>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Moskwa & Luksemburg, 18-24.10.2010

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
Li N. (Chn) - Chakvetadze A. (Rus)

Typ:1
Kurs:1.25


A teraz dla odmiany coś z tenisa ziemnego i z trochę niższym kursem ale typ, który wydaję się być bardzo pewny. Jak zawsze wraz z początkiem nowego tygodnia rozpoczynają się nowe turnieje tym razem w ramach pierwszej rundy turnieju WTA w Moskwie zmierzy się Li N z Chin i A.Chakvetadze z Rosji. Oczywiście jak łatwo zauważyć po kursie bukmacherów zdecydowaną faworytką tego meczu jest Chinka, która aktualnie zajmuję bardzo wysokie 11 miejsce w rankingu WTA, natomiast Rosjanka jest na odległym 66 miejscu. Jak widać obydwie tenisistki w rankingu dzieli naprawdę dużo i myślę, ze podobnie może być w dzisiejszym meczu. Jak wiadomo za Rosjanką będzie z pewnością licznie przybyła na kort moskiewska publiczność ale nawet to jej nie pomoże ponieważ Chakvetadze gra ostatni bardzo słabo jest widocznie bez formy w odróżnieniu od swojej rywalki, która po chwili kryzysu znowu zaczęła grać bardzo dobrze co najlepiej potwierdza jej ostatni awans w rankingu WTA z 15 na 11 miejsce. Myślę, że mimo dość niskiego kursu mimo wszystko opłaca się postawić na ten mecz ponieważ przegrana Chinki była by naprawdę ogromną sensacją.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Maria-Jose Martinez Sanchez - Alla Kudryavtseva
Typ: Alla Kudryavtseva; @1,66
Bet365

Kudryavtseva ostatnio spisywała się bardzo dobrze w turniejach azjatyckich na hardzie - finał w Guangzhou, wygrany turniej w Taszkiencie, przejście kwalifikacji do Pekinu (potem porażka w 1. rundzie z Na Li), no i porażka w pierwszej rundzie w Osace (ale to można po części usprawiedliwić zmęczeniem po poprzednich turniejach). Na przeciw niej staje Martinez Sanchez, która azjatyckiego turnee nie zaliczy do udanych -same 1. i 2. rundy. Teraz przenosimy się do Europy i do hali. Myślę, że wyższa forma Rosjanki oraz to, że gra przed własną publicznością przechylę szalę zwycięstwa na jej korzyść.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Co do typów na rodaczki z danego tura to chyba Pavluczenkova również do gry. Trafiła na Cibulkova która gdzieś troszkę pogubiła formę . Rosjanka natomiast , miała znakomity okres gry na hardzie i po US Open jeszcze w mirę trzymała . Ostatnie Pekin i Tokio pokazały zmęczenie ale chyba właśnie Pekin pokazał przygotowanie się do Moskwy. Co ciekawe , Pavlu ograła nie dawno właśnie w Tokio panią Cibulkova 7-5 7-5. Tutaj hala , więc mocniejsza gra Pavluczenkovej powinna bardziej wziąć górę.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: ???? Bondarenko A. - Gavrilova D. (-1,5/+1,5) ✅✅✅
Typ : 1
Kurs: 1,60
Buk : Expect
Analiza:

W poniedziałek około godziny 16:00 w Moskwie w turnieju z serii WTA w Moskwie spotka się Alona Bondarenko z Darią Gavrilovą. Faworyt wydaje się oczywisty - Alona Bondarenko. Do tej pory zawodniczki te jeszcze ze sobą nie grały. Wg mnie 1wsze ich spotkanie zakończy się spokojnym zwycięstwem Bondarenko. W rankingu dzieli ich można by powiedzieć przepaść. Bondarenko jest na 34 miejscu a Gavrilova dopiero na 511. W zdobytych punktach w rankingu wygląda to następująco: 1792 do 57. Bondarenko jest doświadczoną tenisistką. Gavrilova natomiast to właściwie jeszcze juniorka. Urodziła się w 1994 roku. Nie widzę większych szans, żeby urwała seta Bondarence. Różnica klas jest zbyt duża. Być może kiedyś Gavrilova będzie coś znaczyła w tenisie, ale póki co takie mecze to dla niej zbieranie 1wszych szlifów w seniorskim tenisie. Przewiduję łatwe zwycięstwo Alony Bondarenko 2-0.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Wickmayer-Schnyder
typ; 0-2
3.70
Bah
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju w luksemburgu belgijka yanina wickmayer spotka sie z doswiadczona szwajcarka patty schnyder . Szwajcarka ostatnimi czasy prezentuje naprawde dobra forme . W US Open odpadla w 3 rundzie wlasnie z Wickmayer przegrywajac jednak dopiero w tiebreaku 3 seta . W linzu natomiast dotarla az do finalu gdzie ulegla Anie Ivanovic .
Linz, Austria, Europa
17/10-10 Finał Schnyder, Patty vs. Ivanovic, Ana 0:2 16 26
16/10-10 Półfinały Schnyder, Patty vs. Petkovic, Andrea 2:1 62 46 75
15/10-10 Ćwierćfinały Schnyder, Patty vs. Hantuchova, Daniela 2:0 64 64
14/10-10 R16 Schnyder, Patty vs. Zakopalova, Klara 2:0 62 60
12/10-10 R32 Schnyder, Patty vs. Dulko, Gisela 2:0 62 63
Wickmayer natomiast po udanym turnieju w Nowym Jorku , odpadala w pierwszych rundach .
Pekin, Chiny, Azja
03/10-10 R64 Wickmayer, Yanina vs. Cibulkova, Dominika 0:2 06 67
Tokio, Japonia, Azja
27/09-10 R64 Wickmayer, Yanina vs. Bartoli, Marion 0:2 46 46
Wickmayer tak jakby zatracila forme po us open . Schnyder jest na tyle doswiadczona zawodniczka , ze powinna to dzis wykorzystac .
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Maria Kirilenko - Kateryna Bondarenko
Typ: Maria Kirilenko -4,5 gemów
Kurs: 2,020
Buk: PinnacleSports

Analiza: Piękna Maria podczas turniejów na azjatyckim hardzie spisywała się przeciętnie - same drugie i trzecie rundy. Tutaj w hali w Moskwie w 1. rundzie pokonała pewnie Dulgheru. Bondarenko po równie słabych co Maria wojażach po Azji trochę wcześniej przeniosła się do Europy pod halę - grała w Linzu, gdzie przegrała sromotnie z Hanruchovą. Tutaj w Moskwie pokonała Kvitovą (ale ja już kilka razy pisałem o Kvitovej - jak dla mnie ona nie ma umiejętności na Top50, ale miała wyskok na Wimbledonie - masa punktów i może być spokojna o ranking, po tym Wimbledonie Kvitova już powróciła do swojej słabej gry; Czeszka jest jeszcze młoda, może w przyszłości się bardziej do niej przekonam). O zwycięstwo Kirilenko z Kateryną jestem spokojny. Liczę, że będzie ono okazałe i Rosjanka pokryje handicap -4,5 gemów.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kleybanova vs Azarenka 1 @1,85 (buk gdzie krecz=porażka).

Jak wiadomo Vika wygranym meczem z Petkovic zapewniła sobie awans do kończacego turnieju w Doha(Walczyła o niego z Chinką Na Li). Mecz z Andreą był w wykonaniu Białorusinki słaaaby. Sporo błędów, serwis mizerny. Nie ma szczęścia Azarenka do zdrowia, sporo kontuzji w ostatnim czasie dlatego jutro całkiem realne jest, że znowu odpuści. Ma już awans, i nie ma sensu się forsować niepotrzebnie. Kursy lecąąą strasznie. Kleybanova gra tu solidnie, to mądra zawodniczka także myślę że jutro będzie regularna i od początku wyjdzie skoncentrowana. W zasadzie można zadać pytanie czy Vika w ogóle wyjdzie na kort? W razie czego będzie zwrot ale liczę jednak na to że spróbuje. Widzieliśmy dzisiaj doskonale jak grała Jankovic, sytuacja bardzo podobna, niby zgłosiła przed meczem lekką kontuzję, wyszła na kort ale to zupełnie nie to(pomijając że od pewnego czasu Jelena w ogóle gra kaszanę. ) No nic, trzeba tutaj pograć na Alise.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Ana Ivanovic - Julia Goerges
Typ: Ana Ivanovic wygra 2-0
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betsson
Analiza: Ćwierćfinał tenisowego turnieju WTA w Luksemburgu. Zmierzą się w nim powracająca do fantastycznej formy Serbka Ana Ivanovic i niemiecka nadzieja tenisa Julia Goerges. Gra Ivanovic od pewnego czasu może zachwycać. Świetny serwis, przede wszystkim jeżeli chodzi o siłę i częstotliwość trafiania pierwszym podaniem. Kapitalny forehand, z którego Ana bardzo rzadko się myli, a jest on potężnym uderzeniem w jej wykonaniu. Backhand też niczego sobie, na pewno bardzo solidny. Gra przy siatce też bez z zarzutu, z reguły jak już jest przy siatce to się nie myli. Jeśli chodzi o poruszanie się na korcie to także po tym widać, że Ana wraca do formy. Bardzo sprawnie przemieszcza się po korcie, można rzec nawet, że bardzo szybko. W takiej formie Ivanovic jest zawodniczką co najmniej 2 klasy lepszą od jej młodej niemieckiej rywalki. I chociaż ta też świetnie rokuje, to myślę, że w tym pojedynku nie będzie miała szans z Aną. Ivanovic 7 ostatnich spotkań wygrała w stosunku 2-0, to robi wrażenie. Jedno z tych spotkań to była potyczka właśnie z Julią Goerges w ćwierćfinale w Linzu. A w ogóle w H2H Ana prowadzi 2-0. Goerges nie urwała jej jeszcze nigdy seta i dziś też nie urwie. Stawiam na pewne zwycięstwo Serbki.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Maria-Jose Martinez Sanchez - Victoria Azarenka
Typ: Victoria Azarenka
Kurs: 1,408
Buk: PinnacleSports
Analiza: Myślę, że Azarenka występem ćwierćfinałowym z Kleybanovą pokazała, że nie odpuści moskiewskiego turnieju na rzecz odpoczynku przed Doha. Wiadomo, że jeśli Azarenka jest w formie (i jeżeli zdrowie pozwala, co w jej przypadku jest bardzo istotne) to potrafi wygrać z każdą przeciwniczką, a co dopiero z taką Martinez Sanchez. Hiszpanka gra tutaj poprawnie, ale ja za wysoko cenię umiejętności Azarenki, żeby tutaj stawiać inaczej niż zwycięstwo Białorusinki. Victoria jest po prostu zawodniczką o klasę lepszą od swojej rywali i wygra ten mecz.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Goerges J. - Kerber A. 1,50
Dla mnie to jedyne spotkanie warte zagrania. Julia to dla mnie największy talent w cyklu WTA, mysle, iż w przyszłym sezonie zaatakuje top15.... Widziałem ją w meczu z Ivanovic w zeszłym tygodni grała świetnie mogła wygrać ze świetnie dysponowaną Serbą no ale tam czegoś zabrakło w TB Ana pod koniec zaczęła serwować naprawde dobrze i przy jej podaniu walki i udało sie ugrać przy podaniu Niemki zabrakło tam doświadczenia... ale wyciaga wnioski wczoraj wspomnianą Ane pokonała w dwóch setach i to w jaki łatwy sposób.... Musi tutaj wygrać nie ten mecz ale cały turniej! Bede ją gorącą dopingował!
Grasz na Azarenke ze wzgledu na nazwisko, ranking... jej gra absolutnie nie przekonuje męczy sie strasznie, Hiszpankę na pewno stać na wygranie tego spotkania. Po takim kursie za żadne skarby bym nie zagrał na zawodniczkę z Białorusi.
 
K 76

krajos

Użytkownik
Goerges J. - Kerber A. 1,50
Dla mnie to jedyne spotkanie warte zagrania. Julia to dla mnie największy talent w cyklu WTA, mysle, iż w przyszłym sezonie zaatakuje top15.... Widziałem ją w meczu z Ivanovic w zeszłym tygodni grała świetnie mogła wygrać ze świetnie dysponowaną Serbą no ale tam czegoś zabrakło w TB Ana pod koniec zaczęła serwować naprawde dobrze i przy jej podaniu walki i udało sie ugrać przy podaniu Niemki zabrakło tam doświadczenia... ale wyciaga wnioski wczoraj wspomnianą Ane pokonała w dwóch setach i to w jaki łatwy sposób.... Musi tutaj wygrać nie ten mecz ale cały turniej! Bede ją gorącą dopingował!
Grasz na Azarenke ze wzgledu na nazwisko, ranking... jej gra absolutnie nie przekonuje męczy sie strasznie, Hiszpankę na pewno stać na wygranie tego spotkania. Po takim kursie za żadne skarby bym nie zagrał na zawodniczkę z Białorusi.
Trudno się z Tobą nie zgodzić ;) A tym bardziej, że w tym roku w turnieju indian wells Hiszpanka wygrała z Azarenką 7-6, 6-2. Natomiast w drugim ich meczu w marbelli (również w 2010r.) azarenka prowadząc 4-0 zeszła z kortu :razz: a więc H2H 2-0 dla M.J.Martinez. Nie jest to mecz aby grać za wielkie pieniądze, ale jak coś to gramy na Hiszpankę, na azarenkę za mały kurs żeby ryzykować
W drugim półfinale w Moskwie Dushevina również może wygrać z faworyzowaną przez buków Kirilenko, kurs w granicach 2,3 warty grania, 1,57 że Dushevina wygra przynajmniej jednego seta
Goerges jak najbardziej dobry typ ????
 
K 76

krajos

Użytkownik
Nie widziałem dzisiejszego żadnego meczu w Moskwie, ale moje prognozy na te mecze okazały się dramatem :razz: szczególnie dushevina - nie wiem czy kirilenko tak dobrze zagrała czy dushevina tak tragicznie ;)
Patrząc na wyniki dzisiejsze i moja awersja do azarenki :razz: to jutro w finale stawiałbym na wygraną Kirilenki - zobaczymy jakie kursy będą
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Julia Goerges - Roberta Vinci
Typ: Ile będzie setów w meczu? 3 sety
Kurs: 2,37
Buk: William Hill
Analiza: Obydwie zawodniczki prezentowały już dobrą dyspozycją w poprzednim turnieju w Linzu. Tutaj w Luksemburgu kontynuują dobrą passę. Trzeba przyznać, że zarówno Niemka, jak i Włoszka zasłużyły na ten finał. Faworytką jak dla mnie jest Julia (zresztą dla buków także), ale nie aż taką, żeby wszystko skończyło się w dwóch setach. Myślę, że to będzie wyrównany, trzysetowy pojedynek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom