>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: New Haven - 19.08-25.08.201

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: New Haven, USA
Data rozgrywania: 19.08.2018 - 25.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula nagród: $799,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.ctopen.org/
Lista Startowa: http://www.ctopen.org/Players/?intloc=headernav
Drabinka: https://www.ctopen.org/ScheduleAndDraws/Draws/?intloc=headernavsub
Plan gier: https://www.ctopen.org/ScheduleAndDraws/Daily_Schedule/?intloc=headernavsub
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Daria Gavrilova
Zwycięzcy debla 2017: Yifan Xu/Gabriela Dabrowski

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Rybarikova 1.67 + Cibulkova 2.00 fortuna ⛔
Goerges narzekała na udo a dwa Cibula świeża i zawsze walczy po takim kursie warto wejsc w slowaczke.
Coco to tenisowe dno, czasem na US Open sie spina ale to co ona gra ostatnio woła o pomste do nieba. Wyrzuca BH i FH , nawet serw nie fukkcjonuje i olewa tenis jak nasza Isia . Rybarikova potrafi powalczyc i zawsze mnie zaskakuje jak nie jest faworytka, dzis akurat jest w roli faworytki spotkania i wg mnie wygra z beznadziejna Coco.
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Sasnovich - Mladenovic (+1.5 gema) 1 @1.65 milenium ✅ 2-1 [7-6 6-7 6-2] [19-15]
Nie wyobrażam sobie tutaj innego wyniku. Białorusinka w miarę spokojnie przeszła kwalifikacje, gdzie powiedzmy sobie szczerze nie miała najłatwiejszych rywalek. Mladenovic jest totalnie bez formy, od pewnego czasu jest na równi pochyłej (jedynie zwycięstwo z Kuzmovą w miarę pewne), ma problemy z utrzymaniem niegdyś dobrego serwisu. Sasnovich powinna to wziąć spokojnie, dodatkowo myślę, że z handicapem 1,5 gema to dobra okazja.
Stosur - Sabalenka 2 @1.46 milenium ✅ 0-2 [3-6 2-6]
Białorusinka może być zmęczona po turnieju w Cincinnati, ale myślę, że i tak powinna sobie poradzić ze Stosur. Australijka przegrała w kwalifikacjach z Giorgi, która też nie jest w najwyższej formie. Sabalenka zaliczyła ogromny progres, z turnieju na turniej się rozkręca i jeśli tylko zachowa chłodną głowę, to niejeden turniej wygra. Liczę tutaj na łatwe zwycięstwo białorusinki.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Siegemund - Konta 2 @1.20 sts ✅
Mierny kurs jak na WTA, ale moim zdaniem adekwatny do szans w tym pojedynku. Laura wróciła w tym sezonie po kontuzji i głównie ogrywała się w niemieckich ITFach na clayu. Po powrocie zrobiła dość duży maraton na mączce i wydaje mi się, że przemęczenie było widać w finale w Hechingen. Nie będę pisał zbyt dużych analiz bo jest to kurs nie warty tego, moim zdaniem jeśli Konta przegra będziemy mogli to uznać za sensacje. A czy Laura jest w stanie taką sprawić? Na 99% nie na hardzie.
Sakkari - Diyas 2 @1.62 sts ⛔

Technicznie bardzo podobne zawodniczki, Diyas przed kontuzją zbierała dobre wyniki, jednak reprezentantka Grecji podchodzi do tego spotkania bardziej świeższa. Nie polecam tutaj dużej stawki, myślę, że Greczynkę stać tutaj na spokojne wypunktowanie Kazaszki.
 
D 0

dadinho

Użytkownik
To jest turniej poprzedzajacy US OPEN. Tutaj trzeba wiedziec wiecej a samo opieranie sie na statystykach i formie nic nie da
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Stosur - Sabalenka 2 @1.46 milenium
Białorusinka może być zmęczona po turnieju w Cincinnati, ale myślę, że i tak powinna sobie poradzić ze Stosur. Australijka przegrała w kwalifikacjach z Giorgi, która też nie jest w najwyższej formie. Sabalenka zaliczyła ogromny progres, z turnieju na turniej się rozkręca i jeśli tylko zachowa chłodną głowę, to niejeden turniej wygra. Liczę tutaj na łatwe zwycięstwo białorusinki.
Pytanie czy Sabalence będzie zależało na wygranej czy przyjechała tylko po wpisowe bo ja dla mnie to drugie to lepsze wyjście niż zajechanie się przed US Open, jeśli oceniałbym umiejętności czy formę to Białorusinka wzięła by to 2:0 jednak będzie to jej 9 mecz w ciągu 13 dni, a 6 z nich były 3-setowe i jak dla mnie nie będzie chciała tego wygrać i fajnie wygląda set Stosur po 1.6 ⛔ czy win po 2.8. ⛔ Podobnie jutro polecam granie przeciwko Halep czy Bertens w singlu i deblu.
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Pytanie czy Sabalence będzie zależało na wygranej czy przyjechała tylko po wpisowe bo ja dla mnie to drugie to lepsze wyjście niż zajechanie się przed US Open, jeśli oceniałbym umiejętności czy formę to Białorusinka wzięła by to 2:0 jednak będzie to jej 9 mecz w ciągu 13 dni, a 6 z nich były 3-setowe i jak dla mnie nie będzie chciała tego wygrać i fajnie wygląda set Stosur po 1.6 czy win po 2.8. Podobnie jutro polecam granie przeciwko Halep czy Bertens w singlu i deblu.
Co do Bertens to się zgodzę w 100%. Z Sabalenką jednak widzę to nieco inaczej. Na pewno nie będzie chciała się przemęczać w 100%, ale nawet jak zagra na 60% to i tak powinna to wziąć. Nie ma co mówić o końcowym triumfie, bo tu faktycznie bym nie brał nawet tego pod uwagę, ale sądzę, że po samo wpisowe na pewno nie przyjechała. Wiadomo, że to ostatni turniej przed US Open i tu nie ma pewnych spotkań, jednak za drobne nie widzę przeszkód żeby spróbować.
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Warto grać Kvitova ? Czysto sportowo to powinna sobie z Radwańską poradzić w dwóch setach, ale czy nie odpuści ? Kursy mocno poszły w górę i w okolicach 1.60 obecnie bardzo kusi
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Ale Konta wcale nie zagrala zle ani w Montrealu, ani w Cincinnati, bo mecze wygrywala mecze, a porazki poniosla po wyrownanych meczach z rywalkami, ktore odegraly pozniej czolowe role tych turniejach (Svitolina i Sabalenka). Na pewno zle nie grala, a powiedzialbym ze grala wrecz bardzo dobrze, tylko nie przlozylo sie to na wynik. Dobrze kombinujesz z tym parciem na turniej Konty i mozesz miec racje, ale to wciaz turnieje bezposrednio przed wielkim szlemem i to zawsze jest wieksze ryzyko na tym etapie turnieju.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Jak dla mnie nie ma na dzisiaj lepszego betu niż Kontaveit po 1.86 Fortuna. ZWROT Nie wierzę w to by Kiki chciała grać kolejny turniej po 1/4 w Montrealu i zwycięstwie w Cincinnati. Będzie to jej 11 mecz w 14 dni a do tego dochodzą jeszcze 3 mecze debla w Kanadzie. Nawet gdyby Kiki była bez tego maratonu meczowego Estonka mogłaby ją ograć co pokazał mecz kilka dni temu. A teraz po prostu nie wierzę, że będzie chciała wygrać bo to pewnie oznaczałoby szybki wypad z US Open. Do tego Hurki po 1.59. ✅
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
jak coś miałbym polecać to warto się zastanowić nad giorgi, gra chyba obecnie najlepszy swój tenis, a Bencic to słabiutko strasznie, już nawet nie mówię o tym, że nie powinno już jej być w tym turnieju
 
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Co do Bertens to się zgodzę w 100%. Z Sabalenką jednak widzę to nieco inaczej. Na pewno nie będzie chciała się przemęczać w 100%, ale nawet jak zagra na 60% to i tak powinna to wziąć. Nie ma co mówić o końcowym triumfie, bo tu faktycznie bym nie brał nawet tego pod uwagę, ale sądzę, że po samo wpisowe na pewno nie przyjechała. Wiadomo, że to ostatni turniej przed US Open i tu nie ma pewnych spotkań, jednak za drobne nie widzę przeszkód żeby spróbować.
Proszę zwrócić uwagę, że Gawriłowa rok temu na tym turnieju doszła aż do finału. Ograła wtedy kolejno: Pliskovą, Babos, Flipkens, Radwańską i w finale poległa po trzech setach z Cibulkową. Może jej bardziej zależeć na punktach, które po przegranej w drugiej rundzie utraci. Wiem, że wyniki Gawriłowej tego lata nie powalają (w przeciwieństwie do Sabalenki (III runda w Montrealu i finał w Cincinatti). Ja za 2,59 lekko popróbuję, Wy Panowie róbcie co sami uważacie.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Proszę zwrócić uwagę, że Gawriłowa rok temu na tym turnieju doszła aż do finału. Ograła wtedy kolejno: Pliskovą, Babos, Flipkens, Radwańską i w finale poległa po trzech setach z Cibulkową. Może jej bardziej zależeć na punktach, które po przegranej w drugiej rundzie utraci. Wiem, że wyniki Gawriłowej tego lata nie powalają (w przeciwieństwie do Sabalenki (III runda w Montrealu i finał w Cincinatti). Ja za 2,59 lekko popróbuję, Wy Panowie róbcie co sami uważacie.
Sabalenka w obecnej formie zjada Gavrilovą, ale pytanie jest takie czy będzie chciała się eksploatować w małym turnieju poprzedzającym start w wielkoszlemowym US Open. Białorusinka w ostatnich tygodniach zagrała sporo spotkań i kto wie może przyszedł takim moment, żeby troszkę odpocząć i złapać trochę świeżości przed dużą imprezą. Myślę, że wynik tego spotkania jest w dużej mierze uzależniony od planów Sabalenki na najbliższe dni i chęci kontynuowania przez nią turnieju w New Haven.
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Sabalenka w obecnej formie zjada Gavrilovą, ale pytanie jest takie czy będzie chciała się eksploatować w małym turnieju poprzedzającym start w wielkoszlemowym US Open. Białorusinka w ostatnich tygodniach zagrała sporo spotkań i kto wie może przyszedł takim moment, żeby troszkę odpocząć i złapać trochę świeżości przed dużą imprezą. Myślę, że wynik tego spotkania jest w dużej mierze uzależniony od planów Sabalenki na najbliższe dni i chęci kontynuowania przez nią turnieju w New Haven.
Ja probuje grac na Sabalenke. Dziewczyna w formie moze ten turniej nawet wygrać a Us Open moze trafic w 1 rundzie na faworytke i przegrać i bedzie po kasie.
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Ja probuje grac na Sabalenke. Dziewczyna w formie moze ten turniej nawet wygrać a Us Open moze trafic w 1 rundzie na faworytke i przegrać i bedzie po kasie.
Raczej mało prawdopodobne z tym trafieniem na faworytkę w pierwszej rundzie. Sabalenka będzie rozstawiona z 26 numerem.
Ja dzisiaj próbuję:
Makarova - Rybarikova 1 @1.54 milenium ✅ 2-1 [2-6 6-3 6-3]
Rosjanka dosłownie zmiażdżyła w poprzedniej rundzie Karolinę Pliskovą. Wiem, że Czeszka jest teraz w dużym dołku, zmienia trenerów itd, jednak nie zmienia to faktu, że Makarova zagrała świetny mecz. Miała dużo winnerów, dobrze serwowała i dużo piłek nie wyrzucała. Co do Rybarikovej, to gdyby nie krecz Coco to nie wiadomo jakby się poprzedni mecz dla niej skończył. Wydaje mi się, że Rosjanka jest dużo bardziej zmotywowana na ten turniej.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Proszę zwrócić uwagę, że Gawriłowa rok temu na tym turnieju doszła aż do finału. Ograła wtedy kolejno: Pliskovą, Babos, Flipkens, Radwańską i w finale poległa po trzech setach z Cibulkową. Może jej bardziej zależeć na punktach, które po przegranej w drugiej rundzie utraci. Wiem, że wyniki Gawriłowej tego lata nie powalają (w przeciwieństwie do Sabalenki (III runda w Montrealu i finał w Cincinatti). Ja za 2,59 lekko popróbuję, Wy Panowie róbcie co sami uważacie.
Gavrilova wygrała ten finał.

Daria Gavrilova +4.5 @ 1.68 etot✅✅✅✅✅✅:headbang:
Ja gram w stronę Gavrilovej, gdyż potrafi grać tylko z nią jest tak, że albo gra świetnie albo do dupy. Hard jej generalnie sprzyja, zwłaszcza te konkretne korty, gdzie do obrony są punkty, a myślę że niezależnie czy teraz zakończy turniej czy ponownie wygra, to nie będzie miało dużego odbicia na jej wynikach w szlemie. Sabalenka gra bardzo solidnie od jakiegoś czasu, jak już pisano i jak na psychikę tenisa, może dzisiaj mieć świetną okazję, żeby zakończyć swoją passę. Z resztą Daria jest mocno zdeterminowana, żeby odnieść jakieś sukcesy w tym sezonie, gdyż póki co to padaka, natomiast było widać w meczu z Begu, że przyjechała tu dać z siebie wszystko, kompletnie oddalając od siebie fakt, że szlem jest w przyszłym tygodniu i generalnie zabiła Rumunkę, przy tym handi może przegrać 6-4 6-4, więc po 1.7 to wygląda obiecująco.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom