: Arvidsson(+4.5 gema) - Wozniacki
Typ: Arvidsson
Kurs: 2.24
Bukmacher: Pinnacle
Mecz półfinałowy turnieju Kremlin Cup w Moskwie. Turniej rozgrywany w hali na nawierzchni twardej chociaż ten rodzaj nawierzchni nie należy do najszybszych co sprzyja dłuższym wymianom. Niespodzianką w pólfinale jest występ Arvidsson która pokonała gładko Jovanowski następnie dwie bardzo mocne zawodniczki Bartoli oraz Kirilenko również w dwoch setach. Forma Szwedki jednak wyraźnie ostatnio rośnie. Dobry występ w Linzu i pokonanie groźnych zawodniczek Safarovej oraz Hradeckiej swiadczy o dobrej grze Szwedki. Natomiast Karolina wraca do dobrego grania pod koniec sezonu wygrany turniej w Seulu dobra gra w Pekinie i Tokio świadczą o dużej zwyżce formy. Jednak dziś moim zdaniem czeka Karoline trudna przeprawa . Arvidsson w tej dyspozycji może naprawdę zagrozić bylej liderce rankingu gdyz również dobrze potrafi utrzymać gre w wymianach. Według mnie handicap +4.5 gema zdecydowanie do pokrycia przez Arvidsson. Dotychczasowy bilans pojedynków 5-2 dla Wozniacki
 
akade 41

akade

Użytkownik
Hantuhcowa,D - Niculescu, M✅
Typ 2
Kurs 2.65
Pinnacle

I mamy w finale słabą Niculelscu. Przeszła jak burza z Opranti, Goerges i Hradecką. Bukmacherzy nie wierzyli w ani jeden jej pojedynek w tym turnieju. Tutaj jest dokładnie to samo. Wczoraj kursy 2.70, a dziś prócz Pinnacle są napoziomie 2.4/2.45 dla mnie warto ryzykować. Widzi mi się Monika w finale, miałem okazję oglądac mecz z Opranti który po prostu był poprawny, potem z Goerges i Hradecką gdzie była metoda siła razy młotek, Monika jest w formie przewalczyć tak ew 3 sety. A co do Danieli, walczyć będzie, bo nie po to jest w turnieju, więc jezeli ktoś nie wierzy w wygraną Moniki mozna grać over, ale nie spotkałem 19.5, a 21,5 to troszkę dużo..
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Williams - A. Petkovic - 1 (1,36)✅
bet365

Tutaj ciężko byłoby znowu bawić się na sety ponieważ Amerykanka do równych zawodniczek znowu nie należy. Andrea po koszmarnej kontuzji z meczu z Azarenką zaczęła się pojawiać na kortach dopiero w końcówce sezonu. Można powiedzieć że dopiero od niedawno tak naprawdę w tym turnieju drgnęły jej wyniki do przodu. Lubie Niemkę i często typuje jej zwycięstwa jednak tutaj sugerowałbym się raczej zwycięstwem Amerykanki, która jednak sprawia wrażenie równiej grającej zawodniczki. Venus pokonała wczoraj niewygodną jakże w tym sezonie dla wszystkich R. Vinci. Venus niczym nas jednak nie zaskakuje, może jedynie tym że popełnia mniej błędów podczas wymian. Amerykanka często posyłała piłki kilka metrów za linie kortu. Dobrze gra przy siatce, niezły return i rewelacyjnie smeczuje. Czyli taki standard. W tym turnieju odprawiła już dwie groźne rywalki w dwóch setach i widać że jest zdeterminowana aby ten turniej pewnie wygrać. Pod koniec spotkania z Robertą Venus sprawiała wrażenie albo sfrustrowanej albo bardzo zmęczonej. Nie wykluczam że spotkanie może trwać trzy sety. Andrea pokonała bardzo dobrze grającą od niedawna J. Jankovic. Jednak poziom Serbki ciężko porównanć do poziomu Włoszki. Zawodniczka zawodniczce rzecz jasna nierówna więc patrząc na dzisiejsze spotkanie uważam że Niemka pomimo dobrych chęci będzie odstawać od Amerykanki co najmniej jednym gemem. To jeszcze nie ta forma Niemki co kiedyś.


C. Wozniacka - S. Stosur - 2 (2.00)⛔
Bet365

Kursy są zbliżone i tutaj nawet nie chodzi o granie wyższego ale gra Karoliny jest po prostu że tak powiem drewniana. Dunka jest maniaczką schematów a jej serwis to zagadka dla niej samej. Dzisiejsze słowa Piotra Wozniackiego do niuni &quot;jak Ty serwujesz, czy Ty masz w ogóle jakiś plan?, powiedz czy Ty masz jakiś plan&quot;. Po tych słowach była tylko konsternacja u sunshine. Karolina rzeczywiście miała problem z serwisem. Właściwie to pierwszy nie istniał. Australijka także jakoś rewelacyjnie nie serwuje jednak śmiem twierdzić że będzie jej łatwiej zreturnować Dunkę niż dzisiaj A. Ivanovic która pod koniec meczu znowu się posypała. Karolina na pewno się nie posypie. To można być pewnym. Wozniacka będzie grać do ostatniej piłki, zresztą to finał. Szanse obu pań są 50/50 jednak w mojej ocenie to Australijka ma większe szanse i tu nawet nie chodzi o zmęczenie które jest po stronie Dunki większe, przynajmniej na papierze. Stosur ma atomowe uderzenie z forehandu i w przeciwieństwie do Wozniackiej szuka piłek kończących. Obie dziewczyny będą tłukły się petardami, jednak to Australijka częściej ryzykuje i uderza blisko krawędzi bocznych kortu, Karolina bardzo często gra asekuracyjnie bliżej środka za co dostała chociażby dzisiaj nauczkę. Sofia Arvidsson właściwie stała w miejscu a Karolina biegała i jej do piłek. Nawet Piotr Wozniacki zwrócił to jej uwagę. Fenomenem jest jednak fakt że Wozniacka prawie zawsze dostaje pozytywnej metamorfozy po zj..e od tatusia. Obawiam się że jutro może ona nie poskutkować. Stosur to raczej killer a nie przebijacz. Jeżeli Wozniacka chce jutro wygrać musi zapomnieć o szukaniu błędów u przeciwniczki.



by scotratez​
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kirilenko/Petrova @1,97 [Pinnek] ⛔ 3/6 6/1 8/10
Ten debel jest trochę lepszy od swoich rywalek. Kursy są jednak takie, bo ostatnio Makarova i Vesnina w ciut lepszej dyspozycji.
Mój debel zakwalifikował się do turnieju Masters i zagra równie skoncentrowany, ale już pewnie na większym luzie.
Wg mnie lepszy serwis jest tutaj po mojej stronie. Petrova, Kirilenko - zdecydowanie większa moc, w osobie Marii dobra gra ze skrzydeł.
Rywalki są ciut lepiej wyszkolone technicznie, ale jak to się sprawdzi w mocniejszej grze - zobaczymy.
Na razie trochę mnie dziwi to dosyć łatwe zwycięstwo w Szanghaju rywalek, ale tutaj stawiam na konkretny rewanż.
 
akade 41

akade

Użytkownik
Williams, V - Niculescu, M
Finał luxemburgu i w nim Niculescu, która powinna odpaść w 1 rundzie. Wiele ludzi pisała po meczu z Opranti o tym jak oddała mecz, potem Goerges i to samo.. Niculescu ma chyba swoją życiową formę. Pokonać tak przekonywująco taki zawodniczki jak właśnie Opranti, Georges czy Hantuchową to już coś. Dziś mamy finał lepszej i mocniejszej siostry Williams. Nie dziwi mnie, że kurs jest jaki jest. Ale Monika po tym co widziałem jeżeli nie odpuści to ma szansę wygrać to spotkanie i finał.
Niculescu - 1 set 3.20 Unibet⛔
over 19.5gema 1.80 Unibet⛔
Niculescu win 3.97 PinnacleSports⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom